1. IUI na podzim 2011. S hormony nebo bez?

andromeda82
25. zář 2011

Ahoj, už přes rok se s manželem neúspěšně snažíme o mimi, a tak uvažujeme v brzké době nad IUI. Je na tom někdo podobně? Pojďte popovídat! Také uvítám rady od těch, které již IUI absolvovaly. Braly jste před 1. IUI Clostilbegyt nebo jiné hormony, ačkoliv jste dle testů měly ovulaci v pořádku? A jaký byl výsledek? Díky za informace.

mariiianka
9. pro 2013

@kockacz držím vše co mám,ať je hlavně vše v pořádku.Nic nedělat a opravdu dodržovat klid

mariiianka
9. pro 2013

jéééé holky ještě jsem vám zapoměla napsat co se nám dneska přihodilo 😀 .Představte si že dneska se roznesla fáma,že už máme kluka na světě 😀 😀 😀 😀 😀 ,jeden si udělá srandu a další to vezme vážně,zvedne telefon a volá to všem 😀 😀 😀 ,to jsem měla docela dost,když máma volala Pepovi jestli je to pravda,že už jí dokonce gratulovali k babičce 😀 😀 😀 😀 😀

kockacz
9. pro 2013

@mariiianka Nejlepsi je se nejak zabavit vid? Odpocivat, ale tak aby na to clovek nemyslel. Jinak to neutika 😖

mariiianka
9. pro 2013

@kockacz to ti věřím,ono se řekne nemyslet,ale jak.To je hodně těžký úkol 😒

vendy01
10. pro 2013

@kockacz Tak hlavně, že je lépe.. Určitě to bude dobré.. S tím nemyslet na to , to snad ani nejde 😅 Možná se začíst na plno do nějaké knížky... Taky držím, co mám!!!

@mariiianka Tak to je teda gól 😀 😀 😀 To je teda pořádná řetězová reakce 😀 😀 A a ž to bude pravda, tak tomu nikdo nebude věřit 😀 😀

mariiianka
10. pro 2013

@vendy01 Vendulko asi tak nějak,ale aspoň se člověk zasmál 😀 😀 😀 .To je tak,když se lidi starají o druhý,kdyby mi to aspoň přivolali 😅 .Dneska teda uklízím a Pepa konečně maluje tu koupelnu,tak už by se mohlo začít něco dít 😉 .Odpočítávám každý den,dneska to mám za 12 😵

vendy01
10. pro 2013

@mariiianka To jo, spousta lidí se v tom vyloženě vyžívá 😅 Tak to máš ještě prácičku na koupelně... Ale budete to zase mít krásnější 🙂
Tak já to mám dnes za 182 😀 To už ti fakt uteče 🙂 A věřím, že to přijde dřív!!

mariiianka
10. pro 2013

@vendy01 hlavně že se mají o kom bavit 😀 .No já mam tak prácičku všude,celý víkend tu skoro nikdo nebyl,tak nevím kdo udělal ten čurbes 😀 .A kéž by jsi měla pravdu že to příjde dřív 😉 ,včera dr.prohlásil,že by jsme se mohli vidět ještě v lednu a pak teda dodal,že to byla sranda,vtipálek 😠

barakara
10. pro 2013

@kockacz Drzim palce, urcite to bude dobre! 😵 Hlavne bud v klidu a nic nedelej.

barakara
10. pro 2013

@mariiianka Tak to je fakt vtipny!
Ja hlasim, ze jsme vcera byli na kontrole mimco ma uz skoro 1.3kg a vse je vporadku. Holcicka znova potvrzena 🙂 a uz je hlavou dolu....

mariiianka
10. pro 2013

@barakara tak to jsou skvělý zprávy,než se naděješ,tak budeš mít prďolku u sebe 😉

kockacz
14. pro 2013

@mariiianka @barakara @vendy01 ahoj holky, jak je? Marianka jeste nerodi, aby stihla byt na Vanoce doma? 😀 U nas klid, jsem lazar a nemusim skoro nic. Bydlime u manzelovych rodicu nez se prestehujem do naseho domecku, takze nam vari tchynka. Nemusim se starat o kotel atd. Je zlata 🙂

kockacz
14. pro 2013

Posilam foto naseho domecku, kam se snad na jare nebo zacatkem leta prestehujeme a budeme mit duvod vybavit aspon jeden detsky pokojicek 😉 Druha fotka je pohled z obyvaku do kuchyne, posledni fotka je chodba, kde za rohem vchod prave do jednoho pokojicku. Budou celkem dva, takze motivace do budoucna 🙂

barakara
14. pro 2013

@kockacz jee tak to mas pohodu, hodna tchyne. ja bych to nedala bydlet s tchyni. Prave take resime kde budem s malou bydlet a zatim to vypada, ze se v zari pristiho roku po 7 letech budem stehovat do CR ani jednomu z nas se nechce, ale kdyz jsme sepsali vsechny pro a proti vychazi to jako nejlepsi reseni.
Ja dneska chci udelat testo na rohlicky a na linecky a zitra budu pect, uz mam jeden druh cukrovi hotovy a vic asi delat nebudu.
Jinam zitra mozna pojedem koupit kocarek, tak se tesim.

