Proč nebrát antikoncepci

dgm
14. srp 2008

Dalsi dobry duvod, proc nebrat antikoncepci.
Je to zajimave, ze vlastne zena si pri brani antikoncepce zavre vratka k tomu, aby poznala sveho od prirody idealniho partnera, muj nazor je, ze prirodu proste neprechytracime. Tezko rict, ze kdyby nebyla ovlivnena antikoncepsi, asi by jeji vyber byl jiny, pravdepodobne vhodnejsi ....

http://aktualne.centrum.cz/zahranici/evropa/cla...

sisstin
14. srp 2008

dobrá hovadina 😅 😅 😅 😅 😅 😅

monkula
14. srp 2008

čo? ako? kto? ja so mt onejako nepochopila..
Akože tá žena bola zmámená antikoncepciou a vybrala si zlého manžela? 😀

eliiis
14. srp 2008

to snad nemyslíte vážně???? 😅

jejke
14. srp 2008

Pri nazve temy som si spomenula na toto:

http://www.raztyzdenne.sk/clanok-11-vedlajsie-u...

len
14. srp 2008

Mě naprosto fascinuje, že pod pojmem antikoncepce se dneska myslí pouze hormonální pilulky... Sakra, dneska je sto padesát druhů antikoncepce - od přirozených metod přes hormony až po další jiný věci... Takže jediná možná odpověď na otázku z názvu diskuze je, že antikoncepci nepoužívá pouze ten, kdo chce otěhotnět 😀

mracik
14. srp 2008

tak ja mám teda dosť dôvodov na to, aby som nebrala antikoncepciu, ale tento medzi ne teda nepatrí 😅

Ale zas musím uznať, že som si vybrala muža, ktorý mi nie je absolútne v ničom podobný (kto vie, či aj geneticky) Už som viac krát rozmýšľala, kto mi ho vlastne vybral, lebo sama by som si ho nikdy nevybrala a hľa - môže za to môj čuch (no ale vybral dobre) 😀

haluskacz
14. srp 2008

cich ve vyberu partnera hraje podstatnou roli, to se prece davno vi 😀

dgm
autor
14. srp 2008

len, to mas samozrejme pravdu, ten nadpis mel byt Proc ne HAK. A nebyla to otazka, ale dalsi duvod, proc nebrat antikoncepci, ted uz spravne Proc nebrat HAK. Jinak samozrejme, ze antikoncepcne se chova asi vetsina, vcetne me.

!!!!!!!!Tak jestli se diva nekdo z adminek, tak jestli by to nemohly opravit? Neni to otazka, ale jenom sdeleni.

sisstin
14. srp 2008

já mám teda mega hodně důvodů, abych HA brala 😝 hlavně nepočetí, krásná plet, MS na den přesná a bez bolesti 🙂

mracik
14. srp 2008

len neviem, ako som v tom prefajčenom medickom bare mohla niečo cítiť 🙂

sisstin
14. srp 2008

jo..a zamilovala jsem si jeho vůni Dolce and Gabana..a voní mi i při braní HAK 😅

bihan
14. srp 2008

Neviem ako vy, ale keď nemám partnera (a teda ho hľadám), tak HAK neberiem 😀 ale inak mi to príde ako pekná hovadina 😝

bihan
14. srp 2008

A hlavne HAK som vysadila, ke´d sme chceli mimi a "prekvapivo" sme stále spolu 😀

sisstin
14. srp 2008

no já bych ji teda brala, i kdybych nesesexovala..páč ta plet a bezbolestná,slabá a přesná MS je super 😝

nikka.vo
14. srp 2008

no já tomu docela věřim, že HA potlačuje to pravé cítění 😅 ... já jí nebrala a neberu a fakt mě něco k příteli tenkrát táhlo, voněl zvláštně a hezky a to nemluvim o parfemu, pracím prášku, ani šamponu 😅 A mě třeba vonělo ikdyž byl spocenej - to zní jako uchylka, jinak mi to fakt nevoní. Ale mě tenkrát joooooo. Dneska to už taky vnímám jinak, chemie je pryč že jo 😅 Ale stejně mi voní 😎 (jako ON mi voní 😀 )

sisstin
14. srp 2008

já teda radši budu mít falešné cítění, než ksicht plnej bedáků, krváce jak podřízlý sele a skučet bolestí 😀

nikka.vo
14. srp 2008

siss, tak to je jasný... mě se pleť taky zhoršila, ale kašu na to 😅 , já nejsem schopná to brát pravidelně, nechce se mi do toho rvát peníze atd ...ale po druhém dítěti už něco budu muset brát, nebo teda spíš nějakou náplast nebosi pořídim. To bych si už neriskla 😅 Hledat si novýho samce už nepotřebuju, tak je to jedno 😉

sisstin
14. srp 2008

nika.vo: no já ji právě před těhu taky nebrala..nějak se mi nezdálo rvát se hormonama...JENŽE druhý dítě fáááákt nechci, v jiné metody nemám důvěru 😅 no..a ted jsem fakt spokojená moooc..ale na každýho to působí jinak..někdo je z tý HAK vyřízenej totálně 😕

dgm
autor
14. srp 2008

sisstin, ja jsem ti to chtela napsat presne jako nikka.vo, ale byla rychlejsi. Jestli ti nekdo voni, neni co do cineni s tim, jaky pouziva parfem, ten muze nekolikrat za zivot zmenit.... Mam to presne tak, jako nikka.vo, taky jsem nikdy hak nebrala a partner mi od te doby vonet neprestal. Kolikrat, treba kdyz je pryc na sluzebce, tak si tu vuni vybavuji, jeste dost intenzivne, nekdy staci ocuchat jeho pradlo, nebo polstar, ale porad to neni jako ta jeho osobni vune ....

