1. IUI na podzim 2011. S hormony nebo bez?

andromeda82
25. zář 2011

Ahoj, už přes rok se s manželem neúspěšně snažíme o mimi, a tak uvažujeme v brzké době nad IUI. Je na tom někdo podobně? Pojďte popovídat! Také uvítám rady od těch, které již IUI absolvovaly. Braly jste před 1. IUI Clostilbegyt nebo jiné hormony, ačkoliv jste dle testů měly ovulaci v pořádku? A jaký byl výsledek? Díky za informace.

kockacz
21. bře 2013

@mariiianka @vendy01 holky, vcera mi delali rychlotest z krve na hcg a temer to od pondelka neposkocilo ☹ V pondeli 11,38 a vcera 13. Dnes jsem 29 DC, 16 DPO, na testu duch po limitu. Zitra jdu zase na krev, v pondeli budou vysledky. Pak se musim objednat nekam na UTZ. Bud do CARu, kde nam delali IUI nebo k moji dr. Aby se opravdu podivali, jak to tam vypada... 😢 Podle pokynu z CARu mam poprve testovat az 26.3.

vendy01
21. bře 2013

@kockacz Ahoj. A kolik byla hodnota??? Ještě bych neházela flintu do žita..třeba se mimís teprve zavrtává a HCG teprve nastoupá. Zrovna nedávno jsem viděla u někoho v albu, že byly asi 4 dny po sobě pořád stejný testíky bez sílení a pak najednou tlustice..
Každopádně moc držím vše, co mám, aby to dopadlo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@mariiianka A jakpak na UZ?

Já jsem si dnes udělala radost a jela do Hradce po nákupech. 🙂 Hlavně kytičky do truhlíků a pěkné kalhoty a triko pro Filípka 😵

kockacz
21. bře 2013

@vendy01 Diky moc za palecky 🙂 Jeste, ze mam v praci toho tolik, ze nestiham na to myslet. Snazim se byt v klidu. Hodnota v pondeli byla 11,38 a ve stredu 13. Zitra jdu zas, ale vysledky budou az v pondeli. Jsem dnes 29DC, za normanich okolnosti bych jeste ani necekala MS, takze jeste ani netestovala (mam cyklus 31) 😅

vendy01
21. bře 2013

@kockacz To je dobře, zaměstat se 🙂 Taky mi to pomáhá 🙂 Tak stoupá, sice pomalu, ale jo. 🙂 Myslím, že takhle úplně v začátku HCG stoupá pomalu a teprve pak hodnota začíná strmě stoupat. No a hlavně, že to je ještě před termínem MS 😅 A na tu krev chodíš jako samoplátce? Ikdybys měla možnost do větší laborky, tak je výsledek i do hodiny. U nás ve špitále to tak funguje...
Tak ještě jednou držím palce!!!!!!! 😵

mariiianka
21. bře 2013

@kockacz ahojky,hele to dopadne,hlavně se s tím moc nestresuj,i když je to těžký.Přesně jak píše vendy,stoupá ze začátku pomalu.Je to bojovníček a bude,tam,kde má.
@vendy01 a že jsme se v tom Hradci nepotkali 😀 .Utz dopadl snad dobře,na každý straně 7-8 folíků,sice malých,ale jsou tam.Doufám,že to k něčemu bude.Dr.říkal,že jich budu mít hodně.Vyfásla jsem další puregon do neděle a ještě nějaký včelky,ale zapoměla jsem jak se jmenujou 😀 .Jsem teď v práci,tak napíšu později název.Na utz zase v pondělí a taky s manželem na krev.No a uvidíme,třeba se příští týden začne něco dít 😅 .Akorát mam docela velký problém,začínají mě bolet nějak zuby ☹ .Sakra teď se mi to vůbec nehodí 😠 .Takže asi zřejmě zítra navštívím ještě zubařku,ať se mi na to raději podívá ☹

mariiianka
21. bře 2013

@barakara a co ty volala jsi do CAR?začne se něco dít?

