1. IUI na podzim 2011. S hormony nebo bez?

andromeda82
25. zář 2011

Ahoj, už přes rok se s manželem neúspěšně snažíme o mimi, a tak uvažujeme v brzké době nad IUI. Je na tom někdo podobně? Pojďte popovídat! Také uvítám rady od těch, které již IUI absolvovaly. Braly jste před 1. IUI Clostilbegyt nebo jiné hormony, ačkoliv jste dle testů měly ovulaci v pořádku? A jaký byl výsledek? Díky za informace.

berusinkaaa
24. led 2012

@holanci Ta prokletá příroda co.Já mám tentokrát dva folíci a byla jsem k IUI dobře naladěná a pic je tu překažka.Moc ti držím pěsti,aby ti lumpik dorostl a měli štěstí v IUI 😉 .

janii
24. led 2012

@vendy01 Tak jak????

zana21
24. led 2012

@etra Promiňte holky, že vám sem lezu. Jsem také na diskusi, ale jen s názvem IUI 🙂
Tobě udělali IUI, když jsi měla 9 velkých folíků? Já měla po braní 2 tabletek clostíku také hodně velkých folíků, myslím, že 6, a naše první IUI bylo kvůli tomu odvoláno a doporučen styk s ochranou, protože hrozí mnohočetné těhotenství. A pro příští cykly snížena dávka clostíku. A neměla jsi třeba 2 dominantní a zbytek malinkých? Přeji, ať vše dopadne dobře. Nechtěla jsem tě strašit, jen mě to hrozně překvapilo. Tfuj, tfuj, ať najdeš 2 // 🙂

mariiianka
24. led 2012

@berusinkaaa
@holanci holky vy mě děsíte,copak čeká nás ve čtvrtek 😕

vendy01
24. led 2012

Ahoj holky, tak u nás asi zase nic. Zkusila jsem testík,dnes jsem 12 den po IUI a sněhobío. To už by se určitě nějaká malá čárečka rýsovala. Bohužel... Teď si budeme dávat pauzu necháme tomu zase volný průběh.. cca1-2 měsíce.

Všem držím palečky!!!!!!!!

wecurka
24. led 2012

@vendy 01 to mě mrzí ale příště se to určitě povede budu držet palečky! Byla jsem v pondělí 10 cyklu na ultrazvuku před plánovaným IUI a folík měl jen 5 zítra jedem ještě další ultrazvuk, ale myslím že z toho nic nebude ☹ Holky můžete některá napsat co je to ten váš "zázračný" clostík? Den před IUI mám jen Pregnyl a "po" Utrogestan víc nic. Všem které čekáte na // hoooooodně mooooooc štěstíčka holky. 🙂

etra
24. led 2012

@zana21 no já byla taky vyděšená a dr. navrhovala vajíčka odsát, ale to jsem nechtěla...varianty jsou tři:buď se oplodní všechny, a to pak musím stopro na celkovou revizi, nebo se jich oplodní přiměřeně a vyjde to, anebo to nevyjde vůbec...a pak si vyberte...doktorka nepůsobila moc přesvědčivě, ale moje rozhodnutí bylo jasné.jdu do toho. je to má první inseminace, takže, kdo ví, zda mám vůbec průchodné vejcovody....před tím jsem nikdy těhotná nebyla....po 9 pokusech IVF, nativech i KETEch jdeme do rizika....buď a nebo... 😵

zana21
24. led 2012

@etra No, budu držet pěstičky, ať se zadaří s jedním, max. 2 mimíškami 🙂 Koukám, kolik toho máš už za sebou. Myslela jsem si, že první se podstupuje IUI, které není pro ženy tak náročně po hormonální stránce apod., než se přistoupí k IVF. A co máte za problémy, jestli se můžu zeptat?

etra
24. led 2012

špatné spermio🙂...bereme to nějak opačně🙂

janii
25. led 2012

@vendy01 Tak co jak ste dopadli????

janii
25. led 2012

@vendy01 Tak jak jsi dopadla?????

