Problémy po vysazení antikoncepce

megy
22. led 2007

Troufám si říci, že většina z nás užívala antikoncepci. Jaké problémy se u Vás vyskytly po vysazení?

leila13
2. črc 2012

Ja som vysadila HAK Novynette v februári. A žiadne problémy 🙂 M na 30. - 32. DC

sarkar
2. črc 2012

Já vysadila v dubnu a dneska už jsem 6tt 😀 Absolutně bez problému. Jediná MS, která mezitím přišla, byla stejná jako při antikoncepci. Brala jsem Sunyu, asi 5 let, předtím asi 4 roky Minisiston.

ajulinek
14. črc 2012

ajulinek Ahojky potřebuji poradit, beru clostilbegyt od 5tého dne cyklu 5 dní a od 16dne proveru, beru to teprve druhý měsíc, teď jsem 17tý den a mám pozitivní ovu test, nemůže ta provera té ovulaci zabránit? Podle ovu testu by měla proběhnout asi zítra, když je dnes pozitivní....

maci_267
15. črc 2012

Ahojte baby, vysadila som, teda vo stvrtok som nezacala brat dalsie a mam take divne pocity a tlaky v podrbusku, nie je to bolest ale take nieco, ako keby ma to malo kazdu chvilu zacat boliet.. mate skusenosti?

racerunner
24. črc 2012

Gynekologové dnes říkají, že jde hlavně o věk, ve kterém se nasadí a jak dlouho jí pak berete- a to je i můj problém- nikdy jsem nejela na svou vlastní hormonální osu- první problémy s tzv. juvenilní metrorhagií ( první anovulační cykly u mladých dívek a následné dlouhé krvácení ) moje gynekoložka řešila nasazením HA - dnes se ví, že se má vydržet, pokud to vzhledem k tomu krvácení jde, až se to samo upraví. Pak jsem jí brala dlouhá léta a nelze se asi divit, že teď nemám cyklus vlastně žádný, prostě to pak dlouho trvá, než hormonální osa dozraje k ovulačním cyklům, dozraje- li ještě vůbec...Jsou to patalie...

ribelina
26. črc 2012

@maci_267 ahoj ja som vysadila pre týždňom a tiež rovnaké pocity. Cítim aj vaječníky a niekedy mám krátkodobo pocit ako keby som mala dostať menzes. uvidíme čo bude ďalej. A už vôbec nehovorím o tom že mi hneď začali masnieť vlasy. dnes ráno som si to všimla :D

ivka2345
28. črc 2012

ahojte 😉 aj ja som užívala antikoncepciu od svojich 18-tich, ale striedala som to, raz som mala potom nie, ale najviac mi vyhovovala JEANINE-tu som mala už hádam tri krát po pauze ale len na krátku dobu..mne akurát povedal doktor, že hned po vysadení tabletiek by som nemala otehotnieť,mesiac po nich sa chrániť a až potom skúšať a asi mal aj pravdu keďže ja nemam problém otehotnieť, vždy to bolo hned po vysadení, problém bol v tom, že maternica je prvý mesiac oslabená od tabletiek a nestihne sa spamätať a prijať plod...to ste vedeli?ja vôbec, preto som mala štyri potraty ☹ ☹ ☹ ☹

ivka2345
28. črc 2012

@ivka2345 neviem či toto je hlavný problém po tabletkách, ale inak som nemala nejaké ťažkosti, aj menzes bol slabučký krátky, dokonca niekedy ani neprišiel ale všetko bolo ok

ivka2345
28. črc 2012

@misena01 ja som zakaždým otehotnela po vysadení antikoncepcie na prvýkrát a nikdy to nedopadlo dobre 😠 😠 😠 😠 😠 najlepšie je vraj dať ešte mesiac po nich pauzu

ivka2345
28. črc 2012

@misena01 ja by som určite počkala aspon mesiac po tabletkaách a potom..držím palčeky

ivka2345
28. črc 2012

@supi ja som mala vždy len na tri mesiace HAK ale po nej som vždy otehotnela no neuspešne..vraj treba po vysadení dať pozor ešte mesiac

ivka2345
28. črc 2012

@ceresnicka1990 ako sa da zistiť kedy je sliznica v poriadku a kedy začať planovať bábo??môže byť dôvodom potratov aj sliznica maternice?vieš mi prosím poradiť??a čo je dobré na posilnenie sliznice??

ivka2345
28. črc 2012

@fwllo ako sa da zistiť s tou sliznicou či je taká aká ma byť??

ivka2345
28. črc 2012

@nat28 prosím ťa tieto vyšetrenia ti robili na základe nejakých výsledkov krvi alebo čoho???ako zistili že ťa maju poslať na vyšetrenia??

ivka2345
28. črc 2012

@skeptik vidím že mas trošku skúsenosti...ja by som potrebovala trošku poradiť??môžeš???

