1. IUI na podzim 2011. S hormony nebo bez?

andromeda82
25. zář 2011

Ahoj, už přes rok se s manželem neúspěšně snažíme o mimi, a tak uvažujeme v brzké době nad IUI. Je na tom někdo podobně? Pojďte popovídat! Také uvítám rady od těch, které již IUI absolvovaly. Braly jste před 1. IUI Clostilbegyt nebo jiné hormony, ačkoliv jste dle testů měly ovulaci v pořádku? A jaký byl výsledek? Díky za informace.

vendy01
3. říj 2013

@mariiianka To je pěkný náhodou 🙂 když to není 30kg, to jsou pak ženský chudáci... já to měla na úkor těch nevolností 😝 Radši být v pohodě a přibrat víc 🙂

mariiianka
3. říj 2013

@vendy01 no jo jenže ty jsem normálně hubená,ale co já.To je šílený,proto radši na váhu nelezu a pak když jdu na ko,tak utrpím šok 😀

vendy01
3. říj 2013

@mariiianka 😀 Hubená rozhodně nejsem, spíš dlouhá, tak se to na mě lépe rozloží 😀 Na druhou stranu rozhodně lepší být těhulka při těle než hubená bez mimča 🙂

mariiianka
3. říj 2013

@vendy01 no tak to se máš,mě se to taky pěkně rozkládá,ale do stran 😀 😀 😀

vendy01
3. říj 2013

@mariiianka Tak jsem si nakonec udělala výlet do CARu. Po obědě (a to jsem toho snědla málo) se mi ještě víc nafouklo břicho, bylo mi najednou zle a hůř se mi dýchalo. Tak jsem brnkla do CARu, jestli je to normální. Bála jsem se hyperstimuláku. Na recepci to vzala moje kamarádka a říkala, ať raději přijedu, mám to opravdu kousíček.
Pak doktor mi udělal UZ, naštěstí v pořádku, minimum volné tekutiny v břiše, tak jsem se uklidnila. Sám teda souhlasil, že břicho mám velké 😀 No a závěr? Odpověděl mi, když jsem mu vylíčila, co mě trápí:"Tak to jste asi těhotná" 🙂 Že to tak od 8 dne po ET bývá a je to příznivý znak začínajícího těhu. Doporučil mi silný hovězí vývar kvůli bílkovinám, tak jsem vlítla rovnou do masny 😀
Tak jsem klidnější a vytáhla jsem starší volné triko a kalhoty na gumu 😀

mariiianka
3. říj 2013

@vendy01 hezké,tak pro klid na duši je to lepší,když jsi vyrazila.Tak ať je ti lépe 😉 a začneš si užívat těhotenství.Jasně a kalhoty s volným trikem jsou nejlepší.Taky doma nic jinýho nenosím 😀 .My jsme si udělali s Adélkou nakupovací odpoledne a koupila jsem si u vietnamců takou super teplou mikinu plyšánkovou 😅 a to mi musí do prosince vydržet,je ještě docela i volná

vendy01
4. říj 2013

@mariiianka Dobré ráno 🙂 Tak moje testovací mánie nekončí, ale moc moudrá z toho nejsem. Čárka nijak extra nesílí, tak jsem z toho jelen. Navíc testíky jiných značek než Dr. Max opravdu bída. Přidávám fotky z dnešního rána. Buď hcg roste opravdu pomalu nebo něco není dobře 😒

mariiianka
4. říj 2013

@vendy01 dobré ranko,Vendulko,vše je v naprostém pořádku,jukni znova ke mě do alba,taky jsem ty čárky někde měla suprový a někde skoro žádný.Žádný strach 😉 ,prostě je to tam a to už ti nikdo nevezme.Dneska mě pro změnu bolí zase nějak břicho,já už se z toho fakt zblázním.Hlavně Pepa dneska odjel kamionem,sice bude večer domů jezdit,ale teď je to všechno na mě 😒

vendy01
4. říj 2013

@mariiianka Já vím, že se asi stresuju zbytečně, ale víš jak to je 😀 Nějak mi to nedá 😅 Já už bych hrozně chtěla mít dvě dálnice, abych mohla být klidná 🙂
A manžel má práci pokaždé jinak?? Asi blbá otázka... Záleží asi kam jede ne?? Se v tom nevyznám 😅 Snaž se odpočívat, co jen to jde přes den, domácí práce neutečou, hlavně, ať ti je lépe. 😉
Já jedu za chvilku pro mojí mamku na nádraží, má dovču a vezme si Filípka na víkend, tak ho vyzvedneme ze školky už po obědě. 🙂