mariiianka
25. led 2012

@vendy01 tak to je mi líto,ale ještě neházej nic za hlavu dokud nedorazí MS
@wecurka clostík je pro lepší růst folikulů a co na,jak jsi dopadla,bude IUI.Jinak utrogestan mam taky
@janii jak si užíváš těhulkování.Docela ti závidím,ale na mě to štěstíčko teprve čeká,ale zatím je nějak stále v nedohlednu 😅

janii
25. led 2012

@vendy01 ☹ já měla 10tý den po IUI už douška ☹ ale ještě není vše ztraceno, ne 🙂

@mariiianka No užívám... Jsem tak trochu na nervy 🙂 Dnes jsem 9+0, takže začínáme 10tt a břicho mám jak při prvním těhu tak ve 20tt 😀 Strašně se nafukuju. Váhově to nahoru nejde, zato objemově 2x tolik. Ty jsi ted byla na IUI?? Nějak to tu nestíhám sledovat 😀

wecurka
25. led 2012

@mariiianka IUI v tomto cyklu nebude, protože můj vaječník vyhlásil stávkovou pohotovost - zmetek jeden 🙂 takže musíme počkat na další cyklus mám brát Utrogestan jen nevím kolik a jak ☹ ale asi zvolím 1-0-2 polykat. A dneska musím sestřičky mooooc pochválit byly strašně hodný jako snad ještě nikdy takové kdyby byly pořád to by bylo bájo. 🙂

mariiianka
26. led 2012

Tak holky,teď jsem se vrátila ze sanusu,u mě je vše ukázkové,vše jak má být,píchli mi ovitrele a zítra nás čeka IUI a asi i poslední.Začínám pomalu uvažovat nad IVF,protože stejně nevěřím,že by to zítra mohlo dopadnout.

holanci
26. led 2012

@mariiianka MOC DRŽÍM PĚSTIČKY !!!!! 🙂 Ať jsou //
Ty chodíš do sanusu? A kam jestli se můžu zeptat? Napíšu ti zprávu 🙂

mariiianka
26. led 2012

@holanci moc děkuji,kéž kdyby,ale nevím nevím.Chodím do HK

berusinkaaa
26. led 2012

@mariiianka Moc moc držím pěstičky,aby už na tebe to štěstíčko sedlo 😉 .

mariiianka
26. led 2012

@berusinkaaa no doufám,že už je dost unavený,aby usedlo 😀 😀 😀 .Jinak děkuji za podporu,zase budou 14 dní nervíky 😅

janii
27. led 2012

@mariiianka Tak jak se cítíme? 🙂

mariiianka
27. led 2012

@janii pobolívá mě na pravý straně,jinak dobrý.tak doufám,že za 14 dní budou nějaký změny,pozitivní 😉

berusinkaaa
28. led 2012

Ahoj holky ,máte někdo zkušenost z bylinným čajem Gravozen a Don Juan??

janii
28. led 2012

@mariiianka Doufám v to taky!!! Budeš chodit do práce nebo odpočívat doma?

mariiianka
28. led 2012

@janii chodím do práce,chodím teda na noční,ale ob den,tak to není zase tak hrozný

vendy01
28. led 2012

Ahoj holky! Tak u nás už je to jistota. Předevčírem se dostavila MS,o 2-3 dny dříve než obvykle a o dost silnější. To asi bude Utrogestanem. Každopádně to bohužel nedopadlo. Jak už jsem psala,tento měsíc si dáváme pauzu od všeho a uvidíme..
Hezký víkend všem!!!

mariiianka
30. led 2012

ahoj holky,tak jak se všichni máte.Nějak nám to tu vázne.
@vendy01 to je mi líto,že to nevyšlo.Já si taky nepřipouštím,že by to mohlo vyjít.

vendy01
30. led 2012

@mariiianka Moc držím palce!!!! Také jsem radši zůstala s nadějemi při zemi. Zklamání bylo alespoň menší...
Věřím, že to váš případ nebude a najděš brzy //!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 😉

mariiianka
30. led 2012

@vendy01 také zůstavám při zemi a po těch všech zklamání,už tomu ani nevěřím,takže se pomalu smiřuju s IVF.

wecurka
30. led 2012

@mariiianka držím palce ať najdeš // 😉

wecurka
30. led 2012

@vendy01 mrzí mě žes nenašla // i když vím že je nenajdu stejně to vždy obulím. ☹