1. IUI na podzim 2011. S hormony nebo bez?

andromeda82
25. zář 2011

Ahoj, už přes rok se s manželem neúspěšně snažíme o mimi, a tak uvažujeme v brzké době nad IUI. Je na tom někdo podobně? Pojďte popovídat! Také uvítám rady od těch, které již IUI absolvovaly. Braly jste před 1. IUI Clostilbegyt nebo jiné hormony, ačkoliv jste dle testů měly ovulaci v pořádku? A jaký byl výsledek? Díky za informace.

mariiianka
9. dub 2013

@vendy01 testík bude zase za dva dny.Tak jsem sama zvědavá jestli ještě zesílí.Tak u tebe výjde další kolo,protože tenhle rok nám prostě bude přát všem 😉 .No já jedu teď k tý zubařce,aspoň vypadnu trochu mezi lidi,hurá.Akorát je mi divný,že se ještě neozvala barakara 😒

mariiianka
9. dub 2013

@vendy01 tak jsem zpět.Zubařka tam nebyla,tak až za 14 dní.No nedá se nic dělat.Dokoupila jsem pár testů 😀 ,to víš testovací mánie 😀 😀 .Odpolko přijede kamarádka,tak zase mi den aspoň uteče a bude nějaký zpestření.

vendy01
9. dub 2013

@mariiianka Tak to je pech s tou zubařkou.. Oooo, testovací mánie 😀 😀 Tak to se těším 😀
Já jsem měla odpoledne taky návštěvní, byla jsem u kamarádky těhule, tak jsme probíraly porod atd., ale bylo to pěkný. 🙂 Vrátila jsem se zpět, když se Filda narodil a zjistila jsem, kolik věcí už jsem zapomněla. Tak to letí 😒 Dneska mu vypadl první zoubek 😵

mariiianka
10. dub 2013

@vendy01 aby nebylo brzo po testovací mánii.včera jak jsem koupila ty testy,tak mamatest má asi nějaku novou sérii,jsou i jiný.Ráno jsem prubla a teda nic moc.Kontrolní čárka slabá a ta druhá není skoro vidět ☹ a přitom to jsou 10.Tak já fakt nevím na čem jsem,ach jo a já těšila ☹ .Tak nevím jestli to dopadne,jestli to půjde takhle dál,tak ta čárka tam za chvíli ani nebude 😢 .

vendy01
10. dub 2013

@mariiianka Tak o nových mamatestech mi ani nemluv 😠 Stojí úplně za houby. Přesně, i ta kontrolní čárka, která je jinak krásná byla tenoučká a trvaslo než se vybarví. A nezesílily čárky po nějaké době??? Já bych si z toho nedělala hlavu, je to testem a miminka se určitě drží zuby nehty 🙂 🙂 😉 Tak hlavu vzhůru 🙂 🙂

mariiianka
10. dub 2013

@vendy01 holky,mě už taky ujišťovali,že je to testama.Když oni v lékarně ani jiný neměli a já se už ani nikam nedostanu 😒 .Takže to zkusím zase zítra s těmahle a jinak počkám na ortel v pondělí.Už aby to bylo,ale docela to začalo utíkat.Po obědě si chodím lehnout,protože jsem nějaká vyřízená a včera jsem šla spát dokonce v devět večer 😅

vendy01
10. dub 2013

@mariiianka Myslím, že fakt můžeš být v pohodě, ty testíky fakt stojí za nic 😒 U mně 1DC..., tak přemýšlím, co dál...

mariiianka
10. dub 2013

@vendy01 Asi jo už to neřeším.Pro dnešek 😀 😀 .Tak super,další kolo už dáš 😉

vendy01
11. dub 2013

@mariiianka Ahoj, něco nového? 🙂
Mně se ta mrška nakonec zas nerozjela, bylo to takový jednorázový krvácení a zas nic 😒 Kdybych si nedělala ty testy, tak si myslím, že jsem těhotná 😅 Tak čekám, kdy to přijde, abych mohla začít brát Clostil a vypočítat si datum na kontrolní UZ..

