1. IUI na podzim 2011. S hormony nebo bez?

andromeda82
25. zář 2011

Ahoj, už přes rok se s manželem neúspěšně snažíme o mimi, a tak uvažujeme v brzké době nad IUI. Je na tom někdo podobně? Pojďte popovídat! Také uvítám rady od těch, které již IUI absolvovaly. Braly jste před 1. IUI Clostilbegyt nebo jiné hormony, ačkoliv jste dle testů měly ovulaci v pořádku? A jaký byl výsledek? Díky za informace.

vendy01
29. lis 2013

@kockacz ahoj, taky si myslim,ze hodnota je fajn😉🙂 mimi se asi zavrtalo trosku pozdeji😉 Urcite to bude dobre!!!😉 To cekani je opravdu narocny.. Drzim vse co mam!!!!!!

kockacz
30. lis 2013

@mariiianka @vendy01 ahojte, to je dobry duvod Vendy - mimi se zavrtalo pozdeji, to je jasny 😀 Ja jsem opravdu psychicky v klidu, dokud nebudu mit nejake problemy typu krece v brichu, spineni nebo dokonce krvaceni... To bych zacala asi po zkusenostech panikarit 😒 Ale jsem realistka a nemuzu pro to vic delat. Verim, ze je junior bojovnik a pokud to ma vyjit, tak to dozene. Neni tolik dulezity kolik to hcg je ted, ale jak bude stoupat.Asi si skocim na krev jako samoplatce v utery, abych mela jeste jedno cislo pred patkem 😅

mariiianka
30. lis 2013

@kockacz zlatíčko,to je jasný,pokud by jsi se stresovala,bude to na nic.Ale bude to veliký bojovníček,který už u vás zůstane a ukáže se vám za 9 měsíců 😉 😵 😵 .To je super nápad,taky bych asi do pátku nevydržela,moc na tebe myslím 🙂

vendy01
2. pro 2013

@mariiianka Ahoj, jakpak se daří po víkendu??? U nás proběhl náročný víkend, ale vše se povedlo a mám z toho velkou radost 🙂 Oslava narozenin byla super, Filda spokojenej a to je hlavní 🙂
Tak už mi snad opravdu bude konečně líp, cítím to v kostech 😀 Mám hned lepší náladu a chuť něco dělat. Přidávám fotečku dortík a našeho oslavence. Vymohl si tenhle účes a nechtěl ho dát dolů 😀

@kockacz Testíky jsou krásný, to už jsou normální dálnice!!!! 😵 😵 😵 Půjdeš i tak na tu krev??

kockacz
2. pro 2013

@vendy01 Uces teda vskutku originalni 😀 Na krev zitra urcite pujdu, jsem dost zvedava, jake cislo bude 😝 Poboliva me podbrisek, stridave jedna a druha strana a nekdy uprostred. DNeska v noci me to i vzbudilo, mela jsem strach, ze je neco spatne, ale pak ty carky me uklidnily. Rikam si, ze kdyz to neni trvala bolest na jednom miste nebo vylozene MS bolesti, ze je to ok a asi se tam prcek poradne zahryzava 😉
@mariiianka

vendy01
2. pro 2013

@kockacz Účes si právě tvořil sám 😀 😀 Nakonec jsme ho naštěstí poupravili na kohouta, ale zase máme origoš fotky 😀
Hcg bude určitě pěkný 🙂 Však jsem říkala, že se mrňous zavrtal později 😀 😀 😀
Ty bolesti jsem měla taky, pak i takový dloubání v břiše. I MS bolesti chvilkama, ale to bylo roztahováním dělohy..
Mám z tebe velkou radost 😵 !!!!

mariiianka
2. pro 2013

@kockacz ahojky,dodatečně gratuluji,super fotka 😉 .A jak je ti strašně podobný 🙂 .Já jsem se teď vrátila z poradny a monitoru.Dr.říkal,že se za týden ještě uvidíme,že to zatím nevypadá,že by se něco dělo.Tak ale příští týden už by se jako mohlo začít něco dít,já už nevím co mám proto udělat 😅 .A na monitoru mrňouse stále budily,ale nedařilo se jim,tak snad to neznamená nic špatnýho.Jinak víkend jsem strávila u cukroví,mám napečeno,jen namazat linecký a trubičky a když to ještě zvládnu,tak udělám dva druhy nepečenýho a končím 😝
@kockacz neboj se nic,všechno bude v pořádku.Zítra bude hcg vysoký 😉

