1. IUI na podzim 2011. S hormony nebo bez?

andromeda82
25. zář 2011

Ahoj, už přes rok se s manželem neúspěšně snažíme o mimi, a tak uvažujeme v brzké době nad IUI. Je na tom někdo podobně? Pojďte popovídat! Také uvítám rady od těch, které již IUI absolvovaly. Braly jste před 1. IUI Clostilbegyt nebo jiné hormony, ačkoliv jste dle testů měly ovulaci v pořádku? A jaký byl výsledek? Díky za informace.

barakara
2. říj 2013

Taky nakukuju a jsem zvedava na testik! 🙂 😵

@mariiianka Jezis tak to nezavidim....mne se spi uz ted spatne a co teprv az budu tak daleko/blizko jako ty. ☹

mariiianka
2. říj 2013

@barakara no jako řeknu ti je to šílený,na zádech se spát nedá a když lehnu na bok,tak prťous vyvádí tak,že by nejradši z toho břicha vyletěl 😅 ,tak pak si vyber 😒 .Ještě dlouhýýý 2,5 měsíce,ufff,už aby byl cíl na dosah.A jak jinak ty?Už nakupuješ věcičky?

vendy01
2. říj 2013

@mariiianka Ahoj, zrovna jsem dorazila domů,ještě jsem běhala po nákupech 🙂 Samozřejmě, že jsem testovala 🙂 . Ranní mamatest mě vykopal z postele už v 6h. No byla jsem trochu zklamaná, navíc ta plocha na testu nebyla úplně čistá, tak bylo houby vidět. Nedalo mi to a ve městě jsem si byla koupit ještě testíky Dr. Max, ty jsou chválené. 🙂 no a snad 😎 Nakonec i ta čárka z mamatestu vypadá lépe než včera 🙂 Co myslíš?? Asi je silnější ne??

vendy01
2. říj 2013

@barakara
@mariiianka To jsme se tady pěkně najednou sešly 😀
No s tím spaním to nezávidím, to bude asi teď bída, jak mrňousek bude růst a růst a jestli je to divoch, tak i to kopání do žeber nebude žádná lahoda.. 😒

mariiianka
2. říj 2013

@vendy01 😀 😀 😀 a testovací mánie je tu 😀 😀 😀 .Stejná jako já 😀 😀 😀 .Super,pěkně sílí,tady se není čeho obávat 😉 🙂 🙂

mariiianka
2. říj 2013

@vendy01 no o těch žebrech ani nemluv,přes den to ještě jde a večer to už bolí všechno a pak že je těhotenství nejkrásnější období,haha možná jen v začátcích,ale to ti nesmí být zase zle,což teda naštěstí můj případ nebyl

vendy01
2. říj 2013

@mariiianka 😀 😀 Jo jo, testovací mánie mě zasáhla naplno 😀 😀 Po tom posledním testíku jsem se trochu uklidnila 🙂 Jen stále celkem žádné příznaky. Hlavně večer mě pobolívá v podbřišku a vadí mi zapnuté kalhoty a ještě teda bolesti v kříži, ale jinak nic 🙂

vendy01
2. říj 2013

@mariiianka Souhlas, možná od toho 15 do 25tt. To jsem si užívala. Pak už je to velrybí období 😀 😀 😀

mariiianka
2. říj 2013

@vendy01 hlavně jestli máš pořádnou zásobu,do krve to máš ještě 5 dní 😀 .Na příznaky kašli a buď ráda,že ti nic není 😉

mariiianka
2. říj 2013

@vendy01 to je pravda,jak já už chci prosinec 😀 .Hlavně s Adélkou mi ten poslední měsíc moc neutíkal,ale teď to bude před vánoci,tak doufám,že to poletí fofrem 😀

vendy01
2. říj 2013

@mariiianka Zásoby mám a pořádný 😀 To si piš, že to do Vánoc uteče 😉 To právě vždycky letí nejvíc, většina lidí nestíhá a chce ten čas naopak zastavit 🙂
Já bych si tak přála být na vánoční svátky doma... Poslední 3 roky jsem chodila do práce...

mariiianka
2. říj 2013

@vendy01 tak to jsi jim vykoupila zase lékárny viď 😀 ,co si ostatní těhule jen počnou 😀 😀 .No vidíš a já jsem letos pravý opak,chci to co nejvíc urychlit 😀 .Vždyť budeš doma né,máš přeci nechopenku?

