Po požití Postinoru jsem unavená, bolí mě bradavky

mamca2013
20. srp 2017

Dobry den,3.8 my skončila menstruace.. Dne 5.8 jsme nám s přítelem praskl kondom tak jsem si pro jistotu sla v pondělí 7.8 koupit postinor,užila jsem ho podle návodu: prvni tabletu hned a druhou po 12 hodinach..První tyden byl v pohode nic jsem nepocitovala ale tento tyden od pondelka me strasne boli bradavky na dotyk a jsem takova unavena..muze to byt tim postinorem a nebo muzu byt Tehotna?, jedno dite uz mame a druhe zatim v planu neni..dekuji za odpoved

slayc
20. srp 2017

Ahoj, pochybuji, ze bys mela ovulaci takto brzo po MS. Podle me se o tehotenstvi nejedna. Ale asi ti nezbyde nic jineho, nez za dva tydny zkusit test no

verca156
20. srp 2017

ahoj já si také nemyslím, že by jsi byla v tom nemůže to být nějaký vedlejší účinek... přeci jen, je to chemie?? ... ..nevím...

ladyhacek
20. srp 2017

v tabletě jsou hormony - to bude tím, ale smaozřejmě ti tady nikdo na 100% neřekna zda těhotná jsi nebo ne. Dva dny od prasknutí je dost > je to snad hranice ne? Musí počkat. Halvně se ,,neděs´´ kdžy to nedostaneš jak máš. Ono ti ty hormony zapracovaly a mohlo se ti to posunout. Zpozdit - tableta ti rozhodila organizmus a ten na to reáguje různě 🙂

keksikova1
20. srp 2017

1)Postinor mas uzit co nejdříve po styku, 2dny pote už je dost pozde
2)taky pochybuju,ze by ovu proběhla tak brzo
3)Postinor jsou hormony jak blázen, proto mas rozhozeny cyklus.
4)az bude meskat ms,udělej test,podle výsledků pak čekej, nebo gynda,pripadne oboje
5)mala možnost je vzdycky,ale taky si nemyslím,že bys byla tehotna

dante_alighieri
20. srp 2017

Mě jednou bolely prsa po Postinoru fakt hodně - a potom ještě další tři cykly vždycky od ovulace až po menstruaci. Teprve pak si to sedlo.

babanci
21. srp 2017

Postinor jsem použila jen jednou v životě a bylo mi po něm na umření. Je to darda hormonů, tak se nediv, že Tě bolí kdeco. Těhotná určitě nejsi.

mamca2013
autor
21. srp 2017

menstruaci mam dost nepravidelnou takze ani sam doktor mi nerekl kdy presne ta ovulace byla..@keksikova1 cetla jsem ze postinor se muze uzit nejpozdeji do 72 hodin a jelikoz se to stalo v sobotu vecer tak jsem ho uzila cca do 36 hodin. nejbližší otevrenou lekarnu o vikendu mam cca 40 km od bydliste tak mi nezbyvalo nic jineho :(....Dekuji za uklidneni budu to muset vydrzet :(