Poraďte očistu po vysazení antikoncepce

rezetka
23. kvě 2007

Omlouvám se, jeslti už tohle téma někde je, ale opravdu jsem ho nenašla.
Chtěla jsem se zeptat, jak dlouhá doba je nejlepší po vysazení HA, pro očistu těla a co např. jíst za vitamíny atd, abych tělo dostala do správné kondice namiminko🙂.Díky. 😀

horty
23. kvě 2007

Ahoj, mojí očistou bylo to, že jsem hned na druhý cyklus otěhotněla. Já i prcek se máme dobře a žádné problémy nepociťuju. Snad se malá nenarodí s dvojkama prsama z hormonů, ale zatím se tváří jako naprosto zdravý plodík. Jedla jsem Calibrum baby plan po vysazení do 3. měsíce. Ale stačí jen listovka.
Doktorka taky neříkala nic o nějaké pauze, jen že ovulace může přijít klidně až za půl roku, záleží, jak se s tím tělo srovná (otěhotněla jsem 4 dny po tomto jejím varování 😀 )

rezetka
autor
23. kvě 2007

No hezkýý🙂, to gratuluju.
Já jsem si chtěla dát pauzu tak minimálně půl roku, protože je mi jasný, že když jsem začala brát HA a neměla jsem srovnaný cyklus, že teď to bude ještě horší. 😅

fifla
23. kvě 2007

ahoj rezetka,
ja som bohuzial dala na slova mojej mamy, ktora tvrdila, ze minimalne pol roka treba ocistit organizmus. Potom mi trvalo vyse roka, aby som mala normalny cyklus a ovulaciu a mohla som otehotniet (co bolo nesmierne deprimujuce, nakolko sme boli obaja zdravi telesne a aj kompatibilni ale ja som neovulovala)
Vsetky moje zname maju osvedcene, po vysadeni pockat na prve odkrvacanie a treba ist na to :o))a je to aj dost ucinne, lebo sa spusta viacnasobna ovulacia a je vacsia sanca na oplodnenie vajicka. To je moja osobna skusenost.

dagina
23. kvě 2007

Ahoj holky, Horty, ty se máš. Rezetko, na nějakou očistu se "vyprdni", stejně nic takového nedoporučují. Naopak, největší šance otěhotnět je do 3 měsíců od vysazení. Calibrum baby plan je dobrý, ale jak psala Horty, stačí kyselina listová a já beru i vápník. Přeji ti, ať se mimča brzy dočkáš 😉 .

vladunka
23. kvě 2007

Ahoj rez 🙂 souhlasím s daginou 😉

levie
23. kvě 2007

Ahoj rezetko, taky nemyslím, že by mělo tělo projít nějakou očistou. Ptala jsem se na to i doktora, a říkal, že v dnešní době to není vůbec potřeba. Kdyžtak si jen 1. měsíc dávat pozor, ale ikdyž se otěhotní v 1. měsíci po vynechání HA se vůbec nic neděje. Jako vitamíny je dobré pojídat kyselinu listovou a třeba občas pít čajík z kontryhelu 🙂

rezetka
autor
23. kvě 2007

No jo, ale když já bych tedy tak nějak brzo mimčo nechtěla, jako kdyby přišlo, tak jasněže, ale spíš bych tomu chtěla zabrátni zatíma dostat se do normálního cyklu, pak se teprve snažit.

dagina
23. kvě 2007

Tak tomu nerozumím, asi už mám vyhládlý i mozek, půjdu se napapat 😒.

berdicek
23. kvě 2007

Ocista ano ci ne? Co diskuse na internetu, to nazor. I ja jsem se ptala sveho gynekologa, jestli je nutne po vysazeni HA drzet 3-6 mesice ocistu, ale rekl mi na to, ze je to blbost a to doslova. Takze jsme se pustili do vyroby mimca a hned dalsi mesic jsem otehotnela 😅

rezetka
autor
23. kvě 2007

No, já vysazuji především proto, že mi HA nedělá dobře. Proto jsme se dohodli, že se ještě o miminko pokoušet nebudeme, až tak někdy v lednu příštího roku.Tak jsem chtěla vědět, co dělat či nedělat, co jíst či nejíst atp. 😀
Páč díky te hormonální hrůze mám zničené zdraví (gynekolog. problémy), tak je nejdříve musím dát dohromady 😉 )

kalo
23. kvě 2007

Ahoj holky, přidám svůj případ..Brala jsem antikoncepci asi půl roku. Pak jsme začali přemýšlet o mimču, jako že tak za půl roku na to "vlítneme". Přestala jsem brát antikoncepci-jako že 3,4 měsíce před tím očista. Jo. Taky každý říkal, že ty 2 měsíce po vysazení je pravděpodobnost otehotnění velmi malá, že ty hormony v těle jestě jsou. Ehm. Po vysazení jsem otehotněla ani ne do měsíce. Tak máme prďolku na cestě trošku dřív, ale i tak díky za to. 🙂

