Přerušovaný sex a jeho ne/spolehlivost...

deni
20. bře 2006

Zdravím všechny...
zakládám nové téma, které si myslím, že se dosud jako samostatné téma neobjevilo.
Jelikož vysazuji HA, chceme se s přítelem chránit dalšími způsoby (kondom, krémy..), ale stejně si myslím, že to bude většinou přerušovaný styk. podotýkám že mám partnera, na kterého se můžu v této ochraně spolehnout.
proto jsem se chtěla zeptat, kolik z vás na to doplatilo a nechtěně tímto počalo.
Je možné se takto chránit třeba rok - než budete chtít opravdu plánovaně počít miminko? Nebo se to v tomto případě nedá ani plánovat? a rozhodli jste se potom vzít co nejdřív jako těhulky nebo jste počkali, až bude dítko starší (půl roku, rok nebo víc)??

P.S. Tato ochrana je asi hlavně pro ty, kterým by nevadilo, kdyby se stala ona "nehoda" dřív než plánují, že? 😀

1kacaba1
22. bře 2015

@viola1987 OK, beru to jako názor, ale ne jako stoprocentně daný fakt.

achjonetusim
22. bře 2015

@emisekkk Naprostej souhlas. A je o důvod navíc o kterym se nemluví přitom je dost praktickej (holt společenský tabu). Vidím to pragmaticky, muž mě "může" podvést ale dětem nepřibude nevlastní sourozenec a nehrozí placení alimentů třetí straně.

viola1987
23. bře 2015

přerušovanou soulož jsam praktikovala já i moji vrstevníci s tím že když by se něco stalo tak by nám to nevadilo, všem nám ale fungovala stoprocentně, tak jsme všichni propadali panice, že je něco špatně, protože všude přeci píšou, že stačí ta kapka. Nakonec jsme všichni krásně otěhotněli bez problémů a umělých oplodnění...a ti kdo teda otěhotněli byli ti, že věděli že jim to ujelo, byli opilí- silvestr a podobně. 🙂

milluska
29. bře 2015

@viola1987 tak tak a tiez bacha na tu opakovanu prerus suloz bez vymocenia partnera po prvom kole. bo ostavaju spermie v moc rure a staci jedna hadimrska a je to tam 😝 Poznam vyse takych neplanovane bruchatych...

clare379
23. dub 2015

Nějak tak to právě praktikujeme i my... ne vždy si vezme kondom, mě by těhotenství nevadilo, tak uvidíme, jestli se něco nekdy podaří 🙂

formelina
23. dub 2015

S manželem jsme tuto medotu aplikovali viz než 5let a nebyl problém.
S tím, že kdyby se stalo tak by se stalo 🙂

Některá se jen otře o trensle a je v tom a jiná jako já si musí počkat na plodné dny. Takže u nás v tomto problém nikdy nebyl. Bohůžel v dnešní době mají ženy spíše problém otěhotnět. Takže až se začnete opravdu snažit možná zjistíš, že to není zas tak lehké..

lucinka58
23. dub 2015

My to taktéž praktikovali takto 6 let a bez problémů 🙂 Asi mám šikovného muže, protože když už jsme se rozhodli, že do toho praštíme, tak nám to vyšlo za 3 měsíce 🙂

formelina
23. dub 2015

@lucinka58 Tak nám cca 5měsícu žádné roky, ale i tak...
už nejsme mladé maminky, styl života je na prd atd...

milluska
23. čer 2015

Tak zienky uz som zivym prikladom aj ja.. Aj ked nakoniec nedopadlo dobre, doteraz nechápeme s mm ako sa to podarilo, bo ooakovany sex u nas nehrozi... A do.mna sa neurobil, cele tri roky a nic sa neudialo a atrraz zrazu bum! Ale tesili sme sa neprekazalo by nam to... No uz je to aj tak jedno..

