Používá někdo Cyclotest nebo Lady Comp?

petkula
27. srp 2013

Stále pátrám po nejvhodnější antikoncepci - nechci už brát hormony ani tělísko a kondomy zase nechce manžel. Spermicidní gely nejsou spolehlivé a nehormonální tělíska taky ne. Takže co vybrat? Zvažuji měření bazální teploty a tím zjištění plodných a neplodných dnů. Vím, že stačí obyčejná tužka a papír a tam si všechny hodnoty můžu zapsat. Jenže přijde mi, že s tím minipočítačem je to takové přehlednější a přesnější. Máte někdo prosím zkušenost s některým z nich? Uvažuji spíš o tom cyclotestu protože lady comp je na mně už dost drahý.

marikost
4. čer 2016

@kubian dakujem za info 😉

pet_m
13. srp 2016

Dobrý den,
a není tu někdo kdo má pozitivní zkušenosti s těmito přístroji při pokusech o otěhotnění? Funguje to?

marikost
14. srp 2016

neviem, ale odporucam http://www.piestanskydennik.sk/rubriky/galeria/.... Je viac odkazov, dajte do googlu bylinkarka anna kopacova vrbove.

usvitka
15. zář 2016

Já ho používala dva roky a byla nadmíru spokojená. prvních pár měsíců ukazuje dost oranžových dní, ale čím déle se používá, tím víc je zelených dní. V případě, že by někdo měl zájem, mohu nabídnout k prodeji použitý (vydensifikovaný) pearly za rozumnou cenu. Kdyžtak pište do SZ

munecabrava1
30. říj 2016

Caute dievcata, kupila som si lady comp ale neviem don vlozit potrebne data aj ked mam navod :D nasla by sa niektora ktora by mi s tym pomohla? Cez skype, pripadne stretko vramci BA 🙂
Pre lady comp som sa rozhodla z dovodov ze mam alergiu na latex a nemozem brat hormonalnu antikoncepciu. Uvidime jeho spolahlivost, som zvedava. A ked bude mimco nevadi :D Bude mi robit radost 🙂 Najdete ma na fb Veronika Bucova, pls help mee 🙂

marikost
30. říj 2016

@munecabrava1 zial, vkladat data nejdu ☹, iba sa odznova merat...

marikost
30. říj 2016

@usvitka kolko bol pouzivany? spomeniem kamoske

marikost
30. říj 2016

@munecabrava1 aj mne tato funkcia chyba..., napr. ked sa mi nepodarilo zmerat sa alebo na cesty by stacil zobrat teplomer a nie cely pristrpj, kedze je dost drahy, bojim sa, ze ho niekde rozpucim

usvitka
30. říj 2016

@marikost již to není aktuální, je prodaný

filipatereza
14. lis 2016

@kosazizala Ahoj, obnovuji diskuzi a moc prosím o tvou zkušenost po delší době používání. Již doma dva špuntíky máme a další si nemůžeme dovolit... Hormonální ani jiná antikoncepce u nás nepřichází v úvahu... Peníze za to ráda dám, když to bude fungovat a to bude asi ten největší problém. Spolehnout se na to...🙂

dadka1612
7. pro 2016

Ahojte ak by niekto mal zaujem mam doma cyklotest aj lady comp obidva funguju ja ich uz nepotrebujem predam ich za dobru cenu mne len zavadzaju lady comp je este v zaruke ozvite sa mi vďaka 😉

sukihotaru
21. pro 2016

@dadka1612 ozyvam se!!!

lajla
21. pro 2016

Mám ladycomp, je super, spolehlivý...No momentálně nepoužívám 😂

sukihotaru
21. pro 2016

@lajla
@lajla to ma znamenat ironicky ze spolehlivy neni?🙂

lajla
21. pro 2016

@sukihotaru Nene, Fakt je spolehlivý...Ale trvá to pár měsíců než dny úplně vychytá, páté bylo chtěné

miccap
27. pro 2016

@dadka1612 dobrý den, máte ještě k prodeji?

