Přerušovaný sex a jeho ne/spolehlivost...

deni
20. bře 2006

Zdravím všechny...
zakládám nové téma, které si myslím, že se dosud jako samostatné téma neobjevilo.
Jelikož vysazuji HA, chceme se s přítelem chránit dalšími způsoby (kondom, krémy..), ale stejně si myslím, že to bude většinou přerušovaný styk. podotýkám že mám partnera, na kterého se můžu v této ochraně spolehnout.
proto jsem se chtěla zeptat, kolik z vás na to doplatilo a nechtěně tímto počalo.
Je možné se takto chránit třeba rok - než budete chtít opravdu plánovaně počít miminko? Nebo se to v tomto případě nedá ani plánovat? a rozhodli jste se potom vzít co nejdřív jako těhulky nebo jste počkali, až bude dítko starší (půl roku, rok nebo víc)??

P.S. Tato ochrana je asi hlavně pro ty, kterým by nevadilo, kdyby se stala ona "nehoda" dřív než plánují, že? 😀

divoska
12. dub 2006

ani ja som nemavala, som ani nevedela ze mam kedysi. no ved uvidis potom poreferujes 😉

miriamka
12. dub 2006

Dufam,ze bude vsetko v pohode! 😉

divoska
13. dub 2006

😀 😀 😀 bohuzial musim suhlasit, opatrnosti nikdy nie je dost /ale to je zas moja povaha ;)/

honzina
13. dub 2006

Já bych na spolehlivost tohoto "postupu" taky nevsadila... Tohle opravdu není nic pro moji "zodpovědnou" duši. 😉

len
13. dub 2006

Jak už jsem tu psala, statistiky tvrdí, že při této "antikoncepci" otěhotní do roka 6-17 holek za sta. A jsou to statistiky prováděné na tisících případů, takže i když mi tu bude dvacet holek tvrdit, že ony tak fungují dlouhodobě bez problémů, stejně jako Honzina mám "zodpovědnou duši" 😉 a řeknu si, že to těm statistikám hezky odpovídá, ale dokud mi sem nepředvedete reprezentativní vzorek plodné populace čítající aspoň 500 žen, beru to pořád jako náhodu 😀 Samozřejmě je to výrazně lepší než se nechránit jinak a měřítko toho, co je nebo není spolehlivé, máme každá někde trochu jinde 😉 Tak ať vám to vydrží, dokud bude potřeba, a hned poté se vám podaří otěhotnět bez problémů, ale já bych do toho nešla 😀 (nejen proto, že se to ani jednomu z nás nijak zvlášť nelíbí 😕 ).

zvizatinka
13. dub 2006

Holky, tak moje znama nebrala zadnou HA - pry ji po tom naskakuji pihy (ale HA je prece takovy vyber, ze by pro ni urcite neco nasly, ne?) - no a dopadlo to tak, ze se ani NIJAK nechranili - a maji 1,5 rocni holcicku a 2 mesicniho chlapecka - ty holce je necelejch 20 a ma jenom ZŠ... 😅 Ale deticky jsou zdrave, ted si pry necha zavest delozni telisko... 😅

zvizatinka
13. dub 2006

A jinak znam taky holku, ktera si nechala udelat dite a to jenom proto, ze si chtela udrzet kluka 😅 Docela blbej zpusob... 😒 Jsem zvedava, jak to dlouho vydrzi. Podle me se chlap nezastavi - pokud bude chtit pryc, tak pujde - dite nedite.... 😖

divoska
13. dub 2006

zvizatinka obavam sa, ze takych beha po svete viac... ked nie dokonca dost...

janourek
14. dub 2006

ahoj holky 🙂 taky sme to takle rizkly a mame nadhernyho chlapecka. 😲 ale sem hrozne rada ze ho mam. narodil se 4.8.05 a rok na to mame svatbu. nechteli sme se brat jen proto ze cekam miminko. myslim ze kdyz si holka necha udelat dite jen kvuli udrzeni chlapa tak to taky muze dopadnout hodne blbe. nemusi bejt pak vubec stastna. proto sem radsi pockala a zkusila si zit s pritelem jen tak. nez abzch pak litovala.

daisyd
29. dub 2006

moja kamoska tvrdi, ze prerusovana suloz je spolahlivejsia ochrana nez HAK a kondom, ze to vycitala z nejakej statistiky, aj keby to prezident hlasal, tak tomu by som neverila ani nahodou, len blahovi sa mozu na nieco take spoliehat. Presne tak, i "kvapky rozkose" mozu urobit svoje, ved sa o tom vseobecne normalne pise...a poznam takych, co si "davali pozor"...maju rok a pol staru dcerku 😀

kamcal
19. črc 2006

podle PI - pearlův index je přerušovaná soulož dokonalá k těhotenství, HA je spolehlivá na 98%

prg
15. srp 2006

Já jsem tuto metodu používala asi 3 roky. Za tu dobu jsem vystřídala 2 partnery a nikdy jsem neotěhotněla. Myslím, že záleží na partnerovi, jestli to zvládne nebo ne. Ale stejně si myslím, že tato metoda je vhodná jen pro ty ženy, které sice zrovna nechtějí otěhotnět, ale kdyby se to stalo, nevadilo by jim to. Na druhou stranu mám hodně špatnou zkušenost z kondomy.
Mockrát se mi stalo že se roztrhl a už bych ho nikdy nepoužívala. Jestli si chce být někdo maximálně jistý, HA je dobrá volba, pokud to zdraví dovolí.

