1. IUI na podzim 2011. S hormony nebo bez?

andromeda82
25. zář 2011

Ahoj, už přes rok se s manželem neúspěšně snažíme o mimi, a tak uvažujeme v brzké době nad IUI. Je na tom někdo podobně? Pojďte popovídat! Také uvítám rady od těch, které již IUI absolvovaly. Braly jste před 1. IUI Clostilbegyt nebo jiné hormony, ačkoliv jste dle testů měly ovulaci v pořádku? A jaký byl výsledek? Díky za informace.

babu08
26. zář 2011

Ahoj IUI jsem podstoupila 11.9 2007 a hned poprvé jsem otěhotněla.Léky jsem před IUI užívala je to asi nezbytný,takže Clostilbegyt a Pregnyl a šlo se na věc.Nyní se snažíme asi pul roku a stále nic takže si myslím,že zavítáme do CAR a projdem si vším znovu,ale nelituju toho určitě to stojí za to pokud chceš dítě za každou cenu jako my.Tak držím pěstičky a ráda si tu s tebou popovídám o nových zážitcích a poznatcích.Do CAR chodímč do Gennetu. 😉

aji
26. zář 2011

Ahojky,
mě právě první IUI čeká. V sobotu jsem dobrala Clostilbegyt a zítra jdu na kontrolní utz a čeká mě Pregnyl.

mariiianka
26. zář 2011

Ahoj,já jsem po 3.IUI a zatím bez úspěchu.Beru taky Clostilbegyt,ovittrele a utrogestan.

fori
27. zář 2011

ahojky já jsem 8 den po 3 IUI takže čekám na výsledek, jinak jsem až k tomu 3 IUI dostala Clostík. měla jsem po nem 5 folíků, a taky pregnyl. po IUI neužívám nic. 😝

babu08
27. zář 2011

Já sem potom po IUI užívala taky Utrogestan,ale jen do 3 měsíce.Tak přeji všem HODNĚ ŠTĚSTÍČKA.

barakara
27. zář 2011

ahoj, jdem na 1.IUI v patek. Dali me akorat Pregnyl, ktery si pichnu sama a jinak nic, jestli nam neco daji potom to zatim nevim. Jinak mam ovulaci v poradku.

mautas11
27. zář 2011

ahoj, ráda bych se k Vám přidala sice zkušenosti zatím žádné nemám,ale čeká nás to v pátek a docela jsem z toho taková nesvá.před dvěma lety jsem měla zamlklé těhu, a od té doby se snažíme, v pátek jdem na IUI dostala jsem na píchnutí pregnyl a jinak nic jiného asi jako barakara. To nám snad asi dají. V sobotu máme jít na oslavu a já nevím pít či nepít a navíc mám tenisový zápas ale raději bych ho asi měla vynechat nebo ne?mějte se hezky

petulak1988
27. zář 2011

Ahojky mohu se pridat,??jsem jiz po druhem IUI a cekame na vysledek
@fori drzim pesticky...ja brala clostylbegyt pak pichli ovitrelle a ted zafadim utrogestan....jsem 13den po iui

babu08
27. zář 2011

matuas11 být tebou tak na tenis klidně jdu vůbec to nečemu nevadí,já jsem byla asi ve 13 h na IUI a v 16h jsem šla vybírat brambory a pak jsem šla na diskotéku jestli se to má uhnízdit tak se to uhnízdí kdyby jsi otěhotněla přirozeně tak bys to taky nevěděla a na tenis šla,a co se pití týče tak jako určitě se nepoít do němoty,ale nějaké to vínko taky neublíží.

andromeda82
autor
27. zář 2011

Ahoj holky, děkuji všem za reakce, ani jsem nedoufala, že se nás tu sejde tolik 🙂 My bychom měli jít v pondělí na ultrazvuk a na konci příštího týdne na 1. IUI. S manželem jsme včera řešili jestli mám začít brát Clostilbegyt nebo to zkusit i bez něj. Mám totiž trochu obavy z vedlejších účinků a celkově se mi nechce tělo zatěžovat hormony, pokud to není zcela nutné. Nakonec jsme se rozhodli, že to poprvé zkusíme bez a když to nevyjde, přijde Clostilbegyt na řadu. Víte o někom, komu se IUI povedlo i bez hormonů?

barakara
27. zář 2011

@andromeda82 mam na to podobny nazor, nechci se nejak cpat praskama kdyz to nebude nutne. Ja si myslim, ze to jde i bez toho i kdyz sem nekde cetla, ze ta sance s hormonama je vesti. Ten Closti jak si psala se predepisuje pri slabe funkci vajecniku, takze kdyz fungujou normalne tak si myslim, ze je to zbytecne.
Jinak ty sance IUI me trochu desi, neni to zadna slava, ale musime verit a doufat🙂

agnes88
28. zář 2011

@mautas11 ahoj, na tenis rozhodně nechoď. Tento sport doktoři nedoporučují. Jen si představ ty pohyby svalu v děloze. Vydrž to 14 dní a pak uvidíš. A červený víno neuškodí, ale ne v litrech 🙂 jo a to vínko pij už před iui, večer dvě decky, na sliznici!🙂 Přeju aby byl výsledek //. Já mám taky po iui, na clostil nereaguju, takže sem brala tamoxifen, dopíchla už ani nevím co a dvě vají byly veliký.

