Problémy po vysazení antikoncepce

megy
22. led 2007

Troufám si říci, že většina z nás užívala antikoncepci. Jaké problémy se u Vás vyskytly po vysazení?

karol84
12. zář 2009

milovana, no co by bylo - mimco bude 😉 preju, at to vyjde co nejdrive

milovana
13. zář 2009

dakujem a dufam... pondelok, utorok by som mala dostat menzes a potom xem zajst k lekarke nex sa pozrie, ci je vsetko ok a pripravene na prixod bociana 😀

yvetta
13. zář 2009

no holky ja som vysadila prve 3 cykly ako tak dosli a teraz nic nechcem moc ist na vyvolavacku, ale este chvilku pockam a ked nic nedojde asi budem musiet ist za gydosom - UZ NIKDY HAK 😲 😖

nathali
13. zář 2009

ahoj baby ak sa mozem pridat ani aj uz nechcem anti.mna to tak rozhodilo 😠 teraz mi davaju nejake lieky vobec to nedostavam a tie bolesti su ukrutne aaach jaj ☹

macinka2
13. zář 2009

Ahoj holky, vysadila jsem 25.8. cerazette a menstruace nepřišla..měla jsem jen 3 dny po ránu trošičku špinění, ale jen při první návštěvě toalety a jinak nic. Tak doufám,že se mi to dá do kupy 😢

nathali
13. zář 2009

macinka ja som vysadila v kvetnu anti a ms nechodila tak teraz kezdy mesiac chodim na vyvolavacku ale uz mi dali lieky no snad ty budes mat viac stastia 😉

macinka2
13. zář 2009

No tem vyvolávačkám se chci vyvarovat..no ale pokud nepůjde jinak...snad to bude dobrý🙂

yvetta
13. zář 2009

nathali a ake lieky ti dali ? a tie lieky ti nepomahaju aj napriek tomu, ze ich beries musis chodit na vyvolavacky???? 😨
ja by som nechcela vyvolavacku to radsej nejake lieky, aby mi to upravili a cyklus sa mi spravidelnil 😅

milovana
13. zář 2009

tak tie vyvolavacky ja poznam moc dobre...ja napr.ked som vysadila, tak som sla, ale MS som dostala az po tretej vyvolavacke... takze teraz ked xeme babo, tak asi to bude problem... ☹ ani ja uz HAK nexem...

nathali
13. zář 2009

yvetta ja som chodila 4 mesiace len na vyvolavacky a mala som lekara co vravel ze som ok 😠 teraz som ho zmenila a ten novy mi vravel ze mam asi nieco s hormonmi tak neviem dali mi lieky na 10 dni -provera- neviem ci to poznas a zobrali mi krv.a este mi nasli cystu tak mam trocha strach mne vyvolavacky vobec nepomohli napravit cyklus nic sa nedialo len som mala hrozne bolesti dufam ze to uz bude ok

mucipuci
14. zář 2009

Ahoj holky, narazila jsem na tuhle diskuzi a taky se musím bohužel přidat ☹ vysadila jsem na konci května, ms dorazila asi po 60 dnech, ale spíš to bylo jen takový špinění.....no a další ms nedorazila, tak jsem byla asi po 40 dnech na vyvolávačce.....na utz jsem folikuly měla, jeden velký, ale pokaždé v levém vaječníku, takže mi tam prý možná zůstává pořád jeden a ten samý.... 😖
no a jinak co se týká problémů, příšerně mi padají vlasy, tak mi víc a rychlejc rostou chlupy 😲
no a pupínky mi naskákaly na obličeji jak nějaký puberťačce, hrůůza......ale teď jsem si koupila eucerin na problematickou pleť, vodu a krém a můžu jen doporučit, už po pár dnech nemám pupínky skoro vůbec.....a fakt jsem s tím bojovala, vypadala jsem hrozně!!! 😒

vecernice
14. zář 2009

ahoj holky,

tak ja vysadila HAK asi koncem dubna, aby se telo stihlo procistit 😀 no plet (az an bradu celkem ok), ale jinak jaksi nic nefunguje ☹
nedostala jsem to po vysazeni asi 60 dni, tak jsem zasla za Dr., mam hormony na srovnani, nedorustaji folikuly, netvori se delozni sliznice ... ale doufam, ze uz vse bude na dobry ceste.
ted jsem zacala merit BT, ale zatim se v tom nemuzu zorientovat ....
bohuzel na kazdyho z nas ma jiny vliv. kamoska brala stejne dlouho jako ja (asi 12 let), a ted uz je ve tretim mesici ... 🙂

yvett - ja myslela, ze uz to mas dobry. tak moc drzim palce, at se ti to srovna ...

