1. IUI na podzim 2011. S hormony nebo bez?

andromeda82
25. zář 2011

Ahoj, už přes rok se s manželem neúspěšně snažíme o mimi, a tak uvažujeme v brzké době nad IUI. Je na tom někdo podobně? Pojďte popovídat! Také uvítám rady od těch, které již IUI absolvovaly. Braly jste před 1. IUI Clostilbegyt nebo jiné hormony, ačkoliv jste dle testů měly ovulaci v pořádku? A jaký byl výsledek? Díky za informace.

kockacz
7. bře 2013

@vendy01 @ mariiianka Diky holky 🙂 Doma uz si ze me manza dela srandu, kolikrat se ho na to jeste budu ptat 😀 On v tom ma naprosto jasno 😎 Pry ta injekce vyvola ovulaci a kdyz jsme ji pichli driv, tak je ovulace proste driv 😝

mariiianka
7. bře 2013

@kockacz manžel má správný přístup 😉 ,tak ty buď hlavně v klídku 🙂

mariiianka
12. bře 2013

@vendy01 ahojky,tak jsem dnes byla vyfasovat ty krásné jehly 😀 .Ono to vypadá že to nic není,ale až příjde den D,tak to bude asi zážitek 😅 .No jsem na sebe mooooc zvědavá

vendy01
12. bře 2013

@mariiianka Ahoj, no tak to je super 🙂 😵 A kdypak oficiálně začínáš bodance?? Budeš si píchat sama nebo manžel? Já jsem si Pregnyl píchala sama a to jsem myslela, že to nezvládnu.. Jsem sestřička, do ostatních bodám o stošest, ale sebe jsem se bála 😀
Tak moc držím palce!!! U mě včera došla mrška, pěkně silná, to asi po tom Clostylu 😝 Tak od pátku zase zobu 🙂

mariiianka
12. bře 2013

@vendy01 teď čekám na ms,ta by měla dorazit ve čt a od pátku začínám.A v po opět na utz.Pěkně si to maluju viď,tak doufám,že ms nebude mít zpoždění a příjde zavčasu 😅 .Já to možná zvládnu sama,já se mam totiž ráda 😀 ,nikoho na sebe nenechám sáhnout 😀 .Já si píchala asi 2x taky ovitrele,takze už vím jak to vypadá a v tomhle peru to vypadá líp.No ale víš jak to je,třeba mě odvaha opustí 😅 .Tak ty to můžeš mít opravdu od clostilu,taky jsem jí mívala silnější.To víš to jsou prostě hormony,nic moc dobrýho.Ale prostě tý přírodě musíme nějak pomoci.Tak držím palečky na další kolo 😉
@kockacz a co ty jak jsi na tom,kdypak budeš testovat???

kockacz
13. bře 2013

@mariiianka me zatim pichat ovitrelle manzel a bylo to ok, jen jsem mela pak modrinku 😅 Na IUI jsem byla minule utery, testovat asi zkusim ted v patek nebo o vikendu. Dyl to asi nevydrzim 😀 Dneska me skoro cely den poboliva trochu bricho, nic hrozneho, ale takove permanentni tlaky. Snad je to dobre znameni...

mariiianka
13. bře 2013

@kockacz moc moc moc držím palečky,ať tam jsou // 😵

barakara
14. bře 2013

Ahoj holky moc Vas zdravim po delsi dobe. Jak se mate? Ja porad cekam na IVF cele se nam to nejak stale posouva, predpokladany start by mel byt v dubnu 🙂
@mariiianka me nakonec jeste predebehnes....drzim palce at to vse probiha hladce a se stastnym koncem...

