1. IUI na podzim 2011. S hormony nebo bez?

andromeda82
25. zář 2011

Ahoj, už přes rok se s manželem neúspěšně snažíme o mimi, a tak uvažujeme v brzké době nad IUI. Je na tom někdo podobně? Pojďte popovídat! Také uvítám rady od těch, které již IUI absolvovaly. Braly jste před 1. IUI Clostilbegyt nebo jiné hormony, ačkoliv jste dle testů měly ovulaci v pořádku? A jaký byl výsledek? Díky za informace.

mariiianka
22. únor 2012

@vendy01 ničeho se neboj.Já jsem se taky tenkrát bála,ale co by jsme kvůli mimískům neudělali.Pak už to půjde vše sama,budeme ti všichni držet palečky.

maximka33
22. únor 2012

holky, poradíte mi nějaké vitamíny pro muže? díky.

mariiianka
22. únor 2012

@maximka33 my nejdříve zobali vitamín E a pak jsem mu koupila Selzink plus.Tak snad stačí

vendy01
22. únor 2012

Holky děkuju moc za podporu!!!! Zatím jsem objednaná ke svému gyndaři na 14.3. Jsem na to zvědavá. Dnes jsem si vyzvadla zprávičky z CARu, aby mi neopakoval stejná vyšetření. Dali mi výsledek cytolky z čípku a mám tam poprvé malý nález 😒 Nic hrozného, ale doufám, že to nezhatí naše plány se snažením.
Tak zatím...letím do práce..

maximka33
24. únor 2012

holky, kdo jste byly na IUI, mám pár otázek:¨
1. který den cyklu se dělá inseminace?
2. kolikrát vás předtím sledovali na utz?
3. slyšela jsem, že po 4 dnech se inseminace opakuje, měly jste to taky tak?
4. píchaly jste si něco doma?
DÍKY MOC!!

mariiianka
24. únor 2012

@maximka33 ahojky,mě dělali IUI většinou 13.den a utz byl jen den před tím.To opakování,to jsem opravdu nikdy neslyšela a buď mi v CAR píchly den před IUI ovitrele a nebo když mi to vycházelo až na pondělí,tak jsem musela sama v neděli píchnout,ale nic to není.

mariiianka
24. únor 2012

@maximka33 ono záleží,jak ti rostou folikuli,tak podle toho ti udělají IUI.Ale každá jsme jiná

berusinkaaa
25. únor 2012

@maximka33 Ahoj,ja měla 2IUI a pokaždé jinak.Jednou 16den a ted to bylo 10den.Hodně záleží jak rostou folikuli.A utz jsem byla vždy jednou pár dnů před IUI.Po 4dnech další?tak o tom jsem neslyšela, jedině můžete úspěšnost ještě posílit domácím snažením 🙂 .Tak o den před mi přítel pichnul ovitrele.To si myslím že je u všech stejné a ty posilující léky naordinuje lekař podle tvé potřeby a stavu 😉

mariiianka
27. únor 2012

ahoj holky,tak jak se všichni máte a nějaké novinky u někoho?

barakara
27. únor 2012

ahoj holky, tak dnes jsem byla na skenu a mam jeden folikul 24mm a jeden 16mm a pak nejky prtousy, chtela mi dnes pichnout Ovitrelle, ale nakonec sme se dohodly, ze jeste den pockame jestli se uvolni i ten druhej folik. Takze bud zitra nebo ve stredu nas ceka IUI.
Kolik ste ktera mela uvolnenych folikulu?A kdyz se uvolni znamena to,ze vypusti vajco?
Ja v tom ma hokej....

mariiianka
28. únor 2012

@barakara tak to držím palečky,aby se konečně zadařilo a nám se tu rozjelo těhulkování 😉 .Já měla vždy velký jen jeden a pak nějaký drobečkové,ale u tebe to vypadá dobře

wecurka
28. únor 2012

ahoj holky tak hlásím že "zase" asi nic ☹ dnes dopoledně mě bolelo břicho jak před ms takže myslím že do 2 dnů rorazí.

