1. IUI na podzim 2011. S hormony nebo bez?

andromeda82
25. zář 2011

Ahoj, už přes rok se s manželem neúspěšně snažíme o mimi, a tak uvažujeme v brzké době nad IUI. Je na tom někdo podobně? Pojďte popovídat! Také uvítám rady od těch, které již IUI absolvovaly. Braly jste před 1. IUI Clostilbegyt nebo jiné hormony, ačkoliv jste dle testů měly ovulaci v pořádku? A jaký byl výsledek? Díky za informace.

vendy01
12. říj 2013

@mariiianka Ahoj, celé dopoledne jsem běhala v kuchyni, tak píšu až teď. 🙂 Cítím se docela dobře, příznaky nic moc a začíná mi to asi trochu lézt na mozek 😖 Jsem z toho dost nervózní, hormony asi dělají své a vůbec se mi to nelíbí 😅
S tím spaním tě fakt lituju 😒 Ty kyčle jsou opravdu dost nepříjemný, snad jen zkusit nějak vypodložit, ale jinak se to asi musí vydržet.
My máme u nás u hospody dnes opékání kýty s dětskou diskotékou. Celý týden jsem se na to těšila a dnes jsem tak bez nálady, že bych nejraději byla doma... Filda se ale těší, tak půjdeme, třeba se nakonec roptýlím 🙂

mariiianka
12. říj 2013

@vendy01 příznaky nemusí přijít vůbec žádný,takže klid maminko 😉 .Já taky letím ke kámošce na kávičku.Jinak jsme si uvařili a odpo budeme vařit ještě pro manžu,vrátí se zase kdo ví kdy,tak mám času dost 😅 .Hele mě už ani to podložení nepomáhá,každou hodinu se musím přetáčet,je to fakt síla 😠 .Náladička příjde sama,tak hlavně aby počasí vydrželo,u nás to zatím jde a je docela i teplo.Tak si to užíjte 😉

vendy01
14. říj 2013

@mariiianka Ahoooj 🙂 Jakpak je??? Adélka je lepší??? Nakonec jsem se z té mé sobotní depky pěkně dostala a bylo vše ok. Na grilovačce to bylo fajn 🙂 , dala jsem i jedno malé pivko, abych nevzbudila moc pozornosti 😀
Teď se těším na čtvrtek 🙂 Trochu šoufl mi občas je, tak to snad bude dobré 🙂

mariiianka
14. říj 2013

@vendy01 ahojky,už je dobře,Adě už je taky fajn,ale co můžeme čekat v tomhle počasí,že 😒 .Už pomalu odpočítáváme dny do pátku a snad se nám počasí i trochu zadaří.Tak to vidíš,jak se náladička zvedla a pivko je super 😉 .Já měla v sobotu šampíčko a prcek pak dělal divy 😀 .A neděli dopoledne byl až podezřele moc klidný,asi ho to dost zmohlo 😀 😀 .Do čt to uteče,než se vzpamatuješ,tak je konec týdne,teda aspoň u mě.Já se těším zase na pondělí,konečně bude utz 😵 ,sice poslední,ale pak to snad uteče.Ráno jsme s manžou koukli do kalendáře,kdy vlastně bude slavit narozky,má je na konci listopadu a pak už je to fakt jen kousíček,tak si ze mě dělal blázny,aby je neslavil v porodnici 😀 ,což mě by vůůůbec nevadilo,pořád se modlím,aby to bylo aspoň o těch 14 dní dřív,tak uvidíme

vendy01
14. říj 2013

Šampíčko taky super, úplně mi děláš chutě 😀 Tak uteče to určitě nám oběma 🙂 Jedete už v pátek??? A máte tam už nějaký program dopředu naplánovaný?? Úplně závidím 😵
Pokud čt UZ dopadne dobře, tak to chceme ofiko oznámit, oni to stejně všichni tuší, ale bojí se zeptat, hlavně tchýně 😀
Byl by to bezva den. Po 2 měsících se nám má vrátit babička z nemocnice, byla na tom dost špatně a vrací se jako čiperka, tak jsme všichni rádi. Bydlí hned vedle a určitě jí to dodá elán, když jí řekneme, že jí ještě budeme potřebovat na vození kočárku 🙂
Ten dřívější termín bych ti moc přála 😉 Aby manžel opravdu nebyl překvapenej 😀 Ale Vánoce už by byly v pohodičce...

