1. IUI na podzim 2011. S hormony nebo bez?

andromeda82
25. zář 2011

Ahoj, už přes rok se s manželem neúspěšně snažíme o mimi, a tak uvažujeme v brzké době nad IUI. Je na tom někdo podobně? Pojďte popovídat! Také uvítám rady od těch, které již IUI absolvovaly. Braly jste před 1. IUI Clostilbegyt nebo jiné hormony, ačkoliv jste dle testů měly ovulaci v pořádku? A jaký byl výsledek? Díky za informace.

vendy01
28. dub 2013

@🙂mariiianka Moc drzim palce na UZ a budu netrpelive cekat na zpravicku!! Drzim palce,at je vse v poradku!!!!

mariiianka
29. dub 2013

@vendy01
@kockacz ahojky,tak dnešní kontrola dobrý,byl teda vidět jen gestační váček a čekáme jedno miminko.Jinak jsem 5+6tt.Další kontrola za 2 týdny,to zase budou nervy 😅

vendy01
29. dub 2013

@mariiianka Díky za krásnou zprávičku!!!! 😵 😵 😵 To je úžasný!! Teď sice opět čekání, ale uteče to 😉 😉 Hlavně, že už jste viděli bublinku 🙂 🙂 😵 Gratulujuuuuuu!!!!

kockacz
29. dub 2013

@mariiianka GRATULUJU!!! 😀

mariiianka
29. dub 2013

@vendy01
@kockacz holky moc moc děkuju,je to k neuvěření,že jsem prostě TĚHOTNÁ 😀 😀 😀 .Ještě mi dr říkal,že to druhý může být schovaný za tím prvním,tak uvidíme 😅 ,ale že to spíš vypadá na to jedno.Aspoň že tak,jsem neuvěřitelně šťastná 😵

kockacz
30. dub 2013

@mariiianka Moc ti to preju 😉

mariiianka
30. dub 2013

@kockacz díky,ale já se těším na vás,až budete taky těhulky.Moc vám to přeju 😵 😵 😵

vendy01
30. dub 2013

@mariiianka No jasný, že taky budeme těhule 🙂 jinou možnost ani nepřipouštím 😀 😀 A máš nějaké příznaky?? Já se jednou děsím nevolností, s Fildou jsem je měla šílený 😅
U nás jinak nic nového, nastalo"čekací období" 🙂 . Máme ale teď hromadu práce doma, začali jsme zateplovat domeček a manžel dělá za měsíc státnice, po 5 letech končí dálkově vejšku. Děláme si srandu, že konečně nebude mít stresovaný spermie a půjde to 😀 😀 😀 😀
Tak si hezky užijde čarodejnice, my vyrážíme u nás v obci.. Hezký den!!!!

mariiianka
30. dub 2013

@vendy01 tak to je dobře,a už se těším na super zprávičky.Příznaky,co to je??? 😀 😀 .S Adélkou jsem měla nevolnosti.A teď?Kdyby mi to včera dr neukázal na utz,tak tomu prostě nevěřím,že těhule jsem.Jen mě bolí bradavky trochu a občas mírný tlak v podbříšku,jinak opravdu nic.Jo a hlavně si skoro každý den musím přes den chvíli schrupnout 😀 ,jinak bych se nedožila večera 😅 .My dnes grilujeme masíčko a ohínek si uděláme na zahradě.To víš,jak je neschopenka,tak nikam nemůžu vylízt 😒 .Hele tak pak v klídku to pak půjde samo 😉 ,já prostě věřím tý vaší dovolený,určitě si přivezete dáreček.Tak posílám těhu bacílky,tak si je prosím tě pochytej a nenech je utíct,děkuju 😀 😀 😀 😀

barakara
7. kvě 2013

Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla, omlouvam se odmlku. Stale jsem cekala, jestli se konecne zacne neco dit. Od zitrka zacinam brat prasky na dlouhy protokol a cca do 14dnu stimulace, ale to je jeste daleko. Zatim se soustredim na to co je ted. 🙂

@mariiianka moc Ti gratuluju k tehotenstvi, to je opravdu pozbuzujici, ze to nekomu vyslo na poprve 😵 😵

@vendy01 jak ty valcic? Zabral Clostik?