mariiianka
11. dub 2013

@vendy01 ahojky,samozřejmě že jsem zase ráno neodolala a je tam opět takový slabý dušík,je teda sice vidět,ale jinak na 12.den nic moc 😒 .Stále si myslím,že je to testama,no ale aby mě v pondělí nevyvedli z omylu 😖 ,aby tam bylo vůbec něco.Ale zase se utěšuju tím,že dokud jsou //,tak je to snad dobrý.Třeba testy ukážou u tebe něo až dýl 😉 .Akorát je blbý,že to je takový rozhozený viď.

vendy01
11. dub 2013

@mariiianka Tak hlavně, že // jsou 🙂 A nemáš možnost sehnat lepší testík?? Udělat si výlet do lékárny? Já jsem tím novým mamatestem byla docela šokovaná, myslela jsem, že mi prodali nějaký šmejd 😅 😅 No na druhou stranu se tím testováním stejně nic nezmění a neuspěchá...
U sebe na zázrak nevěřím, ikdyž to člověka napadne, ale jsem realista. Myslím, že mi to Clostil trochu rozhodil.. Nestalo se ti to někdy?

mariiianka
11. dub 2013

@vendy01 teď jsem si já blb vymazala celou zprávu pro tebe 😢 😢 😢 ,já se fakt picnu 😠

mariiianka
11. dub 2013

@mariiianka tady posílám foto dvou testíků z rána a napíšu ti to znova

mariiianka
11. dub 2013

@vendy01 a ještě to pošlu sobě 😀 😀 😀 ,fakt jsem dnes na odstřel 😅

vendy01
11. dub 2013

@mariiianka 😀 😀 Ten ze 330 je pěknej 🙂 🙂 Ten ze 7h je slabší, ale řekla bych, že jsi "vyčůrala" víc HCG na ten první, tak na něj nezbylo 😀 😀 😀 Řečeno selským rozumem 😀 😀 Hlavně, že tam je!!!

Ježiš já jsem dneska takovej lenoch!! Měla bych doma gruntovat a přitom tady čumim dořád do PC. 😅 Navíc jdu odpolko do práce, tak už toho moc neudělám...

mariiianka
11. dub 2013

@vendy01 Taky si říkám,že tam je,ale nic moc 😒 .No jen jsem ti předtím psala,že jsem byla kousek od nás v tom našem maloměstečku v lékárně a tam má samozřejmě mamatesty (Panebože,už to ani napsat nemůžu,jakou už mám na ně alergii 😀 ).Tak jsem lékárníkovi hezky řekla jaký to jsou hrůzy a on na mě koukal jak na blázna.Že si prý ještě nikdo nestěžoval.Ale mám doma digitál clearblue,ale si nechám na so nebo ne.Ale mám strach aby mi neukázal mínus ☹ .Ale to už je osud a já s tím nic nezmůžu.Jinak s clostíkem snad nikdy problém neměla,ale je možný,že ti to rozhodil.Já vždycky jeden den před ms špinila a v poslední době to přišlo na ostro,ale není divu,co já už měla těch hormonů.No taky se mi nic nechce,ale za to může zase to počasí.U nás pěkně prší.

vendy01
11. dub 2013

@mariiianka Aha, tak to jo 🙂 Dřív je člověk vychvaloval a teď tohle 😅 Já takhle jednou nadávala v lékárně na testy Best2, ty mi dělaly falešnou druhou čárku a pak už je tam neměli 🙂 Ale koukali na mě taky podivně 😅 No je to o nervy.
Ale fakt neboj... Dopadne to dobře!!!!
To asi bude to špinění před MS 😒 , ikdyž to normálně jinak nemám...

vendy01
11. dub 2013

@mariiianka U vás prší?? Tak to za chvíli dojde i k nám 😒

mariiianka
11. dub 2013

@vendy01 U nás prší snad už od samého rána,ale s přestávkama.Lepší snad ani nevylejzat.Já když si vzpomenu před osmi lety jakou jsem měla dálnici a teď skoro nic,tak fakt hrůza.Jedna čárka horší než ta druhá 😠 .Já jsem zvědavá na ten digi,ten jsem ještě nikdy neměla.Ale nechám ho spíš na tu neděli.Teď se budu nervovat ještě s těma hrůzama,ale už to budu brát v klídku 😉 .Tak pokud se něco objeví,čekej v neděli zase jednu moji otravnou fotku.To jdeš zase na noční?A víkend ti dali snad už volný.