mariiianka
2. pro 2013

@vendy01 jééé,teď jsem zjistila,že jsem to poslala @kockacz místo tobě Vendy 😀 ,tak to se omlouvám,jsem už z toho všeho cela zblblá 😀 😀 😀

vendy01
3. pro 2013

@mariiianka Já jsem to hned pochopila 🙂 Podobný je taky hodně manželovi, ale rysy po mně má určitě taky 🙂 Právě jsem dodělala těsto na rohlíčky, tak si to dnes doma krásně provoníme 🙂
Dneska mám trochu nostalgickou náladu 🙂 Přesně před 6 lety tento den večer jsme jeli do porodnice 🙂 Vidím to jak dneska 🙂 Pamatuju si jaké bylo počasí, jak mi ráno nejelo auto a samozřejmě jak mi praskla voda 😀 Hrozný, jak to letí 😅
To jsi dobrá, že máš skoro vše hotové 🙂 Na druhou stranu se nedivím 😅
To bude mrňousek třeba spáč, když takhle v bříšku chrněl 😀 Tak šup teplou vanu, svařáka a hezký večer ve dvou 😀

mariiianka
3. pro 2013

@vendy01 já tímto týdnem zatím tak nějak proplouvám,vůbec mě nic nebaví.Včera jsem omyla auto,vypadalo fakt šíleně a dneska mám nastydlý mandle 😒 ,ale kloktám slanou vodu,tak už je to mnohem lepší.Aďa je taky nastydlá,se z toho zblázním.To jsou krásný vzpomínky viď,než se naděješ,budeš vzpomínat na další porod 😉 .Hele já si myslím,že teď relaxuje v pohodě a pak nám to teprve předvede na živo 😀 .Já tohle všechno můžu absolvovat až po páteční manželově oslavě 😀 ,ale vínko už mám v plánu 😉 na to se docela těším 😅 jo a ten večer ve dvou,tak to nevím jestli mi to projde 😀

mariiianka
4. pro 2013

@kockacz ahojky,tak jak jsi dopadla na krvi,moc jsem na tebe myslela 🙂

mariiianka
4. pro 2013

@vendy01 tak jak se daří Vendulko,já už mám cukroví napečený i namazaný,hurá a teď už můžu vyhlížet ten den D 😀 ,ach jo,jen kdybych věděla kdy to příjde,tyhle poslední dny jsou nekonečný 😒 .Jinak Aďa mi odpadla,takže je do pátku doma,ale už teď na to nevypadá 😅 ,ale lepší to zachytit za včasu než aby pak chudák zkoušela ještě víc.Za týden jedou na výlet do Prahy a už teď se těší,akorát já budu mít obavy,aby se v pořádku vrátili zrovna v tomhle počasí 😖

mariiianka
4. pro 2013

jinak holky zbývá mi 18 DNÍ do porodu a už teď se bojím 😅

vendy01
4. pro 2013

@mariiianka Ahoj,ty jsi dobra s tim cukrovim🙂 Alespon budes mit ted klid a muzete jen cekat na prichod toho vaseho Jeziska🙂 Ty nemoce zase radi,vsechny deti prskaji,Filda se zatim nastesti drzi.
My jsme dnes u nasich s Filipkem🙂 Obehala jsem jeste nejaky darky,tak zas neco mam,ale ne vsechno.
A uz mi je fakt o moc lip,tak jsem rada. Mamka ma dovcu,tak hlidala. Zrovna jsme zavzpominali,jak se Filda narodil🙂
Vas vlastne ceka ta oslava jeste..

mariiianka
4. pro 2013

@vendy01 no tak dárky ještě nemám zdaleka všechny,čekám jestli mi pošlou taky nějakou mateřskou 😅 ,ale s tím si hlavu nějak moc nelámu,to důležitý mám a zbytek nějak dopadne 😉 .No Aďu bolela už večer hlava a má trochu kašel,snad se z toho brzy dostane.Tý jo a o oslavě mi ani nemluv,to bude docela náročný pátek,já nevím proč zrovna mi musíme mít tak velkou rodinu 😀 .Ale mam objednaný minizákusky a nějaký masíčko,udělám pár jednohubek a kašlu na to,nebudu se honit jak šílená.Dneska jsem dělala moji první vánočku,tak jsem zvědavá jaká bude 😀 ,trošku větší a to motání bylo taky užasný.Akorát jsem neměla mandličky,ale na zkoušku stačí

kockacz
4. pro 2013

@mariiianka
@vendy01 holky vysledek vcerejsiho hcg je 1401 😀 😀 😀 Mam strasnou radost. V patek bylo 218.

