1. IUI na podzim 2011. S hormony nebo bez?

andromeda82
25. zář 2011

Ahoj, už přes rok se s manželem neúspěšně snažíme o mimi, a tak uvažujeme v brzké době nad IUI. Je na tom někdo podobně? Pojďte popovídat! Také uvítám rady od těch, které již IUI absolvovaly. Braly jste před 1. IUI Clostilbegyt nebo jiné hormony, ačkoliv jste dle testů měly ovulaci v pořádku? A jaký byl výsledek? Díky za informace.

berusinkaaa
13. pro 2011

@mariiianka ju tak to mě moc mrzí.A budete ještě zkoušet IUI ? Nám 2 IUI na tento měsíc nevychazí,budem se snažit sami doma a jinak až v lednu zkusíme štěstí v 2IUI .

janii
13. pro 2011

Holky, na IUI jsme byli 5.12., minulé pondělí. Kdy by jste testovaly??

mariiianka
13. pro 2011

@berusinkaaa pokračování až v lednu.Uvidíme co nám řekne dr.Na ivf zatím nejsou korunky.Ale posledně my říkal že po 32 letech se to výrazně snižuje,a to mi vychází na konec dubna,tak už pár měsíců bych to vydržela.
@janii No mě říkali že po 12 dnech už se může testovat

anina32
13. pro 2011

@mariiianka ahoj promiň že se sem vměšuji, jinak chodím na jinou diskusi, ale zaujal mě tvuj příspěvek. Jsem teď po 1, IVF čekáme jak to dopadne, je mi 32 let, za dva týdny 33, a co si tam s holkama píšeme tak jsem to nijak snížený neměla 😝 Naopak, přišlo nás to na 25 tisíc zatímco mladší to měla za 22, asi kvuli věku jsem hůř reagovala na stimulaci a musela si pichat o pár dní déle a tudíž víc platit. Takže není nač čekat a držím palce 😉

mariiianka
13. pro 2011

@anina32 ahoj,vůbec se nevměšuješ,já s tím zkušenost nemám,tak fakt nevím,jen co mi říkal dr.Taky nadhazoval kolem 25 tisíc,ale pak právě dodal tohle.Jééé a koukám ty jsi taky z Jíčínska,a chodíš taky do HK?Tak to držím moooc palečky,ať se zadaří.Vím,že není na co čekat,ale já to myslela tím,že když jsem to vydržela 3 roky,tak ty 4 měsíce taky zmáknu,nic víc jsem tím nemyslela.Jen jsem si myslela,že do 30 stihnu víc dětí než jedno,ale osud tomu jde jinou cestou,ještě,že aspoň to jedno zlatíčko máme.

anina32
13. pro 2011

@mariiianka Ty si přímo z Jičína? Já mám syna z prvního manželství a ted nám doktor řekl že kvuli spatnymu spermiogramu nemáme vubec šanci, že jedině IVF, dneska jsem týden po zavedení dvou embrisků a čekáme jak to dopadne. Jezdíme do HK k doktoru Dejmkovi a ty? O tom že by se s věkem platilo míň nic nevím, zkus se podívat na diskusi CAR SANUS, tam chodím nejčastěji.

mariiianka
13. pro 2011

@anina32 Nejsem z Jíčína,jsem od Kopidlna a taky jezdím k Dejmkovi jako ty 😀 ,ale takhle my to fakt říkal,tak vážně nevím.Nám už právě naznačoval že by jsme měli uvažovat o IVF a pak tohle z něj vypadlo,když jsem se ptala na cenu.A určitě se juknu 😉 .A tobě přeju ať výjdou obě a kdyby né,tak ten jeden ať tam je určitě.

anina32
13. pro 2011

@mariiianka Je to divný, příště se ho pořádně zeptej jak toje 😀 Děkuju, za podporu, zítra zkusím testovat, zkoušela jsem to už včera a nevim jestli jsem si toho ducha vymyslela a nebo tam opravdu něco bylo 😉

mariiianka
14. pro 2011

@anina32 ahoj,tak jak jsi dopadla s testem?

mariiianka
14. pro 2011

@anina32 koukla jsem na car sanus a už vím jak jsi dopadla 😀 .Gratuluju 😉

janii
14. pro 2011

Dnes test i když je brzy a vidím ducha. Kdybych měla funkční foťák hodila bych sem fotku ať řeknete jestli to vidím jen já nebo i vy 🙂 Jsem z toho na nervy víc než kdyby tam nic nebylo 😀

mariiianka
14. pro 2011

@janii tak to potichoučku gratuluju,ať to vše dopadne dobře a konečně tady ty ledy někdo prolomí.Kdy jsi měla IUI?

janii
14. pro 2011

@mariiianka No minulé pondělí. Tak dnes je to 9 nebo 10 den. Já nevím jak se to počítá 😀

mariiianka
14. pro 2011

@janii tak to vypadá moooc slibně.Já byla 1.12. a včera na testu /,ach jo,myslela jsem si že by to mohlo už konečně vyjít ☹

janii
14. pro 2011

@mariiianka To vyjde neboj!!!!! Já taky ještě nemám vyhráno, ještě tomu nevěřím, takovou dobu to chceme a nic a najednou by se to povedlo? Neuvěřitelné!! Kolikrát máte v plánu to ještě zkoušet?