dadka1612
28. pro 2016

Ano mam obidva doma aj som ich použivala cyklotest je velmi citlivi a v obdobi dojcenia neni vhodny lebo tam musis poslednych 6 h spat a to nejde ked stavaš k dieťaťu lady comp je lepsi ze tam toto pravidlo nepl

dadka1612
28. pro 2016

Neplati prepačte za chybu pre mna bol lady lepši ale vysledky sa dostavia po dlšom použivani

miccap
28. pro 2016

@dadka1612 u lady compu to pravidlo spaní neplatí? já právě kvůli tomu váhám zda do něj jít.. malá teď v noci je vzhůru snad co hodinu, tak vůbec nevím, kdy bych se měřila.. menstruace se ale už dostavila tudíž už je plodnost na 100% a druhé vááážně nechceme :( jak to měření tedy probíhá? to se měří v danou hodinu, nebo kdy můžu já, ale nesmím vstát z postele, jak to je?

zuzajulie
4. led 2017

Ahoj. Mám pearly třetí měsíc, data jsem tam žádala 100 dní zpátky. A asi jsem těhotná. Ukazovalo mi to ted strasne moc plodných dní, teplota neklesla a na testu duch. Dám vědět, ale asi zkusím vrátit, pokud to půjde, a po dalším už sterilka.

dadka1612
4. led 2017

Ten budik si mozes nastavit ako chces a potom ta bude tak budit pri lady to neplati ale tiez by si mala pri tom lezat zo zaciatku kym si pristroj nenacita tvoj cyklus tak bude viacej plodnych dni a postupne budu ubud

dadka1612
4. led 2017

ubudat.

zuzajulie
4. led 2017

Tak jsem 3.mesic s používáním pearly tehu. Tak uvidíme, co bude teď.

miccap
4. led 2017

@zuzajulie no tak nevím jak vás to potěšilo, ale když jste do toho dala 8000..já bych jim to asi hodila na hlavu. Ale k miminku gratuluji 🙂))))

lajla
5. led 2017

@miccap nastavite si hodinu kdy chcete aby vas vzbudil...ale teplotu muzete merit v rozmezi cca tri hodin plus minus jestli si dobre pamatuju...kojila jsem stejne a byl spolehlivy

miccap
5. led 2017

@lajla no a když si ju nastavím třeba ve 12 v poledne? tak to ničemu nevadí? musím teda před tím spát?

zuzajulie
5. led 2017

@miccap oni doporučuji aspoň 3 h spánku a změřit před vstanim z postele. Já měla třeba budík na 9, s tím, že když jsem se vzbudila třeba v 7, změřila jsem se. Další den jsem tedy měla měřit mezi 4-10. Pokud bych měřila třeba v 10, tak zas další den od 7-13.
Jinak já počkám na potvrzení od gynekologa. Mimco je chtěné, i když takhle brzo ještě ne úplně plánované. Ale asi ví, co dělá. Tak hlavně, aby bylo zdravé, neboť beru imunosupresiva, která musím vysadit během max.2 týdnů. HA už jsem brat nechtěla. Máme v rodině i Leidenskou mutaci, takze ne.

lajla
5. led 2017

@miccap proc v poledne? Jasny..nejakou dobu v klidu byt musite...
Ale tento dovoluje mereni i kdyz kojite a pracujete na smeny

miccap
5. led 2017

@lajla to byl příklad 🙂 tak ono se to vždy nějak vymyslí. Jen pořád nějak moc nechápu rozdíl v Perly a v Ladycompu? Nevíte? Spolehlivost je tam snad stejná ne?

verunkablahova
16. led 2017

Mám Lady Comp. Používám ho už tři roky. Ze začátku jsem kojila a neměla jsem ms, takže se počítač "nemel čeho chytnout". Po první ms začal dny rozlišovat a najednou i bylo možno pozorovat změny teplot. Trvalo dvanáct cyklů, aby přístroj ukazoval i po dnech, kdy jsem se neměřila. Naše páté dítko bylo počato presne v "červený" den. Hodnotíme přístroj jako velice pohodlný a spolehlivý. Jsem lenoch na měření normalnim teploměrem, zapisování a vyhodnocování. Stoji za tu cenu.