mariiianka
4. pro 2013

@kockacz 😵 😵 😵 tak to moooc gratuluji,nejkrásnější vánoční dáreček 😵 😵 😵

vendy01
4. pro 2013

@kockacz Taky moc gratuluju!!! 😵 😵 Krasna hodnota!!! 🙂

kockacz
4. pro 2013

@mariiianka @vendy01 Diky, diky, zacinam verit, ze to snad konecne dobre dopadne 😅

vendy01
5. pro 2013

@mariiianka Tak to na tebe budu myslet, jak oslavu zvládáte 😉 Pomoc z okolí snad nějaká přijde ne?? Přeci tě nenechají lítat, když jsi skoro na rozpadnutí 😅 🙂
Já jsem dělala první vánočku minulý rok. Předtím jsem dostala pekárnu a všechny kynutý těsta tam teď dělám. To motání je fakt sranda. 😀 Mám kamarádku, která dělá v pekárně, tak jsem jí využila a ukázala mi to. Měla to raz dva a já koukala jak bulík 😀 Tak nevím, jak se mi to povede tentokrát 🙂 Asi jí pozvu opět na kávu 🙂
Dnes se chystám na linecký, všechno tak postupně. Taky chodí dneska mikuláš... My dáváme jen za okno balíček, jako že ho tam nechali. Filda má dnes mikuláše a čerty ve školce, v sobotu tady máme ofiko mikulášskou zábavu pro děti, tak ho nechceme stresovat a zvát je domů. Jo a mnžel v tu sobotu bude dělat mikuláše 😀 Doufám, že ho Filda nepozná 😀

mariiianka
5. pro 2013

@vendy01 máme je pozvaný až navečer všechny,bude manžílek kmitat no 😀 ,nakonec je to jeho oslava né 😀 😀 .To zvládneme snad v pohodě.Včera večer jsem ho v posteli obklíčila,tak to by bylo aby se nezačalo něco dít 😀 .Já dostala pekárnu loni k vánocům a taky v tom dělám těsta,je to naprosto úžasný,úplně o něčem jiným.A vánočka se i zadařila,jen se z ní stala nakynutá matylda 😀 ,ale jedlá je 😉 .Dneska jsem dělala vaječňáček,aspoň na vánoce abych trochu koštla,tak už teď se na něj těším.Adě chodí čerti taky do školy,ale letos o ně teda přišla,večer jsem myslela že pojedeme kousek od nás na rozsvícení stromu a i čertama,ale tady začíná pěkně foukat vítr a je hnusná zima,tak na to kašlu,nechám jí taky jen tašku na okně.Hele to by byla docela sranda co,kdyby Filípek poznal tatínka 😀 😀 😀

vendy01
6. pro 2013

@mariiianka Ahoj, poslední dobou nějak nestíhám pořádně odpovídat 😅 Dneska mi je zas nějak blivno, ráno jsem zase vrhala po delší době 😝 Asi nějaká změna tlaku. Počasí dneska fakt super.. Čekám, co nám od baráku odlítne. Zatím to byla jen popelnice 😝
Včerejší Mikuláš se celkem vyvedl, Filda pořád špízoval za oknem 😀
Tak jste začali s vyháněcí metodou?? 😀 😀 Ideální stav, spojit příjemné s užitečným 😀 😀
Tak přeju hezký víkend a hlavně vydařenou oslavu!!!! 😉

kockacz
6. pro 2013

@mariiianka Tvuj vyraz "obklicila jsem manzela" me dostal 😀 😀 😀 My mame ted na cas asi s veskerym obklicenim smulu, ale s vypetim vsech sil to prezijeme 😝 😝
Holky, obdivuju jak pecete a motate vanocky 🙂 , ja se nemuzu vubec prinutit. Jen par kousknu lineckyho jsme s manzilkem vyrobili. Ale byla to docela sranda, nechtel abych valela, tak jsem ho komandovala - moc tlusty, moc tenky.... 😀 Ale nakonec to bylo fajn (nevim teda co by rekl on) 😅 😅
@vendy01 Chudacku, jeste ve 14.tt litat na zachod 😖

kockacz
6. pro 2013

@vendy01 @mariiianka uplne jsem zapomnela, ze jsem se chtela podelit o dnesni skvelou zpravicku - dnesni krev 3025 !!!🙂 Ale UTZ az 20.12. Bude to nejkrasnejsi vanocni darek, jestli tam uz bude blikat srdicko... 😅

