Přerušovaný sex a jeho ne/spolehlivost...

deni
20. bře 2006

Zdravím všechny...
zakládám nové téma, které si myslím, že se dosud jako samostatné téma neobjevilo.
Jelikož vysazuji HA, chceme se s přítelem chránit dalšími způsoby (kondom, krémy..), ale stejně si myslím, že to bude většinou přerušovaný styk. podotýkám že mám partnera, na kterého se můžu v této ochraně spolehnout.
proto jsem se chtěla zeptat, kolik z vás na to doplatilo a nechtěně tímto počalo.
Je možné se takto chránit třeba rok - než budete chtít opravdu plánovaně počít miminko? Nebo se to v tomto případě nedá ani plánovat? a rozhodli jste se potom vzít co nejdřív jako těhulky nebo jste počkali, až bude dítko starší (půl roku, rok nebo víc)??

P.S. Tato ochrana je asi hlavně pro ty, kterým by nevadilo, kdyby se stala ona "nehoda" dřív než plánují, že? 😀

droby
27. únor 2007

takze ja som verila ze sa moze podarit a nic, takze u mna metoda nesplnila co som cakala 😀

megie
27. únor 2007

treba partnera omámiť tak, že sa nebude môcť ovládať... 😀 alebo utajiť plodné dni... 😵 Alebo to má dobre zrátané???
😲

zuzanat
28. únor 2007

my to praktizujeme takto viac ako dva roky a zatial ziadna nehoda 😀
ale dufam, ze buduci rok sa nam "pritrafi" 😀

sisstin
28. únor 2007

já to praktikovala taky přes dva roky...no a 😀 😝

skrecok
28. únor 2007

My tiež praktizujeme a 2 roky nič. Mojej kamoške sa raz vrátil domov z oslavy jej opitý manžel a vďaka jeho opitosti nakoniec otehotnela. Dovtedy nič, poctivo sa snažilkovali. Takže asi budeme musieť omámiť (opiť) manžela, aby sme boli konečne v tom 😉 .

droby
28. únor 2007

tak ja ho teda opijem, no on neche pit a potom sa snazit ani skorosnazit, vraj budemem mat potom opite babatka 🙂

zu.za
1. bře 2007

sisstin, a vy ste pouzivali prerusovanu?? a otehotnela si??

slim
6. bře 2007

spolu s kondomy ale převážně taky hodně právě zmiňovaný přerušovaný styk a 3/4 roku v pohodě 🙂 záleží na šikovnosti a ovládání se partnera

krehlice
8. bře 2007

Ahoj holky, já mám z kapičky lásky devítiletou dceru Kristýnku. Jsem šťastná, že ji máme. Teď se nám již od srpna nedaří otěhotnět, to je paradox.
První dítě prakticky ze vzduch a druhé né a né.

sisstin
8. bře 2007

zuza: jojo, a možná by to i fungovalo, kdybych ho nepřesvědčila, že den před MS jsem neplodná a může 😝 😅 😅

vavka33
8. bře 2007

Ja cely zivot praktizujem len prerus.suloz a vzdy sa darilo 😉 otehotnela som len vtedy,ked sme chceli mat babo,tak sme nic neprerusili ale...a bola som tehotna.No ked som mala neplodne dni,tiez sme nepraktizovali prerusovanu suloz,vzdy len pocas plodnych dni.Aj ked nam to doteraz vychadzalo,uprimne poviem,ze teraz mam strach,ze by to nevyslo,tak sa chceme poistit dakou antikoncpciou,ale kondomami nie,umelinu nehcem,ja si chcem manzela vychutnat 😀 😀 😀

slunicko27
8. bře 2007

My praktikovali přerušovanou s. asi 9 měsíců, pak jsme se rozhodli pro mimi a za měsíc jsem byla těhotná. Ikdyž musím přiznat, že kdybych otěhotněla i během těch 9 měsíců vůbec by mi to nevadilo. 😉

zu.za
8. bře 2007

Ani mne by to nevadilo 😀 uz to snad dlho nepotrva a zacneme snazit aktivne....ale je zaujimave kolkym sa to pritrafilo pocas prerusovanej 😉

hanysek
8. bře 2007

Ahojky, my jsme s přítelem praktikovali přeruš. s. 2 a půl roku a celou dobu nám to vycházelo. A jakmile jsme se později už s manželem začali snažit o mimi, tak se zadařilo asi po 2 měsících.. Ale třeba moje sestra, měla tehdy už 4 děti a další neplánovali, ale taky praktikovali přeruš. soul. a jednou, když je po x letech mladší ségra vytáhla do hospody, tak to dopadlo tak, že 5. mimi bylo hned na cestě.. takže za to vlastně může mladší ségra😀 ale teď je starší ségra šťastná, že má svýho kouzelnýho Lukáška 😉