mariiianka
7. kvě 2013

@barakara ahojky,moc ti děkuji,ale cesta ještě daleká.Ale beru vše pozitivně,tak snad to dojde až do šťastného konce.Budu držet palečky a neboj,taky ti to hned výjde.To je super,že už začneš a určitě to uteče.Já když jsem stimulovala,tak mi to uběhlo ani nevím jak.Nejhorší byli dny,než došlo na testování.To bylo neskutečně nekonečný.Budu na TEBE moc moc myslet a posílám těhu bacílky.I když si teda těhu vůbec nepřipadám.V pondělí máme kontrolu,tak snad bude srdíčko.

vendy01
8. kvě 2013

@barakara Ahoj, tak to jsou super zprávy, že se u vás "něco děje" 🙂 🙂 Opravdu moc ti držím palce, ať jde vše jak má 😵 a dotáhnete to do konce!!!!!
U mě Clostík celkem zabral, ale mělo to své mouchy. Brala jsem ho 3 měsíce. První měsíc nevyrostlo nic moc. Druhý byl ukázkový a třetí pro změnu cysta, takže z toho asi nic nebude 😒 Ale jsem na konec května objednaná do CARu a rozjedem to naplno. Teď čekám na MS. IVF vidím asi na září, v létě to kvůli práci nebude možné... No uvidíme...
Tak držím palečky!!!!

vendy01
13. kvě 2013

@mariiianka Jakpak na UZ? 😉 🙂

mariiianka
13. kvě 2013

@vendy01
@barakara
@kockacz ahoj holky,tak jsem nesmírně šťastná,máme srdíííčko 😵 .a dnes jsem 8+2tt.Konečně můžu ke svému dr.,za co jsem ráda,protože ty hodinové cesty tam a zpět mě fakt už ničili

barakara
13. kvě 2013

@mariiianka supeeer...moc gratuluju! 😵 😵

mariiianka
13. kvě 2013

@barakara moc děkuji,a kdy to čeká tebe?Moc moc na tebe myslím 😉

vendy01
13. kvě 2013

@mariiianka No tak to je perfektní 😵 😵 😵 Moc gratuluju!!!!!!! 😵 😵 😵

kockacz
13. kvě 2013

@mariiianka ahojky, moc gratuluju! To je skvely. A ted uz je jiste, ze je jenom jedno? 😀
My jsme dnes byli na druhem IUI, zaroven jezdim do Prahy na infuze. Uvidime jak to dopadne, jsem nejak pesimisticka 😒 Mame toho oba moc v praci, tak je to dojizdeni narocne, otravne a unavne, takze jsme rikali, ze kdyz to IUI nevyjde, tak jeste jeden pokus a nechceme doktory ani videt 😒 V CARu nam nabizeli IVF, budem o tom premyslet...

mariiianka
13. kvě 2013

@vendy01 děkuji moc.A jak jsi na tom ty?Co clostík,zatím nic?Už je půlka května,tak zachvíli vás čeká car,tak se budu těšit na zprávičky 😉
@kockacz moc děkuji.Jj,bylo vidět jedno 😀 .Budu držet palečky,aby to klaplo.Pochytej rychle těhubacílky,co jsem TI teď poslala 😉 .Tuhle tvoji situaci úplně chápu,proto jsem byla ráda,že dneska dr.vyslovil,že už můžu ke svýmu dr.,který je jen 15 km daleko.Mě už to cestování taky docela ničilo,ale stálo to za to.Hele pokud mohu poradit,já bych se IVF nebála.Já bych šla klidně znova,protože teď už vím o co jde.Akorát je náročná finanční část 😒 .Budu držet vše co mám,ať za 2 týdny nám ukážeš // 😵

vendy01
14. kvě 2013

@mariiianka No u nás nic, končím MS a příští v pondělí hurá do CARu. Uvidím, jestli mi nenabídne možnost IUI třeba na ten příští měsíc, jinak bychom už asi rovnou domlouvali IVF na to září. Clostil už brát nebudu, 3 měsíce mi stačili, stejně to vedlo nakonec jen k cystě 😒 Díky za těhu bacílky, snad ke mě doletí 🙂
S tím dojížděním to je fakt na houby. Mně se právě so Sanusu kvůli ježdění nechce, takhle to mám u nosu a jsem za 5 minut v CARu 🙂 Tak hlavně, že už tam nebudete muset 😉 Tak si užívej těhulkování 🙂 😉 😉

