1. IUI na podzim 2011. S hormony nebo bez?

andromeda82
25. zář 2011

Ahoj, už přes rok se s manželem neúspěšně snažíme o mimi, a tak uvažujeme v brzké době nad IUI. Je na tom někdo podobně? Pojďte popovídat! Také uvítám rady od těch, které již IUI absolvovaly. Braly jste před 1. IUI Clostilbegyt nebo jiné hormony, ačkoliv jste dle testů měly ovulaci v pořádku? A jaký byl výsledek? Díky za informace.

vendy01
30. led 2013

@mariiianka Úplně tě chápu. Mně se na IVF taky vůbec nechce. Hlavně ty hormony, v neposlední řadě taky cena a výsledek nejistý. Ale nic jiného už by asi stejně nezbylo. Náš Filda pořád chce sourozence.. Jsme šťastní, že máme jeho, ale je to těžký mu vysvětlit, proč většina dětí kolem ho má a on ne... 😒 Právě to jsou 4 roky, co jsem vysadila HAK. Byla tam malá pauza, když jsem po mateřské nastupovala na nové místo, ale je to celkem dlouho. Ještě, že jsme začali celekem brzy..
A Clostil ti nezabíral? Já jsem se na to teď tak nějak upnula, je to zas něco novýho. Kromě Pregnylu a Utroše po IUI jsem nikdy nic nebrala. Já měla na Utrogestan hned nežádoucí účinky, tak proto se ptám... Díky 🙂

@kockacz
http://www.kineziologie.biz/kineziologie-one-br...
Nikdy jsem nebyla zastánce alternativních metod, ale po těch letech jsem si řekla, proč to nezkusit..
Jinak koukám, že ty si také "užíváš" se zdravým 😒 Budu držet palce!!!!! IUI jako takové je celekm v pohodě, tak vám to snad vyjde brzy a dotáhnete to do konce 🙂 😉

mariiianka
30. led 2013

@kockacz tak snad to klapne a dotáhnete to až do samýho konce.Konečně to tu začne zase žít.Budu moc moc držet palečky

mariiianka
30. led 2013

@vendy01 přesně jak píšeš,cena a 50% šance.Ale už jsme prostě rozhodlí a 4 roky snažení už je moc,kolikrát to bylo šílený,jeden na nervy,druhý na nervy a to tomu taky nepřidá.Na clostík jsem suprově reagovala,ale bohužel.Dokonce teď jsem nebrala nic a taky vše super,tak nevím kde je zakopaný pes.Byla jsem dokonce i u léčitelky,tak pijeme ještě i bylinkové čaje.Ale pokud se nezadaří ani IVF,tak nevím co dál.Ale na to raději ani nemyslím.Teď se snažím na nic tak nemyslet a zatím se daří.Asi i proto,že vím že nás čeká IVF.

barakara
31. led 2013

@vendy01
@mariiianka Ahoj holky, no nejsem si jista jestli to zrovna tady ozije....ale za pokus nic nedame 🙂 Nas ted ceka s manzelem IVF, ale prijde mi, ze cekame vecnost a pomalu to ubiha. A s kazdou dalsi ms mam radost, ze se priblizime IVF ale zaroven strach a obavy proc to nejde prirozene 😖 no takze takovy divny obdobi....
Drzim Vam moc palecky at se u vas co nejdrive zadari!

vendy01
4. únor 2013

@mariiianka Jakpak je? Kdypak zkusíš testík?? Já čekám na (teda spíš nečekám) na mršku a začnu brát ten Clostil.

@barakara Kdypak máte termín na IVF? S tím divným obdobím souhlasím. Ještě k tomu připočítám to počasí, to tomu moc nepřidá... Už se těším na jaro,jde to pak vše snáz 🙂

mariiianka
4. únor 2013

@vendy01 ahojky,je docela dobře,akorát jsem nějaká nachlazená.Jinak si myslím,že bude vše při starém.Testovat nevím kdy budu,jsem teprve 6 d.poIUI,možná to zkusím ve středu,tak uvidíme.

