1. IUI na podzim 2011. S hormony nebo bez?

andromeda82
25. zář 2011

Ahoj, už přes rok se s manželem neúspěšně snažíme o mimi, a tak uvažujeme v brzké době nad IUI. Je na tom někdo podobně? Pojďte popovídat! Také uvítám rady od těch, které již IUI absolvovaly. Braly jste před 1. IUI Clostilbegyt nebo jiné hormony, ačkoliv jste dle testů měly ovulaci v pořádku? A jaký byl výsledek? Díky za informace.

barakara
3. čer 2013

@mariiianka Dekuju moc. No vidis, treba to je dobre znameni, ze mam stejne 🙂
Drzim palce na screening! 😵

mariiianka
3. čer 2013

@barakara určitě 😉 .A jak to rychle uteklo,budete si dávat 2 nebo 1 emryjko.A už aby to bylo za mnou,to zase budou nervičky,ale snad to bude dobrý

vendy01
5. čer 2013

Ahoj holky!! Moc vás zdravím, poslední dny nějak nestíhám, jsem pořád v práci, i teď píšu v rychlosti z noční. Už jsem z toho nějak ko.. Jinak u nás tak na 90% nic, dnes jsem dělala testík a nic. Jen mi je ode dneška nějak blbě, jsem hrozně unavená a v nějakém napětí a na nervy, chtělo se mi bulet, no kdybych neměla bílej test, tak si říkám, že jsem určitě těhotná. 😅 😀 Ale asi to je nějaký nežádoucí účinek Urtogestanu, třeba před chvílí zase nával slabosti atd...

@barakara Děkuju za držení palečků!!!!! 20 vajíček je super 😵 No a teď už jsi určitě po OPU. Tak jak???? Všechno v pořádku??????

@mariiianka Na screening moc držím palce, ať je vše v pořádku!!! 😉 😉

vendy01
5. čer 2013

@mariiianka Jo a na IUI ještě asi půjdem se stimulací Gonalem od začátku cyklu. Sice se mi teď do toho moc nechce, ale zatnu zuby a jdem do toho. Když to nebudeme zkoušet, tak bychom se taky mimča nemuseli dočkat.
A jak velká voda? Už máte klid??? Chudáci lidi, je to hrozný 😔

kockacz
5. čer 2013

@vendy01 Libi se mi tvuj pristup-drzim palce na dalsi pokusy!! My mame koncem cervna konzultaci ohledne pripadneho IVF, tak uvidime. ALe nejak nespechame, dostavujeme dum a chteli bychom se pred zimou stehovat. Tak asi letos vymenime projekt mimino za projekt barak 😒 Asi by to chtelo, abych na malovani a stehovani a nakupy nabytku a obkladacek byla v dobre fyzicke kondici 😀
@mariiianka drzim palce na pondelok...
@barakara moc drzim palce, aby vyslo 🙂

kockacz
5. čer 2013

@barakara posilam srdicko, aby to vyslo 😉

vendy01
5. čer 2013

@kockacz Děkuju!!! 😉 No snažím se být pozitivně naladěná 🙂 Kromě dneška mi to celkem šlo 😅 Však vám taky moooc držím palce, ať už to vyjde.!
Tak to máte dost na pilno se stavěním.. My se stěhovali do domečku před 2 lety a ještě zdaleka není hotovo... A na nákupy nábytku a obkladaček můžeš být fit i s pupíkem 😉 😀 😀