@kockacz Moc vám držím palce, ať už to vyjde. 🙂 🙂 Musí to být náročné a do toho ještě to ježdění... Vůbec se nedivím, že to pak člověk chce třeba zabalit, když je kolem toho tolik stresu a běhání 😝

mariiianka
14. kvě 2013

@vendy01 tak super,toto uteklo.Tak se těším na zprávičky,co vám povědí 🙂 .Bylo by fajn,kdyby se vám zadařilo přirozeně.Ale oni vám určo pomůžou.Tak to máš fajn,že to máš takhle kousíček,protože to věčný ježdění na psychice taky moc nepřidalo.Snad bude vše v pořádku.Zítra musím ke svýmu dr. s papírama a předat mu neschopenku,tak uvidím jestli mě bude chtít vidět nebo mě objednají.Akorát jsem blbá,že jsem si v sanusu neřekla o fotečku,ale to už je teď jedno.Jsem si vzpoměla až v autě.Jinak si představ co právě dělám,asi jsem se na dobro zbláznila 😀 .Od našich jsem dovezla věci po Adélce a teď to tady přerovnávám.Starý zlikviduju a něco nechám,ale ono toho je tolik,že nebudu muset toho tolik snad ani kupovat 😀 .No já jsem si je teda odvízt musela,protože to bylo ve starým pokoji a ten bude brácha předělávat.Tak se kochám a vyřazuju,protože bych si nic novýho ani nekoupila 😅

kockacz
14. kvě 2013

@mariiianka @vendy01 diky za bacily, kez by k nam na sever dorazily 😉 Nejvetsi paradox je ten, ze my otehotnet prirozene umime a pritom musime jezdit po vsech certech a podstupovat IUI a mozna IVF 😖 A to jak na potvoru nevychazi 😒 Asi to IVF zkusime, nabizeji nam nejakou vyhodnou vec, ze by v cene byla komplexni geneticka diagnostika, kterou ted aktualne hradi pojistovna. Jsme pro nas CAR zahadny pripad - potraceni bez priciny. Uz jsem jim teda pripomela moji imunologickou poruchu, ale i tak nam to nabizeli. Z embryi po prodlouzene kultivaci se odebere vzorek na diagnostiku, posle na geneticky rozbor, embrya se zamrazi. Ta co budou v poradku se pak v dalsim cyklu zavedou.

mariiianka
21. kvě 2013

@vendy01 ahojky,tak jak jste dopadli v CAR.Co nového povídej,přeháněj,jsem děsně zvědavá 😀
@kockacz ahojky a jak jsi na tom ty,kdy máš v plánu testovat? Jinak já jdu v pondělí na kontrolu,tak snad je vše v pořádku.Stále se cítím netěhotně 😅 a dostaneme konečně průkazku 😵

kockacz
21. kvě 2013

@mariiianka Tyyyy jo, ty uz mas ve statusu 10.tyden !!! 😀 Dobry!. Tam jsem se nikdy nedopracovala...Nejdal 7.t.
Jinak na IUI jsme byli 13.kvetna. Na testovani nemam zatim cas ani naladu 🙂 Takze nejdriv pristi tyden pred infuzi, abych vedela jestli mam jet nebo ne. Nic nepocituju, zadne uhnizdovani ani nic podobneho. Sice jsme tentokrat vic pojistovali, ale nedavam tomu skoro zadne sance, nepocitam s tim uz radeji predem. Ani me to ale netrapi. Mame v praci hustou atmosferu, tak jsem myslenkama uplne jinde...