lu777
23. čer 2015

@milluska to jsou právě ty "kapky lásky"... stačí fakt kapka 😉

milluska
23. čer 2015

@lu777 no uz verim, ze za istych okoln naozaj tie spermie mozu byt "mrsky" aj v predejakulate 😀

lucifereeek
23. čer 2015

U nás problém nebyl. Máme to tak už 12 let a deti jsme meli jen když jsme je chtěli

petiiiska
16. črc 2015

Já vysadila minulý rok v září, od té doby jen přerušovaný styk a zatím nic. Uvidíme, jak dlouho to vydrží 🙂

simi1510
16. zář 2015

s partnerem jsme nejdříve začínali s kondomem, pak jsme přešli na přerušovaný sex a nakonec jsme nyní najeli na nechráněný s tím, že pokud máme mít dítě, tak ho mít budeme. Tak uvidíme co po minulém týdnu vznikne 🙂

mia_mia88
16. zář 2015

My jsme to s manzelem praktikovali sedm let. V kombinaci s plodnymi a neplodnymi dny. Respektive pri plodnych dnech prerusovana souloz a pred a po ovulaci uplne nechraneny styk. Bez nehod. Kdyz jsme se rozhodli mit dite, vyslo nam to napoprve. 🙂

clare379
17. zář 2015

My také máme přerušovaný styk od dubna co jsem vysadila HA. Zatím nic, ikdyž mimčo bych si moc přála 😅 Ale ted jsme ho měli v době ovulace, tak uvidíme 🙂

shine2015
17. zář 2015

Přerušovany sex je vhodný pro ty u kterých když by žena otěhotněla tak to nevadí...,.

barumat
6. říj 2015

Ahoj, myslím, že obecně prostě záleží na tom, jak je žena "chytlavá". Mám kamarádku, která několikrát otěhotněla i při kondomu. Já nebrala antikoncepci několik let a bývalý manžel a současný partner si dávali jen pozor. Řešit jsme to se současným partnerem přestali v prosinci vloni a těhotná jsem teď od srpna, takže až za skoro devět měsíců úplně nechráněného styku (tj. už bez přerušování). Pokud je to to tak nějak buřt, jen bys radši ještě počkala, ale svět by se nezbořil, klidně bych do přerušované soulože šla. Pokud určitě otěhotnět nechceš, chránila bych se ještě nějak jinak.

ma_jo
6. lis 2015

Já jsem praktikovala přerušonavý sex posledních asi 5 let. Nikdy se nic nestalo, tak když jsme se teď s manželem rozhodli, že chceme miminko, měla jsem trochu strach, jestli není někde problém. A otěhotněla jsem na první pokus 🙂

patrman
9. dub 2016

Chlap se musi kontrolovat jak v zivote tak pri sexu - kdyz to neumi je trouba. Jsem jiz 20 roku zenaty
a 2 deti jsme si udelali vedome. Soustani je rozkos jako kazda jina rozkos-alkohol koureni atd.
Za celou domu jsem nebrali kondom ani zadn pilulky a vzdy jsem ho vcas vytahl.
K tomu musi byt ale i chytra zena- nesmi mu ho zadrzet anebo na nem bez prestani rajtovat.

xxxflower
23. lis 2016

Ahoj, my máme po pul roce přerušovaného sexu 7 letou holčičku, a od jejího narození to tak děláme stále, ale už jsem neotěhotněla - zvažuju zda nejjsem neplodná - protože této variantě antikoncepce také nevěřím...🙂))

clare379
25. lis 2016

To my s přítelem toto provozujem uz půl roku a nic. Né ze by jsme přímo plánovali, spíše to necháváme osudu, ale kdyby to vyšlo, byli by jsme oba rádi. Jen jsem z toho trošku nervózní, protože párkrát si pozor nedal a stejně furt nic.... a to ja uz těhotná kdysi byla.... 😕

kikidii
2. pro 2016

Brala jsem HA 11 let. Nejenom, že se mi kvůli ní rozjely neustále se opakující kvasinkový infekce, ale když jsem ji pak vysadila a začali jsme se s manželem snažit o miminko, trvalo nám to celý dlouhý rok, než se konečně zadařilo. Takže já už to svinstvo nechci ani vidět!!! A kondom taky není zrovna náš kamarád 😀 Takže dokud někdo nevymyslí nějakou přirozenou ochranu, budeme si proste "dávat pozor". Další mimčo bysme časem stejně chtěli, tak za 4 roky, ale kdyby to přišlo dřív, tak bysme to taky zvládli...