yvetta
14. zář 2009

vecernice aj ja som si to myslela, ale mam pocit, ze mi ta menstruacia uplne mizne - proste ju mam malo dni a strasne slabu ☹ dufam,ze teraz dostanem a potom sa urcite chystam k Dr., aby ma poriadne vysetril 😨

ivka1984
14. zář 2009

ak sa mozem prdat ja som vysadila len minuly tyzden zatial nejake extremne problemy neprisli len mam menzes miesto 3 dni 7 ale tak to som mavala aj predtym tak uvidime ako to bude pokracovat, chceme babo takze dufam ze sa podari

macinka2
14. zář 2009

No, my miminko plánujeme tak za rok,ale už jsem se chtěla dát tak nějak do kupy a vypadá to,že jsem začala v pravý čas....kdyžtak půjdu prvně do nějakých homeopatik a pak až k doktorovi...
Je to hrozný...žádný doktor nikdy neřekne, jaké pak po vysazení můžou být problémy..ani v letáčku to není 😒 a přitom tolik žen problémy mají...

milovana
14. zář 2009

macinka, to mas pravdu, prave dnes som s kamoskou hovorila o tom, ze keby som vedela co obnasa vysadenie tabletiek, tak ix ani nezacnem brat...ale to lekar nepovie, presne ako vravis... ja som dnes dostala MS a moc sa bojim co bude dalej... lekarka ktoru mam, nie je moc dobra, premyslam, nad inou ale to je od nas asi 50km a s mojou robotou si neviem predstavit xodit tam kedbude nejaky problem...neviem co robit....

yvetta
14. zář 2009

milovana a ktory DC si? ja som prvu menstruaciu po vysadeni dostala este pod vplyvom tabletiek tiez presne na den, ale dalsie cykly uz boli na tom zle 😖

milovana
15. zář 2009

DC ? co to je?

no ked som dobrala tabl.,tak MS som dostala normalne pocas 7dnovej pauzy, lenze dalsie som uz brat nezacala a MS sa na dalsi mesiac nedostavila, tak som xodila na vyvolavacky, 3 tyzdne po sebe a az ta tretia zabrala...a tak to bolo po dalsie 3 mesiace.... tak som sa na to vykaslala a zacala som ix brat zas...a teraz lutujem....

vecernice
15. zář 2009

DC=den cyklu

prvni MS si dostala hned po prascich, to mi taky jeste prisla ..... pak kdyz telo melo zacit fungovat samo, tak se mu nechtelo. ja ted mam hormony, aby se pravidelny cyklus nahodil (doktor mi po vysetreni rekl, ze vyvolavacka by ani nemela smysl, ze by to stejne nic nezmenilo...). mela bys radsi k doktorovi, at ti udela vysetreni, a podle toho urci co dal. a zda je mozne, aby se po dalsim vysazeni HA cyklus srovnal sam ...

yvetta
15. zář 2009

no holky jupi som dostala konecne MS tak som rada - ale bojim sa, aby to vydrzalo, lebo ju mam strasne kratku a strasne slabu a to som nikdy nemala - po prvom vysadeni HAK to islo s cyklom tak isto a nakoniec mi MS uplne vymyzla tak sa toho teraz bojim - dufam,ze sa scenar nebude opakovat, ale uz asi pojdem za gyndosom nech mi urobi hormonalny profil a vysetri ma 🙂

vecernice
15. zář 2009

yvett - gratuluju !!! ja kdyz dostala prvni (i kdyz po hormonech), tak jsem mela radost jako decko, ze uz aspon svita na lepsi casy 😉

milovana
15. zář 2009

no, ja som vo stvrtok zobrala poslednu pilulku.... vcera som dostala MS a hned ked skoncia xem ist k lekarke... tak som zvedava... beriete niektora Calibrum plan, nejak tak sa to vola...vitaminy, ktore pripravuju telo na otehotnenie...teda tak nejak 😀

macinka2
15. zář 2009

milovana- já beru teda jenom kys.listovou...ještě se nesnažíme o mimi, takže jsem si říkala,že to s vitamíny nebudu prožívat🙂 Aspon jsi dstala normální menzes... to já ani po tom vysazení 😔 uvidíme..ted jsem v období ovulace, pokud u mě nějaká došla...🙂

