1. IUI na podzim 2011. S hormony nebo bez?

andromeda82
25. zář 2011

Ahoj, už přes rok se s manželem neúspěšně snažíme o mimi, a tak uvažujeme v brzké době nad IUI. Je na tom někdo podobně? Pojďte popovídat! Také uvítám rady od těch, které již IUI absolvovaly. Braly jste před 1. IUI Clostilbegyt nebo jiné hormony, ačkoliv jste dle testů měly ovulaci v pořádku? A jaký byl výsledek? Díky za informace.

streghina
3. srp 2013

@holanci paráda .-) držím pěsti

vendy01
3. srp 2013

@holanci Tý jo 🙂 Moc gratuluju k // 😵 😵 😵 Super!!! Jsem moc ráda, že se vám to na první pokus podařilo 😵 Máte jednu bublinku??? Držím palce na UZ 😉 😉

holanci
4. srp 2013

@vendy01 Děkuju moc...... 🙂 Také jsem strašně šťastná, že se to povedlo na první pokus. Jojo jednu bublinku a jednu máme zamraženou 😉

mariiianka
5. srp 2013

zdravíme vás při pondělku.Tak na KO vše v pořádku,mimís je otočený prdelkou dolů a moc toho vidět nebylo,ale dr. říkal že by to mohl být klučík.No tak budeme čekat dál 😅 .Jinak jestli to fakt potvrdí,tak to bude boj se jmény.Konečně jsme se dohodli na holčičce a dnes tohle.

barakara
5. srp 2013

@vendy01 Taky si pamatuju jak jsem se tesila az se zacne neco dit. Clovek si mysli, ze se to podari doma, ale kdyz to nejde tak uz pak fakt neni na co cekat. Drzim moc palce! A uz se nemuzu dockat az nam tu budes ukazovat testik s // 😉 🙂
@holanci To je super vypada, ze se vsem dari hned po 1.IVF mam z nas radost holky! 🙂 Kdy jdes na kontrolu?
@mariiianka Jee chlapecek, to je uzasny! A vy ste chteli vic holcicku? Muj mazel nechce nic jineho nez kluka, tak nevim jak to zaridim 🙂

Jinak holky mne je stale zle, obcas zvracim obcas to ustojim, ale porad zaludek na vode 😒 😝 Uz se tesim az to prejde. Dnes jsme byli s mazelem za porodni babou (tady v UK midwife) tak to bylo o nicem, jen mi vzala krev a tlak zmerila a spousta papirovani. 1.screening mame 20.8. takze za 14 dni uz se tesim!! 🙂

mariiianka
5. srp 2013

@barakara ahojky,jééé tak to tě chudinko lituju,tohle já vůbec u druhýho těhu neznám.Tak ať je brzy lépe.Hele ještě není jistý,že je to chlapeček,jen dr.tak zkoumal,ale bohužel asi se nám nechce ukázat a děla tajemnýho 😀 .Ale že by to tam tomu něco nasvěčovalo.Mě je celkem fuk co to bude,ale se jménem to bude asi katastrofa,protože manžel je Pepa a samozřejmě chce Pepíčka,ale to já protestuju 😀 .Jinak holčička bude Anetka,to jsme se shodli 😵 kupodivu

holanci
5. srp 2013

@barakara V pátek jdu na ultrazvuk 🙂 Také z toho mám radost, že nám to všem vychází 🙂

vendy01
6. srp 2013

Ahoj holky!!

@mariiianka Gratulka k UZ 😵 Krásné fotečky 😉 🙂 Tak to vypadá na klučíka??? Však hlavně, že je miminko zdravé 🙂 🙂 🙂 😉 Já bych naštěstí asi měla jsména pro oba, ale to se jednou uvidí...
Čekám na MS, má teď nějaké zpoždění, zrovna když se mi to moc nehodí 😅 Možná budu trochu rozhozená po hormonech z minulého cyklu, dnes jsem už 33DC..
@barakara Však to já se těším 🙂 , ale zároveň mám i trochu strach... Spíš mám trochu problém s okolím, nechci aby to moc lidí vědělo a nevím kolikrát jak to udělat. Zrovna na září jsem měla mít nějaké akce a budu to muset odříkat... Navíc se to dozví asi i tchánovci, bydlí hned vedle a když zůstanu doma, vědí, že se něco děje 😅 Na druhou stranu mám dobrou tchýni 😉
S těma nevolnostma to je protivný, znám to. Bylo mi do 16tt děsně a do 20tt jsem nemohla pořádně jíst. Byla jsem jen na banánech 😀 Pak ale dobrý... Vydrž!!!! Bude líp!!!