zu.za
8. bře 2007

cize alkohol a prer.sul. nejdu dohromady 😀

eifel
9. bře 2007

Ahoj, my jsme se s manželem takhle "chránili/nechránili" více jak třičtvrtě roku a pohoda, podotýkám, že na mého může je v tomto taky velký spoleh 🙂. Každopádně jsme volili tuto formu proto, protože by nám nevadilo, kdyby se to náhodou "povedlo", proto nebyl důvod používat kondom nebo něco jiného . . .

mamamila
9. bře 2007

Ahoj my tímto způsobem se chráníme celou dobu, a bez problémů.

weronyca
12. bře 2007

baby ja vam poviem len tolko s priatelom nepozivame ziadnu ochranu a ani neberiem lieky spoliehali sme sa na prerusovany sex..a stalo sa co sme nechceli podarilo sa nam splodit babatko.. ale nakolko som nebola pripravena an dieta ani priatel.. niesme zabezpeceny .. nic.. rozhodli sme sa ako sme sa rozhodli!!

petrusam
12. bře 2007

Přerušovanou soulož provozujeme od října 06, kdy jsem vysadila HA a je to v pohodě, o mimi se chceme začít snažit až 09-10/07, myslím, že přerušovaná soulož není spolehlivá, ale dá se to ..

mamamila
12. bře 2007

weronyca, je důelžité jak jí provádíš, čím dýl tam přítel je,tím máš větší šanci otehotnet.

Nám se to ani jednou nepovedlo. Pak když jsem ho přesvědčila, že týden před MS nemůžu otehotnet, tak na potřetí jsem otetnela, a na to mi řekl, vidiš moje antikoncepce je spolehlivá....No ale mám syna ne?

aliva
11. lis 2007

Ahojte,
konečne som našla tému, ktorá mi vliala nádej 🙂 😉 Mám problém...ja by som miminko aj prijala, manžel váha...občas aj ja, ale ak by sme si ho nespravili - asi by som to ľutovala..
Používame kondómy. Ale nám ako na potvoru /cca 1 rok, predtým som brala Evru/ ani jeden nepraskol!!
Občas máme aj prerušovanú, -tiež zatial nič. Ešte sa mi ho nepodarilo natoľko "omámiť" aby sa nekontroloval. 😖 Pekelne sa vie kontrolovať!!! 😠 😠
Zaujímalo by ma viac o "kvapkách rozkoše" Máte niekto skúsenosť? Myslím, že jeden príspevok tu už bol..

zuzula20
12. lis 2007

Ahojte, aj my sme pouzivali tuto metodu tak, vyse dvoch rokov (tiez by sa nic nestalo, keby sa daco "stalo" 😀 ,ale sa nestalo).
No a teraz sa aktivne snazilkujeme a nic 😒 , takze teraz neviem ci to fungovalo u nas, alebo je problem niekde inde.
Aliva-ja osobne si myslim, ze sa da otehotniet aj z kvapiek rozkose, ale asi by som nevsadila na tutu kartu. Urcite je lepsie sa s manzelom poriadne dohodnut, ako potom riesit jeho sklamanie z toho, ze si tehu.

rybca
12. lis 2007

Ahojte, my sme sa tiez rok a pol milovali touto metodou a nic, a teraz sa od leta snazime a tiez nic..🙂

ildik
12. lis 2007

ahoj, my jsme prerusovanou souloz praktikovali cca rok a fungovalo to. pak jsme se zacali snazit a vyslo to na prvni pokus. tak jsme se ted k teto metode zase vratili.

nikka.vo
12. lis 2007

Tak mi touhle metodou sexujeme už tři roky, i teď po porodu a tedy otěhotněla jsem hned napoprvé 😉

kyri
12. lis 2007

... já taky - je to tedy naprosto spolehlivá metoda 😀 😀 😀

nikka.vo
12. lis 2007

ne jako teď... 😀 ale když jsme se snažili už o mimi, tak jsem otěhotněla hned 😅

giorgina
12. lis 2007

my jsme to pouzivali asi 1,5 roku. Pak jsme si jednou zahrali "ruskou ruletu" a vysledek ocekavam pristi tyden 😀

zuzula20
12. lis 2007

Tak to je super ze sa vam hned na 1. krat zadarilo 😉

giorgina
12. lis 2007

zuzula20: bylo to moc vzrusujici a pak ty dve carecky na testu trochu i sok pro oba 😔