kalo
23. kvě 2007

Rezetko: jinak si myslím, že očista po vysazení je fajn. Pro to tělo je to úleva. Když jsem vysadila, měla jsem pocit, že ze mě najednou spadl obrovský balvan. A jestli se chceš pročistit úplně, tak to zkus i od základu se zdravou stravou a tak. To už záleží na tom, jak to pojmeš.. 😉

rezetka
autor
23. kvě 2007

Kalo, díky moc a gratuluju k mimču🙂

makyd
23. kvě 2007

Ahoj holky,
taky přidám svoji zkušenost.Chtěla jsem se po vysazeni HA očisti a to důkladně. Začala jsem i s detoxikací organismu a chtěla jsem připravit mimískovi co nejlepší domeček.Mimi jsme začali zkoušet po půl roce od vysazení.Myslela jsem si,že bude vše v pohodě a půjde to hned,ale zatím nic... Takže teď si říkám,že jsme na to asi měli "vlítnout" hned ... 😖

angua27
23. kvě 2007

rezetka pokiaľ mimi plánujete až neskôr, treba si dávať pozor hneď od vysadenie HA. 1. a možno aj 2. mesiac po vysadení HA je veľká možnosť, že Ti dozrejú naraz 2, alebo aj viac vajíčok, takže by mohli byť viacorčatá. my sme si po vysadení dávali 1. mesiac práve kvôli tomu pozor. a potom sme na to vleteli, trvalo nám to ďalšie 4 mesiace, zatiaľ som brala multivitamíny a snažila som sa zdravšie jesť (oddelená strava), aby sa mi prečistilo telo. ale myslím, že telo každej ženy si po vysadení HA samé určí, kedy je pripravené. ja som brala HA 8 rokov a po vysadení sa mi vrátili všetky tie hrozné veci, od ktorých mi HA pomohla (mastné vlasy, pupáki na tvári, bolesti pred aj počas mrchy,...) a tehu mi zase od toho odpomohlo. 😀

rezetka
autor
23. kvě 2007

angua: To díky, já beru HA taky už nějak sedmým rokem, takže super 😅
Právě proto jsem od toho mnohaletého "nánosu" chtěla tělo očistit.

evcafrank
23. kvě 2007

ahoj Terinko🙂já jsem taky pro pauzu, i když dr.tvrdil, že není potřeba 😉

sue
23. kvě 2007

Mne môj doki otvorene povedal, že pauzu mesiac dva po vysadení netreba kvôli očiste organizmu, ale kvôli zvýšenému percentu viacpočetných tehotenstiev...

xsuzzi
23. kvě 2007

ahoj Terezko🙂já souhlasim s Evičkou 🙂

rezetka
autor
23. kvě 2007

Ahoj Evi🙂

evcafrank
23. kvě 2007

Zuzko, Ty mně pronásleduješ, viď? 😀 😀 😀
Terezko, aspoň víš, kde bývám 😀 😀 😀 Myslím, že po vysazení HAK se Ti uleví 🙂 I když najednou přestaneš mít ten luxus, že víš, kdy dorazí MS a můžeš si jí libovolně posunout 😉 Nemyslím si, že by HAK nějak moc mimi ubližovala( teda, když jí dopředu nevysadíš), ale pro Tvoje zdraví a Tvůj dobrej pocit je to lepší 😉

rezetka
autor
23. kvě 2007

Téda holky, vy jste tu? A v kterém témátku? Já se tu zatím rozkoukávám, nenašla jsem žádnou diskuzi zatím "o přípravě" psychyické na mimčo 😀

evcafrank
23. kvě 2007

jsme tu🙂 jsme ve snažilkách jaro-léto 2007, ale klidně přijď mezi nás 😀

rezetka
autor
23. kvě 2007

Téda a to ani neřekneš 😠 😀
Né, já bych potřebovala něco před. Zjistit teprv co a jak, zabydlet se tu. A navíc bych tam nepatřila. Já mám až tak leden 😅

xsuzzi
23. kvě 2007

Evičko co bys čekala od dvojčátka? 😀

evcafrank
23. kvě 2007

Zuzanko, to je fakt 😀 😀 😀

xsuzzi
23. kvě 2007

😀

rezetka
autor
23. kvě 2007

Zuzanko, ty taky tady?🙂

evcafrank
23. kvě 2007

Terezko, Zuzanka je moje dvojče, takže se vyskytuje tam, kde jsem já 😀 😀 😀

rezetka
autor
23. kvě 2007

To je super🙂