vendy01
2. říj 2013

@mariiianka No dneska jsem jela pro změnu do lékárny na opačnou stranu, kde jsem už chvilku nebyla a tam měli docela zásoby 🙂 Ale už jsem v testech nechala majlant 😝 😅
Já v to právě doufám, na neschopence bych byla určitě. Jen aby bylo všechno jak má, nechci nic zakřiknout 🤐

mariiianka
2. říj 2013

@vendy01 tak to mi povídej,jen já co měla krabiček 😀 .Chápu,ale věřím,že půjde vše jak má 😉 .A máš vycházky?

vendy01
2. říj 2013

@mariiianka Na vycházky jsem se tě zrovna chtěla zeptat. Mně je vůbec nedali 😒 Docela jsem se divila, už jen kvůli tomu, že potřebuju jet pro Fildu do školky. Ale bylo mi řečeno, že do kontroly mi je nedají... Ale chodím si po venku, jak chci, vím, že riskuju, ale mám pořád v záloze razítko z práce 😀

mariiianka
2. říj 2013

@vendy01 mě je taky nechtěli dát,ale jelikož Pepa v tu dobu měl jet na operaci se zubama,tak jsem si je u sestry vykručela,tvářila se všelijak a říkala jsem jí,že je potřebuju jen kvůli tomu,že mi stačí 2 hoďky,ale napsala 4.A pak mi je můj gyndař změnil na 6 hodin.Ale je to totální nesmysl pro těhule,hlavně když byli ty hici,mam je od 11 do 17 a běž v těch vedrech někam.Hlavně to nikoho nezajímá,že se potřebuješ postarat o děcko 😠 .A jinak první 3 neděle,si tě hlídá zaměstnavatel a pak až socka.A nevím jestli jsem to tu psala,ale už jsem měla od června kontroly 3,šílený 😠 😠

vendy01
2. říj 2013

@mariiianka Ty kontroly to je teda děs 😝 Já se právě teď kontroly z práce nebojím, hlavně ani nevím, kdo by na ně chodil 😀 Ale z té sociálky, to budu mít docela vítr. Mám tady kamarádku,která je už od srpna doma s karpálem a nepřišli na ní vůbec. Ani neznám nikoho z místních na koho by přišli... Ale třeba ve městech a příměstských oblastech , tak chodí fakt hodně.

mariiianka
2. říj 2013

@vendy01 no mi hlavně bydlíme taky v takovým zapadákově,tak by mě to taky ani nenapadlo,a nebo jednou dvakrát prosím,ale tohle už je moc.U mě byli v červnu,na konci srpna a pak hned za tři neděle znova.No chápeš to???A počítám,že příjdou ještě jednou,poněvadž mateřská mi začíná až od 10.11.Což mi ale pak bude k ničemu,když budu jak koule a hlavně nemám co na sebe 😀 .A abych si kupovala kvůli měsíci těhu zimní oblečení,to mě ani nehne

vendy01
2. říj 2013

@mariiianka No to je teda mazec! A odkud k vám dojíždějí?? Mají tam asi málo práce, že jezdí kontrolovat těhule 😝 Do mateřské už fakt jen kousíček... Já jsem ke konci těhu taky řešila šatník. Filda je na Barborku. Měla jsem jednu takovou bundu, která byla o 2 čísla větší, tak to šlo, jinak takový ty napínací dlouhé svetříky od vietnamců, protože investice na tak krátkou dobu je fakt zbytečná. V létě to je lepší, je plno tunik a všeho, ale zima je děs. Jen do kalhot jsem peníze dala. Mám je schované, ale nevím, jestli mi vůbec budou, byla jsem hubenější 😅

mariiianka
2. říj 2013

@vendy01 Jičín,mají to asi 15 km.Hlavně za 14 dní jedeme na ten víkend do Krkonoš,tak snad to bude v klídku.Vždycky přišli ve čtvrtek,asi nějaký jejich oblíbený den 😅 .Když jsem to říkala dr.že to máme zaplacený,tak měl u toho keci a co tam jako hodlám dělat a tak.Takže o tom už se mu zmiňovat nebudu 😠 .Já si taky koupím ještě jeden větší svetr a budu doufat,že nebude -20°C 😀 .Jinak těhu kalhoty jsem sehnala asi za 400,- a pak v Kiku takový super s velkou gumou,takže to fakt neřeším