mata25
18. srp 2006

my tuto "antikoncepciu" pouzivame uz asi 2 roky a zatial bohuzial nezlyhala, asi s nou prestaneme ked je taka spolahliva (u nas) 😀

kalupinka
28. srp 2006

no k tej teme prerusovaneho styku..........my taky mame a veru to ma trapi nie som nadsena z toho pretoze to prosto nie je ono
neviem ako to popisat ale jednoducho nepouzivame nic antikoncepcia mi sposobovala migrenu tak som ju vysadila a pomohla skusala som ich uz vela druhov a stale ta hlava
nepouzivame kondom.....prosto to muz prerusi a vytiahne a ja prave vtedy prosto citim sa smutno neviem cim to je
ja by som aj po babatku druhom tuzila

mam na to ten nazor ze preco nie ked to pride tak pride ale on tomu neda ani prilezitost ☹

a na druhej strane ani to milovanie nie je take ake ma byt lebo vtedy ked by som uz aj mala prezit spolu s nim orgazmus 😕 tak on spravi to co spravi 😖

markytka_
28. srp 2006

ahojky, tak my jsme tuhle "metodu" používali úspěšně víc jak 2 roky. myslím, že hodně záleží na chlapovi, jestli se uhlídá 😉 nám třeba tahle metoda přišla spolehlivější než kondom, protože ten jsme při našich dlooouhých hrátkách museli hlídat, jestli se neshrnuje nebo nepadá 😉 😀 a párkrát nám dokonce praskl 😅 🤐

markytka_
28. srp 2006

je třeba dodat, že případné selhání by nám nějak zvlášť nevadilo 😉

jj2202
28. srp 2006

markytka,...pravdepodobne som aj ja cca v 5tt.
lekarka ti zistila tak skoro, ze si tehotna? ja idem dnes lekarke ale obavam sa ze este nic neuvidi.... 😕

kalupinka
28. srp 2006

no asi zacnem ho nahovarat na kondom tam je aspon pravdepodobnost ze praskne 😀

domcek
28. srp 2006

No ja teda kondomy nemusim 😉

kalupinka
28. srp 2006

vsak preto ich nepouzivame lebo mne to vadi chcem aby aj on mal pritom normalne pocity
ale ja som myslela kvoli tym zubrienkam aby praskol.....lebo babatko chcem 😀

domcek
28. srp 2006

Dobreeeee na to ides a co tvoja polovicka babo nechce.

majusa
28. srp 2006

jedna známa si veľmi priala bábatko, ale manžel nechcel. Až raz mala narodky a v krabičke ako darček dostala dopichaný kondóm. Hneď ho použili a teraz majú baby 🙂

kalupinka
28. srp 2006

mame uz jedno

a ja mam maniu mat druhe ☹

som maniiiiik 😀

supeeeeeeeeeeer ale to je blbe asi aby som ho dopichala....... 😅 ups ten kondom ako 😀 😀 😀 😀 😀

domcek
28. srp 2006

No ja som zasa druhe moc nechcela ale moj milovany ma presvedcil ze surodenca a nam malu babu treba 😉

kalupinka
28. srp 2006

A MAN NIK NEPRESVIEDCA PREEECOOOOO ☹

domcek
28. srp 2006

Lebo ty velmi chces nieee. a inac si presvecena po jednom dietati ze to druhe fakt velmi chces lebo ja sa velmi snazim samu sEBA PRESVEDCIT ale obcas pridu pochybnosti a viac negativ ako pozitiv. 😒

bludicka1
28. srp 2006

no musim povedat ze moj drahy je asi odbornik na prerusovany ex. My sme nikdy nic nepouzivali, ja nic nebrala a 7 rokov sa nestal ziaden omyl. Pred 2 tyzdnami sme sa rozhodli, ze uz je ten spravny cas a dnes rano som mala 2//. Tak musim povedat ze drahy vie co robi 😉

domcek
28. srp 2006

Pocuvaj bludicka a nechces ho pozicat len na jedno pouzitie 😉

bludicka1
28. srp 2006

domi si zlatunka, cely cas mi opakuje "who is the man" ale neni som si ista ci je az taky odbornik, mozno sa mu to len tak nahodou podarilo 😉 No hlavne ze podarilo

markytka_
28. srp 2006

jj: u doktora jsem ještě nebyla, má dovolenou, takže až za týden. Ale MS už mi týden mešká, hned druhý den po vynechání jsem měla na testíku // (dost silné) a navíc mám hodně podobných příznaků jako tady v diskuzi popisovaly holky 😉 nikdy jsem nic takového neměla, takže si jsem na 99% jistá 😎