Vysazení Depo Provery, za jak dlouho jste otěhotněly?

radova23
17. pro 2012

Zdravím ženušky.... v listopadu jsem vysadila injekční antikoncepci Depo Proveru a stále se nic nedeje,ani malilinkatý příznak,že už ta tekutina nebyla znovu podána-bolení prsou,boleni bříška,kapička krve....cokoliv . Za jak dlouho se tělo dostalo do kupy a za jak dlouho OTEHOTNĚLI JSTE ? Vím je to dlouho,návrat plodnosti 10-32 měsícu,ale dokonce jsem slyšela že i dřív a dokonce jsem slyšela že paní z MK otehotněla druhý měsic ? nechci do sebe rvát prašky atd ... nejde to nějak po "domácku"urychlit ?

devendra
17. pro 2012

Upřímně, když jsem vysadila antikoncepci, tak se tělo dávalo dohromady skoro rok. Nevysazovala jsem kvůli těhotenství, ale ze zdravotních důvodů. To svinstvo už do mě nikdo nikdy nedostane.

nunacek
17. pro 2012

@radova23 Moje kamarádka otěhotněla druhý měsíc po vysazení injekce.

radova23
autor
17. pro 2012

@nunacek jak to poznala ?

renatalen
18. pro 2012

Já jsem otěhotněla skoro rok po vysazení, nepřišla MS, musela se mi vyvolávat, pak jsem dostala prášky, aby se tělo srovnalo, docela dlouho jsem neměla ovulaci... Nevím, jak dlouho by to trvalo, kdybych to nechala na přírodě...

daasenka85
18. pro 2012

nemám naštěstí osobní zkušenost, ale kamarádka otěhulila po víc než roce a půl za asistence hormonů. druhé mimi hned na první pokus přirozeně 🙂 mezi dětmi žádnou antiko neužívala.
veškerá antikoncepce s hormony je svinstvo, já měla problémy i po vysazení orální antikonncepce, 8 měsíců jsem nemenstruovala a rok a půl se rovnal cyklus

radova23
autor
18. pro 2012

@renatalen mě se prave zatím nechce řešit praskama ..... jen me zajima za jak dlouho vis,pac my jsme docela s manzelem plodny,nase dcera je pres prasky......
@daasenka85 to chápu ☹

daasenka85
18. pro 2012

@radova23 koukám, že dcera je Anetka, my chceme taky Anetku 🙂 tak uvidíš, každý organismus je jiný, největší roli podle mě v cestě za mimi hraje psychika..

renatalen
18. pro 2012

@radova23 teď jsem ji vysadila po druhé a jsem zvědavá, za jak dlouho se tělo dá do kupy samo. Vysazuji z důvodu, že už žádnou HA nechci, páč z ní mám akorát migrény a cekově si připadám jako při přechodu 😖

hankamisa
3. led 2013

poprvé brala jsem ji 6 let jsem po ní byla těhu druhý měsíc po vysazení .(ms přišla do měsíce).všichni mi říkaly tak půl roku ,že to trvá.ted v prosinci po 7 letech jsem ji vysadila znovu,chceme další dítě ,tak uvidíme.taky jsme až moc plodný,první dítě neplánovaně přes prášky 🙂 ,každý další na první pokus.

marmazel
13. led 2013

Ahoj, taky se přidám 🙂 DP sem vysadila v říjnu (měla sem mít injekci, ale už sem si nenechala píchnout) místo toho sme nasadili klasickou hormonálku, po prvním vybraném platíčku jen jednodenní špinění, za další měsíc už normálně menstruace, klasicky 6 dní, jako před otěhotněním u prvního, teď už jí mám po druhý, dovyberu platíčko a už vysadím úplně, tak uvidíme za jak dlouho otěhotním. U dcery sem brala klasickou hormonálku a otěhotněla sem za 3 měsíce. Až po porodu sem začala s DP, tak uvidíme, ani sem nečekala, že menstruace přijde tak brzy 🙂 ale dr. říkala, že by bylo lepší dát na pár měsíců prášky, že to urychlí obnovu cyklu a pak vysadit, a že to , že bych aspoň půl roku před otěhotněním neměla brát žádnou HA, aby se tělo očistilo je mýtus 🙂

