Vysazení HA po 3,5 letech (zhruba), máte zkušenosti?

lou1
23. led 2014

Před 5 měsíci jsem vysadila HA po 3,5 roce cca. A pořád nic. Doktor strašil,že s tím budou problémy asi. Mám nepravidelný menses,měla jsem i před HA.. jak dlouho po vysazení jste otěhotněly? 🙂

selverin
23. led 2014

já brala HA 12 let, menses jsem měla taky bez toho nepravidelný před tím, po vysazení jsem otěhotněla do 14 dnů

bobina79
23. led 2014

@lou1
Ahoj, já vysadila po 10 letech a za dva měsíce jsem otěhotněla, bohužel pak potratila a pak jsme se rok snažili než to vyšlo znovu, ale s tím, že jsem začala zase HAK brát na 4 měsíce a pak jsem je vysadila a otěhotněla až za 4 měsíce. Kmoška vysadila taky po hodně letech a byla těhotná hned druhý měsíc a vše v pohodě. Měla jsem taky nepravidelnou menses a až tak po 36 dnech cyklus. Kup si ovulační testy, některé cykly jsem totiž měla asi anovulační.

lou1
autor
23. led 2014

@bobina79 HAK je taky hormonální antikoncepce? 🙂
Jinak já mám asi po většinou 28-30 dní ... Ale taky se mi stalo,že jsem to 2 měsíce neměla ... Takže asi tak. 😒
@selverin To jsi měla teda štěstí 🙂 Já chytla v bazénu nějakou infekci a přechodila jsem to,protože jsem si ničeho nevšimla. Žádný pálení,svědění,jinej výtok,nic. Jen jsem měla ten normální bílej až čirej trochu dýl,ale to jsem byla nějaká nemocná a měla jsem horečky a při těch se mi to tak stává ... No,tak mi dal nějaký prášky na přeléčení a pak strašil ... Že čím dřív,tím líp a tak.

selverin
23. led 2014

@lou1 nestresuj se ničeho, doktoři ví kolikrát veliký prd a zbytečně dělají lidem starosti.... já to neplánovala, takže jsem byla tak trošku v šoku ze začátku a k těm zánětům, já jich měla tolik, že jsem si celý život říkala, že musím být neplodná přinejmenším budu mít s otěhu trable a ono prd 😀 uvidíš, že se brzo zadaří, držím palce 😉

lou1
autor
23. led 2014

@selverin Tak to jsem ráda 🙂 máma je měla taky pořád a má tři zdravý děti 😀 Poslední měla ve 34 a v pohodě 🙂

selverin
23. led 2014

@lou1 tak vidíš 😉 ničeho se neboj, až příjde ten čas, tak se prcek ozve 🙂 doktoři vše strašně škatulkují...tak je vůbec v tomhle neposlouchej a řiď se sama sebou...

bobina79
26. led 2014

@lou1 Ano, HAK je jinak hormo. antikoncepce. Vydrž, ono to přijde a pak budeš zase na hlavu z toho, že dítě furt ječí!!! Tím to samozřejmě nezlehčuju, chápu, že je z toho člověk vyřízený když to nejde. Zatím se těš z miminek kamarádek, to si užiješ bez nervů a ono to pak přijde. Držím pěsti.

heduskak
14. únor 2014

prestala jsem brat prasky po ccca 5letech za jak dlouho je mozne ze otehotnim? Mela jsem uz 1x normalne MS a ted zpozdeni 3dny a vcera na testu nic :/ zitra udelam dalsi a uvidim. Ctu tady ruzne ze je mozny ze jsem mela ovulku pozde proto neni na testu nic, nebo je oplozeno pred par dni. Poradite?