Přerušovaný sex a jeho ne/spolehlivost...

deni
20. bře 2006

Zdravím všechny...
zakládám nové téma, které si myslím, že se dosud jako samostatné téma neobjevilo.
Jelikož vysazuji HA, chceme se s přítelem chránit dalšími způsoby (kondom, krémy..), ale stejně si myslím, že to bude většinou přerušovaný styk. podotýkám že mám partnera, na kterého se můžu v této ochraně spolehnout.
proto jsem se chtěla zeptat, kolik z vás na to doplatilo a nechtěně tímto počalo.
Je možné se takto chránit třeba rok - než budete chtít opravdu plánovaně počít miminko? Nebo se to v tomto případě nedá ani plánovat? a rozhodli jste se potom vzít co nejdřív jako těhulky nebo jste počkali, až bude dítko starší (půl roku, rok nebo víc)??

P.S. Tato ochrana je asi hlavně pro ty, kterým by nevadilo, kdyby se stala ona "nehoda" dřív než plánují, že? 😀

simuska2
11. srp 2010

no prerusovany styk, to uz je snad vtip? s kamoskami uzivame qlairu, jedna na kratko vysadila, brala antibiotika, a ze prerusovany styk, teraz uz je s bruskom, takze tak...

katrenka111
11. srp 2010

@simuska2 je to u každej ženy ine...jedna otehotnie hned ani nevie ako a 2 caka na to aj niekolko rokov....
A myslím že je to aj o partnerovi....

jabera
11. srp 2010

no, ja som vdaka prerusovanemu sexu neotehotnela kooopu rokov... no a teraz mam vdaka nemu doma vrtulu 😉 asi sme neprerušili včas...

katrenka111
11. srp 2010

@jabera no ved hej to je to že nie vždy sa može podarit vcas...ale myslím že pokial sa všetko dostane inde,tak by to malo fungovat....

jabera
11. srp 2010

@katrenka111 teoreticky ano, len este tu mame tzv. kvapocky lasky, coz je ten vylucok, co ide pred ejakulaciou... no a aj ten moze obsahovat spermie a pokial je dama chytlavejsia, tak je to tam.... ja napriklad u nas o ziadnom posmyknuti kolien neviem a teraz spi nasa prerusovana suloz v kociku.... ja si myslim, ze tento druh antikoncepcie je dobre pouzivat medzi ludmi, kde pripadne tehotenstvo nesposobi katastrofu...

katrenka111
11. srp 2010

@jabera no asi tak to nejak bude...ale baby co neplanuju deti by sa mali uistit este niečím iným....

bobsove
17. srp 2010

@jabera někde jsem o těch "kapičkách lásky" četla, ty jo ale kde....? No zkrátka psali tam, že otěhotnět z nich nejde, že se otěhotní jen když to opravdu partner "nestihne", i když si myslí (a situace o tom taky vypovídá) že ano. Podle mě na tom něco pravdy bude...
My jsme toto praktikovali několikrát a za ty 4 roky jsem z toho nikdy neotěhotněla... Asi - jak už tu někdo psal - fakt hodně záleží na partnerovi. (Jo a to jsem ten typ, co otěhotní, když se "otře o trenky").

katrenka111
17. srp 2010

@bobsove aj ja si myslím že len vtedy žena otehotnie ak sa muž naozaj urobí do nej,ale zas možne je všelico.... 😉

bobsove
17. srp 2010

@katrenka111 když ono se kolem toho už napovídalo tolik bludů... jako i o otěhotnění dlouho po ovulaci, tak i o tomhle.. No jo no když my slyšíme na takový to "ale jedna známá mé kamarádky říkala...". A už jsou na světě bludy jedna radost. 😀

katrenka111
18. srp 2010

@bobsove tak to hej... napriklad my tiež praktizujeme prerusovanú,dokonca sa nam minule stalo že sme isli 2krat hned po sebe,tak tiež mam trochu stres ci sa niečo nestalo,MS meska už 18dní a nic .... ☹

bobsove
18. srp 2010

@katrenka111 hele tohle už se stalo mooc lidem, ale neznám nikoho, kdo by tak otěhotněl (možná náhoda, že o nikom nevím...). 18 dní meškání - to už by těhu test byl pozitivní.

