1. IUI na podzim 2011. S hormony nebo bez?

andromeda82
25. zář 2011

Ahoj, už přes rok se s manželem neúspěšně snažíme o mimi, a tak uvažujeme v brzké době nad IUI. Je na tom někdo podobně? Pojďte popovídat! Také uvítám rady od těch, které již IUI absolvovaly. Braly jste před 1. IUI Clostilbegyt nebo jiné hormony, ačkoliv jste dle testů měly ovulaci v pořádku? A jaký byl výsledek? Díky za informace.

mariiianka
27. bře 2013

@vendy01
@kockacz ahoj holky,tak jsem tu.celá a živá,přežila jsem 😀 .Na to jakou jsem z toho měla hrůzu,tak to bylo fajn,ale než na mě přišla řada tak to byla věčnost.Leželo nás tam 7,ale pak to šlo jak po másle.Akorát teď mě bolí břicho,ale 2 litry vody už mám v sobě,tak snad těch 5 dám.Jinak máme 20 vajíček a zítra po poledni mám volat jak to vypadá.Tak teď se zase strachovat,aby nějaký byli k použití.Jinak spermiogram taky dobrý a dáme si zavíst 2 😅

kockacz
27. bře 2013

@mariiianka ty jo, 20 vajicek! Super 😀 Drzim palce, aby jich bylo co nejvic pouzitelnych...Budem nedockavy na informace zitra po poledni 😝

mariiianka
27. bře 2013

@kockacz no doufám,že budou nějaký použitelný.Já budu taky nedočkavá 😀 ,hlavně aby pak nebylo zklamání ☹ .Jinak se válím doma,nechala jsem si napsat neschopenku.I sami mi teda řekli že si jí mám dát.Tak jsem ráda,protože nevím,jak bych to v práci dala.

vendy01
27. bře 2013

@mariiianka Wow, tak to je super 😵 😵 😵 20 vajíček je fakt nádhera 😵 To by musela být sakra smůla, aby nebyly k použití 🙂 Ale to nebude 😉 😉 No super, mám z tebe radost 🙂 2 litry? Tak to jsi dobrá 🙂
A narkóza jinak v pohodě? A budete si nechat vajíčka mrazit kdyby náhodou? A jak to bude vypadat teď , kolik dní je kultivace?? To je otázek zase... 😀

Jinak já byla na tom UZ. Ovulka opravdu proběhla 😵 Tak teď se děj vůle boží 🙂

mariiianka
27. bře 2013

@vendy01 super to je,ale né pro moje břicho,docela bolí jako při silné ms,ale s takovým počtem se ani nedivím.Hele pít musím,nic jinýho mi nezbývá.Akorát se asi odstěhuju na WC,je to síla.Narkoza super,jsem si říkala,že snad ani neusnu 😀 ,a pak ani nevím,jak k tomu došlo.Jinak od Osmi jsem ležela na pokoji a na řadu až v devvět,takže čekání šílený.A před půl desátou jsem už byla vhůru,takže fakt dobrý.Měla jsem kapačku-nějakou výživu,asi zřejmě kvůli nízkýmu tlaku.Domů jsem šla v jedenáct.Jedna holčina jim tam pěkně zkolabovala,šla na záchod a za chvíli taková rána,takže docela síla.Jiak personál super,všichni byli milý a ochotný,úplná spokojenost.A necháme i zamrazit,protože jeden nikdy neví.Sice zaplatíme max. do 5500,-,záleží kolik jich bude,ale pro jistotu.A ET by měl být zřejmě v neděli.

mariiianka
28. bře 2013

@vendy01
@kockacz ahoj holky,tak z 20 vajíček jich vybrali 17 a z toho jich 9 oplodnili.Tak doufám,že to vydrží a nevzdají to.Zítra mám zase volat a asi se budeme domlouvat kdy bude transfér.Já mám tak velkou radost 😵 .Spadl mi kámen ze srdce.Tak doufám,že je to na dobrý cestě.