holanci
14. pro 2011

@janii
Hrozně moc držím pěstičky, aby čárka sílila a konečně nám to tu někdo prolomil 🙂 My jsme byli s manželem na 1 iui na začátku listopadu a bohužel neúspěšně. Teď zřejmě po novém roce nás bude čekat druhý pokus a doufám, že i poslední ... 🙂

janii
14. pro 2011

Holky, ještě se chci zeptat, 36h před IUI jsem dostala injekci Pregnylu (před 13ti dny). Za jak dlouho je pregnyl ze mě pryč a může jít opravdu o těhu?

janii
14. pro 2011

@holanci Děkuju. Ale dokud nebude potvrzeno dr. neuvěřím! 🙂

mariiianka
15. pro 2011

@janii to nemá nikdo vyhráno,dokud v náruči nedržíš zdravé mimčo.Moc ti to přeju.A kolikrát my to vyzkoušíme,tak to teda nevím.Vždycky si říkám,že už je to naposled,ale ono to člověku pak nedá a říká si,co kdyby náhodou teď to vyšlo.Zatím jsem teda ještě MS nedostala,ale čekám to o víkendu.A o tý injekci ti moc neporadím,to fakt nevím,ale myslím si,že už to asi nemůžeš mít v sobě,ale fakt teda nevím.A neboj,těhu určitě jsi.

janii
15. pro 2011

@mariiianka No mám neblahý pocit že to byla čárka pregnylovka, takže jsem zase v klidu 😀 Nejhorší je to čekání, jestli teda jo nebo ne. Pokud to teď nevyjde jdeme do toho taky znovu. Z finančních důvodů si nemůžeme dovolit na IVF tak věřím, že ta IUI vyjde, i kdyby až po desátém pokusu 🙂

mariiianka
15. pro 2011

@janii to máš pravdu s tím čekáním.Ale neboj výjde to 😉 .Zkusíš další test?Já se na ivf zatím nechystám,taky z finančních důvodů.Uvidíme co dr v lednu

mariiianka
15. pro 2011

@janii koukám,že tu přežívame většinou my dvě 😀

vendy01
15. pro 2011

Ahoj holky! 🙂 Můžu se k vám přidat? Včera jsme byli na našem prvním IUI 🙂 Doma už máme 4 letého rošťáka. Filípka jsme měli po roce snažení, teď už je naše další snaha 2,5 roku. Žádnou příčinu u nás nenašli, oba jsme v pořádku, tak nevím, v čem je zakopaný pes...
Diskuzi jsem pročítala od začátku..je tady už nějaká těhulka? Zdá se mi, že ještě ne...
Držím všem palce!!

janii
15. pro 2011

@mariiianka Další test jsem zkusila dnes, čárka tam je, ale duch tak jsem se nas* a zkusím udělat buď v neděli nebo vydržím do pondělka na tu krev. Dneska jsem11 den po IUI a 13 po pregnylu.Můžu se zeptat kolik platíte u Vás v Hradci za IUI? Jestli teda platíte? Nás to stálo 1500kč.

janii
15. pro 2011

@vendy01 Ahoj, vidím že jsme na tom dost podobně. Můj malý budem mít 4 roky v lednu a o druhého prcka jsme se snažíme už přes dva roky. Držím palce ať to vyjde!!!!!

vendy01
15. pro 2011

@janii To máš pravdu, koukám, že naše dětičky jsou od sebe jen o měsíc 🙂 U tebe to ale vypadá nadějně 🙂

V našem CARu jsem platila jen 250 Kč za katetr, jinak vše platila pojišťovna...

janii
15. pro 2011

@vendy01 No dneska mě zase naděje opustily. Myslím že mám v sobě ještě zbytky pregnylu a proto ten duch. Chytřejší budu v pondělí kdy jedu přímo do CARu na těhotenský test z krve. Pokud bude negativní budeme hned plánovat další IUI. Dostala jsi Utrogestan nebo něco podobného po té IUI?

vendy01
15. pro 2011

@janii Aha, s tím pregnylem to je na houby, že se v krvi drží tak dlouho 😒 Držím palce, neděje určitě ještě je 🙂 😉
Mně včera do zprávy napsali testovat až za 17 dní, ale chtěla bych vidět, kdo to vydrží 😅 Já určitě ne 😅
Utrogestan jsem dostala, mám ho od zítra 2x1, jen nevím, jestli ho polykat nebo zavádět... Co je lepší? Nebo je to jedno???

janii
15. pro 2011

@vendy01 Já mám 3x denně, jím ho. 🙂 No mě zase řekli test nedělat vůbec, přijeďte až na krev, ale to víš že to nejde vydržet :D Naděje sice nějaká ještě pořád je, ale už ani nedoufám, myslím že to v pondělí bude studená sprcha 😀

vendy01
15. pro 2011

@janii Díky 😉 To jsem ráda, mně se ho totiž zavádět moc nechce... 😅 Já sice mám testovat, ale 17 dní po IUI je celkem dlouho a dřív by snad přišla MS (doufám, že nepřijde). Vychází mi to přímo na Silvestra 🙂
A na kolikátem IUI jste byli? Teď si to zpětně z diskuze nevybavuju...