Postinor. Kolik stojí? Bylo vám zle?

amira55
2. bře 2009

AHOJTE HOLKY,

KTERÁ Z VÁS MÁ ZKUŠENOST S POSTINOREM????
KOLIK STOJÍ????
BYLO VÁM ZLE????
DÍKY ZA ODPOVĚĎ

amira55
autor
2. bře 2009

haló haló poradí někdo???

nikka.vo
2. bře 2009

nepamatuju si kolik stál přesně, ale cca kolem 300,- zle mi nebylo 😉 , jela jsem si pro něj tenkrát do nemocnice na gyndu 😉

tindra
2. bře 2009

ahoj,zle mi nebylo,jen z toho proč jsem ho použila......stojí kolem 420 teď tuším,dáš si první tabletku co nejdřív a pak další za 12???(nevím jistě)hodin.Tak jeslti ho potřebuješ teď,ráno hned utíkej na gyndu 😉 Můžou ti ho předepsat a můžeš ho mít doma preventivně,záleží na dr.

amira55
autor
2. bře 2009

no já měla špatný jaterky tak mi nechtěla napsat HA ale teď už je mám dobrý tak snad mi to napíše a jestli né tak jí to dítě donesu ať se stará 😖

lotosek
3. bře 2009

Mě ta sranda na pohotovosti stála 680 Kč, bylo mi špatně od žaludku, ale na druhý den už ok. 😖

nikka.vo
3. bře 2009

ty brďo 😅 😅 😅 tak to je mazec 😕

kubaka
3. bře 2009

to je pěkný svinstvo - myslelal jsem, že už se to nevyrábí. 🙄 Následky jsem měla špinění, trochu křeče a rozhodilo mi to menstruaci. I doktor říkal, že je to těžkotonážní granát. Fuj - vzala jsem před 15 lety dvakrát při "nehodě" na pohotovosti, ale tenkrát ta sranda ještě nic nestála 😝

amira55
autor
3. bře 2009

tak nakonec mi doktorka napsala escapellet.to jen jedna tableta.stála 420kč a zatím mě nic není