vendy01
28. bře 2013

@mariiianka Tak to je super 😵 😵 😵 To vypadá hoooodně dobře 😵 😵 Čím víc, tím líp 🙂

mariiianka
28. bře 2013

@vendy01 jééé,Vendulko,kéž bys měla pravdu,strach je pořád.Taky bych si přála,aby jsi byla na dobré cestě,už taky čekáte dlouho,tak snad se štěstí unaví a konečně dosedne k Vám.Já jsem pozitivně stále naladěna,tak to musí klapnout.Hlavně,aby to teď nevzdali a zůstali,,tak jak jsou.Jinak břicho už skoro necítím,včera to byl teda děs navečer,ale vyspala jsem se a dobrý.Jsem ráda,že jsme do toho šli,když už je Adélka tak velká,moc mi se vším pomáhá.Jinak 5 litrů jsem včera dala,ale jsem nafouklá jak žába,ale co by člověk vše nepodtoupil,že 😀

kockacz
29. bře 2013

holky chci se zeptat, za jak dlouho se vam rozjela MS po vysazeni Utrogstanu? Od uterka nezavadim, spineni slabne a MS zatim nikde. DIky 😅

mariiianka
29. bře 2013

@kockacz tak já asi vždy tak do 2 dnů.Ještě vyčkej,ona se určo dostaví ☹

kockacz
29. bře 2013

@mariiianka OK, pockam 😉 A dneska neco noveho? nebo zase po obede? Posilam srdicko, aby to dobre dopadlo!

mariiianka
29. bře 2013

@kockacz ona se rozjede.A co s vámi teď budou dělat dál.Furt přemýšlím nad těma tvýma testama.U mě nového zase až po poledni,jsem na to zvědavá,hlavně abych nebyla zklamaná,že to třeba vzdali nebo tak něco 😖 .Jééé a moc děkuju za srdíčko 😉

vendy01
29. bře 2013

Zdravím při pátku 🙂 U nás dnes opět chumelenice dopoledne 😖 😝
@kockacz Mně se po vyzazení Utogestanu MS rozjela normálně asi za 3 dny. Špinění jsem neměla.. Nezkoušela jsi ještě jen tak pro sichr testnout? Mně teda taky leží v hlavě ty tvoje testy, byly takový pěkný, žádnej duch... 😒
@mariiianka Jsem zvědavá, jak dnes budete pokračovat. To je pomalu jak nějaká reality show 😀 😀 Věřím, že bojovníci bojují ze všech sil 🙂 🙂 Držím palce!!!!!
U mě začalo to dooouhý čekací období do testování.. 🙂 Tento měsíc nám dávám terochu víc nadějí než jindy, snad to event. zklamání nebude tak bolet...

mariiianka
29. bře 2013

@vendy01 ahojky,u nás naštěstí nechumelí,ale chci sluníčko a teplíčko.taky jsem zvědavá,co z toho dnes bude,ještě půl hodiny musím vydržet 😀 .No dík,že mě přirovnáváš k show 😀 .Tak to budeme testovat spolu,no ty zřejmě asi dřív.Moc ti to přeju,aby tam byli //.Taky mě t testy matou,já to nějak nechápu.Já z ní měla takovou radost,že se to konečně tady rozjede a ono nic ☹ .

vendy01
29. bře 2013

@mariiianka 😀 S tou reality show jsem to fakt myslela jen ze srandy 😅 Takové odlehčení 🙂 A jakpak to vypadá? 🙂

kockacz
29. bře 2013

@mariiianka @vendy01 test jsem nezkousela. pristi tyden zajdu pro jistotu na krev a uvidime. mozna se tam neco chytlo a pak pustilo. Akorat, ze testy spis byly stejne nebo silnejsi nez ze by slably 😖 zacina me bolet bricho, tak se asi MS konecne dostavi. Dalsi IUI zkusime nejdriv dalsi cyklus, ted ne, protoze nemam jeden vejcovod 😒

kockacz
29. bře 2013

@vendy01 Taky posilam srdicko, aby to dopadlo jak si prejes 😉

vendy01
29. bře 2013

@kockacz Jééééé, strašně moooc děkuju!!!!!!!!! 😵 Jsi zlatá 😵 Chvilku si ho užiju a pak pošlu dál nějaké dušičce, co ho potřebuje 🙂

mariiianka
29. bře 2013

@vendy01
@kockacz však já vím,že to byla sranda 😀 .Holky jsem jak žába po tý vodě,už mě bolí i žaludek.jinak zítra ráno v půl osmý už musím být v sanusu a bude ET.Zůstalo jich všech devět,tak kdyby to náhodou nevyšlo,tak šance pořád jsou.Dáme dvě a jsou dvoubuněčný a čtyřbuněčný,což jé prý krásný.No ale já tomu stejně nerozumím,tak je to jedno 😀 .Hlavně že jsou.Zase tam budu dvě hoďky ležet.Aspoň se dospím 😀 ,když budu v šest ráno vstávat 😕 .Tak držte prosím palečky 😵

