Znáte antikoncepci, po které narostou prsa?

lenkaaa
9. únor 2010

Ahoj holky, vim ze to sem moc nepatri, ale tim, ze sem chodi hodne holek, tak se chci zeptat, jestli neexistuje nejaka specialni antikoncepce, po ktere by se trvale zvetsila prsa?
Jedno dite uz mam, moc jsem nekojila, prsa se zase ztratila.... takze opravdu hledam neco, co by mi pomohlo krome plasticke operace.... prosim, poradte.

len
9. únor 2010

Trvale? Tak to určitě ne. Jakmile vysadíš (poklesne hladina hormonů), nemají prsa jediný důvod zůstat větší.

mmmk
9. únor 2010

Lenkaaa, presne, jak pise Len. Navic na kazdou holku pusobi HA jinak. Mne se treba hodne nalily prsa po triquilaru nebo po yadine, ale moji sestre vubec. Kamosce po Diane, jine nic.

lenkaaa
autor
9. únor 2010

ach jo, tak to jste me nepotesili....uz jsem z toho zoufala, doted jsme s manzelem zili ve meste, kde me moc lidi neznalo, ted bydlime na vesnici, kde mam spoustu kamaradek, planujeme v lete s detmi chodit do bazenu ale uz ted mam trauma z toho, ze bych se mela ukazat v plavkach... znam se, nakonec budu mi spoustu vymluv proc nemuzu jit na plavani....a tohle neni zivot, proste ty mala(nebo spis zadna ) prsa me uz stvou... moji kamaradce pry narostla prsa po antikoncepci, ale uz premyslim ze treba brala nejake ty specialni prirodni prasky, po kterych rostou prsa.... ale ja nevim, zda takove ty prasky jsou bezpecne.... co myslite??

fiallinka
9. únor 2010

lenka: já vím, že tě to může fakt trápit, ale možná by ses prostě měla smířit s tím, že máš prsa po tatínkovi a tak se k tomu i postavit - dyť kamarádky tě znají a jen ocení, když si z toho budeš spíš dělat srandu...to není v prsou, to je v hlavě... určitě máš jiné přednosti, a nemyslím jen fyzické... já mám prsa normální dvojky, ale zadek a nohy tak za dvě ženské, na břuchu špek jak sviňa, pleť na prd a vlasy taky nic moc... a nemyslím, že by to až tak v životě překáželo...

walle
9. únor 2010

lenkaaa - snažím sa ťa pochopiť, že ťa to strááášne trápi...neviem, nepomáhajú ani tie reklamné lieky v lekárni? teraz si nespomeniem na názov...ale určite nič výrazne prsia nezväčší, to by ženy nechodievali na plastiku...ak je to veeeeeeeeľky problém...jediné riešenie plastika, minimálne navštíviť dobré centrum a prekonzultovať to s lekárom, buď ti dodá odvahu, alebo nájdeš odpoveď...a budeš šťastná taká aká si! a to určite krásna! veď máš rodinku!!! 😉

petkave
9. únor 2010

Lenkaaa, keď nemáš žiadne prsia, tak nemôžeš čakať, že Ti od nejakej tabletky narastú o dve či viac čísel... U nás na Slovensku to jedna síce tvrdí. Moderátorka Erika Judínyová hovorí, že vôbec nebola na plastike, ale že jej prsia narástli z byliniek... 😀

lenkaaa
autor
9. únor 2010

fialinko, porad dokola si rikam, ze ostatni holky maji zas jine trapeni, speky a vse mozne a nemozne.... ja jsem spis vychrtlina, od puberty jsem se snazila pribrat ale marne, a jak rikas, tak jsem si vzdy z toho pred ostatnima delala srandu.... ale v hloubi dusicky me to proste stve a neumim si s tim pomoct..... ted to zase na mne dolehlo, saty na plesovou sezonu jsem si musela vybrat tak, aby jsem jakz takz vypadala jako zenska, na plese jsem nic jine nedelala jen cumela na ostatni holky a zavidela jim prsa, no proste me z toho sibe ☹ ach jooooo ☹

lenkaaa
autor
9. únor 2010

petkave - o cisla alebo dve? jejda, ja by jsem byla rada aj za pul cisla .... fakt!