mariiianka
6. srp 2013

@vendy01 moc děkuji,hele já jsem sama z toho nějaká zmatená,myslela jsem že mi to poví,že se krásně ukáže,abych mohla kupovat konkrétní barvu a ono prdlajs 😅 .Jo se zpožděním bych ti mohla vyprávět,ta se vždycky opozdí,když to nejmíň potřebuješ a nebo to bude jiný následek 😀

vendy01
12. srp 2013

Ahoj holky. Tak máme za sebou konzultaci v CARu a vyfásla jsem rozpis léků na IVF. V září to vypukne 🙂 Bohužel MS přišla o 5 dní později, tak jsem teprve 5DC a vše se posunuje. Ale těším se. Doufám, že folíky pěkně porostou 🙂 Půjdem do do IVF s PICSI...
Zatím se mějte a piště co je nového 🙂 🙂 Já jsem u našich na pár dní a užívám zas konečně týden dovolené 🙂

mariiianka
12. srp 2013

@vendy01 ahojík Vendulko,tak to už je zachvilenku,už budeš taky brzy těhulka 😵 .No jo když potřebuješ ms,tak se jak naschvál opozdí,taky jsem to tak měla.U nás jinak nového nic,zítra jedu k zubařce a kontrolu mam až 26.8.Tak si užívej krásně dovču a budu se těšit na novinky 😉

barakara
13. srp 2013

@vendy01 Supeeer! S ms to vsechny zname a sama vim jak je to cekani ubijejici, hlavne ze uz ti dorazila potvora jedna 😠 🙂 To je naposled, co prisla tak ji pekne zamavej 😀
Zari tu bude cobydup, hlavne, ze nemusis stimulovat v tech vedrech.

Ja pristi tyden na screening...bojim bojim, snad bude vse ok.

mariiianka
13. srp 2013

@barakara ahojky,to víš že bude vše v pořádku,to nám to pěkně utíká co 😀 ,nedávno jsme tady psali o stimulaci a podívej,kde už jsme 😉 .Příští týden budu objednávat sadu do postýlky,už se těším

vendy01
16. srp 2013

Ahoj holky! Tak jsem si před chvílí vyfásla výbavičku na stimulku 😉 Sice mám ještě čas, ale lepší být připraven 🙂
Já jsem to nějak popletla, jak jsem říkal, že jsme měli poslední domácí snažení. Čeká nás ještě tento měsíc 😀 To by byl gól, kdyby to vyšlo (popravdě už žiju jen IVF, tak by to bylo zajímavý) 😀
Holky vám ty týdny teda přibývají 😕 A děkuju za podporu 😉
Ještě se chci zeptat, čím jste stimulovali? Já mám Gonal, k tomu Cetrotide a pak Ovitrelle.. Byla jsem překvapená, že toho není až tak moc 🙂

mariiianka
16. srp 2013

@vendy01 ahojky,no jasně,vždy být připravena za včasu 😉 .Hele,tak aby jsi to v září nejela vrátit,že už se ti to nehodí 😀 ,ale přála bych ti to 😉 .Já měla puregon,ale to bude asi stejný jako ten gonal.Tak třeba ti to bude stačit a nebo ti po pár dnech ještě něco málo přidají,záleží jak ti porostou folíci,já to měla taky na dvakrát.No mě to příjde,že my ty týdny tam snad někdo připisuje 😀 😀 😀

kockacz
20. srp 2013

@vendy01 ahoj holky, ja od vcera stimuluju. Dostala jsem Menopur 225ml. Picha mi to manzel vecer do spekounu 😀 Gonal by byl sice aplikacne jednodussi, ale zato drazsi. Tak jsme rekli, ze to mixovani lahvicek zvladnem. Manzel si vcera zahral na doktora a byl desne dulezitej 😀 Zatim nic jineho neberu, ale v patek jdeme na kontrolni UTZ, tak asi jeste neco vyfasnem, podle toho, jak se bude vsechno vyvijet. OPU by pry melo byt pristi utery,stredu a pak cekani co se nam vyklube... Bojim se hyperstimulacniho syndromu, nejak nezvladam pit tolik kolik bych mela 😒
@mariiianka

mariiianka
20. srp 2013

@kockacz ahojky,no to jsou super zprávičky,teď už to půjde rychle.Tak to držím vše co mám,hlavně mám velikánskou radost z tebe 😉 🙂 .Já jsem teda začala pořádně pít až po OPU,první den to byla hrůza do sebe dostat,druhý den už to bylo lepší to jsem těch 5 litrů do sebe dostala a třetí den jsem byla jak žába 😀 a pak už jsem umírňovala.Neboj to bude dobrý,nic takovýho tě nepotká 😉 .Těším se na další super zprávičky 🙂

kockacz
21. srp 2013

@mariiianka diky, diky. info urcite dam. zatim to bude jen o tom, kolik embryi v jakem stadiu nam poslali na ten geneticky rozbor a zamrazili 😝 pak bude cekani cca 3 tydny a transfer az nekdy pulka rijna myslim 😒 ale to utece jak voda, aspon v praci dodelam nejake veci...

