Vaginálním krém proti početí. Máte zkušenost?

rak1807
16. srp 2010

prosím máte nikdo zkušenost ?? používáte ?? je opravdu spolehlivý ?? nemohu brát hormonální antikoncepci a chci něco šetrného,když se rozhodnu pro druhé mimčo tak,abych nemusela jít na vyndání nějakého tělíska atd.....před díky za odpovědi 🙂

mmmk
16. srp 2010

@rak1807 Kdyby se nikdo neozval, mrkni do teto diskuze 😉
https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/antikonc...

benjik
16. srp 2010

měla jsem pharmatex krém a super,ochránil spolehlivě.

pipos
16. srp 2010

jéé o tom slyším poprvé mohla byste mi o tom prosím nějaká z vás napsat konkrétní informace děkuji moc a cenu a na jak dlouho to je atd... děkuji

pattie
16. srp 2010

Nějakou dobu jsem užívala Pharmatex, jak gel, tak kapsle (ty mě asi vyhovovaly víc) a nemůžu si stěžovat, působil fakt stoprocentně!

banninka
16. srp 2010

Jak pouzivala jak krem tak kapsle. Vic me vyhovovaly kapsle, protoze tolik nevytikaly. S kremem zase muzes mit styk hned po aplikaci, s kapsli musis myslim hodinu pockat. Me by to ani nevadilo, ale manza nemel ani jedno rad. Tak jsme presli na mereni teploty.

ferinka
16. srp 2010

Ahoj, používáme teď už s manžou Pharmatex krém no snad už cca 6-7 let a jedinkrát,kdy selhal,bylo před dvouma rokama,kdy jsme ho na svatebce přestali cíleně používat a hned byl Matýsek 😀
Mě teda vyhovuje krém,po kapslích jsem měla pálení a nebyla jsem sama,ale je to o to si to vyzkoušet.
Za mě určitě jen a jen doporučuju 😉

glumka
10. kvě 2015

A můžu se zeptat jak se to koknretně používá ten krém? Přemýšlím že ho zítra koupim ale jak jsem viděla obal a velikost krému tak nechápu moc aplikaci, nekdě nejaká žena psala ze aplikuje na muže a špičku a někdě zas něco s pístem ryskou...?🙂