vendy01
22. bře 2013

@mariiianka No tak to je super 🙂 Tolik folikulů, to bych si taky přála 😀 😀 A manžel jde proč na krev??? Jsem ráda, že mám od tebe info 🙂 , co nás bude asi čekat.. A po IVF se dává automaticky neschopenka??
Holky, já mám nějakou krozi, včera to na mě dolehlo. Děsná depka (no další těhule v okolí no), manžel ze mě včera šílel, já bych si taky jednu flákla, ale nešlo to zastavit 😒 Dnes už lepší.. Asi se vykašlu na další braní Clostilu a zajdem rovnou do CAR.. 🙂

mariiianka
22. bře 2013

@vendy01 hele tak píchám ráno Cetrotide a píchá se aby se neuvolňovali vajíčka.Nic to není,ale pak to teda pěkně štípe,teda alespoň mě.Já ty injekce ještě nakonec začnu milovat 😀 😀 😀 .Hele já se ještě z těch folikulů moc neraduju,hlavně aby nebyli nějaký prázdný 😒 .To víš furt se něčeho děsím.My jdeme na krev oba,ale zapoměla jsem se zeptat kvůli čemu.Podle mě by tohle měli dělat než se do IVF vůbec pustíme.Ale to už je jedno.Asi to je kvůli nějakýmu horm.profilu,si myslím já.Neschopenka se dává po OPU.Hele vy to třeba nebudete vůbec potřebovat,třeba se zadaří přirozeně 😉 .S tou depkou tě silně chápu,ještě že kolem mě zatím není žádná těhule,protože to bych asi psychicky taky nedala.Na jak dlouho máš clostíka?Ono to taky není žádná sranda do sebe cpát takovou chemii,teda teď zrovna mluvím o mě.Ale jinou možnost jsme už fakt neměli,tak snad si s tím tělo popere a bude vše dobrý.

vendy01
22. bře 2013

@mariiianka Díky za info🙂 S tou krví ještě zapátrám, na co to chtějí 🙂
Píšu z práce, mám noční na ambulanci a sranda je, že tu byla jedna mladá paní, jestli bych jí nemohla píchnout Pregnyl, že chodí do Sanusu 😀 Koukala, jak jsem v tom zběhlá a vím, která bije 😀
S tím zadařením přirozeně už tomu nějak nevěřím.. Clostil bych měla mít asi na 3 cykly. Příští měsíc by mi asi zvýšil dávku na 1-0-1. Teď jsem brala jen 1x denně. Ještě zvažuju, jestli do toho jít nebo jít rovnou do CARu a zkusit IUI. V pondělí jdu na UZ, ve středu mi ještě zrovna vyšla preventivka, tak pojedu znovu 😅 Já mám gyndu na stejném patře jako pracuju, to je docela sradna 🙂
S tou chemií je to na nic, ale když už další možnosti nejsou...Nějak nevěřím na zázraky, musíme tomu fakt jít trochu naproti 🙂

mariiianka
22. bře 2013

@vendy01 tak to je sranda co s tou paní 😀 ,to tě nemusela ani poučovat co.No já asi zřejmě pociťuji ty folikuli jak snad rostou nebo co.Bolí mě docela podbříšek jako na ms.Jestli to je teda ono 😅 .Teda jestli to bude ještě horší tak teda fakt nevím jestli to přežiju.Hlavně už nevím kam ty včelky mam píchat,břicho už mam tak rozpíchaný,hrůza děs 😕 .Tak to jsem zvědavá co zjistíš s tou krví 🙂 .Hele clostík třeba ještě zabere.Je to strašně stresující,co,když se nic neděje a nic nedaří

vendy01
22. bře 2013

@mariiianka Ta bolest, to je určitě ono. Jak se to tam všechno zvětšuje atd... Musí to být mazec 😝 Mě teda taky pěkně začal bolet podbřišek, u mě se to asi chystá na ovulku a já tvrdnu na noční a to mám zítra ještě další, tak nevím, jak to s manžou naplánujem 😀 Dítko máme doma. Bude to chtít asi pustit nějakou hooodně oblíbenou pohádku 😀 😀 😀
Stresující to teda je. Já jsem to do teď zvládala myslím vcelku dobře, tak nějak plynula doba, nějaká menší krize k tomu, ale tentokrát mám nějakou větší 😒 Tak snad to zase brzy přejde 🙂

mariiianka
22. bře 2013

@vendy01 začalo to až dneska,už se docela těším na pondělí.To teprve začne být mazec 😅 .Dá se to ještě vydržet.Přes víkend se stanu asi medvídkem a vše prospím 😀 ,jééééé,kdyby to tak šlo.No tak z noční šup šup na manžílka.Když je dítko doma a ještě ti vleze do postele,tak pak není vůbec žádná šance.Alespoň takhle to probíhalo kolikrát u nás 😀 .Já se taky teď přestala stresovat,protože vím že se konečně začalo něco dít.A musí to dopadnout 😉

vendy01
23. bře 2013

@mariiianka Tak opět zdravím z noční 🙂 Jakpak je dneska? Už se z tebe stal ten medvídek??? 😀 Tak snažení jsme s manžou dneska zvládli 😀 😀 S tím stresem to je fakt, když se něco děje, tak je člověk spíš natěšenej.. Mně už je líp, čeká mě snad klidných 14 dní a pak se uvidí 😅
@kockacz Jakpak je?? Něco nového?? Nezkoušela jsi ještě testík??