mariiianka
6. čer 2013

ahoj holky..........
@vendy01 to mě mrzí,že se nezdařilo,ale člověk stále doufá viď.Ale třeba těhotná být můžeš,jen testík stávkuje 😅 ,i to jsem už kolikrát četla.U nás velká voda taky proběhla,ale naštěstí my jsme na kopečku,takže nás to minulo.Máme tady takový malý potuček a teď se z toho stala rozbouřená řeka,ktera se rozlila šikoko daleko.No hrůza.Držím palečky na další kolo,sakra to by bylo,aby nebylo.Osud si s náma zahrává viď,ale neboj i on se unaví a budeš těhulka 😉
@kockacz moc děkuji, v pondělí dám vědět,jak jsem dopadla.Už aby to bylo za mnou 😒
@barakara a jak ty jsi na tom,kdy bude ET.Jsme nedočkavý a zvědavý.Držím vše co mám,ať brzy najdeš // 😵

barakara
6. čer 2013

@kockacz Moc dekuju za srdicko. Drzim palce na konzultaci kvuli IVF.
Je dobre, ze dostavujete baracek. Vzdycky je lepsi mit jeste neco jineho na co se clovek muze soustredit. Dej pak vedet jak ste dopadli na konzultaci. 🙂

barakara
6. čer 2013

@mariiianka ahoj. ted jsem se vratila z ultrazvuku a krve, chodim tam ted kazdy den. A vypada to, ze OPU bude mozna driv nez planovali. Jdu jeste zitra na posledni ultrazvuk, tak se snad dovim vic. Zatim mam hromadu vajicek, az moc tak se bojim OHSS, ale to se pry ukaze az po odberu.

@vendy01 To me mrzi, ze to nevyslo. Ale vzhuru do dalsiho boje!
Jinak to breceni muze byt tema hormonama, ja bych mohla ted vypravet...brecim porad 😀

mariiianka
6. čer 2013

@barakara tak to je super,mám velikou radost.Tak hodně píj,mě říkali až 8 litrů denně,ale dala jsem tak maximálně 5,víc se fakt nedalo.Po třech dnech mi šl voda snad i ušima 😀 .To bude dobrý,myslím na tebe už jako na těhulku 😉

vendy01
9. čer 2013

Ahoj holky!!! Jakpak se vede?? U nás proběhl super víkend🙂 Manžel složil státnice a po 5 letech studia bude mít konečně klid a my s ním 😀 Tak teď už aby nám to nevyšlo!!! Tak jsme včera oslavovali 🙂 Počasí nám přálo, naštěstí se nám ty lijáky vyhnuly...
No a čekám na MS, už o sobě dává pomalu vědět, tak počítám, že zítra to vypukne a budu volat do CARu.

@barakara Jakpak jsi na tom???

mariiianka
9. čer 2013

@vendy01 ahojky,tak to gratuluji.já jsem lehla s nějakou angínou,včera nateklý mandle,ty už dneska povolili,ale ničí mě rýma,to nesnááášíííííííím 😠 .Jinak mě UŽ zítra čeká screening,tak si na mě aspoň trošičku vzpomeň a snad to bude v pořádku.Už abych to měla zasebou,uff.Pak dám vědět,pokud se něco dozvím.Tak šup šup ať ms dorazí a hurá do boje 😵

vendy01
9. čer 2013

@mariiianka Uf angína 😒 , tak to nezávidím... Nic příjemného 😖 Tak ať jsi brzy fit a na zítra držím palce!!!!!! 🙂

mariiianka
10. čer 2013

Ahoj holky,tak tohle je náš drak nebo dračice.Byl pěkně živý,dr.byl rád,že vůbec udělal fotku.Tohle u Aďi teda neznám,takže budeme mít doma asi pěknýho divocha 😀 .Jinak dle utz jsme dnes 12+3tt a TP se nám přesunul na 20.12.,takže když si pospíší,bude to ten pravý vánoční dáreček 😅 .Jinak výsledky krve budu mít až 1.7.,což je mazec,ale teď na to nechci tak nějak myslet,budu doufat že je vše v pořádku a užívat si to 😵 .Jinak zítra večer beru poslední utrogestan,hurááááá

vendy01
10. čer 2013

@mariiianka Krásná fotečka 😵 😵 😵 😵 Výsledky určitě budou v pořádku 😉 😉 Už na fotce vypadá jako divoch a ta fotka vpravo je úžasná, pěkně si u tebe lebedí 😀 😀
Jinak já hlásím 1DC a byla jsem si vyfásnout injekce Gonalu. Zítra začínám píchat...