sisstin
14. srp 2008

dgm:no..ta DolceGabana je v něm zažraná...vonim ti neustále..takže já jinej pach neznám u něj 😕 😅

nikka.vo
14. srp 2008

dgm, já zásadně spim na jeho půlce postele když je na služební cestě 😵 😵 😵 a dřív jsem spala i v jeho tričku 😅

Siss,já věřim v přerušovaný styk, ikdyž vim že to neni zdaleka 100% ... nám se daří uspěšně již 4 rokem 😉 ale já si říkám, že když bych otěhotněla teď po druhé, tak se svět nezboří. Ale jak říkám, po druhém dítěti něco brát začnu, takže tě chápu 😉

A i přesto že je z přítele cítit parfém, tak stejně voní tou svojí vůní 😉 😵 ... si pamatuju že i on mě říkal, že příjemně vonim a taky nemyslel parfém nebo tak 😵 takže jsem asi našla fakt toho pravéééého 😅

sirinka
14. srp 2008

uf, ja mam vacsinu roka alergicku nadchu...necitim nic, tak mne je jedno, ci HAK beriem alebo nie 😀
ale vazne...je to blbost, to zmyslove funguje jasnacka, ale malokto sa hned aj vydava len preto, ze mu ten druhi voni....v tom hra rolu este kopec inych veci...

len
14. srp 2008

Dgm, to nebylo ani tak na tebe, to je prostě obecný problém, vždyť koukni na titulky těch článků - žádný z nich nemluví o HA, ale pouze o antikoncepci... To by mě zajímalo, jak třeba kondom dokáže zabránit hledání partnera 😀
Jinak čich je pro mě hodně důležitý, manžel mi voní, ale - vybrala jsem si ho v době, kdy jsem HA nebrala, pak pár let ano a teď zase ne - no a voní mi pořád stejně 🙂 Zaznamenala jsem tedy spoustu všelijakých účinků kolem (včetně snížené chuti na sex), ale zrovna na čichu se to neprojevilo...

sisstin
14. srp 2008

nika.vo: no..nám se to dařilo úspěšně 6let..a pak BUM... 😅 😅 jelikož se neosprchoval po vícečetném styku..takže jelikož u mě druhý dítě naprosto nepřichází v úvahu, tak bych si to už nikdy neriskla 😅 😅 😅 😅

jinak MP taky prej strašně vonim(asi nebere HAK 😅 😅 😅 ) a to se zásadně neparfémuju 😅

nikka.vo
14. srp 2008

no jooooo, ale to se není čemu divit že jo 😅 neosprchovat se 😅 Peťko je neosprchovaná spermie 😅

Holky, já tomu prostě věřim 😵 ... a to je jedno přeci,důležitý je, že jsme šťastný 😅

sisstin
14. srp 2008

nika.vo: no myslim si, že jo..páč jinak to bejt nemohlo...tvrdí MP 😅 😅 😅 😅 😅 😅

haluskacz
14. srp 2008

tak ja svoji zkusenost pridat nemuzu, neb jsem HA nikdy nebrala a s nejvetsi pravdepodobnosti ani nebudu. Ale co se cichovych vjemu tyce, tak mne chlap fakt desne voni (a taky bez ohledu na parfem, i kdyz ten taky neni spatnej). Taky spim na jeho pulce postele, kdyz neni doma.

matica2
14. srp 2008

ahojte
ja HAK beriem labo mam dve deti a tretie uz nechceme a po porode som mala "svoje dni" 8 az 9 dni a teraz mam 4 dni a to je pekny rozdiel. a aby som brala HAK pravidelne mam pripomienku nu telefone 😀

dgm
autor
14. srp 2008

len, ty clanky jsou napsany tak, aby zaujaly, nadpisy jsou v bulvaru vzdycky senzacnejsi, nez vnitrek... Ja tomu vyzkumu ale verim, v prirode je jeste dost veci, kterre veda nepretrumfla a dlouho nebo spis nikdy nepretrumfne. Mmch, jeden cas jsem te dost casto citavala, ted uz nemam tolik casu, ale pripadnes mi dost v nekterych nazorech sympaticka a s prehledem.

Ted jeste k tomu, proc kondom dokaze . nedokaze zabranit hledani partnera. No, ono to jaksi technicky ani neni mozne, byt neustale v pozici 😀 😎 😀 .

Jeste otazka, jestlize verim tomu, ze antikoncepce potlacuje smysl zeny pri vyberu spravneho partnera, jeste by me zajimalo, jestli je to i obracene, jestli by si me partner vybral, kdybych teoreticky !!! brala antikoncepci a vonela bych mu jinak, nez bez ni?

Nikka.vo, ja tomu taky verim, u nas to byla laska na prvni pohled a na prvni cuch 🙂 😀

sisstin
14. srp 2008

dgm: tak já, když jsem se potkala s MP..tak jsem ji nebrala....a jemu vonim furt stejně, at s nebo bez HA 😕