barakara
28. únor 2012

@mariiianka dekuji moc za drzeni palcu. Sestra v ordinaci rikala, ze sance sou tak 14% ☹ Ale zase mam ty dva folikly tak snad....
Dostala sem Ovitrelle do bricha a zitra ve 12 jdem na to.
Co vy snazite se tedka doma?

renca1978
29. únor 2012

@maximka33 ahoj, ja mela moji prvni IUI tohle pondeli, u mne to byl 16 den cyklu, UZ pred tim 3x, v nedeli jsem si doma pichla Otrivelle.JInak si myslim, ze pokud se insemi nepodari, dalsi bude v dalsim cyklu, u mne teda konec brezna, hlavne si myslim, ze opakovat po 4 dnech je nesmysl, papa 🙂

maximka33
29. únor 2012

@renca1978 díky, to je fajn, že jsi to měla 16dc. to bych taky potřebovala, mám pozdě ovulaci. kdy ji míváš ty?

renca1978
29. únor 2012

ja ji mam az ten 16 den cyklu

vendy01
29. únor 2012

Ahoj, tak u mně IUI zatím po 2x 15DC. Předtím 12DC UZ a 14 DC injekce Pregnylu. 🙂

barakara
29. únor 2012

Tak dneska u me probehlo 2.IUI a dnes sem 13DC, 1.IUI bylo 16DC.

berusinkaaa
29. únor 2012

Ahoj holky,v pátek bych měla testovat a nějak se bojím ...mám nemám 🙂 .A jinak mne tak od neděle bolej prsa jak tomu nikdy nebylo,semtam mne pichne v podbříšku.No nevím nevím ...

kacaul
29. únor 2012

Ahoj, muzu se pridat? Mam za sebou stimulaci s menopur, neuspesne 1. IUI, dalsi stimulace s menopur nevysla, v pondeli kontrola a jsem bez vetsich folikulu :( takze tento mesic vubec nic. Jsem z toho spatna ..

maximka33
29. únor 2012

@kacaul ahojky, tak to je mi líto.... koukám, že jsi z Prahy východu, odkud přesně?

mariiianka
1. bře 2012

ahoj holky,nějak nic nestíhám,tak jen nakukuju
@barakara tak ať se konečně zadaří.My se teď snažíme doma,ale nevím,nevím
@berusinkaaa je to na dobrý cestě,určo to teď dopadne,mooooc ti to přeju

berusinkaaa
1. bře 2012

@mariiianka děkuji... já moooc doufám že se na mne usmějí ty // na testíku 🙂 .Ale zároven se bojím zklamání.... 😒

mariiianka
1. bře 2012

@berusinkaaa žádný zklamání nebude,bude tam pořádná //dálnice 😉

vendy01
1. bře 2012

Ahoj, taky nestíhám, tak alespoň přeji @berusinkaaa hooodně štěstíčka při testování a držím palce!!!! 😵

mariiianka
2. bře 2012

@berusinkaaa ahojky,tak jak dopadl testík.Myslím na tebe 😉

mariiianka
2. bře 2012

Holky,byla jste některá u léčitele.Mě byl doporučen.

berusinkaaa
2. bře 2012

@mariiianka ☹ před půl hodinou jsem testovala a nic.... ale proč mne skoro týden bolej tolik prsa.Nikdy jsem takové bolení neměla,palila mne žáha po jídle které semtam jím a pár dnů jsem nemohla na velkou... ??? Mám ten nejlevnější test ,může být špatný?

mariiianka
2. bře 2012

@berusinkaaa ještě není nic ztraceno,kolikátý den jsi po IUI.Třeba je ještě brzy.Neboj to dopadne 😉

berusinkaaa
2. bře 2012

@mariiianka dnes to je 14den a MS by měla dorazit v úterý.