S jakou antikoncepcí jste spokojené? Kolik stojí?

j.a.n.u.s.
12. kvě 2009

Prosim ty ktere uzivaji HA, napiste kterou a jak jste s ni spokojene, a jeste kolik to stoji?

Kdysi (pred cca sesti lety)jsem brala Jeanine....a byla dobra.

j.a.n.u.s.
autor
12. kvě 2009

....stala kolem 700,- na tri mesice...

sisstin
12. kvě 2009

Januško, já též beru Jeanine, jsem max. spokojená a tady v lékárně stojí 705 😉

kristi
12. kvě 2009

ja mam Milligest, stoji okolo 300 🙂

j.a.n.u.s.
autor
12. kvě 2009

kristi a spokojenost? plet? vaha?

kristi
12. kvě 2009

ja nidky nemela zadny problemy s pleti nebo vahou, vysadim, nasadim furt stejny.... 🙂

vetrovka
12. kvě 2009

ahoj, já mám minisistron, stojí 350.. váha dobré, nepřibrala jsem po něm...... jsem před lety přibrala pri logestu.... a už mi to zůstalo 😉

janulle22
12. kvě 2009

cilest-275kc kdysi pred 5lety nic moc pribrala jsem 17kg... 😖

regulon-spokojenost nepribrala jsem ani deko...350kc...

motylek
12. kvě 2009

Já mám harmonet, cca 400,- na 3 měsíce, žádný problém, jsou nízkohormonální, takže přibírat by se z nich nemělo. Před těhu jsem je brala 8 let a po porodu se k nim vrátila.

jeudi
12. kvě 2009

pouzivala jsem naplasti evra stoji okolo 900 a byla jsem spokojena a nemusela denne myslet na prasek

kacerka
12. kvě 2009

Já mám zkušenost s Cilestem (necelé 300/3 měsíce) a Milligestem (400/3měsíce), s obojím jsem byla spokojená, nepřibírala jsem, pleť byla naopak víc v pohodě, i když u Milligestu mi moc nevyhovoval ten třífázový systém, ale bylo to spíš o síle zvyku. Ale asi se na celou HA vyprdnu, páč mě poslední dobou začínají zlobit křečáky 😔

sylvar
12. kvě 2009

já brala triminulet kdysy v ,,mládí ranném,, a dobrý, od 16-24 než jsme počali malou, pak evry náplasti, taky dobrý, cena kolem 1100,- na tři měsíce, masakr, teď nemám nic,ale nechám si asi předepsat, i když se mi do toho nechce

aponchie
12. kvě 2009

ja uz neberu nic a brat nic nebudu ze vseho je mi desne zle at nizkohormonove jakekoliv proste je mi zle,ale brala sem Diane 35kdysi a stalo me 800kc pak pred tehu sem brala Jeanine a Cilest ..Jeanine asi 750kc a Cilest snad 280kc

sylvar
12. kvě 2009

mě žádný ty levnější nechce dát, furt všechno kolem litru 😒

sisstin
12. kvě 2009

holky, já bych do levné nešla...sice je to možná jen o pocitu, a není v tom žádnej rozdíl 😅 ale já se takhle cítím prostě líp..Jeanine beru hned od 6nedělí..zhubla jsem s ní všechna těhotenská kg +asi 4 navíc, žádné menstruační bolesti, MS slabá..před těhu jsem měla šíleně bolestivou a dlouho, MS přesně na den a skoro i hodinu, + krásná plet, z čehož jsem nadšená nejvíc..žádné negativní účinky na sobě nepocituju..cítím se s ní mnohem líp...ale na každého to působí jinak bohužel 😔

lucenek
12. kvě 2009

mě dr nechtěl napsat po porodu Pramino...bralal jsem třífázovou 12 let, po porodu azalie 6m a teď mám premiéru s Nuvaringem, t¨vaginální silikonový nízkohormoš kroužek, cena 1050Kč na 3m

aponchie
12. kvě 2009

no ..a mate nekdo telisko takove to drahe zavedene?

sylvar
12. kvě 2009

tělísko bych chtěla,ale ta prvotní cena, zatím mi nezbývá, než šetřit

lucenek
12. kvě 2009

mirena cca 7 tis je na 5 let ono fakt se to platí když máš antiko tak za litr, za pět let to je dvacka a mirena 7

aponchie
12. kvě 2009

no a je jiste ze ta mirena je tam jako naporad tech 5let a nestane se s tim nic ze by ti to meli treba menit nebo nesedlo to nebo neco proste?

delikates
12. kvě 2009

Já beru Cerazette stojí na tři měsíce 600kč.A předtím jsem brala Pramino to stálo myslím kolem 400kč taky na tři měsíce.

lucenek
12. kvě 2009

syl ale jsou i tělíska třeba na 2 roky za 800 ale to bych fakt do toho nelša

aponchie
12. kvě 2009

mati si davala jakesi injekce strasne levne ci co to bylo ,ale slysela jsem,z eje to antiko tretiho sveta a vubec se nedoporucuje u nas.. 😝

sisstin
12. kvě 2009

Depo-provera 🤐 🤐 😝

kristi
12. kvě 2009

siss, proto tech antikoncepci je tolik, aby si kazda nasla tu svou. Ja jsem s tou mou spokojena, a navic jsem i fakt rada, ze je levna. Telisko jsem chtela, ale stejne v nich jsou hormony a v tech co nejsou, tak ty prej nejsou tak dobry...takze az budu mit vsechny deti ktery chci, tak pak se asi necham nejak sterilizovat....

marselina
12. kvě 2009

azalia pro kojící maminky,cena 700 na 3měsíce.mě po ní bylo bohužel zle,tak jsem ji věnovala jiné mamince.

lucia283
12. kvě 2009

ja mam jeanine a som tiez velmi spokojna...beriem ju asi 3 roky...zozaciatku mi z nej bolo trosku tazko,ale to preslo a velmi mi pri nej vyhovuje,ze svoje dni mam len par dni a strasne slabe predtym sa zo mna lialo tyzden a k tomu bolesti az som stenu skriabala...a cena u nas je cca 1000sk ked som naposledy kupovala

artuse
12. kvě 2009

já asi tak před 12 lety 😀 brala Cilest a bolely mě z něho prsa, byl levnější, pak jsem brala Mercilon a dobrý, ten stál tuším kolem 500 Kč, nevím už přesně, je tomu dávno, nyní už dobrých 6 let HA neužívám 🙂

poupe
12. kvě 2009

ja mela asi 8 let pramino,ale posledni rok to bylo na nic,spineni...pak po porodu cerezete,po ni jsem hodne krvacela,pak Vreya asi 400kc,hruza,pak lindynette,taky spineni,taky kolem400kc,ted radsi neberu zadnou ☹

sisi.v
12. kvě 2009

asi před 10ti lety cilest půl roku, přibrala jsem ani jsem nevěděla jak a bylo mi často špatně, pak asi rok mercilon a ok. teď už dloooouho nic 🙂