Za jak dlouho po vysazení Tri-regolu je možné otěhotnět?

pavlinkaaaaa
23. říj 2012

Ahoj holky, vysadila jsem právě antikoncepci Triregol máte někdo zkušenost s ním? Za jak dloho by bylo asi možné otěhotnět? Brala jsem ho od 18let do 22let pak rok pauza a pak jsem ho brala do ted takže dva roky. Děkuju za rady

timrova
24. říj 2012

Ahoj, já myslím, že hned ten další měsíc se to může podařit co vysadíš antikoncepci a samozřejmě na Tobě samé a přírodě 🙂

pavlinkaaaaa
autor
24. říj 2012

@timrova Děkuju moc za tvuj názor 🙂

lucoska29
24. říj 2012

já ho kdysi brala...ale to už je dávno. Po vysazení jsem těhotenství neplánovala, takže s tím moc radit nemohu. Myslím si, že spíš půjde o to, jak se ti rychle vrátí cyklus do normálu a jestli si měla cyklus před HA v pohodě nebo si ho měla nepravidelný. Do loňského roku jsem brala Yadine a vysadila HA v červnu 2011 o mimi jsme se začali pokoušet o pět měsíců později a doteď se zatím nezadařilo. Je to hodně individuální. Kamarádka vysadila HA a těhotná byla do měsíce.

iira
24. říj 2012

ja ji brala asi 12 let a nemuzu si stezovat ,po vysazeni jsme planovali mimi a po pul roce co jsem ji prestala brat a dali si klid aby ze me odesla ,tak se nam podarilo .....dej si chvili pauzu a pak se zacnete snazit ,je to lepsi ,aspon me to tenkrat doporucil dr. a mel pravdu ..drzim palce

pavlinkaaaaa
autor
24. říj 2012

@lucoska29
@iira děkuju holky

iira
24. říj 2012

@pavlinkaaaaa no neni zac,ja s nim byla spokojena.,mela jsem ho na srovnani cyklu ,ted neberu nic uz asi 4 roky .....

slunicko01
24. říj 2012

@pavlinkaaaaa já ho brala 11 let a po vysazení se to povedlo 3.měsíc. 🙂

hanicinka
24. říj 2012

Já ho brala asi 12 let, nyní se 6 let snažíme a stále nic, ale to nebude triregolem.Hodně štěstí 😉

adelkav
24. říj 2012

Já ho brala 15 let, v prosinci jsem přestala a po půl roce nám to vyšlo na první pokus.