bobsove
18. srp 2010

@katrenka111 ale zpoždění z toho mělo hodně párů, právě pro ty nervy. 😀

petule246
18. srp 2010

ahoj, já jsem s přerušovanou souloží neměla problém cca 5 let - 1. dítě bylo plánované. Nicméně momentálně jsem těhotná a 2. mimi vzniklo náhodou právě při přerušované souloži ... takže na 100% bych se na přerušovanou soulož rozhpodně nespoléhala 🙂

katrenka111
18. srp 2010

@bobsove no hej..neviem co by som robila kebyže som fakt tehu a ani o tom neviem,sice už sa stalo vela babam aj take že testy stale nic neukazali až v 2mesiaci 🙂

katrenka111
18. srp 2010

@petule246 ved uvidime....to je osud .... 🙂

samik2008
20. srp 2010

@katrenka111 tak jak víš něco nového?

katrenka111
20. srp 2010

@samik2008 ahoj no este nie... dnes ma strasne bolia križe..test budem este robit v nedelu a ked nic tak utekam k lekarke

samik2008
25. srp 2010

@katrenka111 co nového, 😉

katrenka111
25. srp 2010

@samik2008 no cauky,takže nie som tehotna aj u doktorky som bola,mam ist este na krv... uplne bola zhrozena,mam hypoplaziu maternice ,je až prílis malicka mam ju jak 10r.dievca takže fasa som dopadla,to som mala vždy ale teraz este mensia,takže gravidita mi asi nehrozí ☹

milluska
26. srp 2010

Ahojte. my tiez sexujeme prerusovane uz rok a nic, aj ked nevadilo by mi uz keby aj hej 😉

katrenka111
26. srp 2010

@milluska ahoj... no u nas to iste 🙂

milluska
26. srp 2010

@katrenka111 aha, tak uz viem, kde som ta "videla" 😀
Som pisala do dalsej temy, kde si 😀 A vy kolko uz takto sexujete?

katrenka111
26. srp 2010

@milluska nejak rok a pol a tiež nic ale ja mam iný problem,tak nie sa co cudovat ☹

milluska
26. srp 2010

@katrenka111 ano, uz som citala, neda sa to nejak riesit??
no ja sa tiez bojim, kazdy mi hovori, ze je az zazrak, ze pri nasej frekvencii milovania este nie som tehotna, tak uvidim, ci je vsetko ok v septembri na prehliadke... 😖

katrenka111
26. srp 2010

@milluska No ved aj ja sa tomu cudujem že koooolko a nic sa neudeje.... 🙂
No neviem zajtra mam ist este na krvne testy a uvidi sa že co je ale doktorka bola cela nejaka zlaknuta zo mna,sama povedala že niečo mi je ......aj som si poplakala ,tak sa všetko jedno s druhým serka,MS už pomaly mesiac meska,ale co už...ide sa dalej....

milluska
26. srp 2010

@katrenka111 akoze "nieco ti je", to ti nepovedala aspon konkretne, preco mas taku malu tu maternicu??

katrenka111
26. srp 2010

@milluska no neviem že sa jej nepacim ci co že ona zisti co mi je,ale myslím že to bude mat spolocne s tou krvou ked mam take patalie....dufam že to nebude nic važne....

lensam
8. zář 2010

my sme sa milovali cca 10 rokov bud prerusovane, alebo s kondomom....vyber podla nalady....a nikdy sa nic nestalo. ked sme potom chceli babo a prestali sme prerusovat, tak sa nam zadarilo az po 4 mesiacoch. zakladom je, aby partner fakt prerusil vcas

lucyliu77
8. zář 2010

My to praktizujeme 14 rokov a tiez sa nic nestalo a ked sme chceli baby tak som otehotnela HNED na prvy krat.

remeli
10. říj 2010

tak skusim sa pridat aj ja, teda skor mam otazku. Dnes som 42 DC vzdy mam MS 32 DC, brala som antibiotika takze ten zklz moze byt aj z toho. Momentalne asi tri mesiace prerusujeme a dnes ma napadlo, ze ci nam nahodou nieco neuslo (strasne ma bolia bradavky) ale zase brucho vobec. Dnes si pojdem kupit test. Co si o tom myslite?