1. IUI na podzim 2011. S hormony nebo bez?

andromeda82
25. zář 2011

Ahoj, už přes rok se s manželem neúspěšně snažíme o mimi, a tak uvažujeme v brzké době nad IUI. Je na tom někdo podobně? Pojďte popovídat! Také uvítám rady od těch, které již IUI absolvovaly. Braly jste před 1. IUI Clostilbegyt nebo jiné hormony, ačkoliv jste dle testů měly ovulaci v pořádku? A jaký byl výsledek? Díky za informace.

vendy01
9. říj 2013

@barakara Děkuju!!!

barakara
9. říj 2013

@vendy01 A kdy jdes na ultrazvuk, ted uz musis byt tak v v 5.-6.tydnu?

vendy01
9. říj 2013

@barakara Na první UZ jdu 17.10., příští čtvrtek, už by mohlo být vidět i srdíčko. Toho se bojím nejvíc. Jak jsem psala, tak mi celkem vymizely příznaky a už zas moc přemýšlím 😀
A jak je tobě???

barakara
9. říj 2013

@vendy01 Tak to utece! To se vubec neboj vsechno bude vporadku, ale chapu ja se taky pozorovala i kdyz me bylo blbe hned a hlavne jsem mela ty klasicky tehotensky chute na kysely veci 😉 Srdicko urcite bude nam ho videli uz 6t+0d ted jsem na to koukla presne do diare kdy to bylo 😀 byl to jeden z nejkrasnejsich zazitku, sel tam i manzel a videt tu pumpujici tecku bylo fakt krasny.
Jinak ja mam asi chripku, boli me malinko v krku a mam rymu, takze dneska budu asi spis lezet. A zitra mame velky ultrazvuk.

vendy01
9. říj 2013

@barakara To jo, je to celkem za chvilku 🙂 Já bych si docela přála, aby mi bylo trochu špatně, to bych byla klidnější 😀
To jste měli srdíčko brzy 🙂 S tou chřipkou teď marodí spousta lidí 😒 , tak čaj a odpočinek 😉 Zítra budu držet palce, to se musíš hrozně těšit ne?? 🙂
S těma chutěma to teda asi mám. Pytlík kyselých rybiček není problém. Včera jsem měla nutkavou chuť na bonbóny a dnes jsem si pro změnu koupila 2 jitrničky v masně 🙂 K obědu jsem měla zapečenou brokolici, ale musela jsem se dojíst tou jitrnicí 🙂 , prostě nešlo odolat 😀

barakara
9. říj 2013

@vendy01 Tesim se moc, zaroven se bojim, aby bylo vse vporadku i kdyz citim pohyby. Jsem zvedava jestli nam potrvdi tu holcicku nebo vyvrati (to snad ne 😀 ).
No vidis tak ty chute jak popisujes byl muj hlavni priznak a porad jsem mela pocit, ze dostanu ms a litala na zachod jak blazen 😀 pozdeji se k tomu pridaly nevolnosti jako pocit na zvraceni to bylo tak ten 6tt a pak i to zvraceni.

kockacz
9. říj 2013

@vendy01 Ahojky, jedu 20.rijna na 2 tydny. Uz se strasne tesim, jak si tam odpocinu 🙂

vendy01
10. říj 2013

@kockacz Tak to budeš mít super 🙂 Určitě to bude stát za to!!!!! Tělo odpočinuté, nabuzené a pak půjde vše jak po másle 🙂 🙂

@mariiianka
@barakara Dnešní testík pro radost 😀 Docílila jsem svých vysněných dálnic 😀

mariiianka
10. říj 2013

@vendy01 tak to už jsou mega dálnice.Jinak u nás máme zánět spojivek,sice není moc silný,dostali jsme kapičky a už je to mnohem lepší,ale dneska je ještě doma

mariiianka
10. říj 2013

@kockacz ahojky,tak to už máš za chvilenku,tak to si pořádně odpočineš a příjdeš na jiné myšlenky a tělo bude perfektně připravené a pak to půjde samo 😉

vendy01
10. říj 2013

@mariiianka No nemůžu se na ně vynadívat 😀
Tak alespoň, že už to máte lepší!!! Ono to je dost nepříjemný... Náš Filda taky přišel včera s tím, že ho štípou oči a pořád mrkal, tak jsme ho asi hodinu všelijak ukecávali, aby si nechal kápnout. Po tom, co jsem před ním 2x manželovi vykapala oči a přísahala, že to nebolí se nakonec nechal 😀

mariiianka
10. říj 2013

@vendy01 to ti věřím,já je mám taky schovaný 😀 ,tak občas nakukuju jak blázen 😀 😀 .No to je taky hned radost co,Adélka byla statečná,protože se jí dívala i pod víčko,to já bych asi nedala

vendy01
10. říj 2013

@mariiianka To je teda statečná!! 🙂 U nás když jde o oči, tak je vždycky boj 😅
Na ten testík pořád koukám 😀 Včera jsem si udělala první radost a koupila jsem si v Tescu balíček 3 bodýček 🙂 Je brzy a pokud něco, někomu je věnuju, ale stály všechny jen 75 Kč, to jsem tam nemohla nechat. Jsou neutrální na 0-3 měsíce s krátkým rukávem 🙂