mariiianka
4. říj 2013

@vendy01 no on začal dneškem vozit řepu do cukrovaru,takže záleží kam ho pošlou,takže zatím jsem v klidu,ale až příjde prosinec a na mě to příjde a on tady nebude,tak nevím jak to dopadne 😅 .I když v práci jim to říkal,ale může to být i dřív,do toho člověk nevleze,zatím to fakt nějak neřeším.No mi hlavně máme spoustu zvířátek,takže kolem nich budu muset podupat.Jé,tak to si budeš užívat klídku co a už to mamina ví,nebo to zatím tajíš

vendy01
4. říj 2013

@mariiianka Aha, tak to máte docela složité...A kam vůbec pojedeš rodit?? Máte hospodářství?? Slepičky, králíky nebo i něco většího?? Mamka ví, že jsem doma a řešíme něco kolem těhotenství, ona ví, že nám to nejde. Ale detaily jsem neříkala, nechtěla jsem, aby se zbytečně trápila ještě ona. Ale asi jí to řeknu 🙂 Tak zatím, já frčím na to nádraží, pak se zase ukážu 😉

mariiianka
4. říj 2013

@vendy01 Samozřejmě Jičín,no prostě to nějak dopadne,asi mám dneska nějakou depku.Máme králíky,3 psi a kočky a bohatě stačí.Tak to bude mít radost maminka 😵 .Jj a mě se snad do tý doby udělá líp

barakara
4. říj 2013

@vendy01 Carka je krasna, fakt neplas, tim se zbytecne vystresujes stejne to tam nevykoukas. Zkus ten digitalni a uz netestuj 🙂 Podivej se jakou carku jsem mela ja 11dpet 😉

vendy01
4. říj 2013

@barakara Tak už se asi hodím do klidu 🙂 Do pondělka už vydržím 🙂

@mariiianka Tak mám dítko vypakované u babičky, zaděláno na knedlíky a v troubě perník 🙂 Pohodové odpoledne.. Mamce jsem to nakonec neřekla, ona asi tuší, ale bála se zeptat a já chci mít nějakou jistotu, než to oznámím 🙂
Už je ti líp?? Tak to máte pěkný zvěřinec 🙂 My máme naší jen kočičku, ale měli jsme slepice. Ty si vzal k sobě nakonec tchán, který bydlí vedle a má na to lepší prostor. Vajíčka ale máme celá rodina. Pak má králíky a psa, ty zvířátka jsou jak naše 🙂

mariiianka
4. říj 2013

@vendy01 no ty jsi rychlík.Jo líp už bylo dopolko.Ale bez magnézka bych asi nepřežila.No zvěřinec jdu právě nakrmit a zatopit,už je tu nějaký chladno.A objednala jsem si kojící podprdy,tak jsem zvědavá až to dorazí

vendy01
4. říj 2013

@mariiianka Tak to je fajn 😉 Tak sis alespoň tím nákupem udělala radost 🙂 Ikdyž to jsou "jen" podprdy 🙂

mariiianka
4. říj 2013

@vendy01 já mam radost z každého nákupu 😅 ,akorát peněženka pak brečí 😀

vendy01
5. říj 2013

@mariiianka Krásné sobotní ráno přeji!!! Dnes jsem se těšila, že budu spát min. do 9h, ale od 7h bum a nemohla jsem zabrat. Když by to jednou zrovna šlo 🙂 V noci mě dost pobolívalo břicho a teď pro změnu v bedrech. No je vidět, že se tam opravdu něco děje 🙂 Včera se manželova ségra ptala manžela, jestli jsem byla na IVF, tak řekl, že jo. Máme hodně dobré vztahy, tak to neřeším, jen jsem to chtěla říct nejdřív v pondělí. Ale po dnešním testíku už si vážně myslím, že jsem těhule 😀 😀 😀 Moje testománie už bude brzy končit, snad s tím moc neotravuju 😅

mariiianka
5. říj 2013

@vendy01 také přeji pěknou sobotu.No tak dneska pěkný dálnice a vůbec nikoho neotravuješ,jen si to pěkně užij.To jsem ráda,že už nemáš pochyby 😉 Tohle už je úplně jasný a po tolika letech tomu člověk ani nevěří viď 😅 .Já už jsem dneska v naprostý pohodě,tak nevím co to bylo včera za bolest,že prcek poporostl 😀 .Až na ty záda,ale to už jiný asi do porodu nebude

vendy01
5. říj 2013

@mariiianka No právě, po tolika letech snahy, zklamání konečně přišlo pozitivní období 🙂 Tak to je super, že ti je dobře 😉 Ještě mě napadlo na ty tvá záda zkusit bederní pás. To spousta těhulí a nejen těhulí nosí 🙂 To jo, mrňousek se v bříšku začíná roztahovat a maminka pak trpí 😅

mariiianka
5. říj 2013

@vendy01 no právě,tak jen testuj dokud to jde 😉 .No jo roztahuje se kde se dá,někdy mám pocit,že mi vleze snad až na záda 😀 .Musím to nějak přežít,ale mi to zmákneme 😉 .A co ty tvoje příznaky nevolností,odezněli?