renatalen
14. led 2013

Tak hlásím, že měsíc a půl po vysazení jsem dostala MS! Tak rychle jsem to ani nečekala 😅

radka35
17. únor 2013

byla jsem skoro na prášky z toho,že jsem v přechodu,než mi doktorka připoměla,že účinek může trvat i rok.Měla pravdu.Poslední injekce byla loni 29.1. a první normální menstr. byla téměř na den po roce od té poslední injekce.Doporučila mi,pokud ani po roce nebude,vzít normální klasickou tabletovou antiko,že se cyklus znovu ustálí a srovná.Ale nebylo třeba.Takže trvalo to rok,než se tělo srovnalo.

hankamisa
28. bře 2013

injekce vysazeny a nasazené pilulky pro lepší rozběh ms. bohužel po prvním platičku nic.po druhém platičku ms opět nikde jen 3 dny bolesti jako bych to měla dostat. ted jsem po 3 platičku a čekám. podle utz se sliznice za ty tři měsíce moc nezměnila.takže pokud něco dorazí tak max. velmi slabé špinění. ale spíš to bude po velikonocích vyvolávačka.

monca0030
13. únor 2014

Tak mě končí koncem měsíce a mám se objednat na druhou, ale také jsme se s manželem domluvili, že to necháme a prostě uvidíme kdy to přijde. Tak snad než malému budou tři tak se zadaří teď mu bude za měsíc rok

monca0030
18. dub 2014

Nějak to tu utichlo.Ale chci sem napsat jak je to se mnou. Na tu další injekci jsem nešla ms se objevila hned po jejím učinku a nedávno jsem měla už druhou. Je tedy pravda mám to mnohem slabější než dříve,ale zayse delší. Včera jsem byla na kontrole na gyndě a strašně se bála co mi řekla. Pak jsem odcházela spokojená. Prý se mé dělo stím dobře popralo. To že ms je slabší na tom má vliv prý injekce i porod a kojení,ale je to v pořádku měla jsem zatím dvě a pravidelné. Dokonce mi řekla,že teď o víkendu budu ovulovat a koncem víkendu by měl nastat nejlepší bod kdybych mohla otěhotnět. Může to být hned a může to i trvat,ale hlavní je že tělo mi funguje jak má. Nemám problém s ms ani s ovulací tak se mi oddychlo. 😀

radgab
18. dub 2014

ja měla sayanu už jsem rok po vysazení MS zatím žádná 😢 ma někdo podobnou zkušenost nejlépe už za sebou??

wendy27
11. srp 2014

ahojky já brala injekce 7let,ted sem měla jít 14.7. Rozhodli jsme se pro mimi,ms zatim nedorazila.18.8 jsem objednaná na ultrazvuk,tak uvidíme.Docela mam ztoho strach,abych ještě vůbec otěhotněla. ☹ Dám vědět a ráda si přečtu Vaše zkušenosti.

monca0030
14. zář 2014

@wendy27 Jak to tedy dopadlo? co ms? My zatím stále nic. Ms mám pravidelnou, ale mimísek si dává ještě na čas 😉 Zítra mám opět ms dostat. Už 5tý den mě strašně moc bolí prsa. nikdy předtím jsem to neměla.kéž by z toho už něco bylo 🙂

ankaa25
24. kvě 2021

Nevím jestli mám tu napsat ale skusim ... Brala jsem depo pověru tak 3roky neberu ji rok a půl už ale teď z ničeho nic se mi zkrátila menstruace měla jsem ji furt 4dny a teď jen 3 jako není slabá jako jde dost krve že mne ... 😁Ale nevím co to má znamenat to už budu mít tak nafurt