1. IUI na podzim 2011. S hormony nebo bez?

andromeda82
25. zář 2011

Ahoj, už přes rok se s manželem neúspěšně snažíme o mimi, a tak uvažujeme v brzké době nad IUI. Je na tom někdo podobně? Pojďte popovídat! Také uvítám rady od těch, které již IUI absolvovaly. Braly jste před 1. IUI Clostilbegyt nebo jiné hormony, ačkoliv jste dle testů měly ovulaci v pořádku? A jaký byl výsledek? Díky za informace.

mariiianka
16. bře 2013

@kockacz jinak já jsem taky pěkně na palici,od čt čekám na ms.Už ve st večer bolest v podbříšku,tak jsem si jako naivně myslela,jak bude přesná a ono stále nic 😠

kockacz
16. bře 2013

@mariiianka a test si nedelala? 😀 neni sance? znam to, taky jsem ted pred IUI cekala a porad nic. clovek uz je nachystany psychicky, vsechno ma spocitane a naplanovane a pak nas MS takhle vypece 😉

mariiianka
16. bře 2013

@kockacz test jsem nedělala.Prosím tě takový štěstí mít zase nemůžu 😀 .Jo hezky jsem to měla naplánovaný a tak to mam v životě pořád.Když něco plánuju,nikdy mi to nevýjde 😅 .Ještě počkám a uvidíme.Hlavně abych se něčeho dočkala 😀

kockacz
16. bře 2013

@mariiianka urcite se dockas, ale budes pekne vycukana 😀 mozna podvedoma reakce na vsechno to nove a nezname...

mariiianka
16. bře 2013

@kockacz hele,kupodivu jsem docela klidná 😅 .Jindy bych se už stresovala,nervovala.Ale teď to prostě nějak tak beru,no tak si příjde mrška prostě dýl no,vždyť se nic přeci neděje 😀 😀 😀 .Já jen že už se těšila na ty jehličky co mám.Asi jsem blázen nebo co 😅 😅 😅

kockacz
16. bře 2013

@mariiianka ja byla trochu na nervy hlavne kvuli tomu, ze jsem musela logisticky naplanovat cesty do CARU v Liberci, soubezne na imunologii v Praze a volno v praci atd 😕 ale vsechno se nakonec nejak da zaridit (musi). mame nejaky priority ze 🙂 drzim palce, aby MS prisla co nejdriv a mohli jste zacit s tim sado-maso pichacim projektem 🙂

mariiianka
16. bře 2013

@kockacz no já myslím,že do zítra bude.A já se těším taky na pozitivní zprávičky 😉

mariiianka
17. bře 2013

@kockacz ahojky,tak co testování.Doufám,že sílí 😉

mariiianka
17. bře 2013

@kockacz
@barakara
@vendy01 hurá,hurá,hurá, ms je tu,zítra začínám s první včeličkou,držte palce,ať to přežiju 😀

kockacz
17. bře 2013

@mariiianka ahoj, je tam slaba carka, opet po limitu 😅 dneska jsem se celou noc budila, protoze jsem potrebovala curat, ale zaroven jsem nechtela jit, abych mohla rano testovat 😀 tak jsem v 5,30 uz to nevydrzela a testla. na testu nic nebylo, tak jsem sla spat. rano pak kolem 8h uz tam ten duch byl...
tobe koukam konecne dorazila mrska. super 🙂

mariiianka
17. bře 2013

@kockacz hele,to tam bude.Jaký máš testy.Mrška dorazila v noci,no aspoň že tak.Ale už jsem celá rozklepaná dneska,jestli bude odvaha si to píchnout,au au 😖

kockacz
17. bře 2013

@mariiianka Mamatest 10, jeste ta stara dobra verze. Holky ted na jedne diskuzi psaly, ze je nova verze Mamatestu a je pry dost nekvalitni 😖

mariiianka
17. bře 2013

@kockacz neboj,nestresuj se,zítra ti to z krve jen potvrdí.No koukám,že jsme si tady tak nějak asi zbyli co 😀 .

kockacz
17. bře 2013

@mariiianka Hodila jsem do alba fotky, jukni 🙂

mariiianka
17. bře 2013

@kockacz super,ten je krásně vidět .Taky už chci takový

vendy01
17. bře 2013

@mariiianka Ahooj, píšu jen v rychlosti 🙂 Super a držím moc palce!!!! Myslím na vás ať to vše zvládáte v pohodě a hlavně ten výsledek na konec 😵 😵
Ostatní taky moc zdravím, jen teď nějak nestíhám.... Já jsem 7Dc a zobu opět Clostík...
@kockacz Moc držím palce!!!!!!

