Tělísko vs hormonální antikoncepce. Máte zkušenost?

hribek
31. pro 2011

Mám malou 7měsíční holčičku a nad dalším prcekm přemýšlíme tak za 2-3 roky. Prášky se mi moc nechcou brát (ikdyž teď je mám) a přemýšlím o nitroděložním tělísku. Prosím Vás o zkušenosti a popřípadě i typ které tělísko je nej.

Díky

beruska24.9.
30. led 2012

také se připojím, protože teď řeším co a jak. po druhém porodu jsem si nechala napsat prášky, mám upomínku v tel., takže nezapomínám, jenže......absolutně jsem ztratila chuť. dr. mi nabízel právě tady zmiňovanou mirenu. hledala jsem si o tom info a četla (na jiném foru zkušenosti uživatelek). když jsem zjistila, že někomu sedne a někdo má dost velké problémy, tak jsem se vyděsila a teď si absolutně nejsem jistá, zda bych našla odvahu do toho jít. pořád si říkám, že kdyby mi nevyhovovala, tak to jsou vyhozené peníze. prášky jsem brala roky, pak nějaký ten rok ne, otěhotněla jsem až když jsem s tím už nepočítala, mezi těho jsem nebrala nic, spoléhala jsem na přítele. teď mi také říká, že se na to mám vykašlat, že si dá pozor, ale co kdyby náhodou? další dítko neplánuji, přítel má z dřívějšího manželství 2 děti, my máme teď také 2, netusím, jak bychom to finančně zvládali. přemýšlím o tom už dost dlouho, zítra jdu k dr. na kontrolu, fakt netuším, co mu mám ohledně další antiko říct.....