Špiním při Azalii, co s tím?

slegr71
13. črc 2014

Ahojky. Beru Azalii už 8.měsíc. Začala jsem hned po šestinedělí. Jednou jsem dostala MS a od té nic. Až teď poslední měsíc. Kojím jen 2-3x denně. A posledních 14 dní pořád špiním. Někdy více někdy méně. Je to celkem na palici. Teď pojedeme k moři. Tak mě to celkem štve. Nevíte, co s tím? Ráda bych jěště kojila. Tak nevím. ☹

zamilovanadonej
13. črc 2014

@slegr71 Já jí beru přes rok a mám to obdobně, takže s tím asi nejde dělat nic. 🙄

gosa22
13. črc 2014

Azalia je hnus fialovej ☹ jestli můžu doporučit ... NEBRAT!!! Já to vysadila přesně po 14 dnech, kdy jsem nejen špinila a bylo mi všelijak, ale hlavně mi začal reagovat i malej přes mlíko...nevěřte tomu, že je vhodná při kojení...pěkná blbost...zvolte jinou metodu 😉

nadka78
13. črc 2014

Taky s ní nemám dobré zkušenosti.Po týdnu co jsem ji začala brát se mi dostavila klasická menstruace ☹ Tak jsem jí také raději vysadila.

zamilovanadonej
13. črc 2014

@gosa22 Každá hormonální antikoncepce je hnus. Já kojím 14ti měsíční dceru a nikdy neodmítla. 😉

gosa22
13. črc 2014

@zamilovanadonej malej mi neodmítl, ale začal být protivný, takový divný...prostě jako když má ženská krámy...po vysazení to byl do 3 dnů zase on - pozitivní a usměvavý dítě 😉

mesiacik2924
13. črc 2014

ja som po porode prasky nebrala ......no co mi prislo dost divne bolo ze som prve kramy dostala az 3 a pol mesiaca po porode, co si o tom myslite?

zamilovanadonej
14. črc 2014

@gosa22 Hormony se určitě udrží v těle déle než 3 dny, třeba to byla náhoda 😕

gosa22
14. črc 2014

@zamilovanadonej taky jsem si myslela, ale opravdu nebyla...četla jsem úplně stejné příběhy u více žen...navíc mi to potvrdil i doktor...jelikož jsem to brala opravdu krátce a ani nedobrala cyklus, určitě změna mohla nastat brzy...a navíc i u mě do tří dnů byl obratem o 100 % 😉