papajkaa
16. zář 2009

Ahojky 🙂 Já brala HA 11 let,poslední prášek jsem si vzala 19.7.09,první MS mi přišla tak,jak měla,druhá asi jen o dva dny dříve.Mám pocit,že ovulace se nedostavila,ale nejsem si tím jistá,protože neměřím.Zatím...Ale žádné příznaky,ani hlen jsem neměla,tak doufám,že se brzy dostaví ☹

milovana
17. zář 2009

zajtra idem ku gyn.tak som zvedava co mi povie...teda ci je vsetko v poriadku.....

mirettim
17. zář 2009

och baby, tak to co tu citam ma dost vylakalo. Chcem vysadit hak koncom novembra...ale natrafila som na tuto temu a som dost prekvapena. Ako ste spomynali, dr. nic nevravel, ze to je problem ked s tym budem chciet skoncit. Ale tiez by som si chcela dat telo doporiadku, kym sa budeme snazit o babo. Beriem hak- "mercilon", mate s nim skusenosti?

silet
18. zář 2009

Ahojky
21.9 jsem vysadila HA,25.9 jsem mela menstruaci.Behem cyklu me bolelo hodne bricho a bradavky.Vcera 17.10 tedy 3 pred dalsi menstruci jsem zacala krvacet,ale byla to cista krev a jen jednou.Jako by mi praskla cysta a pak to prestalo.Nevim jestli se to da pocitat za menstruaci.v prubehu cyklu jsme meli s pritelem nechraneny sex a bohuzel nam to i uteklo 😒 Dnes se mi celej den mota hrozne hlava a chce se mi zvracet.Muze mi nekdo poradit?Mam jit k doktorovi,nebo cekat znovu na menstruaci?Dekuji

kaczka85
18. zář 2009

Ahojky, zacatkem cervence jsem vysadila HA, prvni MS prisla hned po vysazeni, tak jako vzdy po vynechani HA, 1. "přírodní MS" přišla po cca 31 dnech, ted ocekavam 2. MS, ale už mám 36.den cyklu..:( O té 1.přirozený MS jsem cítila i ovulaci, bolela mě hrozně prsa, tento cyklus jsem necitila nic...O mimčo bysme se chtěli začít snažit někdy začátkem příštího roku...Jak dlouho vám trvalo než se nasrtartoval relativně pravidelný cyklus? HA jsem brala s menšími přestávkami cca 7 let. Těhotná nejsem, dělala jsem si test. Máte nějaký tip ( čajík nebo nějaký přípravek?) Baštím 1x denně kyselinu listovou + železo - to mám od Dr. kvuli nedostatku železa v krvi...Díky... 😉

silet- možná pokud to praskla opravdu ta cysta, tak ti muze byt spatne z toho... pokud jsem to spravne pochopila, tak jsi krvacela vcera? Kazdopadne bych sla ale k Dr., myslim, ze je lepsi vedet kvuli cemu to je, treba je zatim uplne neco jineho... Lepsi jedna zbytecna navsteva nez neco zanedbat.. Zkus si udelat testik, treba se zadarilo... 😝 A neposunula jsi v te zprave mesic? 😅 Ty mas cyklus 26 dní? Pokud jsi brala HA delsi dobu, tak ten cyklus bývá rozházený, často zpomalený /viz já/ 😅

milovana
18. zář 2009

ahojte, bola som dnes u gyn.a samozrejme nic mi nepovedala... kupila som si tabl. Calibrum babyplan a tiez mi poradili Agnucaston, to su prirodne tabl. na vyrovnanie hladiny hormonov a mali by upravit cyklus, zmiernit PMS a podobne...nexala som v lekarni 12 eur, ale co uz.... citala som dnes aj o ovu testox, ale neviem ci sa to vyplati....

silet
19. zář 2009

Kaczka85- cyklus jsem mela rizenej HA,ale podle ˇˇpravidelˇˇby mel byt 28 dni,ne.Vim,ze po vysazeni to bude jak na horske draze.Zakrvacela jsem po 26 dni od posledni menstruaci a ted furt nic..vim,ze musim pockat.No snad to brzo dostanu ale pro jistotu si udelam test.Uz by to slo poznat,kdybych byla v tom,ne?