Přerušovaný sex a jeho ne/spolehlivost...

deni
20. bře 2006

Zdravím všechny...
zakládám nové téma, které si myslím, že se dosud jako samostatné téma neobjevilo.
Jelikož vysazuji HA, chceme se s přítelem chránit dalšími způsoby (kondom, krémy..), ale stejně si myslím, že to bude většinou přerušovaný styk. podotýkám že mám partnera, na kterého se můžu v této ochraně spolehnout.
proto jsem se chtěla zeptat, kolik z vás na to doplatilo a nechtěně tímto počalo.
Je možné se takto chránit třeba rok - než budete chtít opravdu plánovaně počít miminko? Nebo se to v tomto případě nedá ani plánovat? a rozhodli jste se potom vzít co nejdřív jako těhulky nebo jste počkali, až bude dítko starší (půl roku, rok nebo víc)??

P.S. Tato ochrana je asi hlavně pro ty, kterým by nevadilo, kdyby se stala ona "nehoda" dřív než plánují, že? 😀

baca
27. led 2007

aviril znamená to, že, muž vysune penis z pochvy dřív, než ejakuluje a ejakuluje až venku
Rizika jsou dvě:
- netsihne vytáhnout
- už během styku se mohou uvolnit nějaké spermie -a mimi je na cestě 😀

janka1
27. led 2007

no na jednej strane to je spolahlive, ale ak ho praktizujete mimo plodnych dni...my takto fungujeme uz 10 rokov... 😉

baca
27. led 2007

My jsme to tak praktikovali 3 -4 roky, pak jsem si pořídila HA, teď jsem vysadila a jedem zase přerušovaný

madeleine
27. led 2007

čo môže byť bezpečného na prerušovanom sexe? 😕 Podľa mňa je to vec náhody a zase neviem si predstaviť pri milovaní myslieť na to, kedy prerušiť... mňa by k tomu nikto nedostal... 😀

consti
27. led 2007

madeleine naprostý souhlas..tak nějak nechápu, jak si to ti dva můžou užít, když u toho myslí na to, kdy přestat aby náhodou...Kondom je podle mě mnohem pohodlnější a spolehlivější😀

aviril
27. led 2007

Ďakujem za vysvetlenie. Presne tak to praktizujeme. Dúfam,že u nás je to bezpečné,lebo kojím, ale menzes som už po šestonedelí mala. HA zatiaľ neberiem. Hádam ma "kvapky rozkoše" nedostanú.

ivana98
27. led 2007

ale vsak pri prer. sexe sa clovek ani nemoze poriadne uvolnit 😅 stale len davat pozor..a najma ty aviril, ked pises ze babo nechces 😨 nechapem

aviril
27. led 2007

Síce keby to bolo dievčatko, ani by mi to nevadilo, lebo mám dvoch chlapov. Len keby som to vedela, že by to bola baba...

kim
27. led 2007

Madeline, Consti: záleží na partnerovi a jeho ovládání.Mému muži to nedělá nejmenší problém a určitě si sex neužívá méně než já.Nemusí na to pořád myslet, zná svoje tělo a pocity které nastávají těsně před ejakulací, takže přesně ví, kdy včas vyndat 😉 rozhodně lepší varianta než kondom, z toho opravdu nic moc nemáme oba...

certica
27. led 2007

kim, suhlasim s tebou, je to o poznani svojho tela a mojmu partnerovi to nerobi najmensi problem, ani nas to nijakym sposobom neobmedzuje ani nezvazuje. dokonca aj v obdobi uzivania HAK sem tam praktizujeme tento sposob, ved je vela inych zaujimavych miest, kde mozu spermie ukoncit svoju put...(ale to som mozno trochu odbocila)

fafa
27. led 2007

Certi 😉 my to inak kombinujeme...aj HAK aj prerusovana suloz...ja som prehnane opatrna 😲

certica
27. led 2007

fafa, + prezervativ to isti 😀

kim
27. led 2007

taky jsme to tak dělali i s HA 🙂 lepší umýt z bříška než se hodinu vymývat dole 😀 😀 😀 😀

certica
27. led 2007

...kazda jedna alternativa ma svoje caro, staci si len vybrat podla momentalnej chuti a nalady 🙂

madeleine
27. led 2007

nepresvedčili ste ma... 😀

certica
27. led 2007

made, neva 😀 . kazdy mame svoje predstavy a chute, no nie? 😉 😀
niekomu to vyhovuje, niekomu nie...