mariiianka
21. srp 2013

@kockacz určitě to uteče 😉 a než se naděješ,bude z tebe těhulka 🙂 ,vždyť už bojuješ hodně dlouho a už si to konečně zasloužíš a potom vše to teď dopadne na jedničku 😉 😵 😵

barakara
21. srp 2013

@kockacz Supeer, drzim moc palce at jsou kvalitni vajca a jeden sampionek! 😵 😵
S OHSS mam zkusenosti, je to hnus. Ja jsem ho mela az po OPU. Jez hodne bilkovin, vajicka a mleko nejlepe organicke jestli to jde. S tim pitim to neprehanej, staci 2-3litry denne.

barakara
21. srp 2013

@vendy01 ja jsem mela dlouhy protokol takze kdyz odectu leky na dlouhy tak jsem mela Merional, Fragmin a Ovitrelle pak jsem mela antibiotika na OPU plus cipky proti bolesti na ET a jeste k tomu baby aspirin a po ET jsem mela Progesteron cipky a Fragmin a pokracovala jsem s tim Aspirinem a to jsem ted prestala brat ve 12tt.

barakara
21. srp 2013

Jinak holky hlasim ze screening dopadl velmi dobre a prikladam fotku, ne teda moc vystavni 🙂
Down vysel taky dobre, nosni kustka je a po secteni vysledku z ultrazvuku a krve mam nizke riziko.

mariiianka
21. srp 2013

@barakara to je úžasný viď když to takhle člověk vidí 😵

kockacz
21. srp 2013

@barakara Skvely, gratuluju k dobrym vysledkum 🙂 Jen tak dal...

kockacz
21. srp 2013

@barakara To je sileny s tema lekama a tim vsim...se divim, ze te to vsechno nezbouralo 😀

kockacz
27. srp 2013

@mariiianka @barakara @vendy01 holky, tak na vcerejsim UTZ nalezeno cca 20 folikulu 🙂 Ve ctvrtek nas ceka OPU, tak uvidime. Vzhledem k tomu, ze budeme delat geneticky screening, musi dojit embrya az do nejlepsiho stadia - blastocysty, jinak na screening nejsou pouzitelna 😒 Doufam, ze se tam aspon neco dopracuje...

mariiianka
27. srp 2013

@kockacz ahojky,tak to je super,to určitě nějaký nejlepší kvality bude neboj 😉 .Tak budu na tebe myslet 🙂

barakara
27. srp 2013

@kockacz Teda ty si se cinila 🙂 To je hezke cislo, urcite bude z ceho vybirat. Ja mela na prvnim ultrazvuku 20foliku a nakonec jich bylo 30....
Drzim moc moc palce! 😵

vendy01
28. srp 2013

@kockacz Ahoj, tak to je pěkné množtví 😵 Určitě se pár statných bojovníčků najde 😉

@barakara Krásná fotečka z UZ 😵 a gratulka k výsledkům 🙂

U nás teď čekání, ale utíká to fakt rychle, v práci na zbláznění, po 2 týdnech budu mít jeden den volna, a to chodím na 12 😠 No docela se těším na neschopenku a klid 🙂 Dnes jsem byla u endokrinologa, mám lehkou poruchu štítné žlázy (ta ale otěhotnění nebrání), ale zvýšil mi léky, tak budu zobat další 😝

mariiianka
28. srp 2013

@vendy01 ahojky,tak to máš teda pěkný šichty 😒 .Já byla dneska na test na cukrovku,tak jsem zvědavá,výsledky se dozvím až půjdu na kontrolu 16.9.Jinak jsem byla teď v pondělí,ale to mi utz nedělal,až příště.No a to už by mohl snad zjistit,kdo u mě bydlí.Dneska jsem se stavila v kik a takový krásný věcičky,ale většinou holka,kluk,nic neutrálního.Tak jsem koupila akorát jednu zimní čepku a botičky,jinak bych tam nechala peněz 😀