Zkušenosti s HA Jeanine

margareth
16. srp 2007

Ahoj holky,
ráda bych se vás zeptala na vaše zkušenosti s HA Jeanine. Už jsem vyzkoušela několik různých druhů HA, ale zatím mi žádný moc nesedí, tak mi moje Dr. napsala právě Jeanine s tím, že je skvělá, že pomůže při menstruačních bolestech a hlavně, že spolehlivě zajistí oddálení menstruace, když budu nutně potřebovat (v září se totiž chystáme na dovolenou k moři a já bych ráda, kdybych ji mohla užít bez zbytečných problémů). Bohužel ani tato HA mi zrovna moc nevyhovuje. V průběhu užívání HA se objevuje špinění, taky mě dost často bolí břicho atd. Chystám se k Dr., jen bych ještě před tím chtěla vědět, jestli i někdo jiný má s tímto takové problémy, jak je řeší atd. Díky moc.

nikka.vo
16. srp 2007

a stou cenou HA.... 😲

Já brala předtím Tri-minulet a ten stál v té době 450 kč a říkala jsem si, že to je celkem dost a tohle? 😕 Ty jo, to bude přítel rád 😀 , možná radši bude chodit vedle poďobané ženy, než takhle každé 3 měsíce ,,vykrvácet,, 😀

Ne, že by peníze nebyly, ale člvěk je radši utrácí za něco, co je vidět 😒 a tady v tomhle případě je to v podstatě zbytečnost, jen pro dobrý pocit 😖

nikka.vo
16. srp 2007

Když bude starej za pět let, tak na potápění teď starej není??? 😀 😀 😀

No nic... 😉

claire
16. srp 2007

😀 😀 😀 Mám se ho zeptat? (Já ale taky nechápu, co s tim děckem jednom chce vyvádět, že na to musí bejt výhradně "mladej" 🙂

Je fakt, že ta cena není nic moc. Dražší už jsou snad jen ty náplasti (uvažuju o nich). Ale zase veeeelmi nízkohormonální, což v mém případě bylo i kvůli jaterním testům, a pleťový benefit.

nikka.vo
16. srp 2007

a víš o kolik jsou ty náplasti dražší?

To je totiž druhá věc, že velice ,,ráda,, zapomínám 🙄 a teď po porodu jsem na tom s pamětí ještě hůř 😀 a nevim co dřív a ještě si vzpomenout na prášek 😖 to bude výkon!!! 😀 😀 😀

Ty chlapi dělají, jako by se o ty děti starali a přitom skutek utek, nějakej věk chlapa? Na tom nezáleží, snad jde jen o to, že hůř snáší to děcký kňourání a občas mu rupne v zádech když dítě zvedne 😀 😀 😀

petty
16. srp 2007

Ahojky. Jeanine beru a žádné problémy naštěstí nemám...Předtim jsem brala dvě jiné značky HA a taky bez problémů...A na Jeanine jsem přešla proto, protože má velmi nízkou hladinu hormonů...Jinak jediné, co se mi při krvácení "děje" je to, že první den nebo dva mám křeče v podbřišku, ale to jsem měla i když jsem HA nebrala...Co se týče pleti, tak ji mám pořád tak nějak stejnou, jako když jsem Jeanine nebrala...sem tam se mi prostě na obličeji něco objeví, ale žádná katastrofa... 😉

nikka.vo
16. srp 2007

Ti chlapi, jsem chtěla napsat 😠

nikka.vo
16. srp 2007

Petty, tak pokud nemáš vyloženě problematickou pleť jako já 😖 (teda neni to tak hrozný, ale celkem dost), tak to zázraky asi určitě nedělá, ale šlo mi o to, kdo měl před HA pleť vyloženě na akné náchylnou, jak to zabralo. Já neočekávám zázraky, i v těhotenství se mi nějaké pupínky sem tam objevily 🙄

petty
16. srp 2007

Já mám pleť na akné podle mě k mé smůle dost náchylnou, ale není to zas až tak hrozné...chodim pravidelně na kosmetiku a používám doma kosmetiku která mi vyhovuje, takže výsledky Jeanine na pleť nějak nepozoruju...mám pleť pořád stejnou...někdy dobrou, někdy děsnou...

claire
16. srp 2007

Ty náplasti se mění jen jednou za týden, takže v balení na 3 měsíce jich je 9 a stojí kolem 900 Kč. Prej to drží docela fest a netřeba se bát ani při častých pobytech ve vodě. Navíc i když je ti třeba špatně, tak se to vstřebává, protože to nejde přes žaludek.

