1. IUI na podzim 2011. S hormony nebo bez?

andromeda82
25. zář 2011

Ahoj, už přes rok se s manželem neúspěšně snažíme o mimi, a tak uvažujeme v brzké době nad IUI. Je na tom někdo podobně? Pojďte popovídat! Také uvítám rady od těch, které již IUI absolvovaly. Braly jste před 1. IUI Clostilbegyt nebo jiné hormony, ačkoliv jste dle testů měly ovulaci v pořádku? A jaký byl výsledek? Díky za informace.

wecurka
29. čer 2012

@berusj já dobrý konečně si těhulkování začínám užívat jsem v 18tt. Povedlo se nám to po 22 měsících z toho 14 jsme jezdili do Motola a dopadlo to po IUI. 🙂

berusj
3. črc 2012

Ahooj Holky, tak stále testím každý den, dneska jsem 18 den po IUI, prsa šíleně bolí..nemůžu je dát ani do podprdy a už nemůžu zaplnout ani sukni, kterou jsem nosila snad deset let...🙂 takže to snad vypadá dobře..čárka na testíku je stále silnější..volala jsem do pronatalu, ale objednali mě na těhu ultrazvuk až na pondělí to už budu 24 den po IUI...mám pocit , že se nedočkám... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 tak na mě myslete..snad to dobře dopadne..v břišku i uvnitř mě sem tam píchne, nevíte ...jestli je to ok?? díky moc

wecurka
4. črc 2012

@berusj je to normální neboj roztahuje se děloha 😉 tak to supeeeer 🙂

berusj
5. črc 2012

@wecurka Pořád se trošku bojím, že menstruace přijde...Měla jsem poslední 31.5...tak snad už ne...co myslíš? Já se snad toho pondělka nedočkám.. 🙂

berusj
5. črc 2012

@wecurka Tak to je super...máš to nehorší období za sebou ...já už bych taky chtěla být alespoň ve 13 týdnu... 🙂 a vyšlo to po prvním IUI? Moc moc gratuluju...taky ...už máte nějakou fotečku z ultrazvuku?Vůbec nevím od kolikátého týdne se pořizují...

wecurka
5. črc 2012

@berusj vyšlo až 3 IUI. myslím že 1 fotečku máme z 6tt a jinak jich už máme docela dost :D neboj ta mrcha už nedorazí a bolesti jako ms v termínu kdy má přijít jsou také normální 😉 Pondělek je za dveřma to uteče neboj. 😀

wecurka
11. črc 2012

@berusj tak co u doktora?

berusj
12. črc 2012

@wecurka Ahojky, tak je taaam!!!!Má 8mm bublinka naše.. 🙂 ještě nebilo srdíčko, ale jdeme teď ve středu, tak jsem zase celá napnutá a bojím bojím 😒 ale jsem šťastná...po injekcích mi zůstaly na levém vaječníku dvě cysty....tak snad to nebude ničemu vadit...Nevíš o tom něco? Jo, a ještě jsem se chtěla zeptat ...kdy jsi to řekla rodině a tak...děkuji za podporu i za info..a jak se daří tobě...Už cítíš miminko v bříšku? 🙂

wecurka
12. črc 2012

tak to je supeeeer 🙂 🙂 🙂 s cystou žádné zkušenosti nemám, ale některé holky v poho a některým zlobila zeptej se dr ten ti řekne nejvíc a neboj se vše bude ok. Protože se vědělo čím si procházíme tak někdy kolem 6-8 tt ale ať to zatím nikde neříkají že je ještě strašně brzo. Zrovna řeším co to je když mi lehce rytmicky poskakuje břicho kolem pupíku když ležím jestli je to jak mimču buší srdíčko nebo co 😀 Kopance se zatím nekonají 😒

barakara
25. črc 2012

@berusj moc moc gratuluji k bublince! si pro me inspiraci.
prave jdem na 4. a posledni IUI, tak si tak tise preju aby to vyslo a nemuseli sme na IVF 🙂

mariiianka
25. črc 2012

@barakara ahojky,tak budu držet palečky,ať se konečně zadaří 😉

barakara
25. črc 2012

@mariiianka dekuji. Co ty jak bojujes...nebo nebojujes a uzivas leta? 🙂

mariiianka
25. črc 2012

@barakara já stále bojuju doma,minulý týden mě chytila tak trochu depka,no fakt šílený.Ale rozhodně nic nevzdávat a skoro po 4 letech doufat že se zadaří i když třeba pomocí doktorů.Taky se my nechce na IVF,ale když to jinak nepůjde,nic jinýho nám asi nezbyde,ale říkám si,že aspoň je tu ještě taková možnost.

barakara
25. črc 2012

@mariiianka hmm depky znam, je fakt, ze jich je nejak min ted pres leto, ale zas o to vedou na sile 🙂 a jeste to mam tak, ze me prepadavaj spis na zacatku cyklu nez na konci, coz je nejak obracene, ale pak se vzdycky nejak zmatorim a jdu dal a s kazdym cyklem nova nadeje 🙂
a to IVF mam taky jako moznost, ty statistiky uspechu jsou docela slibny....

mariiianka
25. črc 2012

@barakara tak to máme stejně.A pak si řeknu''Stojí mi to za to se nervovat?Všechno obrečet,pohádat se s manželem,atd".Pak se člověk zmátoří a jde dál,přesně,jak píšeš ty.Ale stále doufám a doufám..........