vendy01
11. dub 2013

@mariiianka No po dlouhé době mám konečně! volný víkend. Dnes mám ještě noční. Tak u nás zatím nesprchlo 🙂
Je pravda, že mám taky v paměti tu dálnici na testu s Filípkem. Jenže to jsem nebyla tak poblázněná a testovala až 38DC! Ty jsi tenkrát testovala brzy??
A na fotečku z Clear blue se moooc těšim 🙂 🙂 !!!!

mariiianka
11. dub 2013

@vendy01 hele netestovala.Já měla na tři měsíce utrogestan a clostil na dva.Nějak jsem to asi i vypustila z hlavy.A pak asi po týdnu když nedorazila ms,tak tam prostě byli.A bylo to přesně před osmi lety na konci dubna 🙂 .Mam 20.narozky a teda vínečko nějaký bylo a vidíš,vyšlo to přirozeně a vše dobrý.A to my teda kartářka řekla,že po narozeninách budu těhotná,ale nijak jsem tomu nevěřila,protože u kartářky jsem byla někdy v únoru a do dubna že bych otěhotněla 😀? .No a bylo to.Hlavně aby nějaká fotečka byla 😒 .Se máte že u vás nepší,tady zatím pěkně prší.

vendy01
11. dub 2013

@mariiianka Jéééé fakt? No tak to by bylo krááásný 😵 Kdyby to takhle zase vyšlo 🙂 S tou kartářkou mě až mrazí 😅 , to byla teda přesná předpověď 🙂
Jak vidím, jsme na tom podobně, já s tím svátkem....,ty narozeniny , jen nejsem těhule jako ty 😀 🙂
Tak jak je vidět, na dálnici je ještě čas 😀

mariiianka
11. dub 2013

@vendy01 jsme na tom stejně v tuto chvíli.Těhule ještě není jistá 😀 ,nechci si to moc připouštět,co kdyby náhodou............No asi mám nějaký zvláštní tělo nebo co 😀 ,jak tady furt koukám na jiný pozitivní testy,jaký mají dálnice a já s těma mýma slabochama 😀 .No jinak jdu za týden opět ke kartářce.Škoda,že to není už tento týden.Ale i tak jsem zvědavá,co mi poví.

vendy01
11. dub 2013

@mariiianka Tak už u nás taky prší 😀 Jůůů zase ke kartářce?? A jezdíš za ní daleko? Já tam nikdy nebyla, ale docela mě to láká 🙂
Slaboši neslaboši, hlavně, že jsou a navíc na tom jiném testu to teda slaboši nebyly! 🙂

kockacz
11. dub 2013

@mariiianka mas to ale kvuli tem testum napinavy vid? 😀 nezavidim ti to cekani na potvrzeni, ze JSI TEHULE 😝 Kazdy den se vlece, znam to... ALe ve skutecnosti bude pondeli za chvilinku a budes nam hlasit same dobre zpravy 😉 😉

mariiianka
12. dub 2013

@kockacz však já nemůžu mít něco normálně.Docela to už utíká,to už se dá vydržet,nejhorší byli první dny po ET 😉 .Hlavně,aby to bylo,kde to má být a budu spokojená.Tak snad vám budu moct nahlásit dobré zprávy.Kdybych se v pondělí neozvala,tak jsem u chocholouška,ať tak nebo tak 😀 😀 😀

mariiianka
12. dub 2013

@kockacz
@vendy01 holky,co myslíte,asi je to na dobrý cestě?Ale bojím se pondělní krve ☹

kockacz
12. dub 2013

@mariiianka Carka tam je, tak bych neplasila. Nevim, jak moc by mela silit, to je individualni 😝 Nech to konovi v pondeli 🙂

mariiianka
12. dub 2013

@kockacz přesně tak,já už to stejně neovlivním 😀 .

mariiianka
12. dub 2013

@kockacz
@vendy01 holky,posílám ještě jednu fotku s odpoledním testováním.A to jsem si myslela,že bude slabší 😀