vendy01
14. pro 2013

@kockacz Ahoj, u nás dobrý 🙂 Dneska teda úplně ve formě nejsem, ale už konečně celkem normálně funguju a jsem za to ráda🙂 Finišujeme v přípravách na Vánoce, dárečky téměř nakoupené a cukroví kromě nepečeného taky hotové 🙂 Po 3 letech v práci jsem si to tentokrát docela užila. Jsem fakt šťastná, že na svátky budu konečně zase doma 😵
Pupendo mi pěkně poskočilo, až se děsím, jak budu vypadat na konci 😅 😀
Ty vypadáš podle příspěvku spokojeně, to je dobře 🙂 😉 Pokud máte s tchýní dobrý vztah, tak to máte teď opravdu super. Musí to být veliká pomoc. My bydlíme vedle tchánovců a dobrý, sem tam něco, ale vycházíme hodně dobře. Veliká výhoda je i v hlídání, ikdyž oba ještě pracují.
Domeček budete mít krásný 😵 Určitě už se nemůžete dočkat stěhování...Jak dlouho stavíte?? My bydlíme v domečku 2,5 roku a super. Stavěli jsme svépomocí a pořád je kupa práce a nedodělků, peníze lítaj, ale jsme šťastní.

@barakara Tak to je veliké rozhodování o stěhování... Tak ať se cukrovíčko povede 😉 jo a vybírání kočárku úplně závidím 🙂 My malé odvozíme v hluboké korbě po Fildovi a budeme pak pořizovat až sporťák. Kočárek je pořád pěknej, zrovna včera jsem ho viděla u jedné paní a je pořád in 🙂

@mariiianka Jakpak je?? Užíváš zasloužené pohody?? 🙂 Poslíčci žádní?? 🙂

mariiianka
14. pro 2013

@kockacz ahojky,to ráda čtu,že užíváš odpočinku.Já stále 2 v1,asi tady budu strašit ještě na velikonoce 😀 .Já doufám,že už se něco začne dít,aby jsme stihli být do vánoc doma,ale nevím nevím 😒 ,určitě tam budeme i přes štědrý den,já jsem teda tak trochu s tím smířená,ale je mi líto že nebudu doma s Adélkou ☹
@vendy01 užíváma už mě ten klid štve,jak už skoro nic nedělám,tak den den je strašně dloooouhýýýý 😠 .Vendy od pondělí mě bere břicho přes den i záda,pak je zase klid,já snad fakt nikdy neporodím.Jinak dneska jsem dokoupila a zabalila poslední dárky a dneska jsme s Adélkou ustrojili i stromek pro jistotu 😀 .A doufám,že když už jsem vydržela doteď,že ještě vydržím teda do úterního večera,protože Aďa má vánoční vystoupení
@barakara jééé,tak si užijte příjemné nakupování 😉 .Já jsem ráda,že už tohle všechno máme za sebou,výběr kočárku u nás bylo snad to nejnáročnější,což jsem si nikdy nemyslela 😀

vendy01
16. pro 2013

@mariiianka Ahoj, asi už tě bude tato otázka štvát, ale i tak se ptám jak ti je??? 😅 🙂 Já byla tenkrát před termínem porodu čím dál nervóznější a když se mě každý ptal, nejradši bych je poslal do háje 🙂 😀
U nás nic nového.. Dnes v noci mi opět bylo blbě od žaludku. Musím pořád jíst aby mi bylo ok a už z toho začínám mít depku. Na kontrolu jdu až příští pátek po měsíci a jsem nějak nervózní. Už jsem toho našeho bobka hrozně dlouho neviděla ani neslyšela a poslední dobou mám nějaký blbý sny. Dneska jsem ve snu rodila, prosím v 15tt a mimčo mělo 1250g 😅 😀

@barakara Kočárek koupený??? 🙂

mariiianka
16. pro 2013

@vendy01 ahojky,už bych to nejradši měla za sebou,dneska na ko prý stejný,monitor taky stejný,možná klid před bouří 😅 ,bolí mě břicho a záda,tak doufám,že do pátku porodím,jinak se z toho zblázním.Jinak kdyby ani příští týden ne,tak nástup 27. do nemocnice,ale to už snad budeme doma ve čtyřech 😀 .Chudáku,tak to musíš pořád něco jíst viď.O snech mi ani nemluv,já rodím teď už pořád 😀 a sama jsem stále celá 😀 😀 .Já začínám mít nervičky z porodu,hlavně kdy to příjde

barakara
16. pro 2013

@vendy01 Ahooj to vis ze ne. Nakoupili jsme spoustu jinych uzitecnych veci 😀 decku, jeste nejake oblecky a pak nejake tehotenske obleceni, uz se do niceho moc nevejdu. Takze kocarek snad koupime po Vanocich, teda pry....to rika manzel 🙂
To utece do te kontroly a vsechno bude ok, neboj. A za chvili zacnes citit pohyby 😵 Mne to zacalo tak kolem 17tt takove to simrani.