mariiianka
6. únor 2013

@vendy01
@barakara ahoj holky,tak dnes 8 DPO a na testu /,takže brzy asi začne příprava na IVF ☹

vendy01
6. únor 2013

@mariiianka ☹ To mě mrzí 😒 Ztraceno to ještě není, ale známe to...když není třeba ani náznak čárky... Já jsem zkoušela testík včera a taky nic, tak začnu brát ten Clostil.
Paradoxní je, že jedna moje kolegyně byla včera v práci na nervy a vypadlo z ní, že si myslí, že je těhotná, ikdyž má tělísko. Udělala si testík a měla tam dvě dálnice. Byla nešťastná, dvě děti má a je v těžké životní situaci a další mimčo nepřichází v úvahu. Do toho já si dělala testík a byla tam samozřejmě jen /. Ona ví, jak se snažíme, o to víc by mi to přála.. To jsou paradoxy...
@mariiianka Drž se, přeju hodně sil!!!

mariiianka
6. únor 2013

@vendy01 no uvidíme,zkusím ještě v pátek nebo sobotu,ale na zázraky už nevěřím 😒 .No hold co se dá dělat,budeme tomu poháhat jinak,sice trochu dráž,což mě na tom štve nejvíc,protože jistota tu není nikdy jestli i tak se zadaří.Ale hold musíme doufat a neházet flintu do žita.To ti muselo být taky ouvej viď,úplně zcela tě chápu.Ale nesmíme to vzdávat!!! 😉

kockacz
10. únor 2013

@mariiianka taky me mrzi, ze vam to nevyslo 😒 Ale dokud jsou jeste dalsi alternativy a penize na ne, tak to opravdu nesmime vzdat ☹ Takze hodne sily do dalsi urovne boje 😝

vendy01
10. únor 2013

@mariiianka Jakpak je? U mě dnes dorazila mrcha mrchovatá. přišla si klidně o den dřív 😠 , ale tušila jsem to... Tak mě Clostík nemine. Mě teda na IVF taky děsně vadí ty finance 😒 Je to nemalá částka... V této době vůbec. Máme hypotéku, snažíme se dodělat baráček, ale tohle nás asi opět zabrzdí. Kdyby alespoň člověk věděl, že to vyjde.. Když ne, tak to je jak vyhození peněz do popelnice.. To mě fakt štve. Na druhou stranu, když už není jiná možnost... Samozřejmě pro mimi chceme udělat i nemožné, materiální potřeby půjdou stranou, ale i tak je to těžké...

kockacz
10. únor 2013

@vendy01 @mariiianka @barakara
holky mam dotaz - nezmenilo se letos neco na tom, ze je mozne bezplatne absolvovat 6 IUI rocne zadarmo? diky L

mariiianka
10. únor 2013

@kockacz no co se dá dělat,já s tím tak nějak i počítala.Alternativy jsou, s penězi je to horší,ale když chceš mimčo,tak se musíš uskromnit
@vendy01 přesně tak,kdyby člověk věděl,že to výjde 😒 .Ale co naděláš.Ale neboj,letos se nám to určitě povede,pevně tomu věřím 😵 a budeme si vyměňovat těhulkovské starosti i radosti 😉

mariiianka
10. únor 2013

@kockacz já byla 29.1. v sanusu a platila jsem jako vždy 1000 Kč

vendy01
10. únor 2013

@kockacz Myslím, že se snad nic nezměnilo. My jsme platili při IUI pouze 200Kč za katetr 🙂

@mariiianka No doufám, že už nám to brzy vyjde 🙂 Fakt už to je doba a naše dětičky by si toho sourozence zasloužily 😉 Ještě, že máme alespoň je 🙂. A jak jsi spokojená v Sanusu?? Já zatím chodila do Arlety v Kostelci n. Orlicí. Tam jsem spokojená byla, ale do budoucna uvažuji případně i o Sanusu, kdyby něco. Z Hradce pocházím, máme to od nás 30 km, tak by se to dalo.

mariiianka
10. únor 2013

@vendy01 no my by jsme hlavně toho sourozence potřebovali.Já jsem spokojená,ale spokojenější bych byla kdyby byli už nějaké pozitivní výsledky ☹

barakara
11. únor 2013

@mariiianka ahoj, to me moc mrzi, ze IUI nevyslo. Ten pocit z neuspechu moc dobre znam, ale nesmime se vzdavat holky!