mariiianka
21. kvě 2013

@kockacz nevím proč mi to ukazuje 10,týden,když jsem normál 9+3 😅 .Pociťovat nic nemusíš,stejně držím palečky 🙂

vendy01
21. kvě 2013

@mariiianka Ahoj, díky, že na mě myslíš 🙂 Nakonec jsme byli v CARu až dnes. Volali mi, jestli nemůžeme přijít o den později... No a...? Takže už v pátek nás čeká IUI 😵 Vyfásla jsem injekci Ovitrelle, ve čtvrtek budu píchat. Pan doktor nám IVF hned určitě nedoporučil, jsme naprosto v pořádku, mám i ukázkový 15mm folík. Takže tento měsíc IUI s Ovitrelle. Dál jsme dali žádost o Gonal na stimulaci na příští měsíc k dalšímu IUI. To je zatím plán, se kterým jsme souhlasili, nějak takto jsme to plánovali. Dalším stádiem by bylo IVF, ale asi v nativu...To ještě uvidíme... 🙂 Tak se alespoň zase něco děje 🙂
Tobě ty týdny teda pěkně naskakují 🙂 To je na druhou stranu fajn, že se cítíš netěhotně, alespoň nemáš nevolnosti atd... 😉
@kockacz Držím palce!! Je jasný, že si člověk raději nic neslibuje, ale naděje umírá poslední 😉 😉

mariiianka
21. kvě 2013

@vendy01 tak to je rychlost,to na tebe budu mocinky moc myslet 😉 .To je super,že se něco děje viď,hned to člověka jinak povzbudí.A je dobrý,že jste v pořádku.No i když mi taky byli a podívej.Ale to tě rozhodně tím nechci nějak rozhodit,to zase fakt né.Do září daleko a tak se můžou dít zázraky.No mě právě vůbec nic není,tak snad bude vše v pořádku,kdyby mi bylo aspoň malinko,tak bych byla možná klidnější.No uvidíme co nás čeká v pondělí.Jinak jsme v so byli na chirurgii s Adélkou,má nohu v dlaze a chodí o berličkách.No teď už teda spíš ne,už lítá normálně,to jsem zvědavá co ji dr.v pá poví,že to má lehce zlámaný 😅 .Ale už jí to budou sundávat.Trochu se smekla po mokrý trávě a namohla si kotník.Ještě,že si to nezlomila,to by chudák měla vystaráno na hodně dlouho 😒 .Takže na pátek přeju moc moc štěstíčka a doufám,že už objevíš // 😵 😵 😵

vendy01
21. kvě 2013

@mariiianka No rychlost to docela je 😅 Zrovna jsme totiž přišli ve správný čas těsně před ovulkou 🙂 Však mě je jasný, že nebudu čekat žádný zázraky po IUI, přeci jen úspěšnost není vysoká, ale jak už jsem psala, do IVF bychom v tuto dobu stejně nešli a jsem ráda, že stihneme alespoň 2 IUI ještě...
Jen se divím, že doktor sám nám vůbec nenavrhnul jít přímo do IVF. Možná proto, že máme za sebou jen 2 pokusy IUI a opravdu vše je ok. Jen něco říkal o genetice jako o poslední možnosti vyšetření..že se spermie nechce spojit s vajíčkem, tak nevím...
Chudák Adélka, to je teda pech 😒 a starosti navíc.. Ale hlavně, že to není ještě něco horšího...
S těma příznakama chápu, že člověk chce vědět, že to mimčo tam je a něco s tělem se děje...ale když si vzpomenu na své těhu nevolnosti, tak bych to radši měla jako ty 😀 A pupík už ti neroste??? Chtělo by to fotečku 🙂
A díky za držení palců 🙂

barakara
22. kvě 2013

@vendy01 To je super, ze Vas hned poslali na IUI a dalsi cyklus stimulovany injekcema, to jsem slysela, ze je hodne uspesny. Drzim moc moc palce!
Ja si ted picham Buserelin a mela bych dostat ms a zacit stimulovat, doufam, ze si neda na cas jako vzdy kdyz chci, aby prisla rychle 🙂
@kockacz Drzim palce na testovani at uz se dockas vytouzeneho miminka! 😵
@mariiianka krasne Ti to utika....a co tehu nevolnosti, mas nejake?

mariiianka
22. kvě 2013

@barakara ahojky,tak super,že už konečně taky začneš.Teď už to půjde samo a rychle.Jo taky když jsem měla stimulovat,taky ms se jako naschvál toulala.To už budeš brzy těhulka 😵 .Jinak nevolnosti nemám vůbec žádný.Asi jsem nějaká divná nebo co 😀 .S Adélkou jsem je měla do 3.měsíce a teď prostě nic,tak snad bude vše v pořádku.Jen skoro pořád spím a jím,to mi jde fakt dobře 😀