vendy01
6. říj 2013

Hezké nedělní dopoledne!!! Tak jsem ještě dnes testla, ale už mám jen mamatest 🙂 Čarka dobrá 🙂
Jinak příznaky nevolností občas, spíš mě pobolívá podbřišek, ale dnes se cítím fit 🙂

mariiianka
6. říj 2013

@vendy01 ahojky,tak ještě máš na to zítřek 😅 .Jinak dálnice krásný,tady opravdu už není o čem pochybovat 😉 .Já jsem dnes vzhůru už od půl šestý,nějak jsem nemohla dospat nebo co 😀 ,ale za to spoustu práce hotový-upečený chlebík,poslední pračka se taky pere a na půl uvařený oběd 😅 .Na to že je neděle,jsem až moc akční,ale po obědě je jasný co budu,asi dospávat,jinak bych se večera nedožila 😅

vendy01
6. říj 2013

@mariiianka Uf, v půl šestý 😕 A já si včera myslela, jak nevstávám brzy 😀 Ale dnes jsem taky od 7h vzhůru, já takový spáč 🙂 Tak to jsi pilná, jak včelička. To se pak stihne věcí 🙂 Já jedu po obědě k našim pro Fildu, manžel bude na fotbale, tak mám alespoň program 🙂

mariiianka
6. říj 2013

@vendy01 no já jsem taky hrozný spáč,ale prostě občas mě to to takhle popadne a né a né usnout.To sice jsem pilná,ale ten dlooouhýýýý den.Manža je v práci,takže mam klídek a můžu pak relaxovat.Jinak na krev jdeš hned ráno?Já jedu do tý poradny,tak jsem zvědavá,co mi zase poví 😒

vendy01
6. říj 2013

@mariiianka Tak to máme zítra obě velký den 🙂 V CARu mám být už v 9h, tak nebudu muset čekat. Ráno běžný kolotoč se školkou a už bude 9h 🙂 Ty jdeš v kolik hodin? Snad budou jen dobré zprávy!!

mariiianka
6. říj 2013

@vendy01 tak hlavně aby stál u mě ten den pak za to.Já jezdím hned ráno co odvezu Adélku do školy,takže po osmý hodině už jsem tam,ale záleží kolik tam bude taky lidí,někdy to jde a někdy si taky pěkně vyčkám

mariiianka
7. říj 2013

@vendy01 ahojky,tak už jsem doma od dr.Naštěstí vše v pořádku,čípek je od minule stejný,tak aspoň že tak.Jinak si myslel,že už jsme byli na těch horách 😀 ,tak jsem ho přitom nechala,aby zase neměl nějaký keci.A jak jsi na tom ty?

vendy01
7. říj 2013

@mariiianka Ahoj, zrovna jsem také sedla k PC 🙂 Tak to je super, že vše ok, hlavně čípek. Tak můžeš být klidná, že se je mimísek spokojenej 🙂 😵
Já jsem po první kontrole 🙂 Vlastně jsem se až tak nic nového nedozvěděla 😀 Udělali mi test z ranní moči, měli Clear Blue, takovou tu kazetku. Samozřejmě pozitivní 😵 Pak mi vzali krev na hcg, ale výsledek nejřív zítra odpoledne 😒 Vozí to až bůhví kam, tak to dlouho trvá. Teď mě čeká 10 denní čekání na UZ, ten mi dnes neděla, ještě by to nemělo cenu. To už by mělo být srdíčko. To teprve budou nervy!!
Do kdy jsi byla sledovaná v CARu? Mně řekl, že cely první trimestr včetně screeningu v 11tt. Překvapilo mě, že tak dlouho. Doktor říkal, že mě chce předat s jistotou zdravého miminka. Je to logické, ale nasadil mi zase brouka do hlavy, jako že si snad myslí, že by nemělo být zdravé... Zmiňoval i odběr plodovky, odběr choriových klků a kdoví co. To si teda mohl nechat! 😅 Samozřejmě, že jistota není nikdy a vím to, ale až ta situace nastane, tak se to bude řešit a ne takhle dopředu. Tím mě malinkato rozladil, ale jinak vše v pořádku 🙂 🙂

mariiianka
7. říj 2013

@vendy01 to je nejdelší období čekat do prvního utz 😒 .Já jsem byla předána k dr. po srdíčku.A byla jsem ráda,protože jako jezdit nějakých 100km tam i zpět toby bylo šílený.Ale ty se ničeho neboj 😉 ,všebude v pořádku,chtějí tě mít pod kontrolou a hlavně buď ráda,že to máš fakt kousíček.Akorát ty řeči si mohli nechat na jindy viď,zbytečně člověka stresujou od samýho začátku