vendy01
3. říj 2013

@mariiianka Ahoj, tak jsem zde 🙂 Byla jsem u kamarádky na kafíčku pokecat, tak jsem se trochu rozptýlila 🙂 Testík dnes stejný jako včera, trochu mě mrzí,že nezesílil, ale někdo mi tady psal, že hcg stoupá spíš ob den, tak snad bude zítra silnější. Na mamatesty jsem teda zanevřela, tam čárka je, ale stojí za prd 😝 Doufám, že dospěju k dálnicím 🙂 U Fildy mi teda hcg stoupalo pomalu, protože byl pak na UZ o týden menší a to jsem přitom věděla, kdy k oplodnění muselo dojít...
Jinak jsem nafouklá jak balón 😀 No fakt břicho jak min. ve 4 měsíci a bolí mě jak na MS. 😀 Včera si mě tchýně u nás doma pořád prohlížela. Ona něco tuší, ale bojí se zeptat, myslí si, že jsem těhule 😀
A co kontrola, nepřišla dnes, když je ten čtvrtek?? 😝 Aha, z Jičína...tak tam jsou asi nějaký akční 😠 Já mám tady blízkou kamarádku ze Železnice, ta o Jičínu docela často vypráví 🙂

mariiianka
3. říj 2013

@vendy01 ahojky,tak aspoň ti to doma utíká 😉 .To je hrozný pokušení to testování viď 😀 .Hele a ty nemůžeš si skočit do práce na odběr krve,když tam pracuješ,tak by to neměl být problém ne.Aspoň by jsi měla klid na duši.Kontrola naštěstí nebyla,no příjde mi,že jsem asi jediná na nemocenský z Jičína 😀 .Ale to už vydržím,poslední měsíc juchůů.Jinak dneska mě všechno bolí,jak kdybych spala na hrášku 😅 .Včera mě začali bolet tak šíleně kyčle,že jsem se sotva odploužila do postele a dneska zase záda,já už nevím jakou polohu zvolit.Když už to všechno jak takž přejde,tak mrňous začne řádit a nejhorší je když se narve pod žebra.Takže už se těším do finále

vendy01
3. říj 2013

@mariiianka To já bych na tu krev mohla,ale musela bych si žádanku napsat jako na internu, kde pracuju a poslali by mi výsledek do naší ambulance. A to právě nechci, protože se na to pak může kouknout kdokoli od nás. A holky z ambulance tam do výsledků lezou pořád a věděli by to všichni a to nechci... Radši počkám... Ale v břiše se rozhodně něco děje, to už cítím 🙂 A jestli to bude dobré nebo špatné, to stejně neovlivním 🙂
S těma bolestma to je teda hodně nepříjemný☹ Kyčle mě bolely taky, pak i po porodu.. Člověk to bude muset asi nějak vydržet, ale je to dlouhé 😒 Nezkoušela jsi třeba ležet s kojícím polštářem? Já se ním všelijak vypodložila a bylo to lepší..

mariiianka
3. říj 2013

@vendy01 aha,tak to chápu.ˇčím míň lidí to ví típ líp.Fakt to pociťuješ,já jsem teda nepociťovala absolutně nic.A rozhodně to bude dobré,už aby bylo pondělí viď.No ten polštář doma nemám,ale koukala jsem už na něj,právě jsem nevěděla jestli by to k něčemu bylo dobrý.Snad to teď bude utíkat rychleji,ale my to zvládneme 😉

vendy01
3. říj 2013

@mariiianka No od včera mám opravdu břicho jak sud a dnes ještě víc. Jak tady teď sedím u PC, tak mi snad začíná i být trochu na zvracení... Že by první příznaky?? 😀
Ten polštář bych možná zkusila, byl fajn. Na MMB by se myslím dal sehnat za bezva cenu 🙂

mariiianka
3. říj 2013

@vendy01 že by příznaky,to ti snad ani nepřeju.Já kouknu a asi objednám,protože kdybych to měla asbolvovat každou noc ještě 2,5 měsíce,tak mě z toho šlehne.U Aďi mě boleli kyčle poslední měsíc

vendy01
3. říj 2013

@mariiianka Já jsem hodně zvracecí typ, tak by mě to ani nepřekvapilo 😀 S Fildou jsem do 20tt měla -4kg a na břiše pidišpek. No nic příjemnýho, ale přežila jsem to.
Tak snad ti pomůže. Je fakt, že do porodu ještě celkem daleko a musí to být hodně nepříjemné..

mariiianka
3. říj 2013

@vendy01 pane jo do 20 tt a pak už rostlo bříško a zase nic moc 😖

vendy01
3. říj 2013

@mariiianka Pak jsem to pěkně dohnala 🙂 😀 Ale je fakt, že můj váhový přírůstek byl nad původní váhu jen 6kg... Tak nevím, co je lepší...

mariiianka
3. říj 2013

@vendy01 tak to jsi se měla,já s Adélkou přibrala 17 kg 😅 a teď mám asi 8 kg nahoře,ale ještě není všem dnům konec 😀