ivka2345
28. črc 2012

@skeptik asi máááš naozaj veľmi dobré skúsenosti ako tak čítam, tak by som ti opísala svoj problém a bola by som rada za každé rady lebo som už zúfalaaaa ☹ ☹

ceresnicka1990
8. srp 2012

@ivka2345 Ahoj, co sa tyka sliznice ja o tom vela neviem...skoro nic, len ked som bola u gynekologicky a ma pozerala,tak povedala,ze sliznicu mam nizku, ze ak ma prist mrcha tak sa zvatsi..to je vsetko

maci_267
9. srp 2012

@ribelina a co, dostala si uz MS? Lebo ja este nie 😒

ribelina
10. srp 2012

@maci_267 ani ja nie ale ja som este len 23 DC, o takomto case som uz mala prsia ako kamene ale teraz nic 🙂 Myslim ze mam akurát ovuláciu ale tak tažko to rozoznávam po tých 7 rokoch co som ju nemala :D mám pre istotu uz aj dva tehu testy kupene

barasacke
10. srp 2012

Ahoj ženský!!!Také se přidám k diskuzi a prosím o radu...Je mi 21let, brala jsem antikoncepci Jeanine od nějakých 17let a asi před 4 měsíci jsem ji vysadila..ne kvůli tomu, že bych už chtěla otěhotnět, ale proto, že stále slýchávám o tom, jaké to jsou sr.. do těla a že jednou po vysazení přicházejí velké problémy...rozhodla jsem se tedy chránit jinak...ale nyní jsem samý pupínek - dekolt, záda, ramena, něco ve vlasech, obličej ujde...ale nikdy jsem na akné netrpěla, takže docela trpím :( Už to mám 4 měsíce a stále nic...kromě toho teď pořád pořád a pořád trpím na záněty močáku, takže silně uvažuji o tom, že si pro antikoncepci opět dojdu...nevím ale, zda ji zase můžu zase brát po 4 měsících pauzy...svého gynekologa dosti nenávidím, takže za ním pro radu se mi dvakrát nechce a všude jinde mají teď plný stav :( Moc děkuji!!!!Poraďte prosím.. 😕

ivka2345
12. srp 2012

@ceresnicka1990 ahaa, no nevadí, už sme objednaní do Martina na CAR takže budeme vedieť viac na čom sme 🙂

evly
13. srp 2012

@barasacke Určitě ti ji bez řečí napíše znovu. Já se takto také vracela ke stejné antikoncepci po 3 měsíční pauze. Ale teď jsem přestala 18.7. brát úplně a pomalu se začneme snažit o mimčo 🙂

ribelina
16. srp 2012

@barasacke Ja by som ešte vydržala. Raz ju aj tak vysadiš a potom prídu opet problémy. Ja som brala tiez janine dlhe roky a pred mesiacom som vysadila zatial je vsetko ok no ktovie ako dlho.

ribelina
21. srp 2012

34 DC a ani len prsia ma nebolia. Tak sa ešte načakám.

roseforever
3. zář 2012

Tak já načala poslední platíčko Minisistonu. Už teď ale vím, že mi naskáčí pupínky.... vysadila jsem jednou na pár měsíců před pěti lety. Neznáte něco (i přírodního) co uleví pleti? Nemusí to zmizet, hlavně když budu mít pocit, že pro sebe něco dělám 😀

snik
7. zář 2012

ahojky ja mam taky problemek mesic je to cco sem prestala brat antikoncepci,protoze chceme miminko,a dnes je to tydden co se mi jeste nedostavila menstruace,je mozny ze to vubec nedostanu a nebo jak dlouho mam jeste cekat?? ☹

petzy
19. zář 2012

Ahojky holky, mám dotaz, před 5 měsíci jsem vysadila antikoncepci a od té doby mi jde hrozně váha nahoru ☹ jím stejně, hýbu se stejně atd... ale váha pořád roste. Může to být hormonální změnou po vysazení antikoncepce? Už fakt nevím co mám dělat ☹

ribelina
24. zář 2012

@petzy zašla by som na vyšetrenie štítnej žľazy môže to byt dôvod prečo priberáš.

@snik Ja som to dostala po cca 50tich dnoch a normálne žiadne veľké bolesti ani siplná menštruacia ale len 4 dni asi. teraz mám o týždeň dostať a doktor vravel že sliznica je nízko takže určite to o týžden nebude 🙂

@roseforever Ja beriem pupalku lekársku, sú to také vitamíny čo sú presne na to určené. je to olej z tej rastlinky pupalky.

veunka117
26. zář 2012

ahojky holky, uz asi tri mesice neberu prasky, uz jse to i cdocela pravidelne dostala, ale ted se bojim tento mesic , mela jsem to dostat dnes, vcera, a jeste nic neprislo... Ještě mi nebylo vubec spatne ani hlava me nebolela takze cekam, ale radeji si koupim TT, prootze uz na to nemam nervicky cekat, aspon tak budu mit jistotu.. co na to rikate, bude to lepsi pro mou psychiku?? díky...

eiram2010
28. zář 2012

Ahoj,já vysadila A po 10 letech Minisiston,v žáří před měsícem, první MC se dostavil normálně,akorát 4 dny předem mě pobolívalo břicho a vaječníky jako kdybych už to měla dostat. o miminko se ještě nesnažíme,jen jsem se chtěla pročistit.Měla jsem MC 4 dny jako v době kdy jsem brala A.Osipalo se mi čelo a dekolt,jemnými pupínky a mastí se mi pleť. Také jsem měla větší chu´t na sex 🙂