kockacz
24. bře 2013

@vendy01 @mariiianka AHojky, zatim je porad stejne. STale na sobe nic moc necitim 😒 Dneska mam 1 den zpozdeni (32DC). Zitra budu vedet vysledek patecni krve. Delala jsem test vcera odpoledne a dneska rano. Obrazek prikladam.

mariiianka
24. bře 2013

@vendy01 ahojky,dřív jsem se sem nějak nedostala.Medvídek se ze mě nestal,mě ten víkend utekl ani nevím jak 🙂 .To je super,že jste to zvládli,tak teď držím palečky 😉 .Zítra podám informace co a jak dál.
@kockacz moc hezké testíky,zítra samé pozitivní zprávičky budou,už se těšíme 😵

kockacz
25. bře 2013

@mariiianka
@vendy01 Dobre zpravy se u nas bohuzel nevedou ☹ Patecni Hcg bylo 18,42. Zitra jdu k doktorce, aby se podivala a hledala, kde to je 😒

vendy01
25. bře 2013

@mariiianka No jo, víkend utekl teda děsně 🙂 Já se zrovna chystám na UZ na folikuplometrii. Jsem na to zvědavá, tenhle měsíc mě skoro vůbec nebolí břicho na ovu, tak nevím,... Dej vědět, jak jste dopadli dnes vy 🙂
@kockacz Náhodou ten testík je pěknej, já teda nevim... 😕 Třeba to ještě není ztraceno... Taky se mi zdá brzy i na UZ, aby tam bylo něco vidět.. Každopádně moc držím palce!!!!

kockacz
25. bře 2013

@vendy01 snazim se nepanikarit do zitrka 😒 mohla by snad uz byt videt aspon dutinka, zda je vubec v deloze. vic si nepreju...

mariiianka
25. bře 2013

@kockacz hele,ještě nezoufej,asi to není moc,ale šance přeci ještě je.Tfuj tfuj tfuj,moc ti přeju aby vše dobře dopadlo.Moc tady na TEBE myslíme!!!
@vendy01 tak já na utz asi tak kolem 20 folíků,což teda na sobě dost pociťuju 🙂 .Jinak píchnuta poslední injekce centotide a večer ve 21 hod ovitrele a ve st bude odsátí.Takže docela mazec 😅 .Tu krev berou kvůli žloutence a jiným neduhům.Což byla dnes docela sranda,mě žílu napíchla hned ale na manželovi se teda silně vyřádila 😀 .Nemohla mu tu žílu napíchnout,takže až na popátý,fakt super zážitek.Sestra spocená,ale říkala,že takový případ je skoro každý den 😀 😀 😀 .No do mě takhle píchat,tak zkolabuju 😅 .A jak jsi dopadla ty???

kockacz
25. bře 2013

@mariiianka Dekuji a preji, aby odber dopadl na jednicku 😉
Pokud se u mne potvrdi opravdu mimodelozni, tak se k vam s IVF asi brzo pridam a prejmenujeme skupinu 😖 A budu rada, kdyz mi zbyde nejaky organ, ktery by to mimco unosil 😀 (nezbyva mi ted nic jinyho, nez si z toho delat srandu..)

vendy01
25. bře 2013

@mariiianka Tak já už jsem taky zpět z UZ 🙂 Tý jo, 20 folíků 🙂 To je teda masakr 😀 To bych byla jak balón 😀 Ale hlavně, že jsou a vše probíhá, jak má!!!! Aha, tak s tou krví už mi to je jasné 🙂 Manžel je chudák, ale sama vím, jak se někdy taky hodně zapotím u "bezžilnatých" pacientů 😅
No a já? Pan doktor se mnou byl dneska spokojenej 😵 Minule tam bylo prdlajs, ale tentokrát hned vidět napravo 2 velké folikuly a nalevo bylo taky něco, ale nevěděl jistě, jestli už to byly folíky po ovulce nebo ne 🙂 Ale vpravo měl folík i 24mm 😵 Tak jsem spokojená, že tělo alespoň konečně zareagovalo. No máme se dnes a zítra snažit. Jen mám pro změnu dnes opět noční, uvidíme se s manžou asi 1h 😅 Ve středu mám přijít ještě na kontrolní UZ.
Tak už ve středu?? 😵 To je rychlost, hrozně to utíká 😅 A potom už budeš na neschopence? Jak vůbec u vás v práci? Vědí, co podstupuješ nebo je to tajemství?? U nás v práci jsem po nějaké době šla s pravdou ven. Hlavně, když jsem šla na laparoskopii, to bylo pořád plno otázek..