mariiianka
10. říj 2013

@vendy01 tak super,horečka ta nám ještě chyběla 😠

vendy01
10. říj 2013

@mariiianka Ach jo, tak má chudák ještě teplotu??? Se to pak většinou sejde vše takhle blbě najednou 😒

mariiianka
10. říj 2013

@vendy01 jo radost si musíme dělat a jestli je brzo nebo není,to neovlivníme,ale nad tím nesmíme takhle přemýšlet,protože všechno bude v pořádku 😉 .A za tu cenu je to super

mariiianka
10. říj 2013

@vendy01 teď jsem jí měřila a má 38.Já už fakt nevím a to máme za týden jet na ten víkend.Takže myslím,že škola jen tak nehrozí

vendy01
10. říj 2013

@mariiianka 😒 To je teda pech ☹ Tak držím palce, ať je Adélka co nejdříve zdravá!!!! Do toho víkendu ještě čas, to bude dobré....

mariiianka
10. říj 2013

@vendy01 ale snad si to vybere teď a pak bude klid

barakara
10. říj 2013

@vendy01 Krasny dalnice!
@kockacz super napad s temi laznemi, pak je to tutovka 🙂

Holky ja lezim s chripkou, snad bude mimco vporadku.

mariiianka
10. říj 2013

@barakara jéé,chudáku ty .Tak ať jsi brzy zdravá a neboj mimčo je v pořádku

kockacz
10. říj 2013

@barakara @mariiianka @vendy01 holky ja potrebuju ty lazne jako sul i kdyby pak zadny KET nebyl 😒 Jsem totalne vystavena z prace. Uz jen tyden..ale jeste toho musim tolik stihnout v praci...Po navratu budu 14 dni v praci a zase na 14 na nemocenskou, mozna uz bez navratu. Sef ma z toho chudak koprivku 😝 Ale ja se strasne tesim.
Vendy, tomu uz se opravdu rika dalnice, krasa! Takove testy jsem asi nikdy nemela. DOufam, ze nejaky tehu bacil zbyl i na me, kdyz vam to vsem vyslo napoprve 😉
Myslim na vas, jen nemam ted moc cas psat. Ale sleduju vas pozorne 😉

mariiianka
10. říj 2013

@kockacz to ti věřím,ale relax bude příjemný.A neboj všechny těhu bacily posíláme k tobě 😵 😵 😵 .Teď je řada na tobě a bude to tam,to mi věř 😉 🙂 🙂

kockacz
10. říj 2013

@mariiianka Nechci si delat prilis velke nadeje, ale samozrejme doufam, ze to klapne 😉 Za mesic touhle dobou prvni infuze na imunologii, za dalsi tyden asi KET. Leti to strasne rychle, vzdyt ty uz jsi 30.tyden!!! Je to vubec mozne 😀

mariiianka
10. říj 2013

@kockacz to víš,že to klapne,tělo se hezky připravý a půjde to, uvidíš 😉 .Letí to letí,za měsíc už budu na mateřský,hurááá a pak už to pojede 😅 a byla bych ráda,kdyby to přišlo o něco dřív

vendy01
10. říj 2013

@kockacz To znám, vypadnout z práce a opravdu relaxovat 🙂 Taky už jsem byla úplně vyšťavená... Určitě si to užiješ a bude líp 😉 A proč myslíš, že by KET nebyl?? Těhu bacilů určitě ve vzduchu ještě plno lítá, tak neboj!!!! Já ještě zdaleka nemám vyhráno.... Tak ať ti ten týden rychle uteče a vše zvládneš!!! 😉

@barakara S tou chřipkou to je na nic 😒 Drž se, ať tě to zase rychle pustí a jsi v pohodě 😉 A jak vůbec velký UZ? Byla jsi???

barakara
10. říj 2013

@vendy01 Dekuji Vendy!
Ja jsem to popletla, dneska byla neco jako poradna kvuli IVF akorat poslouchala srdicko a brali mi moc a tlak. A v pondeli mam ultrazvuk.

vendy01
11. říj 2013

@barakara Ahoj, tak to jo. To je ale pěkný jít takhle 2x k doktorovi po sobě ne??? 🙂 Já tam chodila tak ráda 🙂 Už je ti lépe??

@mariiianka jakpak Adélka, už je líp?? Dnes mám Fildu taky doma, začal opět kašlat, tak jsem mu dopřála prodloužený víkend 🙂
Já se cítím dobře, pořád mi celkem nic není 😅 Trochu víc možná citlivější prsa, ráno jsem taková slabá, asi nižší tlak... Už aby se překulil víkend a měla jsem k UZ blíž 🙂

mariiianka
11. říj 2013

@vendy01 ahojda,prosím tě ráno zase říkala,že jí to očko trochu bolí,tak se obávám aby jsme po neděli zase nejeli.Já už fakt nevím 😒 .No pane jo to je taky radost viď.Aspoň se teď pořádně užijete 😉 .To je dobře,že se cítíš v pohodě a víkend se překulí rychle a kdy že jdeš na ten utz

mariiianka
12. říj 2013

@vendy01 hezký víkend,i když u nás s velkou mlhou.Jak se cítíš dneska?Já teda ty noci už nějak přestávám dávat,nevím jak bych spala,když se záda srovnají,tak mě bolí šíleně kyčle 😠 No hold to musím nějak přežít