Také jste po revizi zpozorovaly zhoršení stavu pleti?

alficka1
6. říj 2013

Ahojky holky, prodělala jsem revizi v 11tt. (plod se přestal vyvíjet v 8tt) ☹ Dnes je to 12 den od zákroku. Ještě furt trochu špiním a pobolívá mě břicho - ale to je prej normální. Chtěla jsem se ale zeptat - jestli jste zpozorovaly zhoršení stavu pleti. Nikdy jsem neměla pleť úplně ok, ale ne v takovém stavu jako teď... Mám ji čím dál tím horší. Akné téměř po celém obličeji, krku a i na prsou. 😢 Může to být, že se děloha, respektive tělo čistí nebo za to může psychika - moc se trápím 😔
Jak se pak má člověk cítit lépe - jde na wc a každé vyčůrání mu připomene co prodělal v blízké minulosti, podívá se do zrcadla a je mu do pláče - ze vzhledu a z toho všeho ☹ (omlouvám se jestli jsem vulgární)
Předem moc děkuji za odpovědi...

beandy
7. říj 2013

@alficka1 Ahojky, já jsem měla zamlklé těhotenství v 10tt, plod se nevyvýjel od 7tt. Pleť se mi zhoršila šíleně, udělaly se mi pupínky v dekoltu a na zádech v horní části (skoro u krku) a nemůžu se toho doteď zbavit. ☹ Dělají se mi opakovaně a je to na nic. Už si myslim že to není normální, jsem 6 měsíců po kyretáži a nechápu že se mi pořád objevují. Už mi to spíš přijde jako vyrážka. 😒

nyuta
7. říj 2013

Ahojky! I mně se po revizi dělohy výrazně zhoršila pleť, kromě toho mi začaly také hodně padat vlasy. Zkoušela jsem se o pleť a vlasy hodně starat a vůbec se co nejvíce hýčkat, abych byla v pohodě, ale výsledek žádný. Dnes jsem po dvou potratech a jednom úspěšném těhotenství šťastná maminka a pleť mám v pohodě. A tak si myslím, že je to opravdu spíše o psychice, jakmile se člověk dá do kupy psychicky, projeví se to i na fyzickém zdraví. Držím palce, ať i vás čeká šťastný konec všeho trápení! Držte se!

suzief
7. říj 2013

taky bych řekla, že v tom bude hrát velká role ta psychika, doporučuji nějaký uklidňující čaje a naměřit se na něco, co vám bude dělat radost, je to těžké ale nutné🙂 možná i nějaký doplňky na pleť bych vyzkoušela

neominka
7. říj 2013

Ahoj... 5.9.2013 jsem v 16tt porodila nasi mrtvou holcicku. Vyvolavali me porod. Nase prcinka mela Downuv syndrom. Byla jsem i na revizi delohy a moje plet byla mastna, ze bych nemusela kupovat olej.
Ted jsem teda temer 5 tydnu od porodu a presne po 4tydnech se me dostavila MS a plet je zase jako porcelan.
Drz se....
Kupodivu ja jsem se dala dohromady velice rychle, tim nechci rict ze to boli min.Boli to porad hodne, ale nehroutim se.
Doporucuji me otehotnet az po trech mesicich, ale me telo se zotavuje velice rychle a jsem mlada, takze pristi tyden probehne ovulace a my to uz zkusime...
Vam preji hodne steti a drzte se🙂

alficka1
autor
8. říj 2013

ahojky Holky, moc a moc děkuji, že jste se ozvaly... že jste se podělily o zkušenosti...

doko
4. pro 2013

ahoj já taky měla po revizi (ZT 11. tt) pleť v šíleném stavu ☹ nic nepomohlo, žádné přípravky ani vitamíny.....až pak přišla první MS a pleť se dost zlepšila 😉 myslím si, že to je těmi hormonálními změnami a ne psychikou 🙂

betul
24. lis 2016

Ahoj, revize mám za sebou bohužel už tři. Poprvé zamlklé těhotenství někdy v 9 týdnu (už byla i srdeční akce) to jsem oplakala strašně moc. Pak bylo biochmické těhotenství, to odešlo samo hned v 5. týdnu. Posléze prázdné plodové vejce a předevčírem cca sedmý týden na UZ nic nenašli a HCG šlo dolů...takže další revize. Kdybych už neměla desetilétého raubíře, určitě bych se zbláznila. To vše co jsem popsala se odehrálo za poslední dva roky ☹ ... jsem dost na dně, protože v mém případě hraje důležitou roli i věk a šance na druhé miminko se mi hodně vzdaluje. Pleť se mi jen trochu mastí, ale nedá se říci, že by se moc zhoršila. Psychiku mám už ale po tom všem hodně otupělou .... je to velmi náročné jak pro mě tak pro přítele ... tak snad se na náš štěstí ještě usměje.