Přerušovaný sex a jeho ne/spolehlivost...

deni
20. bře 2006

Zdravím všechny...
zakládám nové téma, které si myslím, že se dosud jako samostatné téma neobjevilo.
Jelikož vysazuji HA, chceme se s přítelem chránit dalšími způsoby (kondom, krémy..), ale stejně si myslím, že to bude většinou přerušovaný styk. podotýkám že mám partnera, na kterého se můžu v této ochraně spolehnout.
proto jsem se chtěla zeptat, kolik z vás na to doplatilo a nechtěně tímto počalo.
Je možné se takto chránit třeba rok - než budete chtít opravdu plánovaně počít miminko? Nebo se to v tomto případě nedá ani plánovat? a rozhodli jste se potom vzít co nejdřív jako těhulky nebo jste počkali, až bude dítko starší (půl roku, rok nebo víc)??

P.S. Tato ochrana je asi hlavně pro ty, kterým by nevadilo, kdyby se stala ona "nehoda" dřív než plánují, že? 😀

katrenka111
6. srp 2010

@terinda tak myslím...niekomu sa zadarí inemu nie pri týchto praktikach.....

malinkaaninka
6. srp 2010

poznám ľudí,čo roky praktizujú prerušovaný styk a majú tolko detí kolko si naplánovali..detaily nepoznám...

katrenka111
6. srp 2010

@malinkaaninka no ved ja myslím že to je o sikovnosti mužov a možno aj o osude....
ani nam sa zatial nic nestalo,ale može sa stat.... a este horsie ak to je 2krat po sebe

katrenka111
7. srp 2010

stalo sa aj Vám,že ste otehotneli???

jajik25
7. srp 2010

@katrenka111 můžu se tě jen zeptat,ty jsi těhu? 🙂

malinkaaninka
7. srp 2010

@katrenka111 hej,myslím si,že oné kvapky rozkoše a spermie v nich majú minimálnu šancu oplodniť vajíčko.už len výstelka pošvy zničia veľké množstvo spermií.chlap to má viac vo svojich rukách,ak si vie ovládať,tak nie je problém.a nemusí byť škodný,všetko sa dá.a k plodným dňom.menzes mám pravidelný len zhruba ale plodné dni viem presne .-)
pichá ma v podbrušku a zvýši sa mi libido.

katrenka111
7. srp 2010

@jajik25 no to este neviem...MS meska zatial....inak nic..... tak neviem ci som ci niesom.....

katrenka111
7. srp 2010

@malinkaaninka tak to ano lenže otazne je ako to je po 2stykoch po sebe......????

terinda
7. srp 2010

katrenko ještě jednou k té mé kamarádce, taky měli dva styky po sobě, chlap se "udělal" vedle, pak měli pauzu, šel se vyčůrat 😝 (opravdu moc chytrý) a pak si to dali ještě jednou. A ano, v trubici mu jedna schopná mrška nejspíš zůstala a kámoška byla těhu 😉

markiza
7. srp 2010

@katrenka111 , skus test a budes vediet 🙂

katrenka111
7. srp 2010

@markiza to je este skoro..lebo posledne obdobie mam menzes dost nepravidelne...takže este chvilu pockam a potom uvidíme....

katrenka111
7. srp 2010

@terinda to važne??? aj napriek tomu že sa vycural?? no moj sa ani nevycikal......
tak som teda fakt zvedava..... no je to zaujímave lebo v poslednom období ma nejake sexuchtive obdobie..... 😀

terinda
7. srp 2010

katrenko opravdu, nemám důvod si to vymýšlet...

katrenka111
7. srp 2010

@terinda a to fakt napriek tomu že sa do nej neurobil??? a kolko takto fungovali,nevies???

terinda
7. srp 2010

katrenko to nevím jak dlouho, a ano - neudělal se do ní, ale vedle - dvakrát
Ale přitom opakování u něj ještě zůstaly spermie, to se stává...

Ona nemohla brát antikoncepci (kvůli nemoci) a on nechtěl vzít gumu 😒

katrenka111
7. srp 2010

@terinda ja tiež nemožem brat ATK koli trombofilii,takže fungujeme tiež takto...
No pockam este a ked nedostanem MS tak testnem a uvidí sa....ale myslím že sa nic nestalo..mam aspon taký pocit noo

terinda
7. srp 2010

Ani náplast?
A co pesar?
Kdybych nechtěla otěhotnět, snažila bych se chránit víc.
Nebo aspoň sledovat bazální teplotu a v plodných dnech "strpět" kondom...

katrenka111
7. srp 2010

@terinda ne ani to a teliesko neodporucaju ženam co este nerodili....
No ja som brala ATK istý cas lenže som mala same problemy a potom mi aj tu chorobu zistili....už by som ju ale nikdy nebrala,je to svinstvo....
co už ked príde babo tak bude..nejak to neplanujeme....len este mame cas

malinkaaninka
7. srp 2010

@katrenka111 dva styky po sebe by som riešila sprchou medzi...chlorovaná voda spraví svoje.

terinda
7. srp 2010

pesar je ženský kondom, ne tělísko...

a chlorovaná voda se nedostane chlapovi do trubice, spermie to může přežít...

malinkaaninka
7. srp 2010

@katrenka111 ešte ma napadlo,skús si kúptť ovulačný test aby si sa uistila kedy máš plodné dni.možno ti bude stačiť dva krát a potom to už budeš cítiť.prerušovaná súlož je nepopulárna,lebo treba naozaj dávať pozor a to sa chce v najlepšom málokomu.ja som tak fungovala 4 roky,zo začiatku to bolo kadejaké,aj smiešne 😀 časom sme si zvykli.a že je atk bordel,o tom niet pochýb.držím palce.keby si potrebovala poradiť,napíš ip.

malinkaaninka
7. srp 2010

@terinda trubicu nepotrebuje umyť,potrebuje umyť penis.

jankapiknova
7. srp 2010

ja HA neuživam a ani kondom nepouživame... vlastne sa spolieham na mojho muža. Dava si pozor a je to v pohode a všetko funguje tak ako ma,sme spokojny obaja 😵
9 rokov si daval pozor potom sme si naplanovali maleho,otehotnela som po 3 mesačnej snahe a teraz si dava pozor nadalej 😉
čiže mam to otestovane 11rokov približne a nestažujem sa 😉

katrenka111
7. srp 2010

ved jasne podla mna je to celkom bezpecne.... velmi vela parov poznam co takto funguju už roky...
Ale muži su niekedy spekulanti a vedia to využit napr.ked chcu mat dieta a žena o tom nemusi ani vediet a stane sa.....
No tak to je už tak,nedali sme si na to bacha ....ked sa stalo tak bude baby a ked ne....tak ideme dalej tiež.... 😉

terinda
7. srp 2010

malinkaaninka, ano umýt penis je fajn, ale spermie se nachází i vevnitř 😉

katrenka111
7. srp 2010

@malinkaaninka dakujem za rady....no skusim ten ovulacný test

malinkaaninka
7. srp 2010

@terinda ale prerušovaný sex je o tom,že to čo sa nachádza dnu nepôjde do pošvy ...

terinda
7. srp 2010

malinka, tohle opravdu vím 😀
Ale jde o to, že chlap nakonec vyvrcholí a v jeho trubici můžou zůstat spermie i po vyčůrání a umytí penisu 😉
Takže při opakovaném styku tam možnost oplodnění je ...

katrenka111
7. srp 2010

@terinda noo možu a nemusia..... to už je len nahoda 🙂

markiza
7. srp 2010

takze cela prerusovana suloz je len o nahode a stasti... niekto ho ma viac, iny menej 😝