@mariiianka noo to se Ti ani nedivim, ze mas nervy z porodu. Ja je mam ted a jeste dva mesice pred sebou, ale vy uz jste holky zkusene 😉 🙂 i tak drzim palce at je mimco do patky tady a at porod probehne hladce.

mariiianka
16. pro 2013

@barakara moc děkuji a budu se ho snažit přemlouvat,ale je to prostě paličák od mala 😀 .Zkušená po 8 letech,tak to je jako znovu poprvé 😀 a raději nevědět do čeho jdeme 😉

kockacz
16. pro 2013

@mariiianka @barakara @vendy01 holky moje zlate posilam vam srdicka, abyste to s miminky zvladly az do konce! Budu ted uz zase jen pozorovatel. Potrebuju si dat oddych a nejak se s tim srovnat a promyslet co dal 😒

mariiianka
16. pro 2013

@kockacz počkej mě něco uniklo 😕 😕 😕 ????????

kockacz
16. pro 2013

@mariiianka jj bohuzel. bylo to rychlé,pres noc ☹ jukni na muj fotoblog... jsem po revizi 😢

mariiianka
16. pro 2013

@kockacz 😢 😢 😢 to nééé,strašně moc mě to mrzí.Sakra proč ten osud si s vámi takhle pohrává,to není vůbec spravedlivý 😢 😢 😢 .Držím ti moc moc palečky,ať to brzy přebolí,kdo si tím neprošel,tak nepochopí ☹

barakara
17. pro 2013

@kockacz Ja Ti poslala uz jedno predtim tak si ho pekne predavame 🙂 Moc dekuju! 😵
Drz se posilam virtualne hromady sil at to brzy preboli a jdete dal a pak se dockas miminka 😵

vendy01
17. pro 2013

@kockacz Děkuji za srdíčko, také se mi vrátilo 🙂 😉 Život je někdy opravdu nespravedlivý a těžký 😒
Moc vám přeju, ať máte dost sil a zase se můžete radovat!!! Jak píše mariiianka, kdo nezažil, nepochopí...., ale věřím, že to prostě musí jednou vyjít!!!

vendy01
17. pro 2013

@mariiianka Tak jaké bylo vystoupení??? 🙂 My jdeme Filípkovi na koncert v sobotu, zpívá ve školce ve sborečku. 🙂 Já sama chodím celý život do sboru zpívat, tak to mám moc ráda 🙂
Přesně s tím porodem, lepší nevědět 😅 Manžel tuhle prohlásil, že neví, jestli psychicky zvládne druhý porod, když ví, do čeho jde 😝 Bych ho fakt klepla 😠 😀 A to jsem měla porod krásnej 🙂

@barakara Na pohyby čekám jak na smilování 🙂 Chvíleni se mi zdá, že už to známe šimrání cítím, ale rukou přes břicho zatím ne.. Přála bych si mít doma angel sounds, ale je to pálka...
Tak alespoň sis udělala radost jinak když jste nevybrali kočárek 🙂

mariiianka
17. pro 2013

@vendy01 vystoupení bylo krásný a dokonce jsem si dala i svařáček 😀 .Já mám taky ráda tohle zpívání,ale já bych zpívat nemohla,všechny myši by utekli 😀 😀 😀 .Hele to manža neví do čeho jde,tak aby pak nebyl v šoku 😀 ,si myslel,že je to na chvíli,ale když jsem mu vyprávěla kolik hodin bolestí,tak prohlásil,že radši nikam nepůjde a pak že mu ho dají čerstvýho,tak prohlásil,že jim řekne,ať mu nejdříve pěkně omyjou a ustrojí 😀 ,ach ty chlapy co 😀 😀 😀

mariiianka
20. pro 2013

ahoj holky,tak jak se máte,na vánoce vše nachystané?Já jsem stále 2 v 1 😀 .Včera jsem myslela,že už pojedu,brali mě od dopoledne bolesti,odpo jsem dala vanu a bylo po 😠 .Takže teď už je jasný,že vánoce doma nestihnu,ale co se dá dělat,důležitý je aby jsme byli s mimčem v pořádku.I když se ho snažím stále přemlouvat,ale stále marně 😅 .Termín mám v neděli,tak budu doufat,že aspoň do tý neděle porodím.Jinak vy si ty vánoce užíjte v klidu a bez stresu a ať vám toho Ježíšek hodně nadělí 🙂 .I když největší dárečky nosíme v našich bříškách 😉 🙂 🙂 🙂

kockacz
20. pro 2013

@mariiianka ahojky, takze si mimco dava nacas 😀 asi nechce byt pod stromkem jako darek 😉 preju krasne vanoce plne rodinneho stesti a radosti 🙂