mariiianka
14. říj 2013

@vendy01 já milovnice vína jsem ho donedávna nemohla ani pozřít 😀 ,to už radši to pivo,ale taky jsem to nemusela,to až teď po hooooodně dlouhý době jsem si dala.Aďa na šampíčku vyrostla 😀 ,né to zase přeháním,ale to mi nějak nevadilo.Jj,jedeme v pátek odpolko a program se uvidí až tam,ty dva se strašně těší,ale mě se nějak nechce 😅 ,buď se vrátím zklamaná nebo nadšená 😀 ,nechávám to zatím v klídku.Hele mohlo by to vyjít na ty jeho narozky,to by byl zrovna i doma,jenže při mým štěstí si na mě na štědrý den vzpomeň,jak ležím v porodnici 🙂 .Jéééé,tak to uděláte babičce obrovskou radost 😵 😵 😵

mariiianka
15. říj 2013

@vendy01 ahoooj,tak už se ti to blíží viď,krásně ti to uteklo 😉 .Představ si že já už tady měla zase kontrolu ze sociálky,to je docela mazec,ale ještě 3 týdny a budu konečně na mateřský

vendy01
15. říj 2013

@mariiianka Ahoj, tak to je fakt mazec s tou kontrolou!!! To je hrozný, že jim to samotným už není blbý 😅 Ještě, že už to máš opravdu za pár 🙂
Utíká nám to utíká 😀 Už se fakt nemůžu dočkat! Teď jsem ještě volala na endokrinologii, mám lehkou poruchu štítné žlázy, tak jsem volala na výsledyky a nevím, co z toho ti doktoři mají, ale opět mě upozornil, že do 12tt je veliké riziko potratu a snad se "to" udrží 😠 To bych mu hned dala facku 😝 Ale jinak vše ok 😀

mariiianka
15. říj 2013

@vendy01 no to si děláš srandu,že ti to takhle řekli,to je šílený,trošku soucitu by mohli mít,když vědí čím jsi si prošla.Dneska mám uklízecí,musím trochu poklidit než v pátek odjedeme,ale když vidím dneska venku tu zimu,tak se mi teda vůbec nechce 😅 .Už abych šla hledat zimní oblečení

vendy01
15. říj 2013

@mariiianka Někteří soucit nemají, naštěstí to vím, tak mě to nerozhodí 😝 😀 Někteří doktoři si opravdu nevidí do úst 😠 Uklízecí bych taky potřebovala. Vůbec nic se mi nechce. Naplánovala jsem si oblíbenou činnost- úklid lednice a rozmrazení 2 mrazáků 😝 Ale už na to musím vlítnout 🙂
To zimní oblečení každopádně, už jsem nějaké vytáhla. A bude hůř. Já se zas budu muset brzy vyškrábat na půdu a vyhrabat těhu oblečení, hlavně kalhoty, to už bude za chvíli taky aktuální 🙂

mariiianka
15. říj 2013

@vendy01 to máš pravdu,ale ty v tom děláš,tak víš jak to je.Já jsem konečně vyžehlila,musím ještě vysát a vytřít podlahu.Hlavně bych potřebovala venku zlikvidovat kytky a trochu to zazimovat,ale to se mi tááák nechce.No já bych se bez tý zimy úplně obešla,tu já teda nemusím,jen na vánoce.No já jsem ráda,že jsem toho těhu oblečení nemusela moc kupovat,jen dvoje kalhoty a zjistila jsem že zimní kabát ještě krásně zapnu

vendy01
15. říj 2013

@mariiianka Zimu bych taky nemusela, možná tak na měsíc, odbýt si vánoce, zabruslit si, podívat se na hory a konec 🙂 Kytky na mě taky čekají, na balkóně muškáty, ale je mi je líto ještě dát dolů, když vypadají pěkně 🙂
Tak hodně sil do práce 🙂 😉

vendy01
16. říj 2013

@mariiianka Ahoj, tak zas další den 🙂 Už se fakt nemůžu dočkat!!! 🙂 U nás dneska pořád leje, to je tak na to jít spát 😀

mariiianka
16. říj 2013

@vendy01 ahojky,už jen jeden den a uvidíš mini prcka 🙂 .U nás pršelo ráno a teď už se to vyjasnilo.Včera jsem tomu úklidu moc nedala 😅 ,jsem odpo usnula a pak šla ven,vyplela jsem skalku a upekla chleba.A teď jsem začala úklid od koupelny,tak snad už to dneska dám

