Znáte antikoncepci, po které narostou prsa?

lenkaaa
9. únor 2010

Ahoj holky, vim ze to sem moc nepatri, ale tim, ze sem chodi hodne holek, tak se chci zeptat, jestli neexistuje nejaka specialni antikoncepce, po ktere by se trvale zvetsila prsa?
Jedno dite uz mam, moc jsem nekojila, prsa se zase ztratila.... takze opravdu hledam neco, co by mi pomohlo krome plasticke operace.... prosim, poradte.

mmmk
10. únor 2010

Jak uz jsem psala na predchozi strane, mne po triquilaru i yadine prsa narostla. A vlastne jeste trosku po minisistonu. Je to podle me indivindualni a zalezi, jak jsi na ty hormony citliva.

lenkacar
11. únor 2010

ano po minisistonu jsem to taky slyšela ,ale z vlastní zkušenosti to nevim ,já ho neměla ,včera jsem marně přemýšlela jak se to jmenuje ,věděla jsem že od m.. 😀 😀 😀 😀 ,mě moje kámoška taky tvrdila jak dostala od gynd mudry nějaký přípravek a po čase mi přiznala ,že byla na plastice ,ale dodnes o tom nemluví,nechává všechny při přírodním zbujení z 0 na 3 po práškách ..doufám ,že si jednou nebude rvát vlasy jako moje teta 😀 😀 😝

lenkaaa
autor
11. únor 2010

lenkacar - a co tve tete tak vadilo na tech prsech po plastice?

lenkacar
11. únor 2010

začlo jí vadit ,že jí překáží a ta postava už nikdy nebude taková jak byla na ní zvyklá .. 😉 nemůžeš s tim ani na mamograf a je víc zdravotních úkonů kde se bojí ,aby ty implantáty neruply ..nemysli si že povadlý prsa je bůhví co ..fakt bud spokojená s tim co máš .. 😉 je tolika chlapů kterejm to nevadí ..