Problémy s antikoncepcí. Po vysazení se to zlepšilo

lendych
3. lis 2008

🙂 ?

mumumu
3. lis 2008

Já🙂.
Sem tam jsem špinila. Vyzkoušela jsem více druhů, problémy to neodstranilo. Lékař se tvářil, že to nevadí, mně to teda vadilo dost. Chválabohu jsem si už před pěti lety vyřešila partnerské vztahy tak, že jsem ji s klidem mohla vysadit a již nikdy si tohle svinstvo nechci vzít!

konoupek
3. lis 2008

Já též...dokud jsem brala ha tak mi kolirát bývalo dost špatně,motala se mi hlava a tak celkově jsem se necítila dobře.Už pár let jí neberu a nikdy bych se k tomu nevrátila 😉

pejty
3. lis 2008

tak já jsem problémy přímo při užívání neměla,ale jak jsem ji vysadila to bylo něco...Snažili jsme se o miminko a neúspěšně,organismus byl po dlouhém užívání HA tak otupělý,že se nemohl nastartovat...žádná ovulace,žádná menstruace,bolesti v podbříšku,no hrůza..Už nikdy víc!!

kalu
3. lis 2008

Také mě moc nevyhovovala- prostě jsem se celkově necítila dobře- vysadila jsem před 3 lety a od té doby v pohodě ( jen ta menstruace je silnější než s HA) . Po porodu užíváme spermicidní globule do pochvy - Pharmatex- a spokojenost.
Také má kamarádka vysadila HA,protože se jí začal okolo úst dělat takový jakoby "knír" a Dr. jí řekla, že je to z HA.Od té doby co vysadila má klid.

dendisa
3. lis 2008

brala jsem to od 17, protože jsem byla blbá a chtěla jsem být strašně zodpovědná, přestože mám od té doby stále stejného sexuálního partnera a používali jsme zároveň s prášky i šprcku. Pokaždé, když jsem vysadila, měla jsem najednou příšerné problémy s pletí, akné jako prase, které mi paní kožařka chtěla léčit zase jenom antikoncepcí. Tak to teda pěkně děkuju (těch kožařek bylo víc, 3 doktorky a jeden doktor...) Podotýkám, že než jsem to začala brát, měla jsem jako těžká puberťačka pleť v pořádku.
Od porodu to už nechcu nikdy vidět a je fakt, že sebe v zrcadle bych taky nejradši neviděla, mám ten ksicht příšerný, ale říkám si, že když mám prvně v životě pravidelně neregulovaný menses, zbytek se taky časem srovná. Minimálně při dalším těhotenství, protože když jsem čekala malou, nemusela jsem si ksicht ani pořádně čistit a byl jak z alabastru.
Zkoušela jsem asi 4 značky, nejhorší to bylo s Diane (pusinka jako miminko, ale tak nějak jsem se chtěla zabít, prášečky mi přivodily takovou depku, že už to nechcu znova zažít. "ale jinak jsou výborné na pleť").
Podle mě je to příšerné svinstvo, ve kterém se točí velké prachy. Známá jednu dobu dělala reprezentanta jedné farmaceutické firmy a potvrdila mi to.

andelka
3. lis 2008

Já jsem měla taky 4 značky HA u všch jsem dříve či později začala špinit. Nic s tím nikdo nechtěl dělat, že to nevadí, maximálně mi napsali jinou HA. Když jsem vysadila, špiním jen jeden den bezprostředně před MS, jenže během 9 měsíců mám dva anovulační cykly a pozdní ovu. moje vaječníky jsou prostě lenivé. Jestli je to 6 letým braním HA nevím, ale před HA jsem měla MS rozhodně více pravidelnou. Už o ní nechci ani slyšet, bez ní je mi líp.