aviril
27. led 2007

Certica, len raz sme použili prezervatív a ten praskol v najnevhodnejšej chvíli a teraz máme už 7 ročného chalana. A aj my sme kombinovali HAK s preruš.sexom. A keď sme chceli druhé bábo, jednoducho som vysadila HAK a hneď to aj bolo.

certica
27. led 2007

noo, aviril, tak to vam niektore snazilky mozu len uprimne zavidiet 😅 😀

aviril
27. led 2007

No, tak to ano. Nám sa naše deti podarili na prvý šup. Keby aj druhé ženy, ktoré by chceli bábo, mohli mať také šťastie. 🙂
Práve preto sa trochu obávam, že keď teraz praktizujeme len preruš.sex bez HAK, či sa náhodou niečo vo mne neusídli aj z tých "kvapiek rozkoše". Aj keď podotýkam, že keby to malo byť dievčatko, by som sa až tak nehnevala.

certica
27. led 2007

tak v tvojom pripade je to vcelku slusne pravdepodobne - dalsie tehu. my ked sme praktizovali par rokov (uspesne) tuto formu anti, isli sme do toho s tym, ze ak by sa pritrafilo babo, nevadilo by, mali sme v podstate vyriesenu aj otazku byvania, len sme sa este uplne necili na rodicovstvo, hlavne ja 😅 😀

aviril
27. led 2007

Ani ja som sa moc na rodičovstvo necítila, keď som po tej prezervatívovej nehode ostala v tom. Mala som len 19 rokov a študovala som v prvom ročníku na vysokej. Teraz to už pociťujem úplne inak. Predsa som už zrelšia...

melory
27. led 2007

dieta si cestu na svet najde, 😉

megie
29. led 2007

😎

danona
29. led 2007

aviril-som na tom rovnako-výška a neplánované bejby v 19, no školy som neskôr stihla doštudovať dve, poctivo som začala brať HAK, po jej vysadení sa na prvý šup zadarilo bejby-tentoraz plánované... 😀 len ja mám dve baby 😀 , teraz kojím a beriem pre istotu Cerazette.. 😉

aviril
29. led 2007

Danona, to Ti gratulujem k tým dvom školám a ešte k tomu pri dieťati. Ty máš dve baby a ja dvoch chalanov. Práve preto občas strašne túžim po dievčatku. Možno aj preto som si nedala predpísať HAK, ako by som si nechávala zadné dvierka...

zu.za
27. únor 2007

nejake nove skusenosti s touto temou??? 😀

megie
27. únor 2007

No, ja osobnú skúsenosť nemám, ale moja mamina to praktizovala asi 4-5 rokov. Ale raz dostala nádchu, a celý cyklus sa jej nejak posunul a tomu vďačím, že si tu teraz s vami môžem písať 😀 potom už mala teliesko, potom môjho brata a potom išiel môj tatino na zákrok, aby mamina nemuselan nič brať... 😉

vendulka
27. únor 2007

Holky, já této metodě teda moc nevěřím.... 😀

A kdybych se měla spoléhat na mého manžela,tak nevím nevím jak by to dopadlo.... 😀

droby
27. únor 2007

ja sa pridam, ze tak fungujeme 2roky a babtko 6iadne, tak6e u nas funguje (škoda 😅 )

megie
27. únor 2007

no veď to 😀