vendy01
16. říj 2013

@mariiianka Tak to vyjasnění snad dojde i k nám na východ, tady leje jak z konve 😝 S úklidem jsme na tom stejně 😀 Jen se do toho dokopat... Tak ať ti to jde od ruky. Jdu se na to taky vrhnout 🙂

mariiianka
16. říj 2013

@vendy01 tak to je opravdu na spánek 😅 .Tak nějak,jen se k tomu dokopat,ale musím než příjde Adélka,pak se mi vůůůbec nechce 😅

mariiianka
17. říj 2013

@vendy01 dobré ráno Vendulko,dneska máš velký den 🙂 a samé dobré zprávičky,už se mooooc těším 😵 🙂 🙂

vendy01
17. říj 2013

@mariiianka
@barakara
@kockacz
Ahoj holky!!! Tak mám za sebou první UZ 🙂 Byly to ráno hrozný nervy 😝 Takže... V děloze je jeden živý plod se srdeční akcí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 jupí!!!! Mám hroznou radost 😵
Už mi je taky jinak pěkně blivno, tak to snad nemohlo jinak dopadnout 🙂 Děkuju všem za podporu!!! Další meta je za námi 🙂

vendy01
17. říj 2013

Tady je obřík 😀

mariiianka
17. říj 2013

@vendy01 obrovská gratulace 😵 😵 😵 .Tak Vendy teď už to pojede a kolikátý týden jsi?

vendy01
17. říj 2013

@mariiianka Děkuju 🙂 😉 No končím 6tt, podle UZ 6+0, podle MS 5+6. To jo, pojede, ale zase se budu strachovat do další kontroly, aby srdíčko pořád tlouklo🙂

mariiianka
17. říj 2013

@vendy01 nebuď blázínek,na takový věci vůbec nemysli a užívej si to.Bít bude stále!!!!!Než se naděješ,půjdeš rodit 😀 .Kdy máš další ko

vendy01
17. říj 2013

@mariiianka Však jo 😀 Mám fakt hroznou radost, jen vidět to srdíčko 😵
Na kontrolu jdu 7.11., za 3 týdny...

mariiianka
17. říj 2013

@vendy01 a takhle to začíná 😀 ,budeš mít radost z každé kontroly 😉 🙂 🙂 🙂 .Taky pořád chodím po 3 týdnech akorát teď jdu po dvou,už se taky těším.Jsem ho od začátku srpna neviděla

barakara
17. říj 2013

@vendy01 Vendulko moc gratuluju, to je uzasny pocit vid....velka meta je za vami, videt srdicko je moc moc dobre!
Blivno Ti vubec nezavidim, ja si to ted prozila a bylo to urpeni, ale patri to k tomu a pak bude zase dobre.

vendy01
17. říj 2013

@mariiianka To jooo, dneska je fakt super den!!!! Už jsme to stihli roztroubit nejbližší rodině, všichni byli v očekávání 🙂 Je sice ještě dost brzy, ale už to nešlo dál tajit 🙂
Tak teď se budu těšit na zprávičky z tvého UZ v pondělí 🙂 A také to, jak jste si to užili na horách 🙂

@barakara Děkuju 🙂 Úžasný pocit to je. Doktor je fakt hodně zkušenej a hned všechno našel. A srdíčko jsem hned viděla i já 🙂

mariiianka
17. říj 2013

@vendy01 tak to byla rodinka nadšená 🙂 .No když vidím ten čas venku,tak ti řeknu,že se mi ani nikam nechce,ale snad se vyčasí 😅 .A na pondělí jsem zvědavá,hlavně na to jestli už se nějak přetočil i když vím,že času má ještě dost,ale pro ten klídek

mariiianka
17. říj 2013

@kockacz ahojky a jak se máš ty,už jsi sbalená.Pořádně si to tam užij,vyrelaxuj se a těšíme se na další těhulinku 😵 🙂 🙂

kockacz
17. říj 2013

@vendy01 opravdu velikanska gratulace!!! 😀 😀 😀 SKvela zprava 😅

@mariiianka mam toho v praci tolik, ze na baleni zatim neni vubec cas. Uz to vidim na sobotni vecerni stresik s balenim 😀 Ale straaasne se tesim! 🙂 V nedeli rano frcim.

vendy01
18. říj 2013

@mariiianka Ahoj, chci ti jen popřát krásný víkend, pořádně si to užijte a hlavně relax 🙂 😉 !!!!

@kockacz Děkuju 🙂 Ty si lázně taky pořádně užij, hlavně co nejvíc odpočívej a nabírej síly!!!!