mariiianka
10. čer 2013

@vendy01 lebedí???Tak tu zkoušel právě fotit na několikrát,sebou mrskal teda jako fakt šíleně,to byl úžasný zažitek 😵 .Jsem to říkala manželovi a on o jé,tak to bude divočejší než Adéla 😀 ,to je ještě divočejší spermie 😀 😀 .A to si myslel,jak druhý dítko bude nejhodnější,haha,to se trochu přepočítal 😀 😀 😀 .Jinak super u tebe,takže IVF stihnete ještě teď,mám obrovskou radost 😵 ,moc moc ti to přeju 🙂 😉

vendy01
11. čer 2013

@mariiianka 😀 Tak to asi jen na fotce vypadá jako pohodář (pohodářka) 😀 To je jasný, že nejdivočejší, vybrali tu prvotřídní kvalitu 😀
Tak mám za sebou první bodanec 🙂 , vůbec to nebolí a asi si zvyknu. Se mi o tom i zdálo 🙂 No s tím IVF to asi nedopadne, pan doktor plánuje IUI, ale stimulované právě Gonalem. Ještě něco říkal, že když by bylo více vajíček, tak by mi nějaké odsáli a oplodnili metodou IVF, ale já jsem z toho nějak jelen. Jdu na |UZ za týden, tak se dovím více. Ale zatím počítám jen s IUI. Tento cyklus by vyšel asi na 3 tis., tak jsme to zkusili. Pak už ale beru jen IVF 😀
A jak ta tvoje angína? Už je lépe??

mariiianka
11. čer 2013

@vendy01 zrovna ráno jsem si na tebe vzpoměla,jak asi pícháš 😀 😀 .Hele taky jsem z toho měla strach,ale člověk si zvykne na cokoli a hlavně je to jen na chvíli.A u tebe je to v poho,když jsi zdr.sestra 😉 .Aha,tak záleží,jak asi tělo na to zareaguje,ale bylo by škoda,kdyby jsi měla hodně vajíček je neosát a neoplodnit je a za ty peníze,kam já se na tebe hrabu 😀 .No ale zase kdyby ti je odsáli a oplodnili,tak by ti vrátili zpět ne,takže by to pak bylo na IVF.Ježiš,ty budeš brzo těhulka 😵 .Jinak dnes už je mi lépe,včera to byl ještě horor,ale už mě nepálí na průduškách,to víš koupila jsem si med,tak jsem furt čajíčkovala s citronem.Tak to si myslím,že hodně pomohlo.Tak snad už se to nezhorší,už aby i ta rýma zmizela.

vendy01
11. čer 2013

@mariiianka Já jsem právě pana doktora nějak nepochopila s tím IVF. Jen mě děsí jedna věc, že nebudu moct jít na neschopenku event. Pokud bych přišla s tím, že jsem těhotná, tak s tím nic nenadělají, ale s neschopenkou po IVF před dovolenýma, to by mě zabili. To se dá naplánovat a máme příšerné služby v době dovolených... Je to složité 😒 S těma penězma je to jen za stimulované IUI, pak bychom asi dopláceli, kdyby bylo něco víc...
To je dobře, že už je lépe 😉 🙂

mariiianka
11. čer 2013

@vendy01 no já jsem to tak pochopila,jak jsi to psala,přeci by je všechny nezamrazili.A nebo zamrazili ,ale ještě by ti udělali IUI?To je asi blbost ne 😕 .No to jsem sama zvědavá,co na tebe chystají.Jasně,to chápu,že je to za ten gonal,ale stejně by jste platili o hodně míň než my.