berusj
25. črc 2012

@barakara Jééé, ahoj to je hezké, že jsme tvou inspirací.....opravdu je to pro nás takový zázrak a strašné štěstí..Možná se nám to podařilo i proto, že jsme se od toho úplně odpoutali..U prvního IUI..jsme hned věřili, že to vyjde..a nevyšlo..no, a u toho druhého jsem to měla úplně naopak..po IUI jsem hrála golf...jeli jsme hned na dovču, tam jsem si dávala vínečko, užívala dobrého jídla..a po příjezdu, kdy jsem byla 13 DPO...jsem našla na testíku malinkatou neviditelnou čárku...a pak už následovaly další a další testíky a stále nemůžu uvěřit, že to vyšlo..Už jsem byla smířená s tím, že půjdeme po třetím IUI na IVF...a koukej..zázraky se dějí...Já ti budu držet strašně moc pěsitčky ...!!!!A hodně štěstíčka posílám... 😉 uričtě to vyjde!!

berusj
25. črc 2012

@barakara A kolikátého jdete? Abych mohla myslet intenzivnějc? 🙂

wecurka
27. črc 2012

@barakara @mariiianka u nás to bylo úplně stejně jako u @berusj takže budeme moc držet palce (všech 40 :D) aby jste konečně už našly svoje //. Jinak už jsem vstoupila do druhé poloviny těhu je to strašný jak to letí tak pomalu začínám chystat výbavičku pro našeho kloučka. A cloumají se mnou hormony naplno řvu jak želva i u reklamy na polívku 😀 😀 😀

mariiianka
27. črc 2012

@wecurka snad se těch // taky dočkáme 😉 ,jinak děkujeme za podporu.To je mazec jak to letí,než se naděješ,tak to malý stvořeníčko budeš chovat v náručí.Hezky si to užívej a na hormony nehleď,to prostě k tomu patří 😉

barakara
27. črc 2012

@berusj dekuji moc moc, bohuzel nase 4.IUI bylo dnes zruseno kvuli velkemu mnozstvi foliklu, mam pet a klinika na kterou chodim dela IUI max. do trech. Neda se nic delat, ale tak snad pristi mesic 🙂

@wecurka dekuji za drzeni palcu!! no koukam jak to frci, je to desny.
A cekate tedy chlapecka?

wecurka
27. črc 2012

@mariiianka Jj je to hrozný jak to utíká řekla bych že je to tak měsíc co jsem našla pozitivní test a za necelé 2 týdny začínám 6.měsíc 😀 Tak až budete vědět kdy jdete tak písněte ať můžeme držet palečky. @barakara tak alespoň doma se snažit třeba se to zrovna povede. Jj čekáme chlapečka 🙂 No a než se rozkoukám půjdu na mateřskou.

berusj
28. črc 2012

@wecurka Jééé...22 týden, tak to strašně hezky letí...a jestli se ty hormony stupňují...tak to nevím..co budu dělat já, protože já to mám úplně stejný..brečím i u reklamy..neustále se dojímám..jen tím, když si v duchu řeknu, že čekáme miminko 😉 🙂

berusj
28. črc 2012

@barakara Ahoooj...tak to mě strašně mrzí...:( Já měla tři a po těch dvou se mi udělaly...dvě cysty 8cm..které teď už naštěstí zmizely, ale taky jsem se bála a čekali jsme jak na injekce Puregonu budu reagovat..Příště už to určitě musí vyjít..nastimulují tě něcím jiným..a vyrostou krásné 2 folíky..uvidíš!!tak určitě napiš..ať jsem v obraze a držím pěstičky..teď hezky odpočívej..

barakara
28. črc 2012

@berusj no je to mozna moje chyba, uz sem jednou byla prestimulovana ale to bylo s praskama, ted sem si na poctvrte vydupala injekce, kvuli kvalite foliku resp vajcek a asi mi dali velkou davku a je jich tam zase pet. Ale zvazujem, ze to zkusime prirozene....i kdyz pet...hmmm nevim nevim 😀
urcite napisu!

barakara
28. črc 2012

@wecurka to je super, ted mam okolo sebe vsechny co cekaji holcicku 🙂
prave zvazujem jestli to risknout nebo nepokouset osud....

berusj
28. črc 2012

@barakara A čím tě stimulovali, já jsem měla při prvním IUI clostylbe.a na konci jednu injekci ovitrele a při druhém jsem píchala asi 11 dnů Puregon a pak ovitrele..určitě bych to zkusila i přirozeně..podívej..já měla tři krásné folíky a podařilo se to jen jednomu.. 😉

barakara
28. črc 2012

@berusj uplne prvni sem mela bez stimlku jen Ovitrele na konci. 2. a 3.IUI sem mela Clomifene s Ovitrele (stejny jak Clostyl, myslim) a ted mi dali Merional, ale 1500 jednotek a to sem pichala kazdy druhy den asi petkrat. Rikala doktorka, ze daj zas ten Merional pristi cyklus, ale mensi davku, tak uvidime....
To je fakt, asi zkusime...risk je ziks, ze jo 😉

berusj
28. črc 2012

@barakara Aha, tak o Merionalu jsem nic neslyšela..tak nevím..ale menší dávaka by mohla být fajn a konečně to mohlo vyjít...přesně jak píšeš..risk je zisk..a kdo neriskuje..nevyhraje...takže šup do toho... 😉

mariiianka
28. črc 2012

@barakara jééé,tak to mi je líto že IUI není,ale určitě to zkuste doma.Ničeho se neboj,třeba se zrovna zadaří 😉

wecurka
29. črc 2012

@barakara určitě do toho jděte třeba se povedou dvojčátka 😉 😀