walle
9. únor 2010

lenkaa - choď na konzultácie na plastiku, myslím to vážne!!! a potom sa rozhodneš...buď ťa to naozaj povzbudí, alebo odradí...to je jediné riešenie...

lenkaaa
autor
9. únor 2010

plastickou operaci mi manzel nikdy neschvali, hodne se o tom s manzelem bavime, jemu se proste libim takova jaka jsem.... alespon to tvrdi....on vi, ze me to nesmirne trapi, takze by jakoukoli jinou metodu krome operace svolil.... jenomze tech bylinek se zase bojim, co kdyz maji nejake vedlejsi ucinky?! anebo mozna i vubec nefunguji ☹
walle- napslala jsi, ze mam rodinku, ano mam, som stastna, ale ked som nemala mlieko a malu som nemohla kojit tak zase som to pripisovala malym prsiam.... velakrat som si hovorila, ze niekto je na tom ovela horsie, ked vidim v mhd nevidomych, postihnutych.... tak si poviem, boze, ved mam vsetko a som happy, ale za par dni sa zase trapim.... 😢

mmmk
9. únor 2010

Lenkaa, nepremyslelas o plavkach s gelovyma vycpavkama? Vyrabi se i takovych hodne push-up podprsenek - misto toho molitanu jsou tam takove gelove polstarky, vypada to prirozene a vykouzli to pekny vystrih 😉 Kdyby prsa skutecne dokazalo zvetsit neco jineho nez plastika, asi by na ni uz zenske nechodily.

lenkaaa
autor
9. únor 2010

mmmk - premyslela, ale nikde jsem je zatim nevidela.... ach jo, vypada to, ze zase skoncim u vycpavani podprsenek a plavek 😢

petkave
9. únor 2010

Akurát som písala do inej diskusie... Mojej sestre začali po zmene hak rásť prsia. No ona má 21 rokov, možno, že je ešte vo vývoji. Ale ktovie, čo to urobí, keď tablekty prestane brať.... Teraz má C-čka, predtým nosila A-čkové košíky.

len
9. únor 2010

Lenko, mně prsa vždycky vyrostou po větších dávkách progesteronu, to je u mě zaručený. Jenomže vysadím a do dvou dnů je to zpátky. Navíc je to prostě svinstvo, mává mi to s psychikou a vůbec, prostě když to nemusím brát ze zdravotního důvodu, tak to neberu, a i tak vždycky s doktorama smlouvám.
Jinak mám prsa pěkný, ale kojit taky nemůžu, já totiž vůbec nemůžu mít děti 😉
Taky znám holky se čtyřkama, co nemají mlíko.

Každopádně souhlasím s tím, co tu někdo napsal - tohle není problém prsou, ale hlavy. Znám docela dost holek s téměř plochou hrudí a jsou zcela v pohodě, uměj si z toho dělat srandičky nebo to prostě nekomentujou a hotovo. Prostě hlavní mi přijde, že tě chlap bere takovou, jaká jsi, a má tě tak rád, ne? 😉 Třeba by se mu nějaká prsatá ani nelíbila, protože už bys to nebyla ty. Každopádně jestli tě to opravdu trápí tak, že to považuješ za největší problém svého života, o té plastice bych dost vážně uvažovala. Pokud sama uznáváš, že sis to akorát nafoukla ve své hlavě, řešila bych to navenek těma gelovýma polštářkama do plavek nebo i běžné podprsenky, vždyť nevíš, která z těch žen se skvěle modelovaným hrudníkem je má taky, popř. která má svoje vlastní poprsí a která plastiku nebo u které je všecko dílem hodně dobře tvarovanýho prádla a ve skutečnosti má ňadra někde u pupku? 😉 A až si doma podprdu sundáš, tak tě uvidí akorát tvůj chlap a tomu se tak líbíš 😉

