Tělísko Jaydess, máte ho?

blueapple
10. črc 2013

Na trhu je nová, modernější verze "mireny" - tělísko Jaydess. Dost vážně o něm uvažuju. je na 3 roky, menší než mirena, hormony dávkuje jen lokálně v děloze, je prý šetrnější než HA. Doporučila mi ho doktorka na pravidelné kontrole na gyndě, když jsem se ptala na alternativy k HA. Máte ho některá nebo znáte někoho, kdo ho má ? Prosím o vaše zkušenosti. Díky moc. http://www.femisalva.cz/co-vas-zajima/jaydess/

kedynka
2. únor 2017

@kryshpeen25 a s temi penezi netusim ☹

kryshpeen25
2. únor 2017

@kedynka strašně dlouhá doba navíc když ani po půl roce se to nesrovnalo.
Děkuji
S těmi financemi se zeptám u Dr.

kedynka
2. únor 2017

@kryshpeen25 no ale ja si o ty leky rekla tak po trech mesicich.ale koukala jsem na plato a brala jsem to tak pres tyden...

kryshpeen25
3. únor 2017

@kedynka ja tomu nechala cas ze si telo poradi 😀 tak uvidim co bude po cyclo. 😉

adrianaklicova
28. únor 2017
Uživatel adrianaklicova je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od adrianaklicova.

Měla jsem ho 5 let. Zavedení bolelo, ale to je vše, od té doby jsem ani nevěděla, že ho mám... Vše naprosto v pořádku, investice to je, ale u mě rozhodně tisíckrát větší plus než HA!

fitellie
4. bře 2017

Chtěla bych se zeptat, jestli někdo mátě zkušenost už s vytažením tělíska po jeho uplynuté možné době zavedení? Jestli se nějak rozhodily hormony, váha či nálady nebo vše zůstalo stejné, jak kdyby jste tělísko ještě stále měly? Za chvíli mi vyprší doba od zavedení, tak se bojím abych neměla nějaké výkyvy , jak bývají třeba po vysazení normální HA. Děkuji za odpověď 🙂

mickovakarolina
23. dub 2017

Zdravím děvčata,
Mám zavedeno 5den. Zatím si přijdu oteklá a občas cítím pobříšek.
Chtěla jsem se zeptat zda některá pozorujete přírůstek váhy. Docela mám strach , že budu jsk čuník.
Děkuji

alikoaliko
23. dub 2017

@mickovakarolina Urcite jsem s nim mivala nafoukle bricho... tak pekne do obloucku, ze mi jednou znamy na ulici gratuloval k miminku 😅 Na kila to asi zadny extra prirustek nebyl, ale dost jsem behala.

agina115
27. dub 2017

Ahoj muzu ho jen doporucit mam s nim uz zkušenosti a jsem nad miru spokojená takze jestli máte moznost nevahejte ted stoji stejne jak mirena 5000 tu zlevnily ta je sice na 5 let ale toto telisko sice jen na 3 roky ale je setrnejsi tak nemejte obavy ja jsem prestala i menstruovat takze pro me velke plus obcas jsem zaspinila pobolelo podbrisko ale jen ojedinele jsem s nim vazne moc spokojena a to mi bude teprve 30 takze a zavadela mi ho v 26 takze se i mlade zeny bat nemusi na vaze jsem nepribrala jak se muze stat u prasku. Vrele doporucuji s pozdravem Agatka 😉

agina115
27. dub 2017

@mickovakarolina
Ahoj neboj nebudes ja nepribrala teda kdyz jsem netlaskala jedno prez druhe , kdyz budes jist jako ted tak si myslim ze zadny problem mit nebudes ja jsem byla ted na vymene po trech letech a jsem velice spokojená

agina115
27. dub 2017

@fitellie
Ahoj samotne vyndani nic moc neslibuj si od toho zadne zazraky je to pekne neprijemne nechci te strasit ale bud na to pripravena jinak zadne zavazne zmeny asi ne ty hormony telisko uvolnuje primo do delohy takze by vyndani nemelo mit zadny vliv az na to ze se ti navrati mesicky

kryshpeen25
30. čer 2017

Ahoj
Jeste stale toto telisko mam ale tělo ho ani po roce neprijalo. Doposud jsem mela 2x do mesice menzes a tento mesic uz dokonce po 3. 😔
Pujde ven jinou cestu uz nevidim.

kryshpeen25
30. čer 2017

Když byste měla některá podobný problémy budu ráda za každou reakci.
Ještě me zajimaji podminky pro vrácení peněz protoze tohle je strašný.

kudelovaa
14. črc 2017

ahoj holky mam telisko asi rok a do ted v poratku az na mensi bakterii, ale chtela bych se zeptat asi uz dva tydny mi zacalo pobolivat v podbrisku je to zniceho nic uplne pichnuti nebo jako uplne tlaceni. ma stim nekdo zkusenost.?

anic_krac
20. srp 2017

Ahoj, chci se zeptat, zda je to normální. Ve středu jsem si nechala zavést Jaydess, bolest to byla strašná, dokonce jsem dostala injekci, která nezabrala. U doktorky jsem i zvracela a potom doma cely den spala. Od té doby co ho mám, což je už 5 dni, mám stále křeče v břiše, MS žádná, spis jen spinim, ale křeče mám takové ze musím brát stále nějaký prášek/čípek a dokonce někdy i zvracim. Je to dost nepříjemné a celkem mě to omezuje, celých 5 dni jsem se nikam nedostala..proto jsem se chtěla zeptat zda je to normální a po chvilce to přejde, nebo zda je něco špatně? Je to totiž opravdu otravné... děkuji za reakce

pajinka0703
21. dub 2021

Dobrý den, tak já jsem šla včera poprvé na zavedení tělíska zvolila jsem výše uvedené tělísko jaydess. Zavedení bolelo, proběhlo bez rajskeho plynu... Po zavedení jsem šla na WC protože mě bolelo břicho trochu víc než při menstruaci... Tam se mi zamotala hlava a nakonec mě vezla sanitka protože jsem zkolabovala.... Ale asi to nebylo jen tou bolesti ale i nedostatkem tekutin a jídla... Takže se bojím si ho nechat vytáhnout.... Tak hodně štěstí přeju dalším co si ho nechají zavést 🤭..

martinatrg
16. lis 2023

@blueapple
@sarka010
@monalis
@burt2
@georgios
@schiferka
Zdravím, v květnu jsem si nechala dat hormonální telisko Jaydess.
Od te doby jsem velice často krvacela a dost silné.
Nyní jsem měla dostat menstruaci a vůbec ji nedostala. Mám spíše spineni a je růžové s výtokem.
Pro jistotu jsem si udělala tehotensky test, i když ten by měl být vyloučeny když mám hormonální telisko.
Cetla jsem, ze muže menstruace normálně vymizet s teliskem.

Chci se zeptat, zda má z vás některá podobnou zkušenost a je to normální :D díky