mariiianka
11. únor 2013

@barakara já s tím i počítala,jiný výsledek jsem snad ani nečekala.A vzdávat to rozhodně nechci.Ten boj dotáhneme až do úspěšného konce!!! 😵 😵

mariiianka
14. únor 2013

ahoj holky,tak dnes dorazila ms,takže zítra nebo v pondělí voláme do sanusu,abychom sepsali žádost na IVF.UFF,a já bláhová si myslela,že se tomu vyhneme 😒 .Těším se,ale zároveň se i bojím,ale v našem případě,už nemá cenu na nic čekat.Tak snad to tentokrát dotáhneme do úspěšného konce 😉

mariiianka
15. únor 2013

@kockacz
@vendy01
@barakara tak holky,21.2. jedeme do sanusu na sepsání žádosti na IVF.Na jednu stranu se těším,že se to opět někam pohne a na druhou stranu se bojím ☹

kockacz
15. únor 2013

@mariiianka Presne jak rikas, pohne se to a to je dulezite 😉 Drzim palce!

vendy01
15. únor 2013

@mariiianka Ahoj,tak to je docela rychlovka 😅 🙂 Taky budu moc držet palce! A jak dlouho asi trvá schválení? Taky bych měla trochu obavu, ale na druhou stranu se zas bude hned něco dít a nebudete zbytečně čekat. Už asi bohužel opravdu není na co...
Já zobu druhý den Clostil, nic na sobě naštěstí nepozoruju, uvidím další dny. Na kontrolní UZ jdu až 16DC, tak tam snad nějaký vajucho bude. Budeme se ještě tak 2-3 měsíce snažit doma a pak asi ještě IUI v CARu. No a potom hurá do IVF 😝
Tak moc držím palce!!!

mariiianka
16. únor 2013

@kockacz děkuji 😉
@vendy01 proč myslíš rychlovka 🙂 .Mě říkal dr.že schválení trvá 14 dní,asi záleží jakou máš taky pojišťovnu.Jinak jsem v tom nová a nic nevím 😅 ,uvidíme ve čt,budu podávat informace,ale bojím se strašně.Ty hezky zobej,ať těhulkujeme spolu 😉 Taky moc moc držím všechny palce co mám 😵

vendy01
16. únor 2013

@mariiianka Děkujuuu 😉 No tu rychlovku beru spíš podle sebe, já než bych se rozhoupala, tak je zas další měsíc. 😅 🙂 A vy jdete už příští týden... To je super 🙂 Jsem zvědavá na první info 🙂 Člověk to má sice z koníka tak nějak prostudované, ale na vlastní kůži je to asi něco jiného... Třeba nakonec nebude tak zle. Já si říkám, že pokud není fakt nějaká blbá příčina neplodnosti, tak by ani hormonální příprava nenusela být tak velká.. No nevím... Jsem zvědavá 🙂

mariiianka
16. únor 2013

@vendy01 a ty si myslíš že já se nerohoupávám 😀 .chvíli se na to děsně těším a za pár dnů je to úplný opak 😀 .Ale to k tomu asi patří.Na to info jsem taky zvědavá,budu ze všeho asi vykulená,až to na nás vybalí 😕 .Ale jednou jsme začali boj,tak ho dotáhneme do konce 😅

barakara
18. únor 2013

@mariiianka tak drzim moc a moc palce at hned 1.IVF je uspesne! 😵

mariiianka
18. únor 2013

@barakara moc děkuji 😉 .Já tobě taky.Doufám moc že se zadaří 🙂

kockacz
19. únor 2013

Holky, tento cyklus mame jit poprve na IUI a ta mrska, ktera vse odstartuje, ne a ne dorazit 😒 Nejak se tim vsim co nas ceka nestresuju, tak ze by podvedomi? 😖

mariiianka
19. únor 2013

@kockacz třeba IUI nebude ani potřeba 😉

kockacz
20. únor 2013

@mariiianka Asi by to byl zazrak 😀 Ale i zazraky se pry deji... 😅