Petty, mně se právě neobjevuje na obličeji už nic. Asi kdo má přirozeně dobrou pleť, tak ten rozdíl tak nepozná :-P

nikka.vo
16. srp 2007

☹ ...aha tak doufám, že nevyhodim peníze do luftu 😖

myschka
16. srp 2007

Ahojky já jí brala ale nechala jsem si napsat diane 35 pač jsem po Jeanine přestala krvácet a celkově mi nebylo dobře. A hlavně mi vadilo, že nemám vůbec chuť na sex, teda hlavně to vadilo mé drahé polovičce 😀 😀

nikka.vo
16. srp 2007

ještě clair...jseš můj poradce 😀 ..nevíš náhodou, jestli se to musí lepit jen na rameno?

V létě tílko.. 😖 ....opalování se čtverečkem 😀 ..... 😖

nikka.vo
16. srp 2007

tak ještě toho trochu...aby se mi snížila chuť na sex 😖 ...to by se šel přítel pověsit 😀

Ke konci těhu a po porodu měl celibát...doufám teda 😀 😀 😀 ....alespoň semnou jo 😠 😀

A chuť se mi naštěstí vrátila a nerada bych jí zase řekla pááá páááá 😝

claire
16. srp 2007

Né jenom na rameno, jasný. Dobrý je prej třeba kalhotky ke tříslům nebo nad zadek. Na rameni to asi nosej holky, co to potřebujou ukazovat 😀

claire
16. srp 2007

Nikka.vo, musíš vyzkoušet holt na vlastním těle ;) Každej to má jinak, těžko poradit něco univerzálního, co ti sedne.

ivana98
16. srp 2007

nikka, vsetky priznaky su velmi individualne. ja som s jeannine znizenu chut na sex nemala...skor naopak 😅
mne lekar neodporucal naplaste, vraj to nie je vhodne pre zeny, ktore mavaju migreny...

nikka.vo
16. srp 2007

claire 😀 😀 😀

to jsem taky myslela někde nad zadek....kdyby třeba někdo hodil fotku do alba 😀 😀 😀

nikka.vo
16. srp 2007

já nemám migrenu 😕 😀 , vím jak si to myslela 😉 ...díky za postřehy

Taky čekám, že mi to vymluví...

Přemýšlím založit téma na ty náplasti, jenže mě nikdo určitě neodpoví 😔 😀

claire
16. srp 2007

Tady jsou nějaký fotky: http://www.mojeantikoncepce.cz/evra_1_1.php, kam se to dá lepit (na konci stránky).

nikka.vo
16. srp 2007

ty jsi poklad...claire 😵 😵 😵 😵 😵

asi si vyberu to rameno 😀 🤐 🤐 🤐

nika251
16. srp 2007

😀 s tou chutou na sex- u mna to bolo asi tak, ze kym som ju brala- no co ti poviem, chut bola sem tam, potom ked som vysadila- manzel- vtedy priatel len pozeral. Potom uz zacalo ist o to ze ideme plodit a tak na chut velmi nedochadzalo. Ked sme mali koli anovulacii pauzu tak sa ta chut vratila a zazrakom sa nam zadarilo.Ale tusim ze aj manzel bol rad ze ma na par mesiacov pokoj odomna 😀 . takze mne chut znizovala aj ked som to netusila.
Nikka- toto je nase prve, takze je mozne ze po prvych par mesiacoch bude mat manzel problemy ked spomenie dalsie 😀 ale zatial som optimista 😝

bilka
16. srp 2007

ahojte baby 🙂

aktualna tema pre mna, dnes som bola u gynekologicky a dohadovali sme sa na zmene HAK, beriem Novynette a nesedi mi / depky, zmeny nalad, za pol roka som pribrala 6 kileciek, plus nepekna celulitida proste cela som taka mlandrava, hoci inak som bola stihla /, lekarka mi navrhla prave Jeanine, tak ma zaujima ako to bolo u vas s vahou pocas jej uzivania. lebo tymto tempom kilo za mesiac by pri Novynette bola zo mna coskoro vzducholod 😖 alebo ak viete poradit nejaku HAK s ktorou ste mali dobru - nepriberaciu skusenost, budem rada.