vendy01
29. bře 2013

@mariiianka No tak to je prostě paráda, nic lepšího jste si nemohli přát 😵 😵 Do zítra to s tou vodou vydržíš 😉 😉
Na zítra budu moc držet palce!!! To já už budu zítra od 5:30 v práci 😀 , jen toho šlofíka tam mít nebudu 😀 😀

kockacz
29. bře 2013

@mariiianka To budete mit i mrazacky ne? Tomu rikam zasobicka - skvely!!! 😀

mariiianka
29. bře 2013

@vendy01
@kockacz je to hrůza,už to prostě nedávám 😕 .Dnes mam teprve v sobě necelý 2 litry,ale myslím,že dobrý,že se jedná hlavně aby jsi pila po OPU,že to je nápor na to tělo.Vždyť je víkend a ty zase pracovní? 😕 .Mrazáčky budou,pro jistotu.Raději obětuju 3500,- než to pak podsstupovat vše znova,nikdy nevíš,kdy se budou hodit 😉 .Holky moc vám děkuju,že to prožíváte semnou,akorát jestli vám s tím nelezu už moc na nervy.

vendy01
29. bře 2013

@mariiianka Taky myslím, že nejdůležitější je pití hned po OPU.. 😉 No jo, víkend zase pracovní 😝 Oba dny. Dneska se snažím chystat na Velikonoce, vařím chlapům na zítra.. To je negativní stránka této profese.. Ale v pondělí budu doma 🙂
Do mrazáčků bychom šli určitě také, no a vy když to máte takhle, tak o to víc 🙂
A na nervy nám určitě nelezeš, myslím, že žádná z nás to snažení nemáme vůbec zadarmo, prošly jsme si vším možným, tak je fajn se navzájem podpořit🙂 Já jsem za to moc ráda 🙂

mariiianka
29. bře 2013

@vendy01 Hele ono na každý práci je něco.No jsem ráda,že už to budu mít zasebou,pokud sse do tý doby ještě neutopím 😀 .Já pevně doufám,že teda sněhuláci nebudou potřeba,že se nám uchytí aspoň jedna bublinka,ale uvidíme.Já už to asi moc neovlivním 😒 .Tak to jsem ráda,že tu s vámi mohu zůstat,akorát by to chtělo změnit asi nějakou jinou diskuzi 😀 .Ale co,zase tady máme soukromí 😉 a držíme tuto diskuzi při životě

mariiianka
30. bře 2013

@vendy01
@kockacz krásné odpoledne holky,tak mám 2 bublinky už u sebe,tak snad se jím bude dařit.Zbyli nám 4 sněhuláčci pro případ,ale pevně doufám,že nebudou potřeba.

kockacz
30. bře 2013

@mariiianka skvele, tak se setri a bud v klidu 😉 pevne verim, ze to dopadne jak ma 🙂

mariiianka
30. bře 2013

@kockacz moc ti děkuji,taky bych si přála,aby u tebe a vendy bydleli už bublinky.Teď už se s tím tělo musí nějak poprat.Uvidíme,budu relaxovat a budu ráda,když zůstane aspoň jedna 🙂

vendy01
30. bře 2013

@mariiianka Tak to je super 😵 😵 😵 Ať se bublinkám u tebe líbí a vydží minimálně jeden bojovníček. A 4 mrazáčci?? To je taky úžasný 🙂 To je hekzký, samé pozitivní zprávičky 🙂
Já jsem dnes z práce totál ko. Ještě jsem obarvila vajíčka a půjdu zalehnout. Dnes mám o hodinu kratší spánek a ráno vstávám ve 4:45 😅
Tak hezkou neděli 😉 🙂

mariiianka
30. bře 2013

@vendy01 Hlavně aby pozitivní byli taky za 14 dní 🙂 .Stále se držím nohama na zemi,ale na zázraky věřím víc 😀 .No tak to z víkendu nemáš nic moc co 😒 .Jinak přeju krásné Velikonoce a bohatou pomlázku 😉

vendy01
30. bře 2013

@mariiianka Věřím, že pozitivní budou 🙂
Z víkendu mám sice prd, ale Filípek je u našich, tam se má fajn a má zábavu. Manžel to beze mě přežije a já už jsem tak nějak zvyklá 😅
Taky přeju krásné, ikdyž mrazivé Velikonoce!!!!! My byli minulý rok na Velikonoce v nemocnici, Filda měl zápal plic..tento rok už je to veselejší 🙂 🙂