vendy01
11. čer 2013

No už jsem trochu moudřejší 🙂 Před IUI se Gonal používá, ale jen v menších dávkách, aby nebylo tolik vajíček. Tak asi proto. Jen kdybych zareagovala víc, tak by možná došlo k tomu odsátí. No tak jsem na to zvědavá 😅 Příští týden se dozvím víc 🙂

mariiianka
11. čer 2013

@vendy01 no každopádně držím stále 😉 ,ať už tak nebo tak 🙂 .A jsem na to mooooc zvědavá

vendy01
11. čer 2013

Děkujuuuu 😉 🙂

vendy01
18. čer 2013

Ahoj holky!!!! Jakpak se daří v tom parnu??? No alespoň už je to na koupání 🙂 Měsíc utekl jak voda a nás čeká v pátek další IUI 🙂 Píchám injekce jak o život a včera na UZ to vypadalo dobře. Tak uvidíme. Jinak jsem domluvená s doktorem, že pokud ani toto nevyjde, podáváme žádost o IVF na září.

@barakara Jakpak u vás??? Co nového???

mariiianka
18. čer 2013

@vendy01 ahojky,pařáky jsou teda šílený,ležíme jen u bazénu,tak aspoň že ho máme.Tak super u tebe,tak to by bylo aby nebylo.Určitě to dopadne 😉 .@barakara už je určo těhulka

kockacz
18. čer 2013

@vendy01 ahojky, celkem to jde, lepsi nez zima 🙂 Drzim palce na IUI ! My jdem pristi tyden do CARu na konzultaci IVF. Budou nam delat nejdriv asi nejaky vysetreni a odbery, taky ta zadost chvili potrva, takze to asi nebude hned. Ale jsem v takove honicce, ze je to asi dobre....Nemam nejak silu to moc resit a jsem rada, ze krome toho vseho ted nemam dalsi vec, kterou bych se stresovala 😉
@mariiianka Jak se ma tehulka?

mariiianka
18. čer 2013

@kockacz ahojky,mam se dobře.Nejhorší je,že si ani jako těhulka nepřipadám 😅 .Tak to paráda,že vám nejdříve udělají veškerá vyšetření,aspoň budete mít jistotu,že je vše v pořádku.Jinak my žádost měli schválenou do 14 dnů,takže to už je pak maličkost.Tak držím vám všem palečky,ať už se to tu těhulkovatí 😉

vendy01
19. čer 2013

@mariiianka Fakt si ještě jako těhulka nepřipadáš??? 🙂 😀 To bych si jednou taky přála 😀 S bazénem souhlas, taky ho teď hojně využíváme 🙂 Dnes jsme byli na manželově promoci v Praze, krásný zážitek, ale padali jsme vedrem 😅
@kockacz Tak rozhodně lepší teplíčko 🙂 Taky myslím, že ta žádost nepotrvá tak dlouho...pokud v tom není nějaký zádrhel... Mně řekli kolem 14 dnů 🙂 Tak dej vědět, jak jste na tom 😉 😉
Zítra píchám Pregnyl, to to utíká... Bych si na ty injekce normálně i zvykla 😅 Vůbec mě nebolí, modřina žádná, i v plavkách nic není poznat 🙂 😀

mariiianka
19. čer 2013

@vendy01 hele jako vážně ne 😒 ,si říkám,jestli tam ještě vůbec je 😅 .Snad není něco špatně.Výsledky z krve budu mít až 1.7.,nechápu.Každý je má hned ten den nebo alespoň do týdne.Ale snad to do tý doby uteče,musím hold vydržet,nic jinýho mi ani nezbývá 😠 .Ale docela to letí,na mě až nějak moc rychle.Jééé,to muselo být šíleně v Praze,mě by nikdo nikam nedostal,jsme furt v bazénu 😀 .Ty jo tobě to taky dobře letí.Taky jsem se vžila s injekcema,ale modřiny jsem teda měla 😅 .Tak dej zase vědět,jak pokračujete 😉