mariiianka
7. pro 2013

@kockacz ahojky,sice oblíčila jsem ho ale zatím k ničemu 😀 ,na mě snad fakt nic nepůsobí,takže asi si budu muset opravdu počkat až do konce 😖 a vánoce mam jasný 😠 .To je dobře,že máš pomocníka,aspoň vidí co to obnáší 😀 .To budete mít krásný dáreček letos 😉 🙂 ,moc ti to přeju,po tom všem,co sis prožila 😉
@vendy01 tak to máme konečně zasebou a jsem celkem dobře vyřízená,postel jsem viděla až ve tři ráno a od osmi už jsem zase vyspalá 😠 ,slušný ne takhle 2 týdny před porodem.Akorát mě berou záda a nalevý straně břicha a nožičky,jak jsem je obskakovala.Ještě akorát dneska musím Adě na to vystoupení a pak už nic nedělat a relaxovat

barakara
8. pro 2013

Ahoj holky dlouho jsem tu nebyla. PO navratu z CR mam klasicky dost prace, vcera jsme byli v Ikee, ze koupime nejaky nabytek pro malou at muzu zacit skladat vecicky, ale pulku meli vyprodanout tak jsme to objednali online a snad to dorazi pred Vanoci. Jinak se chystam pect poprve cukrovi, budeme s manzelem sami na Vanoce tak si udelame premieru se vsim vsudy 🙂
@vendy01 jejej ty nevolnosti to je hruza, me to koncilo tak nejak mezi 15.-16. tydnem a do toho 18.tydne jsem jeste obacas bezela, ale uz se to dalo.
@mariiianka ty uz to mas opravdu za par teda! Drzim moc palce a dej hned vedet 🙂

mariiianka
8. pro 2013

@barakara ahojky,jj už se nemohu dočkat,sama jsem zvědavá kdy to příjde 😅 .Ale neboj taky ti to uteče 😉 .Vědět určitě dám 🙂

vendy01
9. pro 2013

@barakara Ahoj, zrovna jsem si říkala, kde se touláš 😀 Jestli tě nepohltil předvánoční shon 😀 Tak ať se cukroví podaří 😉 Já mám hotovu tak půlku a další 2 těsta v lednici 😅
Ty nevolnosti mě už fakt otravujou 😠 Dneska zase celkem dobrý, ale včera nic moc. Já už jsem i před těhotenstvím měla problémy s trávením, mám lehký gastroezofageální reflux, bývalo mi těžko po jídle.. Teď se to asi vystupňovalo. Tak teď dlabu alespoň Rennie..

@mariiianka To je super, že se oslava vydařila 🙂 😉 To jste pařili teda dlouho 😅 Přesně, jak píšeš, teď už jen relax a těšit se, až "to" přijde 😀
My byli na té mikulášské a Mikuláš sklidil veliký úspěch 😵 Ani jsem netušila, jak se manžel na to hodí 🙂 Filípek ho vůbec nepoznal 🙂 Když jsem ho viděla, tak jsem si říkala, že ho pozná hned a fakt ne 😅

@kockacz Jakpak ti je po víkendu??? Koukala jsem na ty trable s krvácením... 😒

kockacz
9. pro 2013

@vendy01 @mariiianka @barakara holky, vikend byl teda stresovej, ale snad vse zdarne pokracuje. Bolesti uz nejsou, jen slabe spineni. Volala jsem do CARu, tam mi rekli, ze musim vpodstate pockat na ten UTZ 20.12., ze by tam ted stejne jeste nebylo nic videt. AT pokracuju v klidovem rezimu a kdyby se to zhorsilo, tak mam volat. Takze odpocivam a snazim se na to nemyslet 😅

mariiianka
9. pro 2013

ahojky,tak jsem konečně našla dneska chvilku,abych se taky ukázala.Od rána to bylo dosti chaotické.Ráno poradna a pak jsem si počkala pěknou dobu na monitor,to bylo nekonečný 😒 .Dneska jsme měli pěknýho divočáčka 😀 a pořádný křivky s pěknýma poslíčkama,tak jsem zvědavá kdy se to rozjede.Taky tam zrovna jedna mamina rodila,což nebylo moc povzbuzující a pak když začalo plakat mimčo,tak to bylo dojemné.Manžel ještě dneska slaví v práci,takže jsem mu musela udělat pár obložených talířů a jednohubky a jsem ráda,že už je po všem,teď už budu jen relaxovat 🙂