Zdravý životní styl a antikoncepce. Jde to dohromady?

mapurka
19. únor 2013

maminky co vyznáváte zdravý životní styl, makrobiotiku, stravu pokud možno bez chemie, jakou používáte antikoncepci nebo jak se proti početí chráníte nebo nechráníte?

kajalka
19. únor 2013

Škoda, že je to otázka, určitě by to byla hezká diskuze. Před početím jsme se s mužem chránili buď kondomama nebo přerušováním. Ale vím, že jsem se na muže mohla spolehnout, neměl žádný kapičky před vyvrcholením. Fungovali jsme tak několik let a když jsme se rozhoupali, podařilo se hned napoprvý.

zamilovanadonej
19. únor 2013

Určitě to jde líp dohromady než zdravý životní styl+potrat.

zoyka
20. únor 2013

Tak to je babo raď 🙂 Podle mě je základem zdravého životního stylu - NESTRESOVAT SE. Takže pokud žiješ super zdravě, ale přidala bys k tomu nadměrný stres a strach z nechtěného těhotenství, tak to podle mě moc zdravé není. Každý si musí rozmyslet, co je pro něj podstatnější. Pokud jsi schopná mít přístup kondom / přerušování / pharmatex a když se stane, tak se stane, budeme mít miminko rádi i tak, tak to jsou asi pak ty 3 způsoby, co jsem vypsala, ideální pro Tvé zdraví 🙂 Jinak mě třeba velmi zaujala metoda přirozeného plánování, ale při mých nepravidelnostech na ni prostě nemám nervy.