mmmk
9. únor 2010

Lenkaaa, ty podprdy s gelovyma polstarkama jsem videla i v H&M 😉

h.jitka
9. únor 2010

lenkaa, pokud budeš zjišťovat, jestli existuje nějaká zázračná bylinková směs na zvětšení prsou, tak se mi prosím tě podívej i na něco zmenšovacího. 😀 Rozhodně mi přijde, že to bude bezpečnější než chemie.
Po několikaleté léčbě neplodnosti, při které jsem přibrala, mi mé 75H podprdy začínají být zase malé a investovat do naprosté obměny spodního prádla se mi moc nechce. jde to hodně do peněz. často jsem taky měla pocit, že se nebudu moci nikde ukázat, protože nejdřív jdou prsa, prsa a zase jen prsa. Dispozice mám v rodině jasně dané. můj manžel je spokojený a všichni moji kamarádi a samozřejmě i kamarádky mě berou takovou jaká jsem. takže hlavu vzhůru a pohledej nějakou pohodlnou podprdu s vycpávkama. je to asi ten nejbezpečnější způsob. anebo zajdi k nějaké "čarodějnici", která zjistí, kde se v tobě ty pocity berou.
🙂

petkave
9. únor 2010

Súhlasím s len. Určite si zachytila našu Adelu Banášovú. Tá je tiež plochá ako doska a vie si z toho urobiť srandu... Však Marešovi povedala, že bola na plastike, ale darcom bol nanešťastie muž... 😀

oknosmas
10. únor 2010

lenkaaa...netrap sa, mna tiez boh dako neobdaril, dal mi len dake lentilky pod koberec..dlho som s tym bojovala a zavidela kamoskam, ale je to fakt jedno, aspon ti to nevadi pri sporte 😉 a manzel ma stale ubezpecuje, ze velke prsia su neprakticke a jemu sa naozaj pacia tie moje lentilky. a co sa tyka plaviek a leta, minuly rok som objavila plavky, ktore maju gelove vyplne a ked si ich obleciem, vyzeram ako modelka..najradsej by som ich nosila cely rok. fakt nie je vidiet, ze by tam dake vyplne boli a prsia vyzeraju uplne prirodzene vacsie...tak hlavu hore...citam, ze ti uz tie gelove vyplne radili..tak ja len potvrdzujem 😀

lenkacar
10. únor 2010

lenkaa já ti taky něco napíšu ,moje teta měla stejný problém jak ty ,celej život brečela ,že má malá prsa ,spíš nic a ve středním věku ,když už byla nějaká kačka navíc si nechala udělat prsa svých snů.. a pár let uběhlo a je na ně tak naštvaná ,že každou minutou přemýšlí jak to dát pryč...já mám prsa velký a měnila bych s tebou hnedka ,bolí od toho záda a když to povadne ,to už neni vůbec žádná paráda ...myslim ,že bude lepší ,když se s tim smíříš a hledej v tom svoje výhody .. 😉

oliv80
10. únor 2010

lenkaa tak prsa mi vyrostla po Diane35, ale krome prsou mi vyrostl aji zadek a stehna a celkove jsem pribrala po roce brani Diany35 10kg. Byla jsem zavodnena a dr. mi porad tvrdila, ze to z toho neni !!! Nastesti po vysazeni sla vaha dolu 😉 Ale v zivote bych uz tuto antikoncepci nebrala!!!!! Jo ale nezacala jsem ji brat kvuli prsum 🙂)

lenkaaa
autor
10. únor 2010

tak holky, holky.... ale jste mi dali, ale jsem rada, ze si nemam nic nalhavat o nejakych bylinkach, ktere zvetsi prsa atd.... proste bych se mela s sebou smirit a basta, ale stejne, vrta mi to hlavou, zkusim se treba gynekologa zeptat co si o tom vsem mysli.... problem je v tom, ze me by nevadili mala prsa, ale ja je nemam skoro zadna a tudiz vsechny ty pushup podprsenky me akurat tak tlaci a stejne nemaji co podzvedavat navrch... je to tezke ☹((( ale stejne dekuju za rady a kdyz jsem uz vlezla do snazilek, tak vsem holkam preji krasne a zdrave miminka!

