Problémy po vysazení antikoncepce

megy
22. led 2007

Troufám si říci, že většina z nás užívala antikoncepci. Jaké problémy se u Vás vyskytly po vysazení?

rezetka
24. zář 2007

No, tak jsem se bála nejhoršího a je to tu☹
Před měsícem jsem vysadila HA,s tím, že to bude v klidu a není. Už dva dny mám mít MS a místo toho jen špiním, břicho mě zabolelo jen mírně. A jak popisuje Kat, taky mě desně bolí prsa a o akné po celé tváři ani nemluvím. Je to hnus 😠

katwind
24. zář 2007

rezet 😠 😝

rezetka
24. zář 2007

No jo Kat...zase úděl žen 😀

pe3cka
25. zář 2007

Ahoj holky,po tom,co jsem si prostudovala vaše zkušenosti-popadl mě děs... 😖 😵 HA jsem začala brát letos v červenci-konkrétně YADINE. natekly mi prsa a děsně bolely-jako před menzes.premenstruační syndrom a dysmenorhea ale ustoupily, menzes je teď pravidelná a bez jakéhokoliv problému...na pleti ale žádné zlepšení nepozoruju...přemýšlím,že ho vysadím...ani ne tak z důvodu otěhotnění,spíš z hlediska zdravotního...nemáte někdo zkušenost právě s Yadinou? díky

natynka
25. zář 2007

Ahojky, tak já musím taky bohužel přispět s tím, že po 4 měsících po vysazení HA (ty čtyři měsíce docela v klidu) se mi hrozně zhoršila pleť, osypané čelo krupičkou a na bradě na spáncích se dělají větší mršky. ☹ Ani dekolt a záda nejsou zcela ideální... ☹ No jo no...co se dá dělat, snad se s tím tělo nějak rychle popere a zlepší se to. Po jaké době se Vám zase pleť zlepšila? Teda, jestli se vůbec někomu zlepšila...doufám, že JO!!!! 😉

luccii
25. zář 2007

pe3cka: ahoj, beru Yadine uz pres rok a vyhovuje mi nejvic ze vsech, co vsem zkousela... to vis, kazde zene vyhovuje jiny druh...
ja mam plet s Yadine nejlepsi, co jsem kdy od zacatku puberty mela

xsuzzi
25. zář 2007

luccii: já brala Yadine několik let a bez jakéhokoliv problému! 🙂

luccii
25. zář 2007

xsuzzi: a co po vysazeni?

petka21
25. zář 2007

Ahoj ja jsem brala Regulon 3 roky vysadila jsem ho ted v dubnu a mam problemy s menzesem musim brat injekce na upravu, a cose se tyka pleti tak to je taky des dva dny treba v poho ale dalsi dny to je hruza uz nevim co stim delat jak sem brala HA tak to bylo ok a ted tohle,neni to tak hrozny ale stve me to 😠 Ale chci mimco tak to musim nejak vydrzet snad se to az budu tehotna zlepsi,ale taky se to muze zhorsit, uvidime...

xsuzzi
25. zář 2007

lucci:no právě úplně v pohodě!Měla jsem cyklus přesně po 28 dnech,při HA jsem trpěla dost bolestmi,tak sem se bála,že po vysazení budu trpět a bolesti nebyli téměř žádné.Pleť úplně normální.Prostě bez jakýchkoliv problémů 🙂

luccii
25. zář 2007

xsuzzi: jee, tos me potesila 🙂 to jsi prvni tady, kdo to "prezil" 🙂 ale jestli jsi nikdy s pleti nemela problemy, tak se nedivim... ja mela a asi i budu mit

claire
25. zář 2007

Už se tady párkrát probíralo, že nás, co sem chodíme, začínají věci víc děsit, protože se tu probírají hlavně PROBLÉMY. Je opravdu hodně holek bez problémů po vysazení, s otěhotněním, spaním miminek apod., to je potřeba si uvědomit a zbytečně se neděsit.

Luccii, jestli jsi měla a HA to spravila, tak po vysazení budeš pravděpodobně mít zas.

luccii
25. zář 2007

claire: takhle to u me nejde rict, protoze ja nejdriv zacala brat hormony a az pak jsem zacala mit pupinky...

megy
autor
25. zář 2007

jako zakladatelka tohoto tématu jsem i já přispěla a dál přispěju, ale nevím zda pozitivně - to se uvidí zítra. Cyklus se mi upravil na 30 dní a to po 2 cyklech vysazení a po půl roce - to je nyní mám najednou spoždění týden, menses nikde, bazální teplota vysoko, testy negativní, pobolívání v podbřišku, zítra jdu k dr, tak uvidíme, co se z toho vyklubalo 😵 jestli porucha či bejbátko

claire
25. zář 2007

Megy: Hezky řečeno - přejeme ti to druhý pochopitelně.