@kockacz Přesně tak, do poslední chvíle neztrácet naději, ikdyž vím, že je to asi hooodně moc těžké... Myslíme na tebe!!!

kockacz
25. bře 2013

@vendy01 taky drzim palce, aby snazenicko dopadlo 🙂 Hlavne si tu hodinku poradne uzijte 😀

mariiianka
25. bře 2013

@kockacz já ti moc přeju,aby jsi na IVF nemusela vůbec.A bobánek byl tam,kde má být zabydlen.Ale tomu prostě neporučíš.
@vendy01 zase noční???Tak to musíte zvládnout,když je máš tak krásně narostlí a to by bylo,aby se nezadařilo 😉 .Na nic nečekat a šup šup 😀 .To je rychlost co,mám radost,že jsou,hlavně aby byli co k čemu,aby nebyli třeba prázdný.Ale dr.mě ujistil,že určitě ne,že něco bude,tak mě trochu uklidnil,ale stejně,chápeš ne.......No s tou krví jsem se fakt pobavila.No já dělám taky noční,ale sedím na vrátnici a u toho taky uklízím kanceláře,takže jsem se na neschopenku ptala a bylo mi řečeno,pokud budu chtít už od odběrů,tak mi jí vystaví,což jsem neváhala ani chvíli a dám si jí napsat.Akorát teda budu doma přemýšlet asi nad blbostma,no ale co se dá dělat.Nevím jak mi bude a jestli jí mám dostat v neděli nebo ve středu,to už je jedno.Jinak v práci to ví ředitel a známá z kanceláře.

mariiianka
25. bře 2013

@kocka
@vendy01 jo aještě abych nezapoměla,po odběru se má pít a dr. říkal 4-8 litrů vody za den.Jsem snad nějaká žabička??? 😕 😕 😕 😕 😕

kockacz
25. bře 2013

@mariiianka to premysleni nad blbostma je hrozny, to ti teda muzu rict z praxe 😅

vendy01
25. bře 2013

@mariiianka Tak opět z noční 😀 Mám teď nějakou sérii 😀 Tak si představte, že jsme "to" pořídili 😀 Za jakých okolností ani nechtějte vědět 😀 😀 Ale musíme udělat maximum, i kdyby to třeba nedopadlo 🙂
Tak to máš s tou prací dobrý,u nás kolektiv bab, tak se nic neutají 😅 S tím přemýšlením doma..to je přesný... mě stačej 3 dny volna a už mi začne hrabat 😅
S tím pitím po odběru to je teda něco. To aby ses zavřela rovnou na WC 😀

mariiianka
25. bře 2013

@kockacz no počkej příští týden,to bude asi něco.Budu se nudit a přemýšlet.Dneska jsem si nakoupila i testy,ale jestli k něčemu budou,tak to netuším.Ale raději ať mám zásobičku 😅
@vendy01 tak to je super,okolnosti neřeš,to znám 😀 ,ale pak si mušeš říct,udělali jsme maximum a nemusíš si nic vyčítat 😉 .Hele mě stačí být doma 2 dny a někdy to je teda něco 😅 .Jo WC to bude asi jen moje 😅 ,to si teda jako fakt neumím představit 😕

mariiianka
25. bře 2013

@vendy01
@kockacz tak holky a poslední včelka za mnou.Už mě to teda ani nepříjde za ten týden 😅 .Ale modřiny my zatím zůstali

vendy01
25. bře 2013

@mariiianka Tak super 🙂 Si alespoň člověk vyzkouší jaké to je být např. diabetikem s těma injekcema 😅 Tak teď tfuj tfuj ať jde všechno jak po másle jako doposud a s kýženým výsledkem 😵

mariiianka
25. bře 2013

@vendy01 to je fakt a strašně je za to obdivuju,furt to takhle píchat 😒 .Na výsledek se taky těším,stejně to asi nijak neovlivníme,ale můžeme si říct,že jsme zkusili vše 😉