Taky jste přibraly po vysazení hormonální antikoncepce?

hribek
22. črc 2010

Ahojky zajímalo by mě jestli jste taky přibrali po vysazení HA a jak to zastavit....

fram
22. črc 2010

@hribek já přibrala cca 5kg, pak se to zastavilo. Jinak se snažím zdravě a přiměřeně jíst a hýbat (i když to nijak nepřeháním),ale ty kila po vysazení prostě vyskočili 😠 😠 Jak to zastavit neporadím, třeba až si tělo zvykne na ten šok po vysazení, tak se samo srovná.

hribek
autor
22. črc 2010

@fram no snad jo ja zatim na 3kg HA neberu od dubna taky se snazim jist pravidelne po mensim mnozstvi a hybat se. Tak uz aby ten sok byl pryc

fram
22. črc 2010

já přestala brát v červenci 2008 a ty kila nabrala za necelý rok. Hnus 😠 😠 a všechno do pneumatiky okolo pasu. Musela jsem vyházet (dát na charitu) několikery kalhoty, prostě jsem je najednou nezapla. 🙄

hribek
autor
22. črc 2010

jojo presne tak pneumatika kolem pasu a ruce☹ kalhoty zatim dopnu ale ten pocit pneumatiky je hodne neprijemnej ☹

jita32
24. črc 2010

ahoj holky, jsem na tom stejně, od června neberu HA a taky se mi zdá, že jsem nabrala kolem pasu. 😠 😠 snažím se jíst zdravě a jezdit na kole a nic.

fram
24. črc 2010

já si vždycky naivně myslela, že se přibírá spíš při braní HA , ale u mě naopak. Když jsem brala, tak úplně v pohodě a teď vorvaň s pneumatikou 😠 😠 Dnes jsem si kupovala plavky a když jsem se viděla, tak jsem málem měla hysterák 😒

lichtakova
24. črc 2010

jé ahoj fram
já jsem taky zkoulovatěla po vysazení HA, strašně, takových7-8kg, hrůza, až teď po MA jsem něco splaskla-to byla taky jediná pozitvní věc na to všem... 😢

fram
25. črc 2010

@lichtakova ahoj 🙂 já nesplaskla ani po revizi 😒 Já jsem ještě k tomu prcek, takže na mě je fakt vidět každý deko navíc. Nikdy jsem nebyla vyloženě obézní, spíš oplácaná a předchozích pár let jsem cvičením a zdravou stravou dosáhla na svoji ideální váhu, a teď je to v čudu a tlačí me michelinka okolo pasu.

hribek
autor
25. črc 2010

ja sem taky pri HA nemela problem s pribiranim, pokud sem pribrala tak to bylo jen stravou a ne HA, ale ted je to hruza, ale tak doufam ze se to zklidni a pomalu prestane a vaha pude dolu. chtela jsem pred tim nez otehotnim dat par kilo dolu a ne naopak....

fram
26. črc 2010

@hribek mě ta váha vylezla, pak se to zastavilo, ale dolů nejde. To budu muset hodně zabrat, abych to sundala nebo otěhotnět ,aby se to ztratilo 😀 a břuch vypadal těhotensky. Ale už se snažíme tak dlouho, že se radši pokusím zhubnout, protože je to fakt ostuda 😕

hribek
autor
26. črc 2010

@fram no ja ted taky zacinam chodit s kamoskou cvicit tak to snad pujde dolu, v zari nam v praci zacina sezona takze stres, shon tak to snad pude dolu. od konce srpna se tak nejak zaciname naplno snazit o mimco tak snad to pujde vsechno nejak dohromady....

fram
26. črc 2010

@hribek my se snažíme od července 2008, jednou se zadařilo, ale skončilo to revizí, takže se snažíme dál. Ale před týdnem jsem se obula do cvičení (jen doma), cvičím tak už několik let, ale trošku jsem to flákala. A taky jsem omezila maličko jídlo, tak doufám, že to pomůže.

hribek
autor
26. črc 2010

@fram urcite jo kazda snaha se oceni. ja uz se tedkom taky nastvala a zacinam se taky krotit jenze nejhorsi je ze maji vsichni narozeniny ☹
doma aspon leh sedy a ve stredu jdu na 2 hodky cvicit tak uvidime

fram
26. črc 2010

@hribek ...a ty letní grilovačky, to je taky záhul 😀 😀 Já teď odšlapala 45 min. na rotopedu, včera jsem cvičila podle DVD, k večeři byla zelenina s cottage sýrem, tak můžu jít s klidným svědomím spát 😀 Ráno mě totiž čeká zase 20minut rotopedu nalačno(víc nestíhám). 🙂

hribek
autor
26. črc 2010

@fram teda tak tys to vzala z gruntu.... no tak to bych se mela nechat inspirovat. ja jedla naposled v 5 tak ted uz max.nektarinku. Preju hodne sil snad se nam to brzo podari

fram
26. črc 2010

@hribek já jedla v 17.30 a budu muset jít brzy spát, abych hlady neomdlela 😀 😀 vím, že hladovět se při hubnutí nemá, ale já prostě večer už nejím, to bych byla teprve sádelník 😀 Samozřejmě, když se něco slaví, tak se přežeru do bezvědomí třeba o půlnoci 😀

hribek
autor
26. črc 2010

@fram to sme na tom stejne 🙂 s tim slavenim, to omezeni jidla vecer je jedno z mala co muzem pro telo udelat, domu sladky uz nekupuju. horsi je ze pracuju ve firme s cokoladou, ale i tam se ji snazim nejist... i kdyz nekdy to cloveku neda ☹

fram
30. črc 2010

hlásím 1.5 kg dole, ale pneumatika pořád monstrózní 😕 tak nevím, odkud to sádlo zmizelo 😀

hribek
autor
1. srp 2010

teda super!!!! gratuluju! ono to pude za dalsi mesic to bude uz pekne videt

kokaka
4. lis 2010

ahoj holky, pokračuji ve vaší diskuzi, já jsem vysadila HA v dubnu a nechala si zavést tělísko Mirena, během 2 měsíců jsem nabrala 5 kg, vše jak píšete i vy je na břichu, stravau jsem lehce upravila, jedla jsem daleko více, přesto váha oapt o něco vyšší, dokonce mi popraskalo břicho a boky, takový nárust jsem tedy nečekala ☹