mariiianka
28. zář 2011

@petulak1988 ahojky,držím palečky ať ti to výjde a najdeš //.Mé naděje se v pondělí opět rozplynuli,tak trochu jsem doufala ☹ .Takže zítra se objednávám na příští týden,v pořadí už 4. IUI.Chtěla jsem se zeptat,ten utrogestan máš brát stále i kdyby jsi dostala menzes?Mě to totiž dr.nějak neřekl,jak dlouho.

petulak1988
28. zář 2011

@mariiianka no me rekl brat urogestan za tri tydny udelat test kdyz bude negativni vysadit a kdyz pozitivi brat dal.....ja zase ted dumamm nad tim z´da to mohu pres utrogestan dostat?? jdes na 4IUI?Ja mam ted druhe a na dalsi rikaji uz pujdu s injekcema ikdyz nevim proc kdyz clostik zabira a pak IVF zda se mi t brzy navic vuec nevim zda mam pruchodne vejcovody ☹ chci jit do jineho caru...a moooc dekuji ale myslim ze nic nemam zadne priznaky

mariiianka
28. zář 2011

@petulak1988 no já když měla náznak že to dostanu,tak přesto nic,bolest břicha a trochu špinění a tím se to zastavilo,když jsem brala utrogestan.V pátek jsem dělala test a nic,vysadila jsem ho a v pondělí to přišlo,tak teda fakt nevím.Jinak dneska jsem začala brát clostilbegyt a v CARu mi pak před IUI dávají injekci Ovittrile.Jinak mi ani žádný vyšetření nedělali.Snažíme se o druhý,ale před dcerou jsem byla na laparoskopii a pak jsem brala taky tyhle hormony 3 měsíce a pak se zadařilo,ale teď stále nic.

petulak1988
28. zář 2011

@mariiianka taky mi pichaji ovitrelle...no ja nemam priznak ani na mrchu ani na tehu ☹

mariiianka
28. zář 2011

@petulak1988 nezoufej,třeba ani nedorazí 😉 ,a co testík,kdy vyzkoušíš?

petulak1988
28. zář 2011

@mariiianka nevim ja jsem ted u mamky do sooty a testik tu nemam ma je vsechny doma v praze 🙂 aspon to pak bude jistota a nebudu si delat nadeje 🙂

mariiianka
28. zář 2011

@petulak1988 tak budu držet palečky,ať to vše dobře dopadne a na další už nemusíš chodit 🙂

petulak1988
28. zář 2011

@mariiianka no kez by byla bych stastna jak leska 🙂

mariiianka
28. zář 2011

@petulak1988 tak to ti věřím,kdo by také nebyl.Tak bych chtěla aby mě to ještě potkalo.No uvidíme,co příští týden mi povědi.

petulak1988
28. zář 2011

@mariiianka jjj drzimm palecky 🙂

zdenkaturkova
29. zář 2011

Ahoj holky, tak jsem včera byla na 2. IUI. Před IUI jsem si v pondělí v 21:00 h píchla pregnyl a dnes ráno jsem začela brát utrogestan. Jinak po 1. IUI jsem žádné příznaky neměla od 24 dne jsem začela špinit a 26 den přišla MS. Tak uvidíme, snad se 2. IUI povede.

fori
29. zář 2011

Ahoj holky, já jsem dneska 10 den po 3 IUI s Clostíkem. už 5 dní mě bolí prsa a dneska ráno docela hodně, nikdy jsem to němela. jenom po Duphastonu ale ne tolik, a navíc ted už ho nejím. už bych chtěla testovat ale ješte počkám aspon do soboty. no myslím že by mi to ted mohlo vyjít.... joo a mám takový jakoby výtok docela dost, a ten jsem teda nikdy neměla..... máte některá takový příznaky taky??

petulak1988
29. zář 2011

@fori tak to bych rekla ze jsou hodne velke priznaky....🙂 mozna uz bych testla zitra no uvidis

petulak1988
29. zář 2011

@zdenkaturkova ahojky ty jsi to dostala pres utrogestan???

fori
29. zář 2011

@petulak1988 vid? já si to taky myslím, ale zase aby to nebyla jen moje psychika, člověk si to tak moc přeje až z toho blbne. no možná ho zkusím zítra ráno, no asi určitě protože to nevydržím 😀 tak uvidíme no....

petulak1988
29. zář 2011

@fori drzim moc palecky ja zadny priznak nemam a to uz jsem 15den po IUI vubec nic,,,

fori
29. zář 2011

@petulak1988 no mě zase děsí že ty příznaky jsem začala mít cca 4 - 5 dní po IUI, a to je zase moc brzo....

petulak1988
29. zář 2011

@fori no uvidis ale verim tomu u tebe ze to vyslo....me trosicku boli bradavky ale to muze byt i prezvest MS takze si nic nenamlouvam