Používá někdo Cyclotest nebo Lady Comp?

petkula
27. srp 2013

Stále pátrám po nejvhodnější antikoncepci - nechci už brát hormony ani tělísko a kondomy zase nechce manžel. Spermicidní gely nejsou spolehlivé a nehormonální tělíska taky ne. Takže co vybrat? Zvažuji měření bazální teploty a tím zjištění plodných a neplodných dnů. Vím, že stačí obyčejná tužka a papír a tam si všechny hodnoty můžu zapsat. Jenže přijde mi, že s tím minipočítačem je to takové přehlednější a přesnější. Máte někdo prosím zkušenost s některým z nich? Uvažuji spíš o tom cyclotestu protože lady comp je na mně už dost drahý.

eva518
14. lis 2017

@maruskaga dobre,druhá paní se mi zatím neozvala. Byl dráhy,ale má všechny funkce kromě počítání tydnu tehotenstvi-to má jen ten Baby. Jinak je lepší než Pearl

ifffffka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hz
14. lis 2017

@eva518 teda, za takovou cenu prodavate? ja presne tento dostala loni pod stromecek od manzela(kratce po porodu jsem byla) a je to super vec

@maruskaga za takovou cenu-berte vsema deseti! vrele doporucuji...

ifffffka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
eva518
14. lis 2017

@hz me by tady zbytečně ležel a myslím,ze za reálnou cenu - třeba 7000,- by se hůř prodával.. Dokud je v zaruce,tak je to lepší. Me se to taje líbilo,ale jak jsem psala-vyřešili jsme antikoncepci jednou pro vždy,takže není už potřeba a schovávat ho pro někoho jiného-nemám koho..

hz
14. lis 2017

@eva518 rozumim... ale kdybych jej shanela, tak bych tech 7tisic za nej dala. Nekolik inzeratu za cenu 7t. tu na bazaru bylo a prodal se.. ale asi je pravda, ze na prodej prodejce nepospichala..

ifffffka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
eva518
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
maruskaga
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
eva518
21. lis 2017

@maruskaga to jsem rada,ze se cestou neztratil. Casem všechno zjistíte,není to nic složitého 🙂 At vám dobre slouží.

jednaholkaa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
maruskaga
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
xhali
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
limda
16. led 2019

Nějaké nové zkušenosti od někoho, kdo používá Ladycomp? Dost o něm teď uvažuji, ale trochu mě odrazuje to množství žlutých dnů. Dokázal by mi někdo říct kolik zelených dnů měsíčně to ukazuje třeba po roce užívání? Protože je to asi jediná věc, která mi na tom nesedí. 🙂

hz
16. led 2019

@limda ahoj. Žluté dny už můj lady comp neukazuje vuber (měřím pravidelne). Ze zelených dnů to rovnou skočí na červené dny-používám jej více jak 1,5 roku v kuse.

limda
17. led 2019

@hz Díky za odpověď. A dokázala bys říct kolik je v průměru těch zelených dnů?

hz
17. led 2019

@limda na počítala jsem 16-17 zelených dní.

filipatereza
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
upirecek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
annnyka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
filipatereza
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
annnyka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
upirecek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
werush23
11. led 2020

Ahoj. Mám dotaz. Začala jsem používat Cyclotest, ale z osobních důvodů ho chci na nějakou dobu vysadit. Jenže už ho nepoužívám asi 3 měsíce, nevím, jak ho vypnout. Každé ráno pípe a budí mě. V návodu ani na internetu nemůžu najít, jak to vypnout. Nevíte některá? 🙂

domix147
26. led 2020

@hz ahoj chcem sa spytat, torsku nerozumiem tomuto...kedze to napr.ukazuje zeleny den, mate pohlavny styk, teda normalny nepreruzovany, a na druhy den ukaze cerveny den to ale este spermie v tele zeny ziju,moze teda zena otehotniet?alebo to ukaze cerveny den uz 5 dni pred ovulaciou???dakujem vam velmi pekne za odpoved.

hz
2. únor 2020

@domix147 Ahoj, na první otázku neznam odpověď, bo nemám zkušenost, resp. nevyvíjela jsem tento přístroj 🙂 Druha otazka: ano, pristroj ukazuje/doporučuje nekolik dni pred ovulaci nemít styk.