lenkacar
10. únor 2010

leni a znám ženskou kterej narostly po porodu a má kozy jako vozy a ty jí už zůstaly 😀 😀 😀 😀

vika34
10. únor 2010

lenka ja som čakala na rast prsníkov od začiatku puberty,ale v 16-ticg mi došlo ,že nič nevyrástlo a ani už nič nevyrastie,strašne som sa tým trápila/vtedy neboli podprsenky čo by to upravili/a myslela som si,že sa nikto nemôže do mňa zamilovať 😀
Ked som bola tehotná,z 0 sa stali veľké cca 2,kukala som stále do zrkadla aké sú veľké 😅 ,po 6 tt som prestala kojiť/zo zdr.dôvodou/ a prsa splasli zase na-1
Moja mama mi hovorila,že po pôrode sa mi zväčšia a nič,tak mama povedala ,že tak asi až v prechode,tak som sa jej pekne podakovala 😀

Dnes mám moja dcéra 12 rokov už ma samozrejme dobehla a budem sa modliť ,aby jej prsa podrástli ešte aspoň o pol čísla,nech sa nemusí trápiť ako ja ,ked som bola mladá a hlúpa

Vydala som sa /dokonca 2 razy/ a ver svojmu mužovi,že sa mu páčiš taká aká si/ved keby mu to vadilo,našetril by na plastiku/a na veľkosti prs nezáleží
Treba si z toho robiť srandu/aj ked som to dokázala až po 20-tke /a dnes si hovorím,že ja nosím podprsenku ,lebo ináč by som vyzerala ako pristávacia dráha a dakujem ,že vymysleli vycpávky/škoda že až ked som mala cca 30 😀 😀

qipa
10. únor 2010

Ahojda. Mne to vybuchlo po yadine. Ale je to draha HA. 21 tablet za 350,- Ovsem natekly mam jen kozy, zadek, pupek ok. Ted jsem 6 den po menses, uz to neberu a splaskavaji 🙂

zuzanockamt
10. únor 2010

mne sa nezväcsili zo ziadnej ... brala som novynette a triquilar

lenkaaa
autor
10. únor 2010

lenkacar - uz mam jedno ditko a prsa nikde 🙂 tak ani nespoleham, ze by prsa narustla pri druhem diteti ☹

vika - kdyz jsem byla po porodu, tak jsem mela tak 1, ale jak jsem prestala kojit, tak prsa zmizly, mam je presne jako pred tehotenstvim... mam dceru, je ji teprve rok, ale uz ted ji preju, aby ji narustla pekna prsa, aby se tak nemusela trapit.... manzelovi stoprocentne verim, kdyz rika, ze se mu libim taka jaka jsem, ale me to preci stve, proste se stydim, ze vypadam jak 10 leta holka....taky porad nosim podprsenky, a kdyz ji doma nemam a nekdo zazvoni u dveri, tak sranduju a rikam manzelovi, at otevre on, ze si jdu pro prsa - tzn. dat si podrpsenku.... jo, sranduju kolem toho, ale uvnitr by jsem si prala aby to bylo jinak a vypadala zensky i bez podprsenky....

lenkacar
10. únor 2010

leni no tak to je lepší nic ,než vozy myslím 😀 ona je má hrozný 😀 😝 ,jestli fakt existujou nějaký ty gelový výplně tak se už nestresuj 😉

lenkaaa
autor
10. únor 2010

jo a ja jsem brala triquilar a jeanine - a ani po jednom se prsa ani netvarili ze by chteli podrust ☹

lenkacar
10. únor 2010

triquilar jsem taky měla a 10kg nahoře 😝 ,je pravda že jsem měla prsa pevnější,ale za ty kg mi nestálo nic ,ani ta antiko .. 😝

zuzanockamt
10. únor 2010

ja som po nom nepribrala ... dokonca som aj schudla pri HAK