nika251, nikka.vo a baby co mate problemy s pletou na ktore nic nezabera, ani HAK co by mala, mozem z vlastnej skusenosti poradit pripravok Aknenormin. mna trapilo akne vo veku 29 rokov a nevedela som sa ho zbavit, tento liek mi velmi pomohol, taku peknu plet a celkovo pokozku na tele ako teraz som nemala ani nepamatam. pisala som o nom aj v teme akne ak by vas to zaujimalo. 🙂

nika251
16. srp 2007

Bilka- vdaka za radu. Ja som objavila lepsi liek na akne. Lenze sa za 3 mesiace narodi 😀 . Ale skusim pozriet samozrejme aj nieco ine - nechcem byt az do menopauzy v kuse tehula 😀

certica
16. srp 2007

nika251, to si vystihla. ja presne tak pri prvom tehotku som zabudla, co je to problem s pletou, po 9 mesiacoch som vsak rychlo vytriezvela 😲 🙄 .
teraz som sice tiez tehu, ale zatial ziadny posun k lepsiemu nepozorujem 😒 , tak len slepo verim a dufam, ze sa predsa len bude opakovat minulost 😅 .
ty si kedy zbadala zlepsenie?

bilka
16. srp 2007

jeeej nika251,tak to je ten najkrajsi liek co si mohla objavit 🙂 😉
gratulujem!!! inak velmi pekne meno ste vybrali chlapcekovi, Damian, presne to mam v zalohe aj ja pre synceka, pre pripad ze jednoho dna skusim aj ja liecit akne tvojou metodou. 😉
inak ten aknenormin, je na trhu este pod nazvom roacutan oba su rovnaka latka len od inej firmy, su velmi ucinne. problem vsak je ze sa nesmie popri uzivani otehotniet, lebo by mohol poskodit baby, je to silny vitamin A. preto tak zhanam fakt dobru HAK, lebo este ho uzivam tak sa chranim ako sa da.

nikka.vo
16. srp 2007

bilka, to by bylo dobrý, kdyby to pomohlo, nechci do sebe spát HA když mám jediný problém tu pleť 😉

nika251
16. srp 2007

certica- mozno to bude tentokrat dievca a u teba zabera len chlapec 😀
Bilka- dakujem. Manzel ho najprv odmietal, potom sa na to asi dobre vyspal a odvtedy brusko vzdy volal Damianko- aj ked to este nebolo ani zdaleka iste. Ani mu nenapadlo zeby to mohla byt Viktoria (nase meno pre dievcatko). to vies- on proste vedel co robi 😀

certica
16. srp 2007

nika, tiez ma to uz napadlo, vlastne som dost presvedcena, ze to bude baba. pri viktorovi som to vyslovene citila, ze chalan, ani uzv by ma nepresvedcil o opaku. zrovna mi tu masiruje chrbat 😀

nika251
16. srp 2007

Veeelmi dobre vychovany chlapec. Ja som podobne vychovala manzela a dufam ze synatora sa mi tiez tak podari 😀 . Ved co- maminku si treba obchadzat inac neni vecera 😀 .
Ja som od zaciatku tvrdila ze bude chlapec, aj ked podla krasy matky (dievca odobera, chlapec pridava) som rano vyzerala na dievca aaale vecer to uz mohol by t aj chlapec. taraz nam konecne v 27 tt ukazal pipika 😀

bilka
16. srp 2007

nikka.vo, mne osobne to velmi pomohlo,uz som bola uplne nestastna, vyzerala som ako pubertacka, tvar, dekolt, chrbat sama vyrazka a vobec sa to nehojilo. ziadna HAK mi plet nezlepsila aj ked som vystriedala tusim tri ci styri. teraz ked niekomu poviem ze si liecim akne / este doberam poslednu davku /sa ma pytaju ze ake akne? velmi pekne a rychlo sa mi to upravilo. skus sa poradit s koznou lekarkou, mozno by to bolo vhodne aj pre teba. ja na ten efekt nedam dopustit😉 omluvam sa, ze som trosku odbocila od temy jeanine, len som chcela poradit ked som citala o trabloch s pletou. 🙂