Luccii: Tak máš ještě naději 😀

xsuzzi
25. zář 2007

jé tak to mě těší,že Vás můžu potěšit 🙂
ohledně té pleti,tak ono je to těžký,znám totiž spousty holek,co nikdy neměli nic třeba v pubertě a po vysazení nebo v těhu měli hory na obličeji a všude možně 😀 prostě hormony,takže i to si myslim záleží na každém jednotlivci zvlášť🙂já teda opravdu neměla jediný problém a to jsem z toho měla hrůzu co nastane a oplodnit mě taky problém nebyl 😀

liduna
25. zář 2007

Ahoj holky, já jsem vysadila HA minulý rok v lednu. První problémy, které přišly byla šílená pleť (samí pupínek), dále hrozně bolestivá menstruace. Ale musím napsat pozitiva: nemám depresy,nafouklé bříško a nejsem moc zavodněná. Jinak se mi zmenšily prsa 3 na 2 a nebolí mě.
MS se mi upravila 2 cyklus po vysazení HA (takže v březnu)a mám jí jako hodinky po 29 dnech. Jink si měřím bazální teplotu, takže skoro jako hodinky 🙂 😉

maruska39
25. zář 2007

Ahoj Holky,tak já vysadila antikoncepci minulý měsíc,s antikoncepcí mi menstruace chodila co 28 dní,to samé i před menstruací,teď jsem ji měla dostat 16.9 a zatím pořád menstruace nikde.Testy jsou negativní,bolí mě prsa- hlavně bradavky a bříško mě taky pobolívá a občas i píchne,tak nevím je to jenom zpoždění??? O miminko se snažíme...

maruska39
25. zář 2007

Mělo tam být před antikoncepci - ne před menstruací 😅

dablikolik
25. zář 2007

Ahoj Ha neberu přes rok a stále se mi cyklus neupravil. Musím brát léky na úpravu cyklu, jinak to vůbec nedostanu.

liduna
25. zář 2007

Ahoj maruško, myslím si, že máš pouze opožděnou MS. Já měla prvmí MS po vysazení za 35 dní. Také mě boleli bradavky a pobolívalo bříško a testy jsem měla negativní. Ale možná to také nemusí být pravda a ty budeš těhotná 🙂 😎

janitchka
25. zář 2007

Ahoj holky.Tak já vysadila po osmi letech letos v červnu a první menstruace přišla v termínu jako když jsem a brala,ale hrozně mě bolelo břicho a měla jsem ji mnohem silnější než na práškách, ale hned druhý měsíc už to bylo všechno dobrý a mám ji pravidelně,trošku se mi zhoršila pleť,ale zase se mi míň mastěj vlasy 🙂 snažíme se utěhotnět,tak doufám,že to brzy přijde.Tenhle týden jdu k doktorce zjistit,jestli vůbec ovuluju 🙂

liduna
25. zář 2007

Já poznám, když ovoluji, že ten den mám nepříjemné pobolívání v podbřišku (16, 17, 18 den cyklu)Je to pro to, že vajíčko je uvolněno z vaječníku a putuje do vejcovodu. To je nejlepší doba otěhotnění 🙂 😅

monisek
26. zář 2007

maruško, já jsem vysadila HA po 10letech a MS přišla až po 38 dnech a od poloviny cyklu mě strašně bolela prsa, jsem zvědavá, zda se teď cyklus trochu upraví, pleť mám docela dobrou, jen se mi teda strašně mastí vlasy 😒
A jinak ovulaci já zatím vůbec nepoznám ...

venuss
26. zář 2007

ahoj holky,Ha jsem přestala brát koncem července.1. srpna jsem dostala MS a od te doby jsem ji jeste nedostala,myslite,ze je všechno v pořádku nebo že mám raději zajít k doktorovi?máte takové zkušenosti?těhotná nejsem.

klaras
26. zář 2007

venuss..to je celkem normalni..nekomu trva i par mesicu, nez dostane po vysazeni ms..dej tomu tak 2 mesice a urcite ji dostanes

vendy05
6. črc 2008

Ahoj holky, už jsem z toho úplně nešťastná, ale již 9měsíců neberu antikoncepci, ale cyklus se mi ne a ne srovnat, je to fakt šílený, první cyklus jsem dostala normálně, druhý už ne tak pomohli léky, třetí taky, pak jsem to dostala normálně a pak zase tři měsíce nic a musela jsem zase pro prášky a teď opět nic, už jsem z toho nešťstná, jak dlouho se cyklus srovnával vám????? ☹

vendy05
6. črc 2008

jo a pokud máte nějaký typ, jak pomoc, ráda zkusím.... femigard beru již měsíc 😒

verap
6. črc 2008

ahojky, ja vysadila pred 10 mesici, od te doby mam cykly - 46 dni,42, 38 dni, 35 dni, apod. Posledni byl 58 dni! Trosku mi pomohlo pyti kontryheloveho caje - to byl ten cyklus 38 dni, ale jinak nic.

Vcera jsem byla na gynde a napsali mi na srovnani MS Duphaston, tak uvidim.

verap
6. črc 2008

Jinak taky pomaha merit bazalni teplotu, abys vedela, kdy ovulujes, jestli teda vubec.