mariiianka
18. bře 2013

@vendy01 tak ať to tentokrát výjde 😉 .Já už mam první včelku za sebou a super,bála jsem se zcela zbytečně.Vůbec nic jsem necítila,akorát potom to chviličkuštípalo,ale dobrý.Ve čt jedu na utz tak jsem zvědavá,jestli vůbec něco bude 😖 .
@kockacz na tebe dneska moc moc myslím,ať jsou jen pozitivní zprávičky 😉

kockacz
18. bře 2013

@mariiianka Dekuju, budu vedet zitra rano. Tak urcite pisnu. Ja zas drzim palce na UZT ve ctvrtek 😉

mariiianka
18. bře 2013

@kockacz jejda,až ráno?To je teda mazec,já myslela,že ti to řeknou ten den,kdy jdeš na krev 😨

barakara
18. bře 2013

@mariiianka no huraaa ja porad cekam, ale ma prijit az ve ctvrtek a pak zkusim brknout do Caru jestli maji misto uz na tento cyklus.

barakara
18. bře 2013

@kockacz koukam, ze tady jsou nejake carecky, tak drzim palce at sili! 😵

mariiianka
18. bře 2013

@barakara neboj dočkáš,je to dlouhý já vím,ale výsledek bude stát za to 😉 .Já se teď jen zase strachuju,aby byli ve čtvrtek nějaký vajucha.To je pořád něco 😒

kockacz
18. bře 2013

@mariiianka u nas na malem meste nemuzeme chtit zazraky 😀

mariiianka
18. bře 2013

@kockacz aha,tak to chápu 😅 .Tak ať ti to do zítra uteče 😉

vendy01
19. bře 2013

Všechny zdravím!!!! 🙂 To je počasí teda 😅 Večer jsem málem nedojela domů z práce 😅 U nás nic nového, blíží se nám termín ovu, ale tenhle měsíc mám nějakou krizi. Vůbec se mi do snažení nechce. Ale spíš proto, že se zase bojím neúspěchu, nějak to na mě dolehlo 😒 Už asi fakt potřebuju to jaro a sluníčko 🙂
@mariiianka To je super, že to takhle zvládáte s injekcema. 🙂 A jak se jinak cítíš? Máš nějaký nežádoucí účinky po hormonech nebo je to v pohodě? A po tom UZ ve čtvrtek už vám naplánují přímo IVF??

@kockacz Jakpak to s tebou vypadá?? Jsme jak na trní 🙂 🙂

mariiianka
19. bře 2013

@vendy01 ahojky,počasí hrůza děs.Já už chci taky sluníčko ☹ !!!Tak takový krize já znám.Poslední dobou už mě to taky nebavilo,protože jsem věděla,že je to k ničemu.Tak pak jsem byla ráda,že jsem šli tady do toho.I když se mi vůbec nechtělo,ale zatím to jde.Ty bláho,dneska ráno jsem si to asi nějak blbě píchla nebo co a pěkně to štípalo a mam i modřinu,super no.A nežádoucí účinky mam,pěkně mě bolí hlava.Jinak nic,zatím.Na utz se podívá dr.jestli nemám cysty,což pevně doufám,že se žádná neobjeví,když nebyla ani předtím,jinak by mi ji odsáli.Zkontroluje jak rostou folikuli(doufám,že nějaký budou) a podle toho dá další léky.Tak jsem sama na to zvědavá.Zatím se to vše dá zvládnout,na to jaký jsem měla strach 😅 .Uvidíme co se mnou provede narkoza,toho se teď bojím asi nejvíc.

@kockacz doufám,že je vše v pořádku.Moc tady na Tebe myslíme

kockacz
19. bře 2013

@vendy01
@mariiianka Holky ze vcerejsi krve 13 DPO mi vyslo HCG 11,38 😒 Tak z toho moc moudra nejsem. Je to strasne malo, i kdyz podle tabulek na netu to neni tak hrozne. Mam strach z druheho mimodelozniho. jdu na dalsi odber ve ctvrtek, takze v patek bude dalsi cislo. Mam takove zle tuseni. Ale nechci plasit, je to tezke ☹

mariiianka
19. bře 2013

@kockacz snad to bude dobrý,prostě musííí!!!

vendy01
19. bře 2013

@mariiianka Tak my jsme teď na zahradě postavili s Filípkem alespoň sněhuláka, vyváleli jse ve sněhu a hned byla lepší nálada 🙂 🙂
Tak to to zvládáš parádně 😵 Z toho píchnutí si nic nedělej, stává se to. Naši pacouši mají někdy pořádný modřiny, ikdyž se to píchne, jak má.. Tak moc držím palce. Na jednu stranu závidím, že se už jdete do toho 🙂 😅 My jsme ale taky odhodlaní max. do podzimu event. jít.
@kockacz Hlavně, že je HCG pozitivní 🙂 Myslím, že je ještě dost brzy na nějaké obr hodnoty. Spousta ženských tuto dobu ještě vůbec neví, že jsou těhu. Po předchozí zkušenosti je jasný, že máš strach, kdo by ho neměl... Držím moc palce!!!!!!

mariiianka
19. bře 2013

@vendy01 co mi zbývá,pro mimíska vše.Ale doufám,že nebudu píchat dlouho,to by mě z toho mrsklo.Hele třeba se u vás zadaří přirozeně a bude to vyřešený,moc bych ti to přála.Já jsem zvědavá na tu konečnou částku 😕