barakara
14. bře 2013

@berusinkaaa je ahoj Tebe sem tu nevidela dlouho...Jak se mas? Takze IVF nevyslo a dalsi zkouset nebudete? Ja zvazuju jen to jedno maximalne dve, ale zatim me ceka porad to prvni, uz na nej cekame pekne dlouho.... 😒

barakara
14. bře 2013

@kockacz drzim palecky na testovani!!! 😵

mariiianka
14. bře 2013

@barakara ahojky,jak to že ještě stále čekáš?Dnes měla dorazit ms,ale zatím nikde,ach jo.Zrovna jako naschvál 😖

barakara
14. bře 2013

@mariiianka ahoj, no tady v UK jsou strasne dlouhy cekaci doby, takze i presto, ze to mame schvalene vicemene od srpna tak porad cekame, ale snad uz to bude...
No s cekanim na ms....to je vzdycky tak vid jak na potvoru...a mas dlouhy nebo kratky protokol?

mariiianka
14. bře 2013

@barakara no to je teda mazec 😕 .Já měla schválení do 14 dnů,takže dobrý.Jinak mam krátký.

berusinkaaa
14. bře 2013

@barakara Ahoj.Jojo jsem tu dlouho nebyla.No nejak vse vypustila kdyz nam IVF nevyslo.Nechtela jsem o nejakem snazeni mluvit ,cist atak. Ale uz je zas fajn a doufam ze se zacnem zas vice snazit,ale do IVF se urcite nezenu.
A jak se jinak mas? IUI se vam nedari a kdy pujdete do IVF? Budu drzet pesti 😉

barakara
14. bře 2013

@mariiianka no hruuuza, ale sem rada, ze alespon neco, ze se kvuli tomu nemusime stehovat do Cech 🙂 .....zatim
Me daji dlouhy protokol na 1.IVF....a pak se uvidi kdyby nevyslo prvni
Tak drzim moc palce! A dej vedet jak pokracujes.

barakara
14. bře 2013

@berusinkaaa chapu, mivam takove obdobi docela casto a nejenom po nezdarenych pokusech....
IUI se nam bohuzel nezdarilo, je to skoda samozrejme bych radeji IUI nez IVF ale mela jsem sest pokusu z toho tri se podarilo zrealizovat, ale ani jedno nevyslo.
Ted cekam na IVF mame jit v dubnu. Dneska mam jeden z tech horsich dnu, kdy si rikam, ze snad v zivote tehotna nebudu, ale pokazde me to zatim rychle preslo tak doufam, ze i ted.
A nedelalo Ti IVF dobre na psychiku? Nebo proc ste se rozhodli, ze do dalsiho nepujdete, jestli nechces tak neodpovidej...jen me to zajima na co se mam kdyztak pripravit 🙂
Takze zkusite IUI?Nebo to nechavate volnemu prubehu?

mariiianka
14. bře 2013

@barakara ale co,když už jsi čekala tak dlouho,tak duben je tu zachvíli 😉 .Na to nesmíš vůbec myslet,že by to nevyšlo,to prostě vyjít musí!!!A určitě dám vědět,pokud to vše přežiju 😅
@berusinkaaa ahojky,to chápu,že člověk nechci pak nic řešit.To chce čas a přejde to.No počkej já,teď tady děsně chytrá,ale počkej,jak mě třeba sklapne.Držím moc palečky při dalším snažení 😉

barakara
14. bře 2013

@mariiianka to vis ze vydrzim, nic jineho mi nezbyde 😉 Snazim se zabavit, aby to rychleji utikalo.
No verim tomu, ze hned prvni vyjde, ale stejne cervicek tam nekde hloda....

mariiianka
14. bře 2013

@barakara to červíček hlodá asi v každým.No uvidíme a necháme se překvapit,jak si s námi osud pohraje 😅 .Ale už by nás nemusel trápit viď,myslím,že už jsme se potrápili až až,teď už by to chtělo tu radost 🙂

barakara
14. bře 2013

@mariiianka presne tak moje slova 😎
...ted sem si procitala tuhle diskuzi zpatky, co jsme si prozily behem polsedniho roku a pul a bylo toho fakt dost a to nepocitam co bylo ty roky predtim 🙂 Takze uz dost trapeni a pupky sem!! 😀

mariiianka
14. bře 2013

@barakara už aby to bylo,už se začínám těšit 😵

kockacz
14. bře 2013

@mariiianka taky se mi ted pred IUI MS zpozdila asi 2 nebo 3 dny, prestoze jinak byva jak hodinky...je to mrska, ale hlavne, ze je 😉

berusinkaaa
14. bře 2013

@barakara To jsem na tom stejne... taky me prepada pocit ze se mi nikdy nesplni byt maminkou... je mi pres 30 a rikam si jestli se toho dockam... No na mou psychiku to IVF nedalo dobre....mam jeden velky komplex,ale ten nechci rozebirat.Ale jinak se urcite neboj,neni to zas tak hrozne ,jen se musi vse spravne dodrzovat a vydrzet tlak v podbrisku a nafoukle podbrisko.Nemohla jsem pak dopnout rifle jak mi vse tlacilo a pobolivalo. A po zakroku jsem mela boleni jako pri ms.Jinak pohoda 🙂
Nase snazeni je ted pouze domaci,potrebuji najit naboj a velke odhodlani opet bojovat a vse zas rozjet.S pritelem jsem o tom jeste poradne nemluvila...je to utlumene tema.... doufam ze se to ale brzo zmeni a proberem moznosti 😒

barakara
14. bře 2013

@berusinkaaa dekuju za odpoved. Tak to nezni tak hrozne az na tu psychiku no...clovek na to asi moc spoleha, ale co nam jineho zbyva zejo....
My ted mame domaci snazeni uz nekdy od cervence a priznam se, ze me to nevadi, ale na druhou stranu po tech trech letech uz ani nedoufam, ze by to doma vyslo. Ze zacatku sem zkousela ruzny caje, vitaminy a bylinky, ale ted uz to hodne flakam 🙂 tak drzim palce, at ten naboj najdes rychle! 🙂

kockacz
15. bře 2013

ahojky ja nevydrzela a dneska rano 10DPO testla, ale carka se objevila opravdu az po limitu 😒 nevim, za jak dlouho, usnula jsem jeste 😝 Nevim, jestli to nemuze byt falesne pozitivni....V pondeli jdu na krev, tak uvidime 😅

kockacz
15. bře 2013

Jo a nebyla to carka, ale skoro neviditelny duch 😝

mariiianka
16. bře 2013

@kockacz jééé,to vypadá nadějně.Budu držet palečky,ať tam zůstane a ještě zesílí.Zkusíš ještě testík.Moc na tebe myslím.I když nás tu moc není,tak i přesto by to tu chtělo už nějakou těhulku

kockacz
16. bře 2013

holky, podle ceho pocitate kdy (ne)mate po IUI dostat MS? ja mam normalne cyklus 31 dni, ovulaci mivam kolem 18.dne. Ale kdyz jsme ted byli na IUI, mam pocit, ze to vsechno nejak urychlili, IUI mi delali uz 13.den. Kdy bych mela ted teda ocekavat MS, resp. spravne zacit teprve testovat? ☹ jsem z toho jelen 😅
@mariiianka

mariiianka
16. bře 2013

@kockacz jééé,tak s tím ti asi moc já zrovna neporadím,protože já mám ovulku vždy 12.-13. den.S tím jsem nikdy problém neměla.Ale zkus určitě testnout zítra,když jsi měla včera ducha,tak by měla určitě už sílit.Vím,je to blbá rada,ale fakt teda nevím ☹

kockacz
16. bře 2013

@mariiianka jj to ja urcite zitra zkusim 😝 jen jsem si rrikala, ze se clovek takhle (po IUI) zbytecne brzo plasi. drive jsem vzdycky testovala az kdyz jsem nedostala MS nebo kdyz jsem ji mela dostat. tak me zajimalo, kdy bych mela tentokrat